HOME LEAGUES TURKISH CUP UEFA CUPS NATIONAL TEAM EURO WORLD CUP ARCHIVES POOL
1. Lig
SÜPER LİG
2016-2017 1. Lig
Matches 1-17
Statistics
*
All Time Table
2017-2018 1. Lig
History
2015-2016 1, Lig
*
Süper Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
E-MAIL
Erdinç Sivritepe
GOOGLE SEARCH
Google

2016-2017 1. LİG


PROMOTION PLAY-OFFS


	SEMI FINALS
	25-05 19:00 Giresunspor - Eskişehir		3-3	[22 Panajotis Dimitriadis, 45 Berkan Yıldıeım, 59 Özgür Can Özcan] - [Dıorukhan Toköz 28, Bruno Mezenga 41, Erkan Zengin 64-P]
	29-05 19:00 Eskişehir - Giresunspor		1-0	[5 Hürriyet Güçer]

	25-05 21:15 Göztepe - Boluspor			2-0	[39,73 Umut Nayir]
	29-05 21:15 Boluspor - Göztepe			0-2	[Tayfur Bingöl 74, Murat Akın 90+4]

	FINAL
	04-06	    Eskişehir - Göztepe

REGULAR SEASON


TABLE


  P PD O G B M A Y   P A Y
Sivasspor 62   34 17 11 6 51 27        
Yeni Malatyaspor 61   34 18 7 9 47 40        
Eskişehir 56 3 34 16 11 7 62 44        
Boluspor 54   33 16 6 12 56 53        
Göztepe 53   34 15 8 11 55 51   10 7 4
Giresunspor 53   34 15 8 11 40 34   5 5 5
Altınordu 53   34 14 11 9 45 37   1 4 7
Ümraniye 48   34 12 12 10 42 38        
Balıkesirspor 42   34 10 12 12 56 48        
Elazığ 41 6 34 12 11 11 43 35        
Denizlispor 40 3 34 11 10 13 46 45        
Manisa 39 3 34 11 9 14 47 53        
Gaziantep BB 37   34 9 10 15 37 46        
Adana Demirspor 36 3 34 8 15 11 47 51   8 3 1
Samsunspor 36   34 9 9 16 27 46   7 4 3
Şanlıurfa 36   34 9 9 16 38 46   1 3 6
Bandırmaspor 35   34 9 8 17 43 52        
Mersin İdman Yurdu 26 3 34 6 11 17 35 71        

MATCHES



Matches 1 to 17


    HAFTA 18            
21-01 13:00 Elazığ Manisa 2 - 2   [55-P Tom, 62 Aldin Čajić] - [Bahattin Köse 8, Erman Bulucu 83]
21-01 13:00 Yeni Malatyaspor Mersin İdman Yurdu 2 - 1   [7 İrfan Başaran, 66-P Mickaël Pereira] - [Sinan Kaloğlu 60]
21-01 15:00 Eskişehir Balıkesirspor 3 - 2   [15 Chico Ofoedu, 59,61 Bruno Mezenga] - [Abdülkadir Özgen 80, Burak Çalık 85]
21-01 18:30 Giresunspor Altınordu 1 - 0   [82 Özgür Can Özcan]
22-01 13:00 Bandırmaspor Denizlispor 0 - 0    
22-01 13:00 Ümraniye Şanlıurfa 1 - 0   [73 Steve Beleck]
22-01 16:00 Sivasspor Boluspor 3 - 1   [61,69 Kerim Avcı, 81-KK Alim Öztürk] - [Guido Koçer 90]
22-01 18:30 Göztepe Gaziantep BB 2 - 2   [49 Tayfur Bingöl, 75-P Adis Jahović] - [Muhammet Reis 27-P,90+5-P]
23-01 18:30 Adana Demirspor Samsunspor 1 - 0   [90+3 Mickaël Poté]
                 
    HAFTA 19            
27-01 18:00 Balıkesirspor Giresunspor 0 - 1   [Isaac Promise 76]
28-01 13:00 Denizlispor Adana Demirspor 1 - 1   [48 Leandro Kappel] - [Petar Grbić 71]
28-01 18:30 Gaziantep BB Bandırmaspor 3 - 1   [11 Muhammet Reis, 56 Gökhan Alsan, 85 Tevfik Köse] - [Üstün Bilgi 66]
29-01 13:00 Boluspor Elazığ 1 - 2   [85 Rydell Poepon] - [Hakan Bilgiç 34, Lanre Kehinde 45]
29-01 13:00 Manisa Ümraniye 5 - 2   [14 Gökhan Sazdağı, 58,78 Daniel Dimov, 62,74 Bahattin Köse] - [Steve Beleck 22, Oğuz Ceylan 85]
29-01 16:00 Mersin İdman Yurdu Sivasspor 1 - 0   [41 Tolga Şahin]
29-01 16:00 Samsunspor Yeni Malatyaspor 3 - 0   [36-P,54 Kevin Brands, 83 Famoussa Koné]
29-01 18:30 Altınordu Göztepe 0 - 1   [Adis Jahović 21]
30-01 18:30 Şanlıurfa Eskişehir 1 - 1   [84 Batuhan Artarslan] - [Hasan Hüseyin Acar 50]
                 
    HAFTA 20            
11-02 13:00 Ümraniye Elazığ 2 - 1   [65 Steve Beleck, 87-KK Mehmet Yiğit] - [Aldin Čajić 35]
11-02 13:00 Yeni Malatyaspor Denizlispor 3 - 1   [43 Boubacar Dialiba, 62 Mickaël Pereira, 71 Jonathan Ayité] - [Alperen Babacan 67]
11-02 16:00 Eskişehir Manisa 1 - 5   [84 Erkan Zengin] - [Ufuk Budak 38, İsmail Haktan Odabaşı 53,74, Bahattin Köse 72, Billal Sebaihi 76]
11-02 18:30 Mersin İdman Yurdu Boluspor 2 - 2   [9-KK Erdi Yokuşlu, 41 Ricardo Pedriel] - [Anco Jansen 2, Abdülkadir Özdemir 89]
12-02 13:00 Bandırmaspor Altınordu 2 - 3   [65 Gökhan Yılmaz, 74 Feridun Kıroğlu] - [Hasan Kabze 17-P,80, Abdülkadir Parmak 26]
12-02 13:00 Sivasspor Samsunspor 2 - 1   [47 Ergin Keleş, 83 Leandrinho] - [Ousmane N'Diaye 58]
12-02 16:00 Giresunspor Şanlıurfa 3 - 1   [53 Volkan Okumak, 64 Recep Aydın, 90-P Isaac Promise] - [Adülaziz Solmaz 74-P]
12-02 18:30 Adana Demirspor Gaziantep BB 4 - 1   [14 Sercan Kaya, 42,83 Mickaël Poté, 74 Leroy George] - [Muhammet Reis 65]
13-02 18:30 Göztepe Balıkesirspor 1 - 1   [73 Adis Jahović] - [Abdülkadir Özgen 90]
                 
    HAFTA 21            
17-02 18:30 Samsunspor Mersin İdman Yurdu 1 - 1   [45 Famoussa Koné] - [Abdülkadir Korkut 20]
18-02 13:00 Manisa Giresunspor 1 - 2   [36 Bahattin Köse] - [Recep Aydın 21, Özgür Can Özcan 29-P]
18-02 16:00 Altınordu Adana Demirspor 2 - 1   [15 Okan Derici, 90+2 Beykan Şimşek] - [Mickaël Poté 48]
18-02 18:30 Şanlıurfa Göztepe 2 - 2   [33 Batuhan Artarslan, 57 Artun Akçakın] - [Umut Nayır 90-P,90+5]
19-02 13:00 Boluspor Ümraniye 1 - 0   [6 Rydell Poepon]
19-02 16:00 Elazığ Eskişehir 0 - 0    
19-02 18:30 Balıkesirspor Bandırmaspor 5 - 0   [19,37 Burak Çalık, 26,70 Christian Bekamenga, 86 Foxi Kethevoama]
20-02 18:30 Denizlispor Sivasspor 2 - 3   [16 Leandro Kappel, 61 Ziya Alkurt] - [Emre Kılınç 35, Galip Güzel 59, Theofanis Gekas 90]
20-02 18:30 Gaziantep BB Yeni Malatyaspor 1 - 2   [90 Ramazan Civelek] - [Mickaël Pereira 66, Eren Tozlu 90+2]
                 
    HAFTA 22            
24-02 18:30 Giresunspor Elazığ 2 - 1   [20 Dodo, 82 Recep Aydın] - [Lanre Kehinde 80-P]
25-02 13:00 Bandırmaspor Şanlıurfa 4 - 0   [44,86 Atabey Çiçek, 45+2-P Ömer Kandemir, 72 Sertaç Çam]
25-02 16:00 Adana Demirspor Balıkesirspor 1 - 2   [45+4-P Mickaël Poté] - [Burak Çalık 36, Abdülkadir Özgen 80]
25-02 18:30 Göztepe Manisa 1 - 0   [77 Adis Jahović]
26-02 13:00 Samsunspor Boluspor 3 - 0   [48 Murat Gürbüzerol, 70 Famoussa Koné, 90+2 Hasan Kılıç]
26-02 13:00 Sivasspor Gaziantep BB 1 - 0   [4-KK Özgür Özkaya]
26-02 16:00 Eskişehir Ümraniye 0 - 0    
26-02 18:30 Yeni Malatyaspor Altınordu 2 - 0   [59 Boubacar Dialiba, 90+3 Murat Yıldırım]
27-02 18:00 Mersin İdman Yurdu Denizlispor 0 - 0    
                 
    HAFTA 23            
03-03 18:30 Şanlıurfa Adana Demirspor 1 - 2   [1 Abdülaziz Solmaz] - [Leroy George 44, Mickaël Poté 77] - Yağmur nedeni ile 8' de yarım kalınca maç 04-03 te tamamlandı
04-03 13:00 Boluspor Eskişehir 2 - 2   [8 Rydell Poepon, 34 Guido Koçer] - [Bruno Mezenga 6-P, Chico Ofoedu 36]
04-03 16:00 Elazığ Göztepe 5 - 2   [9 Hamidou Traoré, 12 Youssef Yeşilmen, 22 Lanre Kehinde, 45 Çağrı Ortakaya, 90+3 Tom] - [Halil Akbunar 5, Murat Akın 90+2]
04-03 18:30 Gaziantep BB Mersin İdman Yurdu 1 - 2   [85 Ekigho Ehiosun] - [Nurullah Kaya 13, Ricardo Pedriel 87]
05-03 13:00 Denizlispor Samsunspor 0 - 1   [Gökay İravul 75]
05-03 13:00 Ümraniye Giresunspor 1 - 0   [52 Mahatma Otoo]
05-03 16:00 Balıkesirspor Yeni Malatyaspor 2 - 2   [14 Abdülkadir Özgen, 90+6-P İshak Çakmak] - [Eren Tozlu 32, Jonathan Ayité 50]
05-03 18:30 Manisa Bandırmaspor 6 - 2   [5 Savaş Yılmaz, 16,34 Bahattin Köse, 23,30,78 İsmail Haktan Odabaşı] - [Ömer Kandemir 26Marino 82]
06-03 18:30 Altınordu Sivasspor 0 - 0    
                 
    HAFTA 24            
10-03 18:30 Göztepe Ümraniye 0 - 1   [Serdar Özbayraktar 20]
11-03 13:00 Samsunspor Gaziantep BB 0 - 0    
11-03 16:00 Denizlispor Boluspor 3 - 2   [34 Ömer Alp Kulga, 43 Alperen Babacan, 68 Yasin Ozan] - [André Santos 40, Rydell Poepon 51]
11-03 18:30 Yeni Malatyaspor Şanlıurfa 2 - 1   [12-P Eren Tozlu, 55 Jonathan Ayité] - [Batuhan Karadeniz 64]
12-03 13:00 Bandırmaspor Elazığ 1 - 2   [50-KK Mehmet Yiğit] - [Lanre Kehinde 70,81]
12-03 13:00 Giresunspor Eskişehir 0 - 0    
12-03 16:00 Mersin İdman Yurdu Altınordu 1 - 1   [54 Ricardo Pedriel] - [Enis Durak 77]
12-03 18:30 Adana Demirspor Manisa 1 - 1   [71 Sercan Kaya] - [Savaş Yılmaz 49]
13-03 18:30 Sivasspor Balıkesirspor 1 - 1   [45+2 Theofanis Gekas] - [Christian Bekamenga 80]

    HAFTA 25            
17-03 18:30 Altınordu Samsunspor 0 - 2   [Göksu Türkdoğan 65, Famoussa Koné 73]
18-03 13:00 Ümraniye Bandırmaspor 0 - 0    
18-03 16:00 Balıkesirspor Mersin İdman Yurdu 3 - 3   [71 Doğa İşeri, 84 İshak Çakmak, 90+3 Foxi Kethevoama] - [Gökhan Akkan 26, Ricardo Pedriel 34, Tita 45]
18-03 16:00 Boluspor Giresunspor 4 - 1   [19-KK Özgür Yılmaz, 43,82 André Santos, 53 Yusuf Gültekin] - [Dodo 45]
18-03 18:30 Manisa Yeni Malatyaspor 0 - 2   [Eren Tozlu 55,70]
19-03 13:00 Elazığ Adana Demirspor 4 - 2   [58,87 Hamidou Traoré, 68 Youssef Yeşilmen, 75-P Lanre Kehinde] - [Tiago Bezerra 19, Mickaël Poté 78]
19-03 13:00 Gaziantep BB Denizlispor 1 - 1   [36 Muhammed Reis] - [Yasin Ozan 5]
19-03 16:00 Şanlıurfa Sivasspor 2 - 1   [26 Emmanuel Banahene, 71 Batuhan Karadeniz] - [Burhan Eşer 5]
19-03 18:30 Eskişehir Göztepe 4 - 0   [6 Erkan Zengin, 35 Dorukhan Toköz, 51 Chico Ofoedu, 76 Hasan Hüseyin Acar]

    HAFTA 26            
01-04 13:00 Gaziantep BB Boluspor 1 - 2   [73 Muhammet Reis] - [André Santos 3, Kadir Bekmezci 80]
01-04 16:00 Bandırmaspor Eskişehir 0 - 1   [Semih Şentürk 87]
01-04 16:00 Mersin İdman Yurdu Şanlıurfa 3 - 2   [11 Abdulkadir Korkut, 61 Enes Sığırcı, 86-P Milan Mitrović] - [Emmanuel Banahene 36, Batuhan Karadeniz 90+5]
01-04 18:30 Yeni Malatyaspor Elazığ 1 - 0   [59 Eren Tozlu]
02-04 13:00 Denizlispor Altınordu 1 - 2   [25-P André Moritz] - [Hasan Kabze 44, Fatih Aktay 90+3]
02-04 13:00 Sivasspor Manisa 2 - 0   [28 Galip Güzel, 59 Leandrinho]
02-04 16:00 Adana Demirspor Ümraniye 3 - 3   [37,54-P,74 Mickaël Poté] - [Mickaël Poté 4-KK, İbrahim Akdağ 45-P,88]
02-04 18:30 Göztepe Giresunspor 2 - 1   [9 Prince Segbefia, 83 Adis Jahović] - [Özgür Can Özcan 89-P]
03-04 18:30 Samsunspor Balıkesirspor 1 - 0   [35 Murat Gürbüzerol]

    HAFTA 27            
07-04 18:30 Boluspor Göztepe 1 - 0   [90+3 Bentley]
08-04 16:00 Şanlıurfa Samsunspor 1 - 2   [90+3 Batuhan Karadeniz] - [Fatih Kılıçkaya 62, Famoussa Koné 90]
08-04 18:30 Eskişehir Adana Demirspor 2 - 4   [53 Kaan Kanak, 67 Semih Şentürk] - [Mickaël Poté 26,52,89, Alican Karadağ 73]
09-04 13:00 Giresunspor Bandırmaspor 1 - 0   [64 Recep Aydın]
09-04 13:00 Ümraniye Yeni Malatyaspor 1 - 0   [80 Samet Asatekin]
09-04 16:00 Manisa Mersin İdman Yurdu 2 - 0   [50-KK Enes Sığırcı, 90+4 İsmail Haktan Odabaşı]
09-04 18:30 Balıkesirspor Denizlispor 1 - 2   [21 Mehmet Boztepe] - [André Moritz 55-P, Barış Örücü 86]
10-04 15:30 Altınordu Gaziantep BB 2 - 0   [8,27 Okan Derici]
10-04 18:30 Elazığ Sivasspor 1 - 1   [90+5 Lanre Kehinde] - [Galip Güzel 51-P]

    HAFTA 28            
18-04 13:00 Bandırmaspor Göztepe 3 - 1   [22 Üstün Bilgi, 50 Doğan Karakuş, 74 Gökhan Karadeniz] - [Adis Jahović 76]
18-04 15:30 Sivasspor Ümraniye 0 - 0    
18-04 17:30 Adana Demirspor Giresunspor 1 - 2   [36 Mickaël Poté] - [Özgür Can Özcab 82, Volkan Okumak 84]
18-04 18:30 Yeni Malatyaspor Eskişehir 1 - 2   [87 Ahmet Aras] - [Erkan Zengin 19-P, Bruno Mezenga 54]
19-04 13:30 Altınordu Boluspor 2 - 0   [62 Yusuf Abdioğlu, 74 Okan Derici]
19-04 16:00 Denizlispor Şanlıurfa 2 - 4   [22 Leandro Kappel, 75-P André Moritz] - [Batuhan Karadeniz 5,18, 31 Mertcan Çam, Ivayi Atiemwen 45]
19-04 16:00 Mersin İdman Yurdu Elazığ 0 - 2   [Lamine Diarra 10,86]
19-04 18:00 Samsunspor Manisa 1 - 2   [64 Gökay İravul] - [Umut Gündoğan 75, Slavko Perović 85]
20-04 17:30 Gaziantep BB Balıkesirspor 1 - 1   [83 Muhammet Reis] - [Eray Ataseven 77]
                 
    HAFTA 29            
22-04 16:00 Göztepe Adana Demirspor 3 - 2   [36,77 Adis Jahović, 51 Lokman Gör] - [Tiago Bezerre 52, Onur Akbay 89]
22-04 18:30 Giresunspor Yeni Malatyaspor 1 - 1   [19 Volkan Okumak] - [Sedat Ağçay 25]
23-04 13:00 Boluspor Bandırmaspor 4 - 1   [14,42 André Santos, 71 Guido Koçer, 83 Ramazan Sal] - [Marino 75]
23-04 13:00 Ümraniye Mersin İdman Yurdu 2 - 2   [10 Serdar Özbayraktar, 47 Steve Beleck] - [Sinan Kaloğlu 29, Milan Mitrović 50-P]
23-04 16:00 Elazığ Samsunspor 2 - 1   [48 Tom, 70 Çağrı Ortakaya] - [Murat Gürbüzerol 34]
23-04 16:00 Eskişehir Sivasspor 2 - 2   [29 Semih Şentürk, 71 Axel Méyé] - [John Boye 64, Ergin Keleş 82]
24-04 17:00 Balıkesirspor Altınordu 1 - 1   [64 Abdülkadir Özgen] - [Barış Alici 49]
24-04 18:00 Manisa Denizlispor 3 - 2   [31-KK Ömer Alp Kulga, 72 Bahattin Köse, 90+5 Gökhan Sazdağı] - [Taha Can 33, Barış Örücü 44]
24-04 19:30 Şanlıurfa Gaziantep BB 0 - 0    

    HAFTA 30            
28-04 18:00 Mersin İdman Yurdu Eskişehir 0 - 4   [Hasan Hüseyin Acar 38,55 Bruno Mezenga 48,77]
28-04 18:00 Samsunspor Ümraniye 2 - 2   [79 Abdülkerim Bardakçı, 84 Göksu Türkdoğan] - [Steve Beleck 11, İbrahim Akdağ 85]
28-04 18:30 Sivasspor Giresunspor 2 - 0   [13 Leandrinho, 58 Ergin Keleş]
29-04 15:00 Denizlispor Elazığ 0 - 0    
29-04 15:30 Yeni Malatyaspor Göztepe 1 - 0   [73 Murat Akça]
29-04 16:00 Altınordu Şanlıurfa 2 - 0   [55 Erdoğan Yeşilyurt, 90+3-P Fatih Aktay]
29-04 18:30 Adana Demirspor Bandırmaspor 1 - 4   [15 Tiago Bezerra] - [Atabey Çiçek 9,76, Doğan Karakuş 18, Sertaç Çam 84]
30-04 16:00 Balıkesirspor Boluspor 1 - 2   [8 Burak Çalık] - [Rydell Poepon 28, Bentley 54]
30-04 18:30 Gaziantep BB Manisa 1 - 0   [86 Ramazan Civelek]

    HAFTA 33            
14-05 17:00 Adana Demirspor Sivasspor 1 - 1   [88 Tiago Bezerra] - [John Boye 36]
14-05 17:00 Bandırmaspor Mersin İdman Yurdu 3 - 0   [18 Marino, 25-P Gökhan Karadeniz, 65 Atabey Çiçek]
14-05 17:00 Elazığ Balıkesirspor 5 - 1   [6,69,90 Aldin Čajić, 58 Lanre Kehinde, 66 Mesut Saray] - [Anıl Başaran 33]
14-05 17:00 Eskişehir Gaziantep BB 2 - 2   [51 Semih Şentürk, 75 Bruno Mezenga] - [Erdal Güneş 18, Mehmet Erdem Uğurlu 57]
14-05 17:00 Giresunspor Denizlispor 1 - 0   [15 Volkan Okumak]
14-05 17:00 Göztepe Samsunspor 4 - 1   [49 Tayfur Bingöl, 70,82 Adis Jahović, 77 Halil Akbunar] - [Fatih Kılıçkaya 44]
14-05 17:00 Manisa Şanlıurfa 2 - 0   [39 İsmail Haktan Odabaşı, 83 Slavko Perović]
14-05 17:00 Ümraniye Altınordu 1 - 2   [44-P İbrahim Akdağ] - [Fatih Aktay 19, Barış Alıcı 90+3]
14-05 17:00 Yeni Malatyaspor Boluspor 1 - 1   [85 Boubacar Dialiba] - [André Santos 27]

		    HAFTA 34
	20-05 18:30 Altınordu - Eskişehir		 3-0 [49 Barış Alıcı, 58 Erdoğan Yeşilyurt, 68 Fatih Aktay]
	20-05 18:30 Balıkesirspor - Ümraniye		 3-1 [65 Cüneyt Köz, 83 Emre Akkaş, 90 Akçan Deniz Sayar] - [Samet Asatekin 56]
	20-05 18:30 Boluspor - Manisaspor		 4-0 [11,43,45,61 Rydell Poepon]
	20-05 18:30 Denizlispor - Göztepe		 1-1 [64 Anıl Taşdemir] - [Umut Nayir 54]
	20-05 18:30 Gaziantep BB - Giresunspor		 2-1 [5 Uche Kalu, 33-P Muhammet Reis] - [Dilaver Güçlü 36]
	20-05 18:30 Mersin İdman Yurdu - Adana Demirspor 2-2 [40 Ricardo Pedriel, 75 Sinan Kaloğlu] - [Adis Jahović 49, Alican Karadağ 69]
	20-05 18:30 Samsunspor - Bandırmaspor		 0-0
	20-05 18:30 Sivasspor - Yeni Malatyaspor	 4-0 [11,45,49 Emre Kılınç, 58 Leandrinho]
	20-05 18:30 Şanlıurfa - Elazığ			 2-1 [44 Abdülaziz Solmaz, 45-KK Alpaslan Öztürk] - [Timur Özgöz 38]