İZMİR İZMİR

HOME LEAGUES TURKISH CUP UEFA CUPS NATIONAL TEAM EURO WORLD CUP ARCHIVES POOL
1. Lig
1. LİG
2017-2018 1. Lig
Fixtures
Statistics
Clubs
Structure
*
2018-2019 1. Lig
History
2016-2017 1. Lig
*
Süper Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
E-MAIL
Erdinç Sivritepe
GOOGLE SEARCH
Google

2017-2018 1. LİG


THE TABLE


  P MX O G B M A Y   P A Y
Ümraniye SK İstanbul 24 93 11 7 3 1 17 7        
Giresunspor K 22 91 11 6 4 1 16 7        
Ankaragücü SK 21 90 11 6 3 2 15 8        
Elazığ SK 18 87 11 5 3 3 17 13   3 3 1
Rize SK 18 87 11 5 3 3 20 17   0 1 3
İstanbulspor K 17 86 11 5 2 4 14 10        
Adanaspor K 17 86 11 5 2 4 13 17        
Balıkesirspor K 15 84 11 5 3 3 24 20   3 2 1
Altınordu SK İzmir 15 84 11 4 3 4 17 14   0 1 2
Gazişehir Gaziantep SK 14 83 11 3 5 3 10 6        
Adana Demirspor K 14 83 11 4 2 5 15 16        
Samsunspor K 13 82 11 3 4 4 11 12        
BB Erzurumspor K 12 81 11 3 3 5 12 16        
Boluspor K 11 80 11 3 2 6 12 15        
Denizlispor K 11 80 11 3 2 6 12 19        
Eskişehir SK 8 77 11 2 5 4 17 21        
Manisa SK 7 76 11 3 1 7 12 18        
Gaziantepspor K 2 71 11 1 2 8 4 22        
                         

1 - Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği became Gazişehir Gaziantep Spor Kulübü Derneği.
2 - 3-point deduction penalties to Balıkesirspor, Eskişehir, Gaziantepspor, Manisaspor for not getting national license.


MATCHES


11. HAFTA

03/11 18:00 Gazişehir Gaziantep Manisaspor 2 0  [51 Gökhan Alsan, 77 Nathan Kabasele]
04/11 13:00 Elazığspor Gaziantepspor 2 0  [72 Lúcio Maranhão, 90 Ahmet Aras]
04/11 13:00 Ümraniye Adana Demirspor 1 0  [72-P Dimitar Rangelov]
04/11 15:30 Denizlispor Altınordu 2 0  [33 Ömer Alp Kulga, 71 Ziya Alkurt]
04/11 15:30 Giresunspor BB Erzurumspor 2 0  [60 Sinan Özkan, 87 Mehmet Akyüz]
05/11 13:00 Boluspor Samsunspor 1 0  [90+1 Guido Koçer]
05/11 13:00 İstanbulspor Balıkesirspor 4 1  [5,35 İbrahim Halil Çolak, 85 Şaban Genişyürek, 88 Onur Kolay] - [Sedat Şahintürk 89]
05/11 15:30 Eskişehir Ankaragücü 1 3  [90 Hasan Hüseyin Acar] - [Kenan Özer 44, İlhan Parlak 60, Umut Nayır 90+4]
05/11 18:00 Adanaspor Rize 3 2  [20 Vladimir Koman, 40,89 Bahattin Köse] - [Leonard Kweuke 31, Samu 78-P]

10. HAFTA

27/10 18:00 Samsunspor Gaziantepspor 3 0  [14,26 Hohn Chibuike, 66 Gökay İravul]
28/10 13:00 Balıkesirspor Adanaspor 4 1  [16,85 Mahatma Otoo, 52 Abdülkadir Özgen, 909+4 Mehmet Boztepe] - [Magaye Gueye 27-P]
28/10 19:30 Altınordu Eskişehir 0 0  
29/10 13:00 BB Erzurumspor Denizlispor 4 1  [21-P Hamza Younes, 62,90+2 Lokman Gör, 72 Erhan Çelenk] - [Ziya Alkurt 15-P]
29/10 13:00 Gazişehir Gaziantep Elazığspor 1 0  [30 Gökhan Alsan]
29/10 15:30 Adana Demirspor Giresunspor 1 2  [90+2 Sezer Özmen] - [Dmytro Korkisho 19, Panos Dimitriadis 33]
29/10 15:30 Manisaspor Ümraniye 0 2  [Andreas Vasilogiannis 09, Emircan Altıntaş 50]
30/10 18:00 Ankaragücü İstanbulspor 1 0  [35 Alihan Kubalas]
30/10 18:00 Rize Boluspor 1 0  [60-P Samu]

9. HAFTA

20/10 18:00 Adanaspor Ankaragücü 0 0  
21/10 13:00 Denizlispor Adana Demirspor 1 0  [63-P Barış Örücü]
21/10 13:00 İstanbulspor Altınordu 2 0  [43 İbrahim Halil Çolak, 90+5 Onur Kolay]
21/10 19:30 Gaziantepspor Rize 0 0  
22/10 13:00 Giresunspor Manisaspor 0 1  [Ivayi Atiemwen 60]
22/10 13:00 Ümraniye Gazişehir Gaziantep 0 0  
22/10 15:30 Elazığspor Samsunspor 2 2  [27,44 Alpaslan Öztürk] - [Halil İbrahim Pekşen 34,45]
22/10 15:30 Eskişehir BB Erzurumspor 3 1  [22 Kaan Kanak, 77 Dorukhan Toköz, 86 Hasan Hüzeyin Acar] - [Burhan Eşer 53]
22/10 18:00 Boluspor Balıkesirspor 2 4  [4 Bentley, 62 Caner Ceylan] - [Mahatma Otoo 5,40, Abdülkadir Özgen 37,85-P]

8. HAFTA

13/10 18:00 BB Erzurumspor İstanbulspor 1 0  [56-P Hamza Younes]
14/10 13:00 Ümraniye Elazığspor 2 1  [29-P,90 İbrahim Akdağ] - [Tom 47-P]
14/10 15:30 Balıkesirspor Gaziantepspor 2 0  [13 Abdülkadir Özgen, 33 Mahatma Otoo]
14/10 18:00 Gazişehir Gaziantep Giresunspor 1 1  [32 Yonathan Del Valle] - [Çağlar Birinci 49]
15/10 13:00 Ankaragücü Boluspor 2 0  [45,87 Umut Nayır]
15/10 13:00 Rize Samsunspor 1 1  [25 Orhan Ovacıklı] - [Ahmet Cebe 49]
15/10 15:30 Altınordu Adanaspor 1 1  [90+3 Fatih AKtay] - [Magaye Gueye 23]
15/10 18:00 Adana Demirspor Eskişehir 3 1  [25,42 Theo Mendy, 63 Yiğit İncedemir] - [Hasan Hüseyin Acar 47]
16/10 18:00 Manisaspor Denizlispor 1 1  [56 Abdülkadir Korkut]- [Leandro Kappel 2]

7. HAFTA

29/09 18:00 Boluspor Altınordu 1 2  [56 Melih Okutan] - [Mirkan Aydın 14, Kerim Avcı 70]
30/09 13:00 Denizlispor Gazişehir Gaziantep 1 0  [90+2 André Moritz]
30/09 13:00 İstanbulspor Adana Demirspor 2 2  [43 Nemanja Kojić, 61-P Muhsin Yıldırım] - [Atabey Çiçek 45+2, Robert Ndip Tambe 81]
30/09 15:30 Gaziantepspor Ankaragücü 1 2  [63 Serhan Yılmaz] - [Olanrewaju Kehinde 75,89]
30/09 18:00 Eskişehir Manisaspor 3 2  [45-P Bruno Mezenga, 65 Semih Şentürk, 72 Hasan Ayaroğlu] - [Slavko Perović 39, Billal Sebaihi 80]
01/10 13:00 Giresunspor Ümraniye 1 1  [11 Maurice Dale] - [İbrahim Akdağ 45+1-P]
01/10 13:00 Samsunspor Balıkesirspor 2 1  [50 Göksu Türkdoğan, 67 Jonathan Ayite] - [Mahatma Otoo 55]
01/10 15:30 Elazığspor Rize 3 1  [72-P Tom, 87 Erman Bulucu, 88 Ahmet Aras] - [Samu 84-P]
01/10 18:00 Adanaspor BB Erzurumspor 2 1  [90,90+3 Magaye Gueye] - [Hamza Younes 86]

6. HAFTA

23/09 17:30 Altınordu Gaziantepspor 3 0  [45+2,52 Kerim Avcı, 74 Mirkan Aydın]
23/09 17:30 Manisaspor İstanbulspor 1 2  [88 Mustafa Sevgi] - [Mehmet Zeki Çelik 56, Muhsin Yıldırım 80]
24/09 15:00 Giresunspor Elazığspor 0 0  
24/09 16:00 BB Erzurumspor Boluspor 0 2  [Rydell Poepon 37, İrfan Başaran 45+2]
24/09 19:00 Ankaragücü Samsunspor 1 0  [89 Umut Nayır]
24/09 19:00 Gazişehir Gaziantep Eskişehir 2 2  [63 Pierre Webo, 73 Gökhan Alsan] - [Bruno Mezenga 03, Ahmet Kesim 71-KK]
25/09 16:00 Ümraniye Denizlispor 4 2  [13,29,89 Jean-Armel Drolé, 72 İbrahim Akdağ] - [Atakan Üner 45,45+3]
25/09 19:00 Adana Demirspor Adanaspor 1 0  [50 Yiğitcan Erdoğan]
25/09 19:00 Balıkesirspor Rize 1 1  [76-P Nizamettin Çalışkan] - [Braian Samudio 90]

5. HAFTA

15/9 20:00 Elazığspor Balıkesirspor 2 2  [01-KK Tomislav Glumac, 72 Andreas Tatos]- [Nizamettin Çalışkan 60-P, Elmar Bjarnason 90+3-KK]
15/9 20:00 İstanbulspor Gazişehir Gaziantep 1 0  [81-KK Sinan Osmanoğlu]
16/9 17:00 Boluspor Adana Demirspor 3 1  [03 Rydell Poepon, 23,70 İshak Çakmak] - [Atabey Çiçek 85]
16/9 17:00 Samsunspor Altınordu 1 4  [83 Muhammet Beşir] - [Mirkan Aydın 17, Murat Uçar 43, Barış Alıcı 74, Kerim Avcı 76]
16/9 20:00 Adanaspor Manisaspor 1 0  [79 Yener Arica]
17/9 17:00 Rize Ankaragücü 1 4  [19-P Samu] - [İlhan Parlak 12,90, Alihan Kubalas 48, Kenan Özer 89]
17/9 20:00 Denizlispor Giresunspor 0 1  [Mehmet Akyüz 90]
17/9 20:00 Gaziantepspor BB Erzurumspor 0 0  
18/9 20:00 Eskişehir Ümraniye 1 1  [90+1 Bruno Mezenga] - [Andreas Vasilogiannis 69]

4. HAFTA

08/09 20:00 Gazişehir Gaziantep Adanaspor 4 0  [21,26-P Muhammet Reis, 58 Nathan Kabasele, 90+1 Yonathan del Valle]
09/09 17:00 Ankaragücü Balıkesirspor 1 2  [58 Umut Nayır] - [Mahatma Otoo 71, Sedat Şahintürk 87]
09/09 17:00 Denizlispor Elazığspor 2 3  [76,88 Barış Örücü] - [Tom 38,67, Andreas Tatos 87]
09/09 20:00 Altınordu Rize 3 4  [62 Barış Alıcı, 85 Kerim Avcı, 90 Mirkan Aydın] - [Samu 28, Leonard Kweuke 54, Süleyman Koç 69,77]
10/09 16:30 Ümraniye İstanbulspor 1 0  [51 Serdar Özbayraktar]
10/09 17:00 BB Erzurumspor Samsunspor 1 1  [53 Gökhan Karadeniz] -[Kenan Karışık 68-P]
10/09 20:00 Giresunspor Eskişehir 3 1  [06 Dmytro Korkishko, 26 Recep Aydın, 79 Maurice Dale] -[Semih Şentürk 90+2]
10/09 20:00 Manisaspor Boluspor 2 1  [57 Axel Méyé, 89 İsmail Haktan Odabaşı] -[Melih Okutan 77]
11/09 20:00 Adana Demirspor Gaziantepspor 3 1  [26 Lalawélé Atakora, 54 Robert Ndip Tambe, 61 Savaş Yılmaz] - [Yusuf Erdem 70]

3. HAFTA

25/08 19:45 Samsunspor Adana Demirspor 0 1  [Robert Ndip Tambe 14]
25/08 21:45 Balıkesirspor Altınordu 2 1  [65 Abdülkadir Özgen, 89 Burak Çalık] - [Mirkan Aydın 33]
26/08 19:45 Rize BB Erzurumspor 2 0  [18 Recep Niyaz, 88-KK Kubilay Sönmez]
26/08 20:00 Eskişehir Denizlispor 2 2  [10,76 Hasan Ayaroğlu] - [Leandro Kappel 73, Kerem Can Akyüz 86]
26/08 21:45 Gaziantepspor Manisaspor 1 4  [90 Zeki Sinanoğlu] - [Daniel Dimov 27,57, Mustafa Sevgi 65,71]
27/08 19:45 Boluspor Gazişehir Gaziantep 0 0  
27/08 19:45 İstanbulspor Giresunspor 0 1  [Diabang Dialiba 42]
27/08 21:45 Adanaspor Ümraniye 2 1  [23 Abdülaziz Solmaz, 69 Bahattin Köse] - [Dimitar Rangelov 17]
27/08 21:45 Elazığspor Ankaragücü 2 0  [27 Mertan Öztürk, 57 Jeffrey Sarpong]

2. HAFTA

18/08 19:45 Denizlispor İstanbulspor 0 1  [Muhsin Yıldırım 52]
18/08 21:45 Manisaspor Samsunspor 0 1  [Halil İbrahim Pehlivan 43]
19/08 19:30 BB Erzurumspor Balıkesirspor 4 3  [55 Burhan Eşer, 60 Haris Harba, 88,90+1 Hamza Younés] - [Oğuz Yılmaz 24, Nizamettin Çalışkan 50, Mehmet Boztepe 56]
19/08 20:00 Giresunspor Adanaspor 3 0  [61 Dmytro Korkishko, 90+2,90+5 Sinan Özkan]
19/08 21:45 Adana Demirspor Rize 1 3  [15 Yiğit İncedemir] - [Samu 20, Leonard Kweuke 45, Süleyman Koç 86]
20/08 19:45 Eskişehir Elazığspor 1 2  [20 Hasan Hüseyin Acar] - [Erman Bulucu 27, Tom 84-P]
20/08 20:00 Altınordu Ankaragücü 1 1  [28 Alican Özfesli] - [Anton Putsila 44]
20/08 21:45 Gazişehir Gaziantep Gaziantepspor 0 1  [Alpay Koçaklı 47]
21/08 19:45 Ümraniye Boluspor 1 0  [19 Emircan Altıntaş]

1. HAFTA

11/08 20:00 Ankaragücü BB Erzurumspor 0 0  
12/08 19:00 Rize Manisaspor 4 1  [4, 61 Özgür Çek, 6 Oğulcan Çağlayan, 38-KK Ivayi Atiemwen] - [Axel Méyé 31]
12/08 21:00 İstanbulspor Eskişehir 2 2  [53 Onur Kolay, 57 Mehmet Zeki Çelik] - [Chico Ofoedu 10, Hasan Hüseyin Acar 59]
12/08 21:45 Adanaspor Denizlispor 3 0  [2 Bahattin Köse, 16-P,75 Magaye Gueye]
13/08 20:00 Boluspor Giresunspor 2 2  [7 Rydell Poepon, 28 Gıido Koçer] - [Dmytro Korkisho 21, Fatih Atik 90]
13/08 20:00 Samsunspor Gazişehir Gaziantep 0 0  
13/08 21:45 Balıkesirspor Adana Demirspor 2 2  [16 Foxi Kethevoama, 45 Mehmet Boztepe] - [Savaş Yılmaz 3, Robert Ndip Tambe 45-P]
13/08 21:45 Gaziantepspor Ümraniye 0 3  [Emircan Altıntaş 28, İbrahim Akdağ 66,72-P]
14/08 20:00 Elazığspor Altınordu 0 2  [Mirkan Aydın 26, Fatih Aktay 85]