İZMİR İZMİR

HOME LEAGUES TURKISH CUP SÜPER KUPA UEFA CUPS NATIONAL TEAM NATIONS LEAGUE EURO WORLD CUP POOL
1. Lig
1. LİG
2017-2018 1. Lig
Fixtures
Statistics
Clubs
Structure
*
2018-2019 1. Lig
History
2016-2017 1. Lig
*
Süper Lig
2. Lig
3. Lig
Bölgesel Amatör Lig
E-MAIL
Erdinç Sivritepe
GOOGLE SEARCH
Google

2017-2018 1. LİG


THE TABLE


  P   P A Y   O G B M A Y
Rize SK 44           23 13 5 5 47 30
Ümraniye SK İstanbul 41           23 12 5 6 36 23
Ankaragücü SK 40           23 11 7 5 32 22
Gazişehir Gaziantep SK 38   3 2 1   23 10 8 5 39 18
İstanbulspor K 38   3 1 2   23 11 5 7 27 22
Altınordu SK İzmir 36           23 10 6 7 35 28
Boluspor K 34   3 1 0   23 10 4 9 30 22
Elazığ SK 34   0 0 1   23 9 7 7 30 26
Adanaspor K 33           23 9 6 8 27 34
Giresunspor K 31           23 8 7 8 28 26
Balıkesirspor K 30 -3 3 5 4   23 9 6 8 39 37
BB Erzurumspor K 30   3 4 5   23 7 9 7 27 26
Eskişehir SK 27 -3         23 8 6 9 41 37
Samsunspor K 25           23 5 10 8 20 30
Adana Demirspor K 24           23 6 6 11 28 34
Denizlispor K 23           23 6 5 12 24 33
Manisa SK 17 -9         23 8 2 13 27 37
Gaziantepspor K 4 -3         23 1 4 18 9 61

1 - Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği became Gazişehir Gaziantep Spor Kulübü Derneği.
2 - 3-point deduction penalties to Balıkesirspor, Eskişehir, Gaziantepspor, Manisa for not getting national license.
3 - 6 point deduction penalty to Manisa by FIFA for unpaid foreign player.


MATCHES


24. HAFTA

24/02 15:30 Ankaragücü Gaziantepspor
24/02 15:30 Balıkesirspor Samsunspor
25/02 13:00 Manisaspor Eskişehir
25/02 13:00 Ümraniye Giresunspor
25/02 15:30 Gazişehir Gaziantep Denizlispor
25/02 15:30 Rize Elazığspor
25/02 18:00 Adana Demirspor İstanbulspor
26/02 18:00 Altınordu Boluspor
26/02 18:00 BB Erzurumspor Adanaspor

23. HAFTA

20/02 16:00 Rize Balıkesirspor 3 0  [73 Recep Niyaz,  80 Oğulcan Çağlayan, 90+3 Samu]
20/02 16:00 Samsunspor Ankaragücü 1 1  [45-P Göksu Türkdoğan] - [Umut Nayır 22]
20/02 19:00 Gaziantepspor Altınordu 0 1  [Uğur Kuru 21]
21/02 16:00 Denizlispor Ümraniye 2 0  [84 Leandro Kappel, 90 Ziya Alkurt]
21/02 16:00 Eskişehir Gazişehir Gaziantep 1 4  [11 Kaan Kanak] - [Gökhan Alsan 20, Özgür Can Özcan 50-P, Yonathan del Valle 55, Pierre Webó 84]
21/02 19:00 Elazığspor Giresunspor 2 1  [45+2-P, 53 Alpaslan Öztürk] - [Çağlar Birinci 10-P]
21/02 19:00 İstanbulspor Manisaspor 1 0  [90+6-P Halil Çolak]
22/02 16:00 Boluspor BB Erzurumspor 1 1  [22-OG Mert Nobre] - [Mert Nobre 55]
22/02 19:00 Adanaspor Adana Demirspor 1 0  [89 Roni]

22. HAFTA

16/02 18:00 Altınordu Samsunspor 1 1  [75 Erdoğan Yeşilyurt] - [Davy Angan 82]
16/02 18:00 Ankaragücü Rize 2 4  [34 Enes Kubat, 85 Alihan Kubalas] - [Samu 27,72,81, Oğulcan Çağlayan 90+1]
17/02 13:00 Balıkesirspor Elazığspor 1 1  [48 Abdülkadir Özgen] - [Lamine Diarra 76]
17/02 13:00 BB Erzurumspor Gaziantepspor 5 1  [13 Gökhan Karadeniz,  45 Burhan Eşer, 53 Jasmin Scuk, 62,66 Erhan Çelenk] - [Yusuf Erdem 40]
17/02 15:30 Giresunspor Denizlispor 0 2  [Barış Örücü 36-P, Ziya Alkurt 67]
17/02 15:30 Manisaspor Adanaspor 1 2  [59 Billal Sebaihi] - [Magaye Gueye 45+1-P, Tevfik Altındağ 90+2]
18/02 13:00 Ümraniye Eskişehir 0 1  [Hasan Hüseyin Acar 40]
18/02 15:30 Gazişehir Gaziantep İstanbulspor 2 0  [24 Sinan Osmanoğlu, 90 Serdar Deliktaş]
18/02 18:00 Adana Demirspor Boluspor 1 3  [82 Atabey Çiçek] - [Rydell Poepon 17,64, Melih Okutan 86]

21. HAFTA

09/02 18:00 Gaziantepspor Adana Demirspor 0 3  [Gege Marques 35, Atakora Lalawale 46, Robert Ndip Tambe 90] 
10/02 13:00 Boluspor Manisaspor 3 0  [20 Emre Gültekin, 51 Melih Okutan, 60 Rydell Poepon]
10/02 13:00 Elazığspor Denizlispor 1 0  [63 Lamine Diarra]
10/02 15:30 Rize Altınordu 0 3  [Barış Alici 34,48, Kerim Avcı 62]
11/02 13:00 İstanbulspor Ümraniye 3 1  [48 Halil Çolak, 55 Onur Kolay] - [Merthan Açıl 90]
11/02 13:00 Samsunspor BB Erzurumspor 1 0  [37 Göksu Türkdoğan]
11/02 15:30 Eskişehir Giresunspor 3 1  [25 Dorukhan Toköz, 64 Chico Ofoedu, 75 Kaan Kanak] - [Jones Carioca 86]
11/02 18:00 Balıkesirspor Ankaragücü 1 3  [28-P Nizamettin Çalışkan] - [Umut Nayır 4, Anton Putsila 16, Alihan Kubalas 50]
12/02 18:00 Adanaspor Gazişehir Gaziantep 2 5  [60 Uche Kalu, 74 Didi] - [Gökhan Alsan 18,23, Tugay Kaçar 41, Özgür Can Özcan 51,90]

20. HAFTA

02/02 18:00 Manisaspor Gaziantepspor 3 1  [4,30 Slavko Perović, 6 Asım Hamzaçebi] - [Mustafa Özyaşar 51]
03/02 13:00 BB Erzurumspor Rize 1 1  [61 Christian Bekamenga] - [Vedat Muriqi 90]
03/02 13:00 Ümraniye Adanaspor 1 0  [76 Andreas Vasilogiannis]
03/02 15:30 Gazişehir Gaziantep Boluspor 2 0  [16 Gökhan Alsan 86 Tugay Kaçar]
04/02 13:00 Adana Demirspor Samsunspor 1 1  [66 Rovert Ndip Tambe] - [Çağrı Ortakaya 77]
04/02 13:00 Ankaragücü Elazığspor 0 0  
04/02 15:30 Denizlispor Eskişehir 0 2  [Bruno Mezenga 6-P, Semih Şentürk 20]
04/02 18:00 Giresunspor İstanbulspor 0 1  [Halil Çolak 90+4]
05/02 18:00 Altınordu Balıkesirspor 2 1  [6 Erdoğan Yeşilyurt, 11 Barış Alıcı] - [Abdülkadir Özgen 64]

19. HAFTA

26/01 18:00 Balıkesirspor BB Erzurumspor 2 0  [37 Mahatma Otoo, 55 Sedat Şahintürk]
27/01 13:00 Elazığspor Eskişehir 1 0  [15 Lamine Diarra]
27/01 15:30 Ankaragücü Altınordu 0 2  [Erdoğan Yeşilyurt 17, Mirkan Aydın 64]
27/01 15:30 Samsunspor Manisaspor 0 2  [26 Göksu Türkdoğan, 67 Jonathan Ayite]
28/01 13:00 Boluspor Ümraniye 0 1  [İbrah,m Akdağ 73]
28/01 13:00 Rize Adana Demirspor 1 0  [85 Vedat Muriqi]
28/01 15:30 Adanaspor Giresunspor 1 1  [77 Onur Akbay] - [Panos Dim itriadis 45]
28/01 18:00 Gaziantepspor Gazişehir Gaziantep 0 4  [Adama Ba 5, Gökhan Alsan 39, Özgür Can Özcan 61, Pierre Webó 90]
29/01 18:00 İstanbulspor Denizlispor 2 1  [26 Halil Çolak, 68-KK Kerem Can Akyüz] - [Hasan Kılıç 77]

18. HAFTA

20/01 13:00 Adana Demirspor Balıkesirspor 0 2  [Sedat Şahintürk 46, Abdülkadir Özgen 53]
20/01 15:30 Eskişehir İstanbulspor 1 2  [Felix Michel 60] - [Nemanja Kojić 62, Halil Çolak 85]
21/01 13:00 BB Erzurumspor Ankaragücü 0 0  
21/01 13:00 Ümraniye Gaziantepspor 7 0  [17 Mücahit Albayrak, 23-KK Hasan Genç, 37-KK Serhan Yılmaz, 64 Andreas Vasilogiannis, 68-P Dimitar Rangelov,
 72 Bulut Kaya, 84 Emircan Altıntaş]
21/01 15:30 Giresunspor Boluspor 0 2  [André Santos 90+1, Melih Okutan 90+3]
21/01 15:30 Manisaspor Rize 0 3  [Vedat Muriqi 72,77, Samu 80]
21/01 18:00 Altınordu Elazığspor 2 1  [1,65 Barış Alıcı] - [Alpaslan Öztürk 84]
22/01 18:00 Denizlispor Adanaspor 3 1  [45 Barış Örücü, 71,77 Berkan Afşarlı] - [Bahattin Köse 73]
22/01 18:00 Gazişehir Gaziantep Samsunspor 3 0  [28-P Özgür Can Özcan, 83 Yonathan del Valle, 89-P Pierre Webó]


END OF FIRST HALF


17. HAFTA

22/12 18:00 Giresunspor Gaziantepspor 2 0  [76,90 Maurice Dale]
23/12 13:00 Gazişehir Gaziantep Rize 1 2  [32 Samican Keskin]- [Samu 12, Recep Niyaz 82]
23/12 13:00 İstanbulspor Elazığspor 1 2  [74 Ali Öztürk]- [Mertan Caner Öztürk 7, Andreas Tatos 48]
23/12 15:30 Adana Demirspor Ankaragücü 2 1  [22 Atakan Lalawele, 90+5-P Batuhan İşçiler]- [Alihan Kubalas 6]
23/12 15:30 Eskişehir Adanaspor 1 2  [11 Semih Şentürk]- [Bahattin Köse 30, Ioğuz Han Aynaoğlu 46]
24/12 13:00 BB Erzurumspor Altınordu 2 1  [61 Burhan Eşer, 90+3 Hamza Younés] - [Erdoğan Yeşilyurt 81]
24/12 13:00 Ümraniye Samsunspor 4 2  [25-P,50 Dimitar Rangelov, 27 Emircan Altıntai, 51 Timur Temeltaş] - [Muhammed Beşir 10, Georgips Samaras 38]
24/12 15:30 Denizlispor Boluspor 1 1  [27 Cihan Özkaymak] - [Rydell Poepon 43]
24/12 18:00 Manisaspor Balıkesirspor 3 1  [12 Zahit Fındık, 73 Axel Méyé, 76 Metin Yüksel] - [Abdülkadir Özgen]

16. HAFTA

15/12 18:00 Balıkesirspor Gazişehir Gaziantep 1 0  [72 Mahatma Otoo]
16/12 13:00 Boluspor Eskişehir 3 0  [59,79 Rydell Poepon, 90 Yusuf Emre Gültekin]
16/12 13:00 Gaziantepspor Denizlispor 0 0  
16/12 15:30 Rize Ümraniye 4 0  [52 Leonard Kweuke, 77-P Marwane Saadane, 87 Mehmet Uslu, 90+5 Süleyman Koç]
17/12 13:00 Altınordu Adana Demirspor 1 1  [18-P Kerim Avcı] - [Atabey Çiçek 58]
17/12 13:00 Elazığspor BB Erzurumspor 0 1  [Erhan Çelenk 17]
17/12 15:30 Ankaragücü Manisaspor 3 0  [41,48 İlhan Parlak, 90+4 Sedat Ağçay]
17/12 18:00 Samsunspor Giresunspor 2 1  [31 Muhammed Beşir, 46 Göksu Türkdoğan] - [Aykut Demir 22]
18/12 18:00 Adanaspor İstanbulspor 0 0  

15. HAFTA

08/12 18:00 İstanbulspor Boluspor 1 0  [67 Ali Dere]
09/12 13:00 BB Erzurumspor Adana Demirspor 2 0  [42-P Gökhan Karadeniz, 90+1-P Hamza Younés]
09/12 13:00 Ümraniye Balıkesirspor 2 2  [35-P İbrahim Akdağ, 53 Jean-Armel Droılé] - [Abdülkadir Özgen 67,  Mahatma Otoo 71]
09/12 15:30 Adanaspor Elazığspor 2 2  [52 Oğuzhan Aynaoğlu, 61 Gökhan Süzen] - [Tom 56, Mertcan Caner Öztürk 69]
09/12 15:30 Gazişehir Gaziantep Ankaragücü 2 2  [39 Pierre Webó, 51 Gökhan Alsan] - [İlhan Parlak 68, Erdem Özgenç 75]
10/12 13:00 Denizlispor Samsunspor 0 0  
10/12 15:30 Manisaspor Altınordu 1 2  [51 Slavko Perović]- [Kerim Avcı 21-P, Mirkan Aydın 76]
10/12 18:00 Giresunspor Rize 3 2  [31,67 Sinan Özkan, 35 Boubacar Diabang]- [Ozan Papaker 79, Mehmet Uslu 85]
11/12 18:00 Eskişehir Gaziantepspor 7 0  [21-P Erkan Zengin, 28,43,74 Chikeluba Ofoedu, 69,76 Fırat Üzüm, 79 Hasan Hüseyin Acar]

14. HAFTA

01/12 18:00 Altınordu Gazişehir Gaziantep 0 2  [Uğur Arslan Kuru 7-KK, Yonathan del Valle 57]
02/12 13:00 Ankaragücü Ümraniye 2 1  [48-KK Aaron Appindangoye, 58 Kenan Özer] - [Jean-Armel Drole 28]
02/12 13:00 Rize Denizlispor 3 2  [5,44,49 Leonard Kweuke] - [André Moritz 53, Berkan Afşarlı 80]
02/12 15:30 Samsunspor Eskişehir 0 4  [Chikeluba Ofoedu 38,78, Bruno Mezenga 60, Erkan Zengin 63]
03/12 13:00 Boluspor Adanaspor 1 0  [90+2-P İshak Çakmak]
03/12 13:00 Gaziantepspor İstanbulspor 1 1  [42 Müslüm Talşik] - [Aldin Čajič 9]
03/12 15:30 Adana Demirspor Elazığspor 2 2  [58 Robert Ndip Tambo, 88 Atabey Çiçek] - [Andreas Tatos 24, Ahmet Aras 32]
03/12 15:30 Balıkesirspor Giresunspor 0 0  
04/12 18:00 BB Erzurumspor Manisaspor 1 1  [77 Erhan Çelenk] - [Axel Méyé 85]

13. HAFTA

24/11 18:00 Manisaspor Adana Demirspor 2 1  [14 Nikola Mikić, 65-P Slavko Perović] - [Robert Ndip Tambe 17]
25/11 13:00 Adanaspor Gaziantepspor 3 2  [43 Vladmyr Koman, 82 Yakup Demir, 90+3-P Bahattin Köse] - [Gökhan Çamur 21, Harun Nural 48]
25/11 13:00 İstanbulspor Samsunspor 1 1  [54 Halil Çolak] - [Ahmet Cebe 39]
25/11 15:30 Elazığspor Boluspor 0 1  [Andre Santos 52]
25/11 15:30 Giresunspor Ankaragücü 0 1  [Olanrewaju Kehinde 82]
26/11 13:00 Ümraniye Altınordu 2 0  [60 Dimitar Rangelov, 65 İbrahim Akdağ]
26/11 15:30 Eskişehir Rize 1 1  [88 Hasan Ayaroğlu] - [Süleyman Koç 56]
26/11 18:00 Gazişehir Gaziantep BB Erzurumspor 2 2  [33-P Muhammet Reis, 80 Pierre Webó] - [Erhan Çelenk 24, Gökhan Karadeniz 45]
27/11 18:00 Denizlispor Balıkesirspor 0 2  [Abdülkadir Özgen 10, Sedat Şahintürk 45]

12. HAFTA

17/11 18:00 Ankaragücü Denizlispor 2 1  [45+2 Alihan Kubalas, 73 Umut Nayır] - [Leonardo Kappel 26]
18/11 13:00 BB Erzurumspor Ümraniye 0 0  
18/11 13:00 Manisaspor Elazığspor 2 1  [13 Billal Sebaihi, 27 Slavko Perović] - [Alpaslan Öztürk 90]
18/11 15:30 Adana Demirspor Gazişehir Gaziantep 2 2  [34 Robert Ndip Tambe, 71-KK Sinan Osmanoğlu] - [Muhammet Reis 11, Özgür Can Özcan 90+4]
19/11 13:00 Balıkesirspor Eskişehir 2 3  [24 Abdülkadir Özgen, 89 Sedat Şahintürk] - [Chico Ofoedu 36,44, Erkan Zengin 78-P]
19/11 13:00 Samsunspor Adanaspor 0 0  
19/11 15:30 Altınordu Giresunspor 3 3  [36 Barış Alıcı, 44 Kerim Avcı, 72 Erdoğan Yeşilyurt] - [Panos Dimitriadis 47, 52-P,70 Mehmet Akyğz]
19/11 18:00 Rize İstanbulspor 3 0  [54 Özgür Çek, 78 Samu, 90+3 Süleyman Koç]
20/11 18:00 Gaziantepspor Boluspor 0 3  [Guido Koçer 68, Sefa Yılmaz 78, Rydell Poepon 88]

11. HAFTA

03/11 18:00 Gazişehir Gaziantep Manisaspor 2 0  [51 Gökhan Alsan, 77 Nathan Kabasele]
04/11 13:00 Elazığspor Gaziantepspor 2 0  [72 Lúcio Maranhão, 90 Ahmet Aras]
04/11 13:00 Ümraniye Adana Demirspor 1 0  [72-P Dimitar Rangelov]
04/11 15:30 Denizlispor Altınordu 2 0  [33 Ömer Alp Kulga, 71 Ziya Alkurt]
04/11 15:30 Giresunspor BB Erzurumspor 2 0  [60 Sinan Özkan, 87 Mehmet Akyüz]
05/11 13:00 Boluspor Samsunspor 1 0  [90+1 Guido Koçer]
05/11 13:00 İstanbulspor Balıkesirspor 4 1  [5,35 İbrahim Halil Çolak, 85 Şaban Genişyürek, 88 Onur Kolay] - [Sedat Şahintürk 89]
05/11 15:30 Eskişehir Ankaragücü 1 3  [90 Hasan Hüseyin Acar] - [Kenan Özer 44, İlhan Parlak 60, Umut Nayır 90+4]
05/11 18:00 Adanaspor Rize 3 2  [20 Vladimir Koman, 40,89 Bahattin Köse] - [Leonard Kweuke 31, Samu 78-P]

10. HAFTA

27/10 18:00 Samsunspor Gaziantepspor 3 0  [14,26 Hohn Chibuike, 66 Gökay İravul]
28/10 13:00 Balıkesirspor Adanaspor 4 1  [16,85 Mahatma Otoo, 52 Abdülkadir Özgen, 909+4 Mehmet Boztepe] - [Magaye Gueye 27-P]
28/10 19:30 Altınordu Eskişehir 0 0  
29/10 13:00 BB Erzurumspor Denizlispor 4 1  [21-P Hamza Younes, 62,90+2 Lokman Gör, 72 Erhan Çelenk] - [Ziya Alkurt 15-P]
29/10 13:00 Gazişehir Gaziantep Elazığspor 1 0  [30 Gökhan Alsan]
29/10 15:30 Adana Demirspor Giresunspor 1 2  [90+2 Sezer Özmen] - [Dmytro Korkisho 19, Panos Dimitriadis 33]
29/10 15:30 Manisaspor Ümraniye 0 2  [Andreas Vasilogiannis 09, Emircan Altıntaş 50]
30/10 18:00 Ankaragücü İstanbulspor 1 0  [35 Alihan Kubalas]
30/10 18:00 Rize Boluspor 1 0  [60-P Samu]

9. HAFTA

20/10 18:00 Adanaspor Ankaragücü 0 0  
21/10 13:00 Denizlispor Adana Demirspor 1 0  [63-P Barış Örücü]
21/10 13:00 İstanbulspor Altınordu 2 0  [43 İbrahim Halil Çolak, 90+5 Onur Kolay]
21/10 19:30 Gaziantepspor Rize 0 0  
22/10 13:00 Giresunspor Manisaspor 0 1  [Ivayi Atiemwen 60]
22/10 13:00 Ümraniye Gazişehir Gaziantep 0 0  
22/10 15:30 Elazığspor Samsunspor 2 2  [27,44 Alpaslan Öztürk] - [Halil İbrahim Pekşen 34,45]
22/10 15:30 Eskişehir BB Erzurumspor 3 1  [22 Kaan Kanak, 77 Dorukhan Toköz, 86 Hasan Hüzeyin Acar] - [Burhan Eşer 53]
22/10 18:00 Boluspor Balıkesirspor 2 4  [4 Bentley, 62 Caner Ceylan] - [Mahatma Otoo 5,40, Abdülkadir Özgen 37,85-P]

8. HAFTA

13/10 18:00 BB Erzurumspor İstanbulspor 1 0  [56-P Hamza Younes]
14/10 13:00 Ümraniye Elazığspor 2 1  [29-P,90 İbrahim Akdağ] - [Tom 47-P]
14/10 15:30 Balıkesirspor Gaziantepspor 2 0  [13 Abdülkadir Özgen, 33 Mahatma Otoo]
14/10 18:00 Gazişehir Gaziantep Giresunspor 1 1  [32 Yonathan Del Valle] - [Çağlar Birinci 49]
15/10 13:00 Ankaragücü Boluspor 2 0  [45,87 Umut Nayır]
15/10 13:00 Rize Samsunspor 1 1  [25 Orhan Ovacıklı] - [Ahmet Cebe 49]
15/10 15:30 Altınordu Adanaspor 1 1  [90+3 Fatih AKtay] - [Magaye Gueye 23]
15/10 18:00 Adana Demirspor Eskişehir 3 1  [25,42 Theo Mendy, 63 Yiğit İncedemir] - [Hasan Hüseyin Acar 47]
16/10 18:00 Manisaspor Denizlispor 1 1  [56 Abdülkadir Korkut]- [Leandro Kappel 2]

7. HAFTA

29/09 18:00 Boluspor Altınordu 1 2  [56 Melih Okutan] - [Mirkan Aydın 14, Kerim Avcı 70]
30/09 13:00 Denizlispor Gazişehir Gaziantep 1 0  [90+2 André Moritz]
30/09 13:00 İstanbulspor Adana Demirspor 2 2  [43 Nemanja Kojić, 61-P Muhsin Yıldırım] - [Atabey Çiçek 45+2, Robert Ndip Tambe 81]
30/09 15:30 Gaziantepspor Ankaragücü 1 2  [63 Serhan Yılmaz] - [Olanrewaju Kehinde 75,89]
30/09 18:00 Eskişehir Manisaspor 3 2  [45-P Bruno Mezenga, 65 Semih Şentürk, 72 Hasan Ayaroğlu] - [Slavko Perović 39, Billal Sebaihi 80]
01/10 13:00 Giresunspor Ümraniye 1 1  [11 Maurice Dale] - [İbrahim Akdağ 45+1-P]
01/10 13:00 Samsunspor Balıkesirspor 2 1  [50 Göksu Türkdoğan, 67 Jonathan Ayite] - [Mahatma Otoo 55]
01/10 15:30 Elazığspor Rize 3 1  [72-P Tom, 87 Erman Bulucu, 88 Ahmet Aras] - [Samu 84-P]
01/10 18:00 Adanaspor BB Erzurumspor 2 1  [90,90+3 Magaye Gueye] - [Hamza Younes 86]

6. HAFTA

23/09 17:30 Altınordu Gaziantepspor 3 0  [45+2,52 Kerim Avcı, 74 Mirkan Aydın]
23/09 17:30 Manisaspor İstanbulspor 1 2  [88 Mustafa Sevgi] - [Mehmet Zeki Çelik 56, Muhsin Yıldırım 80]
24/09 15:00 Giresunspor Elazığspor 0 0  
24/09 16:00 BB Erzurumspor Boluspor 0 2  [Rydell Poepon 37, İrfan Başaran 45+2]
24/09 19:00 Ankaragücü Samsunspor 1 0  [89 Umut Nayır]
24/09 19:00 Gazişehir Gaziantep Eskişehir 2 2  [63 Pierre Webo, 73 Gökhan Alsan] - [Bruno Mezenga 03, Ahmet Kesim 71-KK]
25/09 16:00 Ümraniye Denizlispor 4 2  [13,29,89 Jean-Armel Drolé, 72 İbrahim Akdağ] - [Atakan Üner 45,45+3]
25/09 19:00 Adana Demirspor Adanaspor 1 0  [50 Yiğitcan Erdoğan]
25/09 19:00 Balıkesirspor Rize 1 1  [76-P Nizamettin Çalışkan] - [Braian Samudio 90]

5. HAFTA

15/9 20:00 Elazığspor Balıkesirspor 2 2  [01-KK Tomislav Glumac, 72 Andreas Tatos]- [Nizamettin Çalışkan 60-P, Elmar Bjarnason 90+3-KK]
15/9 20:00 İstanbulspor Gazişehir Gaziantep 1 0  [81-KK Sinan Osmanoğlu]
16/9 17:00 Boluspor Adana Demirspor 3 1  [03 Rydell Poepon, 23,70 İshak Çakmak] - [Atabey Çiçek 85]
16/9 17:00 Samsunspor Altınordu 1 4  [83 Muhammet Beşir] - [Mirkan Aydın 17, Murat Uçar 43, Barış Alıcı 74, Kerim Avcı 76]
16/9 20:00 Adanaspor Manisaspor 1 0  [79 Yener Arica]
17/9 17:00 Rize Ankaragücü 1 4  [19-P Samu] - [İlhan Parlak 12,90, Alihan Kubalas 48, Kenan Özer 89]
17/9 20:00 Denizlispor Giresunspor 0 1  [Mehmet Akyüz 90]
17/9 20:00 Gaziantepspor BB Erzurumspor 0 0  
18/9 20:00 Eskişehir Ümraniye 1 1  [90+1 Bruno Mezenga] - [Andreas Vasilogiannis 69]

4. HAFTA

08/09 20:00 Gazişehir Gaziantep Adanaspor 4 0  [21,26-P Muhammet Reis, 58 Nathan Kabasele, 90+1 Yonathan del Valle]
09/09 17:00 Ankaragücü Balıkesirspor 1 2  [58 Umut Nayır] - [Mahatma Otoo 71, Sedat Şahintürk 87]
09/09 17:00 Denizlispor Elazığspor 2 3  [76,88 Barış Örücü] - [Tom 38,67, Andreas Tatos 87]
09/09 20:00 Altınordu Rize 3 4  [62 Barış Alıcı, 85 Kerim Avcı, 90 Mirkan Aydın] - [Samu 28, Leonard Kweuke 54, Süleyman Koç 69,77]
10/09 16:30 Ümraniye İstanbulspor 1 0  [51 Serdar Özbayraktar]
10/09 17:00 BB Erzurumspor Samsunspor 1 1  [53 Gökhan Karadeniz] -[Kenan Karışık 68-P]
10/09 20:00 Giresunspor Eskişehir 3 1  [06 Dmytro Korkishko, 26 Recep Aydın, 79 Maurice Dale] -[Semih Şentürk 90+2]
10/09 20:00 Manisaspor Boluspor 2 1  [57 Axel Méyé, 89 İsmail Haktan Odabaşı] -[Melih Okutan 77]
11/09 20:00 Adana Demirspor Gaziantepspor 3 1  [26 Lalawélé Atakora, 54 Robert Ndip Tambe, 61 Savaş Yılmaz] - [Yusuf Erdem 70]

3. HAFTA

25/08 19:45 Samsunspor Adana Demirspor 0 1  [Robert Ndip Tambe 14]
25/08 21:45 Balıkesirspor Altınordu 2 1  [65 Abdülkadir Özgen, 89 Burak Çalık] - [Mirkan Aydın 33]
26/08 19:45 Rize BB Erzurumspor 2 0  [18 Recep Niyaz, 88-KK Kubilay Sönmez]
26/08 20:00 Eskişehir Denizlispor 2 2  [10,76 Hasan Ayaroğlu] - [Leandro Kappel 73, Kerem Can Akyüz 86]
26/08 21:45 Gaziantepspor Manisaspor 1 4  [90 Zeki Sinanoğlu] - [Daniel Dimov 27,57, Mustafa Sevgi 65,71]
27/08 19:45 Boluspor Gazişehir Gaziantep 0 0  
27/08 19:45 İstanbulspor Giresunspor 0 1  [Diabang Dialiba 42]
27/08 21:45 Adanaspor Ümraniye 2 1  [23 Abdülaziz Solmaz, 69 Bahattin Köse] - [Dimitar Rangelov 17]
27/08 21:45 Elazığspor Ankaragücü 2 0  [27 Mertan Öztürk, 57 Jeffrey Sarpong]

2. HAFTA

18/08 19:45 Denizlispor İstanbulspor 0 1  [Muhsin Yıldırım 52]
18/08 21:45 Manisaspor Samsunspor 0 1  [Halil İbrahim Pehlivan 43]
19/08 19:30 BB Erzurumspor Balıkesirspor 4 3  [55 Burhan Eşer, 60 Haris Harba, 88,90+1 Hamza Younés] - [Oğuz Yılmaz 24, Nizamettin Çalışkan 50, Mehmet Boztepe 56]
19/08 20:00 Giresunspor Adanaspor 3 0  [61 Dmytro Korkishko, 90+2,90+5 Sinan Özkan]
19/08 21:45 Adana Demirspor Rize 1 3  [15 Yiğit İncedemir] - [Samu 20, Leonard Kweuke 45, Süleyman Koç 86]
20/08 19:45 Eskişehir Elazığspor 1 2  [20 Hasan Hüseyin Acar] - [Erman Bulucu 27, Tom 84-P]
20/08 20:00 Altınordu Ankaragücü 1 1  [28 Alican Özfesli] - [Anton Putsila 44]
20/08 21:45 Gazişehir Gaziantep Gaziantepspor 0 1  [Alpay Koçaklı 47]
21/08 19:45 Ümraniye Boluspor 1 0  [19 Emircan Altıntaş]

1. HAFTA

11/08 20:00 Ankaragücü BB Erzurumspor 0 0  
12/08 19:00 Rize Manisaspor 4 1  [4, 61 Özgür Çek, 6 Oğulcan Çağlayan, 38-KK Ivayi Atiemwen] - [Axel Méyé 31]
12/08 21:00 İstanbulspor Eskişehir 2 2  [53 Onur Kolay, 57 Mehmet Zeki Çelik] - [Chico Ofoedu 10, Hasan Hüseyin Acar 59]
12/08 21:45 Adanaspor Denizlispor 3 0  [2 Bahattin Köse, 16-P,75 Magaye Gueye]
13/08 20:00 Boluspor Giresunspor 2 2  [7 Rydell Poepon, 28 Gıido Koçer] - [Dmytro Korkisho 21, Fatih Atik 90]
13/08 20:00 Samsunspor Gazişehir Gaziantep 0 0  
13/08 21:45 Balıkesirspor Adana Demirspor 2 2  [16 Foxi Kethevoama, 45 Mehmet Boztepe] - [Savaş Yılmaz 3, Robert Ndip Tambe 45-P]
13/08 21:45 Gaziantepspor Ümraniye 0 3  [Emircan Altıntaş 28, İbrahim Akdağ 66,72-P]
14/08 20:00 Elazığspor Altınordu 0 2  [Mirkan Aydın 26, Fatih Aktay 85]