Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Домашня сторінка
Стоматологічна клініка
Лайф-центри
Гуманітарна допомога
Педіатрична клініка

Педіатрична клініка

Педіатрична служба представлена двома постійно працюючими лікарями, які служать і по загальнотерапевтичному профілю. Вона також включає медсестру та лаборанта. В педіатричному автобусі проводиться поглиблений огляд з використанням отоскопії, офтальмоскопії, спірометрії, аналізу крові на мікроаналізаторі QBC Star, аналіз крові на цукор, аналіз сечі і кардіографія.
Після закінчення огляду та обстеження пацієнту видається заключення, де вказується діагноз згідно X Міжнародній класифікації хворіб, та рекомендації лікаря.
Діти безкоштовно отримуюють медикаменти та лікування, яке проводиться під контролем дільничого педіатра. Пацієнти із серйозними станами направляються у відповідні спеціалізовані медичні установи.
Усі дані заносяться в комп'ютер для статистичних та дослідницьких цілей.
В середньому за день обстежується 25-30 дітей, переважно- це інваліди, сироти, малозабезпечені. За 10 років "Медична клініка на колесах" надала медичної допомоги 50 тис. українських дітей і 10 тис. дорослих. Така організація медичної допомоги дітям робить її доступною в сільській місцевості і дає можливість значно покращити якість профілактичних оглядів. МКК сприяє виробленню санітарно-гігієнічних навичок, особливо у дітей, і формує свідомість про відповідальність батьків за здоров'я дітей. МКК підтримує творчі зв'язки із американськими медиками в обміні досвідом роботи і передає цей досвід у інші регіони України.

Персонал педіатричної клініки. Медсестра Надія, лікар-педіатр Наталя, лікар-педіатр Іван, асистент-лаборант Людмила.

Медсестра Надія
Лікар Наталя
Отримай контракт зараз!
© Всі права захищені. МБФ "Дар життя", 2002.