Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Домашня сторінка
Педіатрична клініка
Стоматологічна клініка
Лайф-центри
Гуманітарна допомога

МБФ "Дар життя" будучи благодійною організацією отримує гуманітарну допомогу із Сполучених штатів. Вона надходить прямо до МБФ "Дар життя" великими контейнерами та пересилається через океан організацією "Християнські життєві ресурси". Гуманітарна допомога в основному складається з вживаного одягу та взуття для чоловіків, жінок, дітей, немовлят, новонароджених та вагітних жінок. Окремо, там можуть надсилатися предемети особистої гігієни (мило, шампуні і т.д.) та речі домашнього вжитку. Всі речі, які надсилаються в Україну - пожертви від віруючих у Сполучених штатах.

Розподіл гуманітарної допомоги
Гуманітарна допомога в Україні роздається соціально-незахищеним верствам населення України через громади Української Лютеранської церкви (УЛЦ) та центри "За життя" по всій Україні.
У центрах "За життя" зберігається та роздається одяг для вагітних та новонароджених. Ці речі видаються вагітним жінкам для того, щоб підтримати їх та показати їм нашу християнську турботу про них. Ще один шлях, яким ми допомагаємо вагітним жінкам та підтримуємо їх, це безкоштовне надання вітамінів для вагітних. Це також один із способів показати нашу турботу про здоров'я як матерів так і немовлят.
Інший шлях роздачі гуманітарної допомоги - через громади Української Лютеранської церкви по всій Україні. Громада отримує гуманітарну допомогу і видає її потребуючим членам суспільства. Якщо громада Української Лютеранської церкви залучена до якогось проекту, наприклад, опікується школою-інтернатом, людьми у будинку людей похилого віку "Дар життя" надсилає гуманітарну допомогу прямо цим установам. Роздача гуманітарної допомоги супроводжується пастирем Української Лютеранської церкви, дияконами, студентами духовної семінарії чи навченим Євангелістом. Євангелісти, які супроводжують роздачу гуманітарної допомоги, проходять навчання та перебувають під наглядом патиря УЛЦ або американського пастиря. Слово Боже передує роздачі гуманітарної допомоги. Релігійні матеріали, які є в наявності у церкви також використовуються під час такої роботи. Гуманітарна допомога використовується для людей, які перебувають у потребі, а також для проповідування Слова Божого. Українська Лютеранська церква наголошує на тому, що ми віримо в те, що люди стають християнами Лютеранами по благодаті через віру та Святого Духа, який працює в них. Ми сподіваємося, що люди взнають більше про Божу любов, Його турботу про нас та Його жертву в Ісусі Христі.

Добровольці з церкви розвантажують гуманітарну допомогу
Вантаж, що перетнув океан
Товариство інвалідів-колясочників у Харкові, яке отримує гуманітарну допомогу від місцевої громади УЛЦ
© Всі права захищені. МБФ "Дар життя", 2002.