Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Домашня сторінка
Педіатрична клініка
Лайф-центри
Гуманітарна допомога
Стоматологічна клініка

Ідея "Медичної клініки на колесах" зародилась серед професіоналів та людей духовного стану у Сполучених Штатах у відповідь на катастрофу на Чорнобильській АЕС. Завдяки щедрому фінансуванню та духовній опіці Лютеранської Місії "Думки про віру" ця ідея стала реальністю і отримала своє практичне втілення.
Багато зусиль і часу до створення та відкриття клініки на колесах доклав професор радіології Вісконсінського університету, професор Стівен Дудяк та його дружина Люся.
Головним завданням клініки стало надання медичної допомоги людям, котрі страждали від впливу високої радіації, особливо дітям, вагітним жінкам та учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС.
На початку трвня 1992 дві мобільні клініки, обладнані сучасним устаткуванням для надання медичної та стоматологічної допомоги, почали прийом пацієнтів в Тернополі.

Стоматологічна клініка

Стоматологічний автобус обладнаний сучасним устаткуванням та матеріалами і надає висококваліфіковану стоматологічну допомогу. У ньому працюють 2 стоматологи та 2 асистенти. Стоматологи проводять терапевтичні та хірургічні процедури, які включають профілактику та лікування карієсу, а також видалення зубів та корекцію зубо-щелепних аномалій. Тут також проводиться навчання дітей правил чищення зубів і застосування зубної нитки. Мобільність клініки дозволяє її персоналу надавати медичну допомогу в регіонах України.


Зв'язок Медичної клініки на колесах з Українською Лютеранською церквою

Кожному пацієнту Медичної клініки на колесах можна сказати: "Ми дбаємо про ваше фізичне і духовне здоров'я". УЛЦ проповідує цим людям Слово Боже. Дияконесса, працівник Єпископату Української Лютеранської церкви проводить Біблійні уроки і постійно працює з Місією в місцях розташування медичної клініки на колесах.
Кожному пацієнту клініки є можливість подарувати біблійну літературу і християнські журнали "Добра звістка" по 8-х різноманітних серіях та розмальовки для дітей на християнську тему. Постійний зв'язок з пастирами Української Лютеранської церкви і навчання в церкві дає можливість дияконессі поновлювати тематику проведення Біблійних занять, працювати ефективно і творчо. Пацієнти клініки дізнаються МБФ "Дар життя", Українську Лютеранську церкву, лайф центр. Українці цікавляться Українською Лютеранською церквою, яка відродилася із здобуттям Україною незалежності.
Для більшої інформації відвідайте наш вебсайт:
http://www.ukrlc.org
http: // www.ukrlc.org/stjag/

Лікар-стоматолог Леся, медсестри Алла та Наталя
Медсестри Наталя та Алла
Дияконеса Людмила Войчунас
Отримай контракт зараз !
© Всі права захищені. МБФ "Дар життя", 2002.