Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Домашня сторінка
Педіатрична клініка
Стоматологічна клініка
Гуманітарна допомога
Лайф-центри

У складі МБФ "Дар життя" в Україні працюють п'ять консультаційних центрів "За життя". Вони розташовані у Тернополі, Севастополі, Кременці та два в Києві. У п'яти центрах "За життя" по Україні працюють 10 консультантів, всі вони - членами Української Лютеранської церкви. Незважаючи на те, що кожне із цих міст характеризується різними економічними та культурними умовами, що відповідно вимагають різного підходу до такої діяльності, існує два основних напрямки роботи, яку виконують кожний із центрів "За життя" працюючи із вагітними жінками та дітьми. Перший - проводиться бекоштовне тестування вагітності та консультування жінок. Другий - консультанти проводять презентації про святість життя людини та правду щодо внутріутробного розвитку дитини, а також про статеве виховання для підлітків.

Всі п'ять центрів "За життя" пропонують жителям регонів, де вони розміщені, безкоштовне тестування вагітності та консультування. Консультування проводиться консультантами, які стоять на позиції захисту життя та які пройшли спеціалізовані тренінги з цих питань. Консультування включає в себе надання жінкам інформації про святість життя людини через Боже Слово, аудіо-відео матеріали та брошури. Цей вид діяльності проводиться у офісах центрів "За життя". Протягом індивідуальної консультації консультант запрошує жінок відвідати Біблійні заняття, які проводяться місцевим пастирем Української Лютеранської церкви в центрі "За життя" для клієнтів цих центрів. Ціль такого консультування - зробити так, щоб кожна людина, з якою працюють консультанти, відчула, як Слово Боже діє у її житті. Таким чином консультанти допомагають Українській Лютеранській церкві. Вони заохочують своїх клієнтів відвідувати Богослужіння та Біблійні заняття у УЛЦ. Також, при потребі, консультант може запропонувати клієнтці організувати для неї особисту зустріч з пастирем, особливо щодо охрищення новонародженних. Самі консультанти усвідомлюють те, що основна ціль - спасіння душі, разом із врятуванням фізичного життя. В додаток до цього, пропонується індивідуальне консультування для жінок, які страждають від пост-абортного синдрому (ПАС). Оскільки аборт в Україні - це один з найбільш вживаних засобів контролю народжуваності, практично неможливо з впевненістю сказати скільки жінок страждає від ПАС. Незважаючи на це, таке консультування є важливою частиною роботи консультантів, оскільки саме воно говорить жінці, яка страждає, про Добру Звістку про Спасіння через Ісуса Христа. Дуже часто під час індивідуального консультування час виникає питання контролю народжуваності . Ось чому працівники центрів "За життя" пройшли навчання по програмі "Натурального методу планування родини" і можуть поділитися цією інформацією з жінками та їх чоловіками.

Другий вид діяльності центрів "За життя" - відвідування громадських навчальних закладів та проведення презентацій про наукові медичні факти щодо життя до народження. Під час цього вони використовують слайдові презентації, відеоматеріал, брошури та інше. В основному консультанти відвідують середні школи, коледжі, інститути та університети, пологові будинки та жіночі консультації. Теми їх лекції можуть також включати інформацію про хвороби, які передаються статевим шляхом та пост-абортний синдром. Дуже часто лектора запитують про інші духовні питання. В таких випадках консультанти мають можливість привернути увагу учнів та вчителів до Біблії та запросити їх до церкви та на Біблійні заняття для подальшого обговорення цих питань. Окрім презентацій та індивідуальних консультацій консультанти ведуть безкоштовні курси на такі теми:
Школа материнства (для вагітних жінок про грудне вигодовування та догляд за малюками)
"Фарватер" (для підлітків - статеве виховання в контексті дорослої відповідальності)
"Біблійний портрет подружнього життя" (для одружених пар - Біблійне бачення шлюбу)
Натуральний метод планування родини (симпто-термальний метод та метод Біллінгса)
Життя - дарунок любові (серія відеосемінарів)

Існує ще одна форма презентацій. Такі презентації відбуваються на місці перебування Медичних автобусів - педіатричного та стоматологічного. Один з консультантів супроводжує педіатричний та стоматологічний автобуси на виїздах в різні регіони України протягом весняно-осіннього періоду та проводить презентації про святість життя людини. Це надзвичайна можливість для того, щоб Слово Боже потрапило у душі тих людей, які живуть далеко від великих міст та самі не мають можливості прийти у центри "За життя".

Консультант Ніна. Презентація в Кременці.
Консультант Анна з Київського лайф-центру дає презентацію для вагітних жінок
Консультант Алла з Тернопільського лайф-центру дає презентацію
VBS в Тернопільському лайф-центрі
© Всі права захищені. МБФ "Дар життя", 2002.