Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Google
Home League Cup UEFA Cups National Team EURO World Cup POOL
2011 2012
SPOR TOTO 3. LİG
3. Lig
*
1. Grup
2. Grup
3. Grup
*
1. Grup Fixtures
*
2011-12 Season in Excel
History
DOMESTIC
Spor Toto Süper Lig
Bank Asya 1. Lig
Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 3. Lig
Amateurs
Ziraat Turkish Cup
Super Cup
National Team
INTERNATIONAL
UEFA Champions League
UEFA Europa League
World Cup 2014
Euro2012
E-MAIL
Erdinç Sivritepe
TURKISH BOOKS
Piknikte Dömivole
Erdinç Sivritepe'ye Armağan

Barış Karacasu / Şener Yelkenci


			                 G  P   F   A
	  1 Hatayspor			36 72  55  29             Promoted to 2. Lig

	  2 Tarsus İdman Yurdu (-)	36 65  62  41             Promotion Play-offs
	  3 Sancaktepe Belediye		36 59  54  38             Promotion Play-offs
	  4 Siirtspor			36 58  43  34             Promotion Play-offs
	  5 Nilüferspor	  	  	36 57  51  39             Promotion Play-offs

	  6 Erzurum Belediye (+)	36 53  46  42 12  8-5
	  7 Pazarspor			36 53  44  45 12 10-12
	  8 Darıca Gençlerbirliği	36 53  50  42 10 13-12
	  9 Aydınspor 1923 (+)		36 53  43  36 10  7-11
	 10 Yozgatspor			36 51  45  43  8 11-9
	 11 Anadolu Üsküdar 1908	36 53  49  46
	 12 Dardanelspor (-)		36 46  30  31
	 13 Tekirova Belediye		36 45  31  34
	 14 Beylerbeyi			36 44  39  40
	 15 Ankara Demirspor		36 42  42  47

	 16 Kayapınar Belediye		36 38  34  46             Relegated
	 17 Afyonkarahisar		36 37  38  50             Relegated
	 18 Araklıspor			36 32  36  64             Relegated
	 19 Çarşambaspor (+)		36 19  25  70             Relegated

3. Grup - Week 37/38


12.05
- Bye Darıca Gençlerbirliği
15:30 Afyonkarahisar 3-1 Yozgatspor
15:30 Aydınspor 6-0 Kayapınar Belediye
15:30 Beylerbeyi 0-0 Dardanel
15:30 Çarşamba 0-3 Sancaktepe Belediye - awarded score
15:30 Erzurum BB 2-1 Araklıspor - No spectators
15:30 Pazarspor 2-0 Nilüferspor
15:30 Siirtspor 2-0 Anadolu Üsküdar 1908
15:30 Tekirova belediye 3-1 Ankara Demirspor
13.05
15:30 Hatayspor 4-3 Tarsus İdman Yurdu


3. Grup - Week 37/38


06.05
- Bye Tekirova Belediye
15:30 Anadolu Üsküdar 1908 1-1 Afyonkarahisar
15:30 Ankara Demirspor 3-0 Beylerbeyi
15:30 Araklıspor 1-3 Siirtspor
15:30 Dardanel 0-1 Hatayspor
15:30 Kayapınar Belediye 3-0 Çarşambaspor - awarded score
15:30 Nilüferspor 1-4 Aydınspor1923
15:30 Sancaktepe Belediye 2-0 Erzurum BB
15:30 Tarsus İdman Yurdu 6-3 Pazarspor
15:30 Yozgatspor 4-2 Darıca Gençlerbirliği


3. Grup - Week 36/38


29.04
- Bye Yozgatspor
15:30 Afyonkarahisar 4-2 Araklıspor
15:30 Aydınspor 1923 0-1 Tarsus İdman Yurdu
15:30 Beylerbeyi 1-0 Tekirova Belediye
15:30 Çarşambaspor 0-2 Nilüferspor
15:30 Darıca Gençlerbirliği 0-0 Anadolu Üsküdar 1908
15:30 Erzurum BB 1-0 Kayapınar Belediye - No spectators
15:30 Hatayspor 1-0 Ankara Demirspor
15:30 Pazarspor 3-0 Dardanelsspor
15:30 Siirtspor 2-2 Sancaktepe Belediye


3. Grup - Week 35/38


21.04
- Bye Beylerbeyi
14:30 Anadolu Üsküdar 1908 1-0 Yozgatspor
22.04
14:30 Ankara Demirspor 0-0 Pazarspor
14:30 Araklıspor 0-2 Darıca Gençlerbirliği
14:30 Dardanel 0-1 Aydınspor 1923
14:30 Kayapınar Belediye 0-0 Siirtspor
14:30 Nilüferspor 3-1 Erzurum BB
14:30 Sancaktepe Belediye 1-1 Afyonkarahisar
14:30 Tarsus İdman Yurdu 4-0 Çarşambaspor
14:30 Tekirova Belediye 1-1 Hatayspor


3. Grup - Week 34/38


15.04
- Bye Anadolu Üsküdar 1908
14:30 Afyonkarahisar 2-2 Kayapınar Belediye
14:30 Aydınspor 1923 1-2 Ankara Demirspor
14:30 Çarşambaspor 0-2 Dardanel
14:30 Darıca Gençlerbirliği 2-0 Sancaktepe Belediye
14:30 Erzurum BB 1-0 Tarsus İdman Yurdu
14:30 Hatayspor 2-2 Beylerbeyi
14:30 Pazarspor 1-0 Tekirova Belediye
14:30 Siirtspor 0-3 Nilüferspor - No spectators
14:30 Yozgatspor 4-0 Araklıspor


3. Grup - Week 33/38


08.04
- Bye Hatayspor
14:30 Ankara Demirspor 3-1 Çarşambaspor
14:30 Araklıspor 2-0 Anadolu Üsküdar 1908
14:30 Beylerbeyi 2-2 Pazarspor
14:30 Dardanel 4-3 Erzurum BB
14:30 Kayapınar Belediye 1-2 Darıca Gençlerbirliği
14:30 Nilüferspor 3-0 Afyonkarahisar
14:30 Sancaktepe Belediye 3-1 Yozgatspor
14:30 Tarsus İdman Yurdu 2-0 Siirtspor
14:30 Tekirova Belediye 0-1 Aydınspor 1923


3. Grup - Week 32/38


31.03
- Bye Araklıspor
14:30 Afyonkarahisar 1-2 Tarsus İdman Yurdu
14:30 Anadolu Üsküdar 1908 1-1 Sancaktepe Belediye
14:30 Aydınspor 1923 2-0 Beylerbeyi
14:30 Çarşambaspor 1-2 Tekirova Belediye
14:30 Darıca Gençlerbirliği 0-0 Nilüferspor
14:30 Erzurum BB 2-2 Ankara Demirspor
14:30 Pazarspor 2-1 Hatayspor
14:30 Siirtspor 2-1 Dardanel - No spectators
14:30 Yozgatspor 3-0 Kayapınar Belediye


3. Grup - Week 31/38


25.03
- Bye Pzarspor
13:30 Ankara Demirspor 1-1 Siirtspor
13:30 Beylerbeyi 3-0 Çarşambaspor
13:30 Dardanel 1-0 Afyonkarahisar
13:30 Hatayspor 1-0 Aydınspor 1923
13:30 Kayapınar Belediye 1-1 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Nilüferspor 1-1 Yozgatspor
13:30 Sancaktepe Belediye 3-0 Araklıspor
13:30 Tarsus İdman Yurdu 1-3 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Tekirova Belediye 1-0 Erzurum BB


3. Grup - Week 30/38


21.03
- Bye Sancaktepe Belediye
13:30 Afyonkarahisar 0-0 Ankara Demirspor
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 1-3 Nilüferspor
13:30 Araklıspor 0-1 Kayapınar Belediye
13:30 Aydınspor 1923 0-0 Pazarspor
13:30 Çarşambaspor 0-2 Hatayspor
13:30 Darıca Gençlerbirliği 0-2 Dardanel
13:30 Erzurum BB 1-0 Beylerbeyi
13:30 Yozgatspor 1-2 Tarsus İdman Yurdu
22.03
13:30 siirtspor 2-0 Tekirova Belediye


3. Grup - Week 29/38


15.03
- Bye Aydınspor 1923
13:30 Dardanel 2-2 Yozgatspor
16.03
13:30 Kayapınar Belediye 2-0 Sancaktepe Belediye
18.03
13:30 Ankara Demirspor 1-2 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Beylerbeyi 1-0 Siirtspor
13:30 Hatayspor 1-2 Erzurum BB
13:30 Nilüferspor 2-1 Araklıspor
13:30 Pazarspor 2-0 Çarşambaspor
13:30 Tarsus İdman Yurdu 0-1 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Tekirova Belediye 2-1 Afyonkarahisar


3. Grup - Week 28/38


10.03
- Bye Kayapınar Belediye
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 1-0 Dardanel
13:30 Araklıspor 1-3 Tarsus İdman Yurdu
11.03
13:30 Afyonkarahisar 1-0 Beylerbeyi
13:30 Çarşambaspor 0-2 Aydınspor 1923 - No spectators
13:30 Darıca Gençlerbirliği 3-1 Tekirova Belediye
13:30 Erzurum BB 4-0 Pazarspor
13:30 Sancaktepe Belediye 1-1 Nilüferspor
13:30 Siirtspor 1-0 Hatayspor
13:30 Yozgatspor 3-2 Ankara Demirspor


3. Grup - Week 27/38


04.03
- Bye Çarşambaspor
13:30 Ankara Demirspor 1-3 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Aydınspor 1923 0-1 Erzurum BB
13:30 Beylerbeyi 0-1 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Dardanel 2-0 Araklıspor
13:30 Hatayspor 3-0 Afyonkarahisar
13:30 Nilüferspor 0-0 Kayapınar Belediye
13:30 Pazarspor 1-0 Siirtspor
13:30 Tarsus İdman Yurdu 3-1 Sancaktepe Belediye
13:30 Tekirova Belediye 1-1 Yozgatspor


3. Grup - Week 26/38


25.02
- Bye Nilüferspor
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 3-0 Tekirova Belediye
13:30 Araklıspor 1-3 Ankara Demirspor
13:30 Kayapınar Belediye 2-1 Tarsus İdman Yurdu
26.02
13:30 Afyonkarahisar 1-1 Pazarspor
13:30 Darıca Gençlerbirliği 1-0 Hatayspor
13:30 Erzurum BB 4-1 Çarşambaspor
13:30 Sancaktepe Belediye 0-0 Dardanel
13:30 Siirtspor 0-0 Aydınspor 1923
13:30 Yozgatspor 1-0 Beylerbeyi


3. Grup - Week 25/38


19.02
- Bye Erzurum BB
13:30 Aydınspor 1923 1-0 Afyonkarahisar
13:30 Beylerbeyi 0-0 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Çarşambaspor 0-1 Siirtspor
13:30 Dardanel 2-0 Kayapınar Belediye
13:30 Demirspor 1-2 Sancaktepe Belediye
13:30 Hatayspor 3-0 Yozgatspor
13:30 Pazarspor 3-2 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Tarsus İdman Yurdu 2-3 Nilüferspor
13:30 Tekirova Belediye 1-0 Araklıspor


3. Grup - Week 24/38


08.02
- Bye Siirtspor
13:30 Aydınspor 1923 0-0 Yozgatspor
13:30 Beylerbeyi 3-2 Sancaktepe Belediye
13:30 Çarşambaspor 1-1 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Dardanel 0-1 Tarsus İdman Yurdu
13:30 Demirspor 0-0 Nilüferspor
13:30 Erzurum BB 1-0 Afyonkarahisar
13:30 Hatayspor 5-2 Araklıspor
13:30 Pazarspor 2-1 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Tekirova Belediye 1-1 Kayapınar Belediye


3. Grup - Week 23/38


12.02
- Bye Tarsus İdman Yurdu
13:30 Afyonkarahisar 1-0 Çarşambaspor
13:30 Darıca Gençlerbirliği 2-2 Aydınspor 1923
13:30 Nilüferspor 1-0 Dardanel
13:30 Sancaktepe Belediye 0-0 Tekirova belediye
13:30 Siirtspor 5-0 Erzurum BB
13:30 Yozgatspor 2-0 Pazarspor
13.02
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 1-0 Hatayspor
13:30 Araklıspor 2-2 Beylerbeyi
13:30 Kayapınar Belediye 1-0 Demirspor


3. Grup - Week 22/38


04.02
- Bye Dardanel
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 5-0 Aydınspor 1923
13:30 Araklıspor 3-5 Pazarspor
05.02
13:30 Afyonkarahisar 0-1 Siirtspor
13:30 Darıca Gençlerbirliği 2-3 Erzurum BB
13:30 Kayapınar Belediye 1-2 Beylerbeyi
13:30 Nilüferspor 0-0 Tekirova Belediye
13:30 Sancaktepe Belediye 0-1 Hatayspor
13:30 Tarsus İdman Yurdu 1-0 Ankara Demirspor
13:30 Yozgatspor 2-0 Çarşambaspor


3. Grup - Week 21/38


29.02
Bye - Afyonkarahisarspor
13:30 Ankara Demirspor 0-0 Dardanel
13:30 Aydınspor 1923 3-1 Araklıspor
13:30 Beylerbeyi 2-0 Nilüferspor
13:30 Çarşambaspor 3-0 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Erzurum BB 1-2 Yozgatspor
13:30 Hatayspor 0-0 Kayapınar Belediye
13:30 Pazarspor 1-2 Sancaktepe Belediye
13:30 Siirtspor 1-0 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Tekirova Belediye 1-0 Tarsus İdman Yurdu


3. Grup - Week 20/38


21.01
Bye - Ankara Demirspor
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 0-0 Erzurum BB
13:30 Kayapınar Belediye 0-0 Pazarspor
22.01
13:30 Araklıspor 1-0 Çarşambaspor
13:30 Dardanelspor 0-0 Tekirova Belediye
13:30 Darıca Gençlerbirliği 3-2 Afyonkarahisarspor
13:30 Nilüferspor 1-2 Hatayspor
13:30 Sancaktepe Belediye 1-0 Aydınspor 1923
13:30 Tarsus İdman Yurdu 0-1 Beylerbeyi - postponed to 23.01
13:30 Yozgatspor 0-1 Siirtspor


3. Grup - Week 19


30.12
Bye - Darıca Gençlerbirliği
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 1-0 Siirtspor
13:30 Araklıspor 1-2 Erzurum BB
13:30 Dardanel 0-0 Beylerbeyi
13:30 Demirspor 1-0 Tekirova Belediye
13:30 Kayapınar Belediye 1-1 Aydınspor 1923
13:30 Nilüferspor 1-0 Pazarspor
13:30 Sancaktepe Belediye 5-1 Çarşambaspor
13:30 Tarsus İdman Yurdu 0-1 Hatayspor
13:30 Yozgatspor 1-1 Afyonkarahisarspor


3. Grup - Week 18


24.12
Bye - Tekirova Belediye
13:30 Afyonkarahisarspor 2-2 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Aydınspor 1923 0-1 Nilüferspor
13:30 Beylerbeyi 0-1 Demirspor
13:30 Çarşambaspor 2-2 Kayapınar Belediye
13:30 Darıca Gençlerbirliği 0-1 Yozgatspor
13:30 Erzurum BB 0-0 Sancaktepe Belediye
13:30 Hatayspor 2-0 Dardanelspor
13:30 Pazarspor 1-1 Tarsus İdman Yurdu
13:30 Siirtspor 2-2 Araklıspor


3. Grup - Week 17


17.12
Bye - Yozgatspor
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 2-3 Darıca Gençlerbirliği
18.12
13:30 Araklıspor 2-0 Afyonkarahisarspor
13:30 Dardanelspor 1-0 Pazarspor
13:30 Demirspor 2-0 Hatayspor
13:30 Kayapınar Belediye 1-0 Erzurum BB
13:30 Nilüferspor 0-2 Çarşambaspor
13:30 Sancaktepe Belediye 2-0 Siirtspor
13:30 Tarsus İdman Yurdu 3-0 Aydınspor 1923
13:30 Tekirova Belediye 1-1 Beylerbeyi


3. Grup - Week 16


11.12
Bye - Beylerbeyi
13:30 Afyonkarahisarspor 3-0 Sancaktepe Belediye
13:30 Aydınspor 1923 0-1 Dardanel
13:30 Çarşambaspor 4-2 Tarsus İdman Yurdu - No spectators
13:30 Darıca Gençlerbirliği 1-2 Araklıspor
13:30 Erzurum BB 2-2 Nilüferspor
13:30 Hatayspor 0-3 Tekirova Belediye
13:30 Pazarspor 2-2 Ankara Demirspor
13:30 Siirtspor 3-2 Kayapınar Belediye
13:30 Yozgatspor 1-1 Anadolu Üsküdar 1908


3. Grup - Week 15


04.12
Bye - Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Araklıspor 1-0 Yozgatspor
13:30 Beylerbeyi 0-1 Hatayspor
13:30 Dardanelspor 3-0 Çarşambaspor
13:30 Demirspor 1-1 Aydınspor 1923
13:30 Kayapınar Belediye 2-0 Afyonkarahisarspor
13:30 Nilüferspor 2-2 Siirtspor
13:30 Sancaktepe Belediye 1-0 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Tarsus İdman Yurdu 1-0 Erzurum BB
13:30 Tekirova Belediye 0-1 Pazarspor


3. Grup - Week 14


27.11
Bye - Hatayspor
13:30 Afyonkarahisarspor 0-0 Nilüferspor
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 4-2 Araklıspor
13:30 Aydınspor 1923 3-2 Tekirova Belediye
13:30 Çarşambaspor 1-1 Demirspor - No spectators
13:30 Darıca Gençlerbirliği 4-0 Kayapınar Belediye
13:30 Erzurum BB 3-0 Dardanelspor
13:30 Pazarspor 1-0 Beylerbeyi
13:30 Siirtspor 1-4 Tarsus İdman Yurdu
13:30 Yozgatspor 1-4 Sancaktepe Belediye


3. Grup - Week 13


19.11
Bye - Araklısporspor
13:30 Kayapınar Belediye 1-1 Yozgatspor
20.10
13:30 Beylerbeyi 2-2 Aydınspor 1923
13:30 Dardanel 0-0 Siirtspor
13:30 Demirspor 2-3 Erzurum BB
13:30 Hatayspor 4-1 Pazarspor
13:30 Nilüferspor 3-2 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Sancaktepe Belediye 1-4 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Tarsus İdman Yurdu 0-0 Afyonkarahisarspor
13:30 Tekirova Belediye 1-0 Çarşambaspor


3. Grup - Week 12


13.11
Bye - Pazarspor
13:30 Afyonkarahisarspor 0-0 Dardanel
13:30 Anadolu Üsküdar 1908 3-2 Kayapınar Belediye
13:30 Araklıspor 1-1 Sancaktepe Belediye
13:30 Aydınspor 1923 1-1 Hatayspor
13:30 Çarşambaspor 3-2 Beylerbeyi
13:30 Darıca Gençlerbirliği 0-1 Tarsus İdman Yurdu
13:30 Erzurum BB 1-1 Tekirova Belediye
13:30 Siirtspor 1-3 Ankara Demirspor
13:30 Yozgatspor 0-0 Nilüferspor


3. Grup - Week 11


29.10
Bye - Aydınspor 1923
13:30 Kayapınar Belediye 0-1 Araklıspor
13:30 Pazarspor 2-3 Aydınspor 1923
30.10
13:30 Ankara Demirspor 1-2 Afyonkarahisar
13:30 Beylerbeyi 1-0 Erzurum BB
13:30 Dardanel 1-1 Darıca Gençlerbirliği
13:30 Hatayspor 2-0 Çarşambaspor
13:30 Nilüferspor 3-4 Anadolu Üsküdar 1908
13:30 Tarsus İdman Yurdu 2-0 Yozgatspor
13:30 Tekirova Belediye 0-0 Siirtspor


3. Grup - Week 10


23.10
Bye - Aydınspor 1923
15:00 Afyonkarahisarspor 1-2 Tekirova Belediye
15:00 Anadolu Üsküdar 1908 2-3 Tarsus İdman Yurdu
15:00 Araklıspor 1-1 Nilüferspor
15:00 Çarşambaspor 1-2 Pazarspor
15:00 Darıca Gençlerbirliği 1-0 Ankara Demirspor
15:00 Erzurum BB 2-0 Hatayspor
15:00 Sancaktepe Belediye 1-0 Kayapınar Belediye
15:00 Siirtspor 1-0 Beylerbeyi
15:00 Yozgatspor 2-1 Dardanelspor


3. Grup - Week 9


16.10
Bye - Kayapınar Belediye
15:00 Ankara Demirspor 0-1 Yozgatspor
15:00 Aydınspor 1923 1-0 Çarşambaspor
15:00 Beylerbeyi 4-1 Afyonkarahisarspor
15:00 Dardanelspor 1-1 Anadolu Üsküdar 1908
15:00 Hatayspor 1-0 Siirtspor
15:00 Nilüferspor 3-1 Sancaktepe Belediye
15:00 Pazarspor 0-0 Erzurum BB
15:00 Tarsus İdman Yurdu 3-1 Araklıspor
15:00 Tekirova Belediye 0-0 Darıca Gençlerbirliği


3. Grup - Week 8


08.10
Bye - Çarşambaspor
15:00 Kayapınar Belediye 2-0 Nilüferspor
09.10
15:00 Afyonkarahisarspor 0-2 Hatayspor
15:00 Anadolu Üsküdar 1908 2-1 Ankara Demirspor
15:00 Araklıspor 1-1 Dardanelspor
15:00 Darıca Gençlerbirliği 1-1 Beylerbeyi
15:00 Erzurum BB 0-0 Aydınspor 1923
15:00 Sancaktepe Belediye 0-0 Tarsus İdman Yurdu
15:00 Siirtspor 2-0 Pazarspor
15:00 Yozgatspor 2-2 Tekirova Belediye


3. Grup - Week 7


02.10
Bye - Nilüferspor
15:00 Ankara Demirspor 2-0 Araklıspor
15:00 Aydınspor 0-2 Siirtspor
15:00 Beylerbeyi 3-1 Yozgatspor
15:00 Çarşambaspor 1-3 Erzurum BB
15:00 Dardanel 0-2 Sancaktepe Belediye
15:00 Hatayspor 2-0 Darıca Gençlerbirliği
15:00 Pazarspor 1-2 Afyonkarahisarspor
15:00 Tarsus İdman Yurdu 3-2 Kayapınar Belediye - @ İskenderun, 5 Temmuz - No spectators
15:00 Tekirova Belediye 0-0 Andolu Üsküdar 1908


3. Grup - Week 6


25.09
Bye - Erzurum BB
15:00 Afyonkarahisarspor 1-3 Aydınspor 1923
15:00 Anadolu Üsküdar 1908 0-3 Beylerbeyi
15:00 Araklıspor 1-1 Tekirova Belediye
15:00 Darıca Gençlerbirliği 1-1 Pazarspor
15:00 Kayapınar Belediye 0-1 Dardanel
15:00 Nilüferspor 1-2 Tarsus İdman Yurdu
15:00 Sancaktepe Belediye 5-0 Ankara Demirspor
15:00 Siirtspor 3-1 Çarşambaspor
15:00 Yozgatspor 2-3 Hatayspor


3. Grup - Week 5


18.09
Bye - Tarsus İdman Yurdu
16:00 Ankara Demirspor 2-1 Kayapınar Belediye
16:00 Aydınspor 1923 1-1 Darıca Gençlerbirliği
16:00 Beylerbeyi 0-1 Araklıspor
16:00 Çarşambaspor 0-3 Afyonkarahisarspor
16:00 Dardanel 1-1 Nilüferspor
16:00 Erzurum BB 1-1 Siirtspor
16:00 Hatayspor 4-0 Anadolu Üsküdar 1908
16:00 Pazarspor 0-0 Yozgatspor
16:00 Tekirova Belediye 1-2 Sancaktepe Belediye


3. Grup - Week 4


14.09
Bye - Siirtspor
16:00 Afyonkarahisarspor 2-1 Erzurum BB
16:00 Anadolu Üsküdar 1908 1-2 Pazarspor
16:00 Araklıspor 0-0 Hatayspor
16:00 Darıca Gençlerbirliği 2-2 Çarşambaspor
16:00 Kayapınar Belediye 0-1 Tekirova Belediye
16:00 Nilüferspor 2-0 Ankara Demirspor
16:00 Sancaktepe Belediye 1-1 Beylerbeyi
16:00 Tarsus İdman Yurdu 1-2 Dardanelspor - @ Aksaray, Atatürk - No spectators
16:00 Yozgatspor 1-1 Aydınspor 1923


3. Grup - Week 3


11.09
Bye - Dardanelspor
16:00 Ankara Demirspor 1-2 Tarsus İdman Yurdu
16:00 Aydınspor 1923 1-0 Anadolu Üsküdar 1908
16:00 Beylerbeyi 1-3 Kayapınar Belediye
16:00 Çarşambaspor 0-0 Yozgatspor
16:00 Erzurum BB 0-1 Darıca Gençlerbirliği
16:00 Hatayspor 2-1 Sancaktepe Belediye
16:00 Pazarspor 0-1 Araklıspor
16:00 Siirtspor 2-1 Afyonkarahisarspor
16:00 Tekirova Belediye 1-3 Nilüferspor


3. Grup - Week 2


04.09
Bye - Afyonkarahisarspor
16:00 Anadolu Üsküdar 1908 0-0 Çarşambaspor
16:00 Araklıspor 0-1 Aydınspor 1923
16:00 Dardanelspor 1-2 Ankara Demirspor
16:00 Darıca Gençlerbirliği 1-1 Siirtspor
16:00 Kayapınar Belediye 0-0 Hatayspor
16:00 Nilüferspor 3-0 Beylerbeyi
16:00 Sancaktepe Belediye 1-1 Pazarspor
16:00 Tarsus İdman Yurdu 1-1 Tekirova Belediye - @ Aksaray, Atatürk - No spectators
16:00 Yozgatspor 2-1 Erzurum BB


3. Grup - Week 1


28.08
Bye - Ankara Demirspor
16:00 Afyonkarahisarspor 1-2 Darıca Gençlerbirliği
16:00 Aydınspor 1923 1-2 Sancaktepe Belediye - No spectators
16:00 Beylerbeyi 1-1 Tarsus İdman Yurdu
16:00 Çarşambaspor 0-0 Araklıspor
16:00 Erzurum Belediye 0-2 Anadolu Üsküdar 1908
16:00 Hatayspor 2-1 Nilüferspor - No spectators
16:00 Pazarspor 1-0 Kayapınar Belediye
16:00 Siirtspor 0-1 Yozgatspor
16:00 Tekirova Belediye 0-0 Dardanelspor - @ Antalya, Dr.Fehmi Öncel

Home League Cup UEFA Cups National Team EURO World Cup POOL