Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Google
Home League Cup UEFA Cups National Team EURO World Cup POOL
2011 2012
SPOR TOTO 3. LİG
3. Lig
*
1. Grup
2. Grup
3. Grup
*
1. Grup Fixtures
*
2011-12 Season in Excel
History
DOMESTIC
Spor Toto Süper Lig
Bank Asya 1. Lig
Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 3. Lig
Amateurs
Ziraat Turkish Cup
Super Cup
National Team
INTERNATIONAL
UEFA Champions League
UEFA Europa League
World Cup 2014
Euro2012
E-MAIL
Erdinç Sivritepe
TURKISH BOOKS
Piknikte Dömivole
Erdinç Sivritepe'ye Armağan

Barış Karacasu / Şener Yelkenci


			                 G  P   F   A
	  1 Nazilli Belediye		36 78  67  24             Promoted to 2. Lig

	  2 Keçiörengücü		36 64  71  35  3  5-3     Promotion Play-offs
	  3 Belediye Bingölspor		36 64  49  28  3  3-5     Promotion Play-offs
	  4 Yalıspor			36 63  42  31             Promotion Play-offs
	  5 Kahramanmaraş		36 61  62  42             Promotion Play-offs

	  6 Batman Petrol		36 60  42  32
	  7 İstanbulspor		36 57  50  30
	  8 4 Eylül Belediye		36 49  50  47
	  9 Gölcük			36 47  33  32
	 10 Maltepe (+)			36 45  53  58
	 11 İskenderunspor 1967		36 43  47  58
	 12 Orhangazi			36 42  44  47  3  5-4
	 13 Kilimli Belediye (+)	36 42  40  51  3  4-5
	 14 Arsinspor			36 41  37  43     4  2-1
	 15 OYAK Renault		36 41  36  41     1  1-2

	 16 Karsspor			36 40  45  55  3  4-3     Relegated
	 17 Küçükçekmece (+)		36 40  40  54  3  3-4     Relegated
	 18 Kepez Belediye		36 24  28  72             Relegated
	 19 Ergani (+)			36 14  18  74             Relegated

Name Changes:
1 - Yeni İskenderunspor Kulübü became İskenderunspor 1967 Kulübü.
2 - Kahramanmaraşspor K became Kahramanmaraş Sportif AŞ.

TFF Rulings:
1 - W37 - Batman Petrol - Kepez Belediye game is awarded as 3-0. 3-points deduction penalty to Kepez belediye who didn't go to the game.


2. Grup - Week 38/38


12.05
- Bye İskenderunspor 1967
15:30 Arsinspor 4-1 Orhangazispor
15:30 Ergani 0-3 Yalıspor
15:30 İstanbulspor 0-1 Batman Belediye
15:30 Kahramanmaraş 1-1 Keçiörengücü
15:30 Karsspor 3-0 Küçükçekmece
15:30 Kepez Belediye 0-3 Nazilli Belediye - awarded score
15:30 Kilimli Belediye 2-1 Belediye Bingölspor
15:30 OYAK Renault 3-1 Maltepe
13.05
15:30 4 Eylül Belediye 0-0 Gölcükspor


2. Grup - Week 37/38


05.05
- Bye Gölcük
15:30 Batman Petrol 3-0 Kepez Belediye
15:30 Belediye Bingölspor 0-0 Kahramanmaraş
15:30 Gölcükspor 3-1 İskenderunspor 1967
15:30 Keçiörengücü 1-2 Arsinspor
15:30 Küçükçekmece 2-1 4 Eylül Belediye
15:30 Nazilli Belediye 1-3 OYAK Renault
15:30 Orhangazispor 2-1 İstanbulspor
15:30 Yalıspor 0-0 Karsspor
06.05
15:30 Maltepe - Erganispor


2. Grup - Week 36/38


28.04
- Bye Gölcük
14:30 4 Eylül Belediye 1-2 Yalıspor
14:30 Arsinspor 0-0 Belediye Bingölspor
14:30 Erganispor 0-4 Nazilli Belediye
14:30 İskenderunspor 1967 0-3 Küçükçekmece
14:30 İstanbulspor 1-0 Keçiörengücü
14:30 Kahramanmaraş 6-2 Kilimli Belediye
14:30 Karsspor 1-1 Maltepe
14:30 Kepez Belediye 0-3 Orhangazispor
14:30 OYAK Renault 1-0 Batman Petrol


2. Grup - Week 35/38


22.04
- Bye Kahramanmaraş
14:30 Batman Petrol 3-2 Erganispor
14:30 Belediye Bingölspor 1-1 İstanbulspor - o spectators
14:30 Keçiörengücü 5-0 Kepez Belediye
14:30 Kilimli Belediye 3-1 Arsinspor
14:30 Küçükçekmece 2-1 Gölcükspor
14:30 Maltepe 4-0 4 Eylül Belediye
14:30 Nazilli Belediye 4-0 Karsspor
14:30 Orhangazispor 1-1 OYAK Renault
14:30 Yalıspor 2-1 İskenderunspor 1967


2. Grup - Week 34/38


14.04
- Bye Küçükçekmece
14:30 4 Eylül Belediye 1-0 Nazilli Belediye
14:30 İskenderunspor 1967 2-0 Maltepe
15.04
14:30 Arsinspor 1-0 Kahramanmaraş
14:30 Ergani 0-5 Orhangazi
14:30 Gölcük 0-1 Yalıspor
14:30 İstanbulspor 1-1 Kilimli Belediye
14:30 Karsspor 1-1 Batman Petrol
14:30 Kepez Belediye 1-2 Belediye Bingölspor
14:30 OYAK Renault 2-3 Keçiörengücü


2. Grup - Week 33/38


08.04
- Bye Arsinspor
14:30 Batman Petrol 1-1 4 Eylül Belediye
14:30 Belediye Bingölspor 0-0 OYAK Renault - No spectators
14:30 Kahramanmaraş 1-0 İstanbulspor
14:30 Keçiörengücü 4-0 Erganispor
14:30 Kilimli Belediye 4-1 Kepez Belediye
14:30 Maltepe 2-3 Gölcükspor
14:30 Nazilli Belediye 3-2 İskenderun 1967
14:30 Orhangazispor 0-0 Karsspor
14:30 Yalıspor 0-0 Küçükçekmece


2. Grup - Week 32/38


30.03
- Bye Yalıspor
13:30 İskenderunspor 1967 1-0 Batman Petrol
31.03
14:30 4 Eylül Belediye 0-1 Orhangazispor
14:30 Erganispor 0-1 Belediye Bingölspor
14:30 Gölcükspor 3-1 Nazilli Belediye
14:30 İstanbulspor 1-1 Arsinspor
14:30 Karsspor 2-1 Keçiörengücü
14:30 Kepez Belediye 1-2 Kahramanmaraş
14:30 Küçükçekmece 1-3 Maltepe
14:30 OYAK Renault 0-0 Kilimli Belediye


2. Grup - Week 31/38


25.03
- Bye İstanbulspor
13:30 Arsinspor 0-0 Kepez Belediye
13:30 Batman Petrol 1-1 Gölcükspor
13:30 Belediye Bingölspor 2-0 Karsspor
13:30 Kahramanmaraş 0-2 OYAK Renault
13:30 Keçiörengücü 1-0 4 Eylül Belediye
13:30 Kilimli Belediye 1-0 Erganispor
13:30 Maltepe 2-1 Yalıspor
13:30 Nazilli Belediye 2-0 Küçükçekmece
13:30 Orhangazispor 2-1 İskenderunspor 1967


2. Grup - Week 30/38


21.03
- Bye Maltepe
13:30 4 Eylül Belediye 1-1 Belediye Bingölspor
13:30 Gölcükspor 0-0 Orhangazispor
13:30 İskenderunspor 1967 3-0 Keçiörengücü
13:30 Kepez Belediye 0-1 İstanbulspor
13:30 OYAK Renault 0-0 Arsinspor
13:30 Yalıspor 1-0 Nazilli Belediye
22.03
13:30 Erganispor 0-2 Kahramamaraş
13:30 Karsspor 1-1 Kilimli Belediye
13:30 Küçükçekmece 2-2 Batman Petrol


2. Grup - Week 29/38


18.03
- Bye Kepez Belediye
13:30 Arsinspor 0-0 Ergani
13:30 Batman Petrol 0-1 Yalıspor
13:30 Belediye Bingölspor 3-0 İskenderunspor 1967
13:30 İstanbulspor 5-0 OYAK Renault
13:30 Kahramanmaraş 2-0 Karsspor
13:30 Keçiörengücü 0-1 Gölcükspor
13:30 Kilimli Belediye 0-2 4 Eylül Belediye
13:30 Nazilli Belediye 2-0 Maltepe
13:30 Orhangazispor 1-1 Küçükçekmece


2. Grup - Week 28/38


11.03
- Bye Nazilli Belediye
13:30 4 Eylül Belediye 3-2 Kahramanmaraş
13:30 Erganispor 1-2 İstanbulspor
13:30 Gölcük 1-3 Belediye Bingölspor
13:30 İskenderunspor 1967 0-2 Kilimli Belediye
13:30 Karsspor 2-0 Arsinspor
13:30 Küçükçekmece 1-2 Keçiörengücü
13:30 Maltepe 0-0 Batman Petrol
13:30 OYAK Renault 2-0 Kepez Belediye
13:30 Yalıspor 2-0 Orhangazispor


2. Grup - Week 27/38


04.03
- Bye OYAK Renault
13:30 Arsinspor 3-3 4 Eylül Belediye
13:30 Batman Petrol 1-3 Nazilli Belediye
13:30 Belediye Bingölspor 4-1 Küçükçekmece
13:30 İstanbulspor 1-1 Karsspor
13:30 Kahramanmaraş 1-0 İskenderunspor 1967
13:30 Keçiörengücü 2-0 Yalıspor
13:30 Kepez Belediye 0-0 Erganispor
13:30 Kilimli Belediye 0-1 Gölcük
13:30 Orhangazi 1-2 Maltepe


2. Grup - Week 26/38


24.02
- Bye Batman Petrol
13:30 Ergani 1-2 OYAK Renault
13:30 Yalıspor 1-2 Belediye Bingölspor
26.02
13:30 4 Eylül Belediye 3-2 İstanbulspor
13:30 Gölcük 1-1 Kahramamaraş
13:30 İskenderunspor 1967 3-0 Arsinspor
13:30 Karsspor 2-3 Kepez Belediye
13:30 Küçükçekmece 2-1 Kilimli Belediye
13:30 Maltepe 2-1 Keçiörengücü
13:30 Nazilli Belediye 4-0 Orhangazi


2. Grup - Week 25/38


18.02
- Bye Ergani
13:30 Arsinspor 0-0 Gölcük
19.02
13:30 Belediye Bingölspor 2-0 Maltepe
13:30 İstanbulspor 1-0 İskenderunspor 1967
13:30 Kahramamaraş 4-2 Küçükçekmece
13:30 Keçiörengücü 1-0 Nazilli Belediye
13:30 Kepez Belediye 0-3 4 Eylül Belediye
13:30 Kilimli Belediye 1-1 Yalıspor
13:30 Orhangazispor 0-2 Batman Petrol
13:30 OYAK Renault 1-2 Karsspor


2. Grup - Week 24/38


08.02
- Bye Karsspor
13:30 Arsinspor 0-2 Yalıspor
13:30 Belediye Bingölspor 3-0 Batman Petrol
13:30 Erganispor 1-3 4 Eylül Belediye
13:30 İstanbulspor 0-0 Küçükçekmece
13:30 Kahramanpaşa 5-4 Maltepe
13:30 Keçiörengücü 1-1 Orhangazispor
13:30 Kepez Belediye 0-1 Gölcükspor
13:30 Kilimli Belediye 1-2 Nazilli Belediye
13:30 OYAK Renault 1-2 İskenderunspor 1967


2. Grup - Week 23/38


12.02
- Bye Orhangazispor
13:30 4 Eylül Belediye 2-1 OYAK Renault
13:30 Batman Petrol 1-0 Keçiörengücü
13:30 Gölcükspor 0-0 İstanbulspor
13:30 İskenderunspor 1967 0-2 Kepez Belediye
13:30 Karsspor 8-0 Erganispor
13:30 Küçükçekmece 1-3 Arsinspor
13:30 Maltepe 3-1 Kilimli Belediye
13:30 Nazilli Belediye 1-1 Belediye Binbölspor
13:30 Yalıspor 2-0 Kahramanmaraş


2. Grup - Week 22/38


04.02
- Bye Keçiörengücü
13:30 İskenderunspor 1967 0-0 Erganispor
05.02
13:30 4 Eylül Belediye 2-3 Karsspor
13:30 Batman Petrol 3-1 Kilimli Belediye
13:30 Gölcükspor 1-0 OYAK Renault
13:30 Küçükçekmece 1-1 Kepez Belediye
13:30 Maltepe 4-1 Arsinspor
13:30 Nazilli Belediye 2-1 Kahramanmaraş
13:30 Orhangazispor 3-3 Belediye Bingölspor
13:30 Yalıspor 2-1 İstanbulspor


2. Grup - Week 21/38


28.01
Bye - 4 Eylül Belediye
13:30 Erganispor 1-2 Gölcükspor
29.01
13:30 Arsinspor 1-2 Nazilli Belediye
13:30 Belediye Bingölspor 3-0 Keçiörengücü
13:30 İstanbulspor 2-0 Maltepe
13:30 Kahramanmaraş 0-1 Batman Petrol
13:30 Karsspor 2-0 İskenderunspor 1967
13:30 Kepez Belediye 0-0 Yalıspor
13:30 Kilimli Belediye 2-4 Orhangazispor
13:30 OYAK Renault 0-0 Küçükçekmece


2. Grup - Week 20/38


21.01
Bye - Belediye Bingölspor
13:30 İskenderunspor 1967 1-1 4 Eylül Belediye
22.01
13:30 Batman Petrol 2-2 Arsinspor
13:30 Gölcükspor 1-1 Karsspor
13:30 Keçiörengücü 3-1 Kilimli Belediye
13:30 Küçükçekmece 0-0 Ergani
13:30 Maltepe 0-0 Kepez Belediye
13:30 Nazilli Belediye 1-0 İstanbulspor
13:30 Orhangazispor 1-2 Kahramanmaraş
13:30 Yalıspor 2-2 OYAK Renault


2. Grup - Week 19


29.12
Bye - İskenderunspor 1967
13:30 Maltepe 0-2 OYAK Renault
30.12
13:30 Batman Petrol 0-2 İstanbulspor
13:30 Belediye Bingölspor 1-0 Kilimli Belediye
13:30 Gölcükspor 3-2 4 Eylül Belediye
13:30 Keçiörengücü 0-0 Kahramamaraş
13:30 Küçükçekmece 3-1 Karsspor
13:30 Nazilli Belediye 3-0 Kepez Belediye
13:30 Orhangazispor 0-0 Arsinspor
13:30 Yalıspor 2-1 Erganispor


2. Grup - Week 18


24.12
Bye - Kilimli Belediye
13:30 Erganispor 1-2 Maltepe
13:30 İskenderun 1967 1-0 Gölcükspor
25.12
13:30 4 Eylül Belediye 1-2 Küçükçekmece
13:30 Arsinspor 0-1 Keçiörengücü
13:30 İstanbulspor 0-0 Orhangazispor
13:30 Kahramanmaraş 2-0 Belediye Bingöl
13:30 Karsspor 3-1 Yalıspor
13:30 Kepez Belediye 1-1 Batman Petrol
13:30 OYAK Renault 1-1 Nazilli Belediye


2. Grup - Week 17


18.12
Bye - Gölcük
13:30 Batman Petrol 1-1 OYAK Renault
13:30 Belediye Bingölspor 0-0 Arsinspor
13:30 Keçiörengücü 2-1 İstanbulspor
13:30 Kilimli Belediye 2-2 Kahramanmaraş
13:30 Küçükçekmece 5-1 İskenderun 1967
13:30 Maltepe 1-0 Karsspor
13:30 Nazilli Belediye 1-0 Erganispor
13:30 Orhangazispor 1-1 Kepez Belediye
13:30 Yalıspor 1-0 4 Eylül Belediye


2. Grup - Week 16


10.12
Bye - Kahramanmaraş
13:30 Arsinspor 0-0 Kilimli Belediye
13:30 İskenderunspor 1967 2-2 Yalıspor
11.12
13:30 4 Eylül Belediye 3-1 Maltepe
13:30 Gölcükspor 1-1 Küçükçekmece
13:30 İstanbulspor 0-0 Belediye Bingölspor
13:30 Karsspor 1-0 Nazilli Belediye
13:30 Kepez Belediye 3-3 Keçiörengücü
13:30 OYAK Renault 1-2 Orhangazispor
12.12
13:30 Erganispor 0-0 Batman Petrol


2. Grup - Week 15


04.12
Bye - Küçükçekmece
13:30 Batman Petrol 4-0 Karsspor
13:30 Belediye Bingölspor 3-0 Kepez Belediye
13:30 Kahramanmaraş 1-1 Arsinspor
13:30 Keçiörengücü 2-0 OYAK Renault
13:30 Kilimli Belediye 0-4 İstanbulspor
13:30 Maltepe 0-0 İskenderunspor 1967
13:30 Nazilli Belediye 3-0 4 Eylül Belediye
13:30 Orhangazispor 3-0 Erganispor
13:30 Yalıspor 1-0 Gölcükspor


2. Grup - Week 14


26.11
Bye - Arsinspor
13:30 Erganispor 0-3 Keçiörengücü
13:30 İskenderunspor 1967 1-5 Nazilli Belediye
27.11
13:30 4 Eylül Belediye 1-2 Batman Petrol
13:30 Gölcükspor 1-1 Maltepe
13:30 İstanbulspor 2-1 Kahramanmaraş
13:30 Karsspor 0-0 Orhangazispor
13:30 Kepez Belediye 2-1 Kilimli Belediye
13:30 Küçükçekmece 0-1 Yalıspor
13:30 OYAK Renault 0-0 Belediye Bingölspor


2. Grup - Week 13


20.11
Bye - Yalıspor
13:30 Arsinspor 1-2 İstanbulspor
13:30 Batman Petrol 2-2 İskenderunspor 1967
13:30 Belediye Bingölspor 3-1 Erganispor
13:30 Kahramanmaraş 4-1 Kepez Belediye
13:30 Keçiörengücü 6-1 Karsspor
13:30 Kilimli Belediye 2-0 OYAK Renault
13:30 Maltepe 3-1 Küçükçekmece
13:30 Nazilli Belediye 3-1 Gölcükspor
13:30 Orhangazispor 0-1 4 Eylül Belediye


2. Grup - Week 12


12.11
Bye - İstanbulspor
13:30 Ergani 0-1 Kilimli Belediye
13:30 İskenderunspor 1967 3-2 Orhangazispor
13.11
13:30 4 Eylül Belediye 1-2 Keçiörengücü
13:30 Gölcükspor 1-2 Batman Petrol
13:30 Karsspor 0-2 Belediye Bingölspor
13:30 Kepez Belediye 0-4 Arsinspor
13:30 Küçükçekmece 1-0 Nazilli Belediye
13:30 OYAK Renault 2-3 Kahramamaraş
13:30 Yalıspor 3-2 Maltepe


2. Grup - Week 11


30.10
Bye - Kepez Belediye
13:30 Arsinspor 2-1 OYAK Renault
13:30 Batman Petrol 1-0 Küçükçekmece - @ Siirt, Atatürk
13:30 Belediye Bingölspor 0-0 4 Eylül Belediye
13:30 İstanbulspor 3-0 Kepez Belediye
13:30 Kahramanmaraş 1-0 Ergani
13:30 Keçiörengücü 6-1 İskenderuspor 1967
13:30 Kilimli Belediye 2-2 Karsspor
13:30 Nazilli Belediye 2-0 Yalıspor
13:30 Orhangazispor 1-1 Gölcük


2. Grup - Week 10


22.10
Bye - Kepez Belediye
15:00 İskenderunspor 1967 3-1 Belediye Bingölspor
23.10
15:00 4 Eylül Belediye 0-0 Kilimli Belediye
15:00 Erganispor 0-2 Arsinspor
15:00 Gölcükspor 0-2 Keçiörengücü
15:00 Karsspor 1-2 Kahramanmaraş
15:00 Küçükçekmece 2-2 Orhangazispor
15:00 Maltepe 0-1 Nazilli Belediye - No spectators
15:00 OYAK Renault 2-1 İstanbulspor
15:00 Yalıspor 1-1 Batman Petrol


2. Grup - Week 9


16.10
Bye - Nazilli Belediye
15:00 Arsinspor 2-2 Karsspor
15:00 Batman Petrol 0-1 Maltepe
15:00 Belediye Bingölspor 0-0 Gölcükspor
15:00 İstanbulspor 4-0 Erganispor
15:00 Kahramanmaraş 2-1 4 Eylül Belediye
15:00 Keçiörengücü 5-0 Küçükçekmece
15:00 Kepez Belediye 3-1 OYAK Renault
15:00 Kilimli Belediye 1-1 İskenderunspor 1967
15:00 Orhangazispor 0-2 Yalıspor


2. Grup - Week 8


08.10
Bye - Batman Petrol
15:00 İskenderunspor 1967 2-2 Kahramanmaraş
09.10
15:00 4 Eylül Belediye 3-1 Arsinspor
15:00 Erganispor 1-1 Kepez Belediye
15:00 Gölcük 0-1 Kilimli Belediye
15:00 Karsspor 0-2 İstanbulspor
15:00 Küçükçekmece 2-0 Belediye Bingölspor
15:00 Maltepe 1-3 Orhangazispor
15:00 Nazilli Belediye 2-0 Batman Petrol
15:00 Yalıspor 0-0 Keçiörengücü


2. Grup - Week 7


02.10
Bye - Batman Petrol
15:00 Arsinspor 1-0 İskenderunspor 1967
15:00 Belediye Bingölspor 1-1 Yalıspor
15:00 İstanbulspor 1-1 4 Eylül Belediye
15:00 Kahramanmaraş 0-0 Gölcük
15:00 Keçiörengücü 4-1 Maltepe
15:00 Kepez Belediye 3-2 Karsspor
15:00 Kilimli Belediye 2-1 Küçükçekmece - Düzce, 18 Temmuz
15:00 Orhangazispor 0-0 Nazilli Belediye
15:00 OYAK Renault 1-1 Ergani


2. Grup - Week 6


24.09
Bye - Ergani
15:00 4 Eylül Belediye 2-0 Kepez Belediye
15:00 Batman Petrol 0-0 Orhangazispor - @ Siirt, Atatürk
15:00 İskenderunspor 1967 1-1 İstanbulspor
25.09
15:00 Gölcük 1-1 Arsinspor
15:00 Karsspor 1-0 OYAK Renault
15:00 Küçükçekmece 2-2 Kahramanmaraş
15:00 Maltepe 1-3 Belediye Bingölspor
15:00 Nazilli Belediye 3-2 Keçiörengücü
15:00 Yalıspor 0-0 Kilimli Belediye


2. Grup - Week 5


18.09
Bye - Orhangazispor
16:00 Arsinspor 0-0 Küçükçekmece
16:00 İstanbulspor 1-1 Gölcük
16:00 Kahramanmaraş 5-0 Yalıspor
16:00 Keçiörengücü 0-1 Batman Petrol
16:00 Kepez Belediye 1-5 İskenderun 1967
16:00 Kilimli Belediye 1-1 Maltepe - @ Düzce, 18 Temmuz - No spectators
16:00 OYAK Renault 1-1 4 Eylül Belediye
19.09
16:00 Belediye Bingölspor 1-0 Nazilli Belediye
16:00 Ergani 1-0 Karsspor


2. Grup - Week 4


14.09
Bye - Karsspor
16:00 4 Eylül Belediye 3-1 Ergani
16:00 Batman Petrol 1-0 Belediye Bingölspor
16:00 Gölcük 1-1 Kepez Belediye
16:00 İskenderunspor 1967 0-0 OYAK Renault
16:00 Küçükçekmece 1-1 İstanbulspor
16:00 Maltepe 2-2 Kahramanmaraş
16:00 Nazilli Belediye 2-0 Kilimli Belediye
16:00 Orhangazispor 1-1 Keçiörengücü
16:00 Yalıspor 0-0 Arsinspor


2. Grup - Week 3


10.09
Bye - Keçiörengücü
16:00 Ergani 1-4 İskenderunspor 1967
11.09
16:00 Arsinspor 1-1 Maltepe
16:00 Belediye Bingölspor 2-0 Orhangazispor
16:00 İstanbulspor 2-1 Yalıspor
16:00 Kahramanmaraş 0-1 Nazilli Belediye
16:00 Karsspor 1-2 4 Eylül Belediye
16:00 Kepez Belediye 0-0 Küçükçekmece
16:00 Kilimli Belediye 0-1 Batman Petrolspor - @ Kırıkkale, Başpınar - No spectators
16:00 OYAK Renault 0-0 Gölcük

2. Grup


2. Grup - Week 2


04.09
Bye - 4 Eylül Belediye
16:00 Batman Petrol 1-0 Kahramanmaraş - @ Siirt, Atatürk
16:00 Gölcük 0-0 Ergani
16:00 İskenderunspor 1967 2-1 Karsspor
16:00 Keçiörengücü 5-0 Belediye Bingöl
16:00 Küçükçekmece 0-2 OYAK Renault
16:00 Maltepe 2-3 İstanbulspor
16:00 Nazilli Belediye 3-0 Arsinspor
16:00 Orhangazispor 1-2 Kilimli Belediye
16:00 Yalıspor 3-0 Kepez Belediye


2. Grup - Week 1


28.08
Bye - Belediye Bingölspor
16:00 4 Eylül Belediye 1-1 İskenderunspor 1967
16:00 Arsinspor 1-2 Batman Petrol
16:00 İstanbulspor 0-2 Nazilli Belediye
16:00 Kahramanmaraş 3-1 Orhangazispor
16:00 Karsspor 0-2 Gölcükr
16:00 Kepez Belediye 2-2 Maltepe - @ Antalya, Hasan Doğan
16:00 Kilimli Belediye 1-1 Keçiörengücü - @ Düzce, 18 Temmuz - No spectators
16:00 OYAK Renault 0-0 Yalıspor
29.08
16:00 Ergani 3-0 Küçükçekmece - @ Diyarbakır, Seyrantepe 1.No lu Saha

Home League Cup UEFA Cups National Team EURO World Cup POOL