Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Google
Home League Cup UEFA Cups National Team EURO World Cup POOL
2011 2012
SPOR TOTO 3. LİG
3. Lig
*
1. Grup
2. Grup
3. Grup
*
1. Grup Fixtures
*
2011-12 Season in Excel
History
DOMESTIC
Spor Toto Süper Lig
Bank Asya 1. Lig
Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 3. Lig
Amateurs
Ziraat Turkish Cup
Super Cup
National Team
INTERNATIONAL
UEFA Champions League
UEFA Europa League
World Cup 2014
Euro2012
E-MAIL
Erdinç Sivritepe
TURKISH BOOKS
Piknikte Dömivole
Erdinç Sivritepe'ye Armağan

Barış Karacasu / Şener Yelkenci


			                 G  P   F   A
	  1 İnegölspor			36 77  62  19              Promoted to 2. Lig

	  2 Bayrampaşa			36 71  61  28              Promotion Play-offs
	  3 Diyarbakır BB		36 67  57  30              Promotion Play-offs
	  4 Hacettepe (-)		36 64  60  38              Promotion Play-offs
	  5 Gümüşhanespor		36 63  46  37              Promotion Play-offs

	  6 Manavgat Evrenseki (+)	36 61  52  33
	  7 Menemen Belediye		36 56  49  40
	  8 Belediye Vanspor (-)	36 53  47  39  2  2-2
	  9 Beşikdüzü (+)		36 53  42  38  2  2-2
	 10 Sandıklı Belediye (+)	36 50  55  41
	 11 Kastamonuspor		36 49  38  42
	 12 Kırıkhanspor		36 48  47  48
	 13 Ümraniye (+)		36 46  52  54
	 14 Elazığ Belediye (+)		36 43  41  46
	 15 Gebzespor (-)		36 37  36  61

	 16 Kırıkkale			36 34  33  60              Relegated
	 17 Lüleburgazspor		36 33  27  44              Relegated
	 18 Keçiören			36 25  31  52              Relegated
	 19 Akçaabat Sebatspor (-)	33  7  19  96              Relegated

TFF Penalties:
1 - W28 - Kırıkhanspor - Kastamonuspor game is awarded as 0-3.
2 - W34 - Diyarbakır BB - Sandıklı Belediye game is awarded as 3-0 and Sandıklı Belediye is also penalized with 3-points deduction.


1. Grup - Week 38/38


12.05
- Bye Manavgat Evrenseki
15:30 Belediye Vanspor 3-0 Akçaabat Sebatspor - awarded score
15:30 Beşikdüzü 3-0 Elazığ Belediye
15:30 Diyarbakır BB 3-2 Menemen Belediye
15:30 Gebzespor 2-1 Sandıklı Belediye
15:30 Gümüşhanespor 2-1 Kastamonuspor
15:30 Hacettepe 2-0 Kırıkkale
15:30 İnegölspor 2-1 Kırıkhanspor
15:30 Ümraniyespor 3-1 Lüleburgazspor
13.05
15:30 Keçiören 1-2 Bayrampaşa


1. Grup - Week 37/38


05.05
- Bye Gebzespor
15:30 Akçaabat Sebatspor 0-3 İnegölspor - awarded score
15:30 Bayrampaşa 4-1 Hacettepe
15:30 Elazığ Belediye 1-2 Diyarbakır BB
15:30 Kastamonuspor 2-1 Beşikdüzü
15:30 Kırıkhanspor 2-2 Keçiören
15:30 Kırıkkale 0-2 Manavgat Evrenseki
15:30 Lüleburgazspor 0-2 Gümüşhanespor
15:30 Menemen Belediye 1-0 Belediye Vanspor
15:30 Sandıklı Belediye 0-3 Ümraniye - No spectators


1. Grup - Week 36/38


28.04
- Bye Kırıkkale
15:30 Keçiören 3-0 Akçaabat Sebatspor - awarded score
29.04
15:30 Belediye Vanspor 2-1 Elazığ Belediye - @ İstanbul, Vefa
15:30 Beşikdüzü 2-1 Lüleburgazspor
15:30 Diyarbakır BB 2-0 Kastamonuspor
15:30 Gümüşhanespor 0-2 Sandıklı Belediye
15:30 Hacettepe 1-1 Kırıkhanspor
15:30 İnegölspor 1-3 Menemen Belediye
15:30 Manavgat Evrenseki 1-0 Bayrampaşa
15:30 Ümraniye 1-2 Gebzespor


1. Grup - Week 35/38


21.04
- Bye Ümraniye
14:30 Akçaabat Sebatspor 1-4 Hacettepe
14:30 Bayrampaşa 3-1 Kırıkkale
14:30 Elazığ Belediye 0-1 İnegölspor
14:30 Gebzespor 0-2 Gümüşhanespor
14:30 Kastamonuspor 1-1 Belediye Vanspor
14:30 Kırıkhanspor 1-0 Manavgat Evrenseki
14:30 Lüleburgazspor 0-0 Diyarbakır BB
14:30 Menemen Belediye 3-0 Keçiören
14:30 Sandıklı Belediye 0-2 Beşikdüzü


1. Grup - Week 34/38


14.04
- Bye Bayrampaşa
14:30 Diyarbakır BB - Sandıklı Belediye - halted before it started
14:30 Hacettepe 3-1 Menemen Belediye
15.04
14:30 Belediye Vanspor 2-1 Lüleburgazspor - @ İstanbul, Vefa
14:30 Beşikdüzü 0-1 Gebzespor
14:30 Gümüşhanespor 0-0 Ümraniye
14:30 İnegölspor 5-1 Kastamonuspor
14:30 Keçiören 2-1 Elazığ Belediye
14:30 Kırıkkale 2-3 Kırıkhanspor
14:30 Manavgat Evrenseki 6-1 Akçaabat Sebatspor


1. Grup - Week 33/38


08.04
- Bye Gümüşhanespor
13:30 Akçaabat Sebatspor 0-1 Kırıkkale
14:30 Elazığ Belediye 0-1 Hacettepe
14:30 Gebzespor 3-1 Diyarbakır BB
14:30 Kastamonuspor 2-1 Keçiören
14:30 Kırıkhanspor 0-2 Bayrampaşa - @ Gaziantep, GASKİ Spor Tesisleri, No Spectators
14:30 Lüleburgazspor 0-0 İnegölspor
14:30 Menemen Belediye 0-2 Manavgat Evrenseki
14:30 Sandıklı Belediye 2-1 Belediye Vanspor
14:30 Ümraniye 0-2 Beşikdüzü


1. Grup - Week 32/38


30.03
- Bye Kırıkhanspor
13:30 Hacettepe 4-1 Kastamonuspor
31.03
14:30 Bayrampaşa 4-0 Akçaabat Sebatspor
14:30 Belediye Vanspor 4-3 Gebzespor - @ İstanbul, Vefa
14:30 Beşikdüzü 1-1 Gümüşhanespor
14:30 Diyarbakır BB 2-2 Ümraniye
14:30 İnegölspor 2-0 Sandıklı Belediye
14:30 Keçiören 0-1 Lüleburgazspor
14:30 Kırıkkale 2-0 Menemen Belediye
14:30 Manavgat Evrenseki 1-0 Elazığ Belediye


1. Grup - Week 31/38


24.03
- Bye Beşikdüzü

13:30 Akçaabat Sebatspor 0-1 Kırıkhanspor
25.03
13:30 Elazığ Belediye 3-2 Kırıkkale
13:30 Gebzespor 0-0 İnegölspor
13:30 Gümüşhanespor 0-0 Diyarbakır BB
13:30 Kastamonuspor 0-1 Manavgat Evrenski
13:30 Lüleburgazspor 2-2 Hacettepe - @ Babaeski, 100. Yıl
13:30 Menemen Belediye 0-3 Bayrampaşa
13:30 Sandıklı Belediye 1-1 Keçiören
13:30 Ümraniye 2-1 Belediye Vanspor


1. Grup - Week 30/38


21.03
- Bye Akçaabat Sebatspor
13:30 Bayrampaşa 1-0 Elazığ Belediye - No spectators
13:30 Belediye Vanspor 0-2 Gümüşhanespor - @ İstanbul, Vefa
13:30 inegölspor 4-2 Ümraniye
13:30 Keçiören 0-1 Gebzespor
13:30 Kırıkhanspor 3-0 Menemen Belediye - @ Gaziantep, GASKİ Spor tesisleri, No spectators
13:30 Kırıkkale 4-0 Kastamonuspor
13:30 Manavgat Evrenseki 0-0 Lüleburgazspor
22.03
13:30 Diyarbakır BB 2-0 Beşikdüzü
13:30 Hacettepe 1-1 Sandıklı Belediye


1. Grup - Week 29/38


17.03
- Bye Diyarbakır BB
13:30 Beşikdüzü 0-0 Belediye Vanspor
13:30 Lüleburgazspor 0-0 Kırıkkale - @ Babaeski, 100. Yıl
18.03
13:30 Elazığ Belediye 3-1 Kırıkhanspor
13:30 Gebzespor 3-3 Hacettepe
13:30 Gümüşhanespor 1-1 İnegölspor
13:30 Kastamonuspor 1-1 Bayrampaşa
13:30 Menemen Belediye 5-0 Akçaabat Sebatspor
13:30 Sandıklı Belediye 2-1 Manavgat Evrenseki
13:30 Ümraniye 1-0 Keçiören


1. Grup - Week 28/38


10.03
- Bye Menemen Belediye
13:30 Hacettepe 4-1 Ümraniye
11.03
13:30 Akçaabat Sebatspor 1-3 Elazığ Belediye
13:30 Bayrampaşa 3-0 Lüleburgazspor
13:30 Belediye Vanspor 1-2 Diyarbakır BB - @ İstanbul, Vefa
13:30 İnegölspor 1-0 Beşikdüzü
13:30 Keçiören 1-1 Gümüşhanespor
13:30 Kırıkhanspor - Kastamonuspor - Halted while 0-1. Attack on ref by Kırıkhan fans
13:30 Kırıkkale 1-0 Sandıklı Belediye
13:30 Manavgat Evrenseki 3-0 Gebzespor


1. Grup - Week 27/38


03.03
- Bye Belediye Vanspor
13:30 Beşikdüzü 1-0 Keçiören
13:30 Elazığ Belediye 0-0 Menemen Belediye
04.03
13:30 Diyarbakır BB 0-0 İnegölspor
13:30 Gebzespor 0-0 Kırıkkale
13:30 Gümüşhanespor 1-0 Hacettepe
13:30 Kastamonuspor 4-0 Akçaabat Sebatspor
13:30 Sandıklı Belediye 0-0 Bayrampaşa
13:30 Ümraniye 1-2 Manavgat Evrenseki
05.03
13:30 Lüleburgazspor 1-2 Kırıkhanspor


1. Grup - Week 26/38


24.02
- Bye Elazığ Belediye
13:30 Akçaabat Sebatspor 0-1 Lüleburgazspor
25.02
13:30 Hacettepe 1-0 Beşikdüzü
26.02
13:30 Bayrampaşa 2-1 Gebzespor
13:30 İnegölspor 1-1 Belediye Vanspor
13:30 Keçiören 1-2 Diyarbakır BB
13:30 Kırıkhanspor 1-1 Sandıklı Belediye
13:30 Kırıkkale 0-3 Ümraniye
13:30 Manavgat Evrenseki 1-2 Gümüşhanespor
13:30 Menemen Belediye 1-0 Kastamonuspor


1. Grup - Week 25/38


19.02
- Bye İnegölspor
13:30 Belediye Vanspor 2-1 Keçiören - @ İstanbul, Vefa
13:30 Beşikdüzü 1-0 Manavgat Evrenseki
13:30 Diyarbakır BB 1-1 Hacettepe
13:30 Gebzespor 1-1 Kırıkhanspor
13:30 Gümüşhanespor 1-0 Kırıkkale
13:30 Kastamonuspor 0-0 Elazığ Belediye
13:30 Sandıklı Belediye 6-1 Akçaabat Sebatspor
13:30 Ümraniye 1-3 Bayrampaşa
20.02
13:30 Lüleburgazspor 1-1 Menemen Belediye


1. Grup - Week 24/38


08.02
- Bye Keçiören
13:30 Belediye Vanspor 2-0 Manavgat Evrenseki - @ İstanbul, Bayrampaşa Çetin Emeç
13:30 Gebzespor 0-0 Menemen Belediye
13:30 Gümüşhanespor 2-0 Kırıkhanspor
13:30 İnegölspor 1-0 Hacettepe
13:30 Lüleburgazspor 0-0 Kastamonuspor
13:30 Sandıklı Belediye 1-1 Elazığ Belediye
13:30 Ümraniye 2-1 Akçaabat Sebatspor
09.02
13:30 Beşikdüzü 2-1 Bayrampaşa
13:30 Diyarbakır BB 3-0 Kırıkkale


1. Grup - Week 23/38


12.02
- Bye Kastamonuspor
13:30 Akçaabat Sebatspor 0-1 Gebzespor
13:30 Elazığ Belediye 1-1 Lüleburgazspor
13:30 Keçiören 1-3 İnegölspor
13:30 Kırıkhanspor 0-0 Ümraniye
13:30 Manavgat Evrenseki 4-1 Diyarbakır BB
13:30 Menemen Belediye 2-1 Sandıklı Belediye
13.02
13:30 Bayrampaşa 0-0 Gümüşhanespor
13:30 Hacettepe 1-2 Belediye Vanspor
13:30 Kırıkkkale 2-2 Beşikdüzü


1. Grup - Week 22/38


04.02
- Bye Lüleburgazspor
13:30 Elazığ Belediye 1-2 Gebzespor
05.02
13:30 Akçaabat Sebatspor 0-1 Gümüşhanespor
13:30 Bayrampaşa 0-0 Diyarbakır BB - No spectators
13:30 Hacettepe 0-2 Keçiören
13:30 Kastamonuspor 1-0 Sandıklı Belediye
13:30 Kırıkhanspor 1-2 Beşikdüzü
13:30 Kırıkkale 0-2 Belediye Van
13:30 Manavgat Evrenseki 0-0 İnegölspor
13:30 Menemen Belediye 3-2 Ümraniye


1. Grup - Week 21/38


28.01
Bye - Hacettepe
13:30 Beşikdüzüspor 1-2 Akçaabat Sebatspor
29.01
13:30 Gebzespor 1-0 Kastamonuspor
13:30 Gümüşhanespor 1-0 Menemen Belediye - postponed to 30.01
13:30 İnegölspor 1-0 Kırıkkale
13:30 Keçiören 0-1 Manavgat Evrenseki
13:30 Sandıklı Belediye 2-1 Lüleburgazspor
13:30 Ümraniye 1-2 Elazığ Belediye
30.01
13:30 Belediye Vanspor 0-1 Bayrampaşa - @ İstanbul, Vefa
13:30 Diyarbakır BB 3-2 Kırıkhanspor


1. Grup - Week 20/38


22.01
Bye - Sandıklı Belediye
13:30 Akçaabat Sebatspor 0-2 Diyarbakır BB
13:30 Bayrampaşa 0-4 İnegölspor
13:30 Elazığ Belediye 2-2 Gümüşhanespor
13:30 Kastamonuspor 2-0 Ümraniye
13:30 Kırıkhanspor 1-0 Belediye Vanspor
13:30 Kırıkkale 1-1 Keçiören - postponed to 23.01
13:30 Lüleburgazspor 3-1 Gebzespor
13:30 Manavgat Evrenseki 0-0 Hacettepe
13:30 Menemen Belediye 4-1 Beşikdüzü


1. Grup - Week 19 - End of First Half


30.12
Bye - Manavgat Evrenseki
13:30 Akçaabat Sebatspor 1-2 Belediye Vanspor
13:30 Bayrampaşa 1-0 Keçiören
13:30 Elazığ Belediye 3-2 Beşikdüzü
13:30 Kastamonuspor 1-0 Gümüşhanespor
13:30 Kırıkhanspor 0-1 İnegölspor
13:30 Kırıkkale 1-5 Hacettepe
13:30 Lüleburgazspor 3-2 Ümraniye
13:30 Menemen Belediye 1-2 Diyarbakır BB
13:30 Sandıklı Belediye 3-1 Gebzespor


1. Grup - Week 18


22.12
13:30 Belediye Vanspor 0-1 Ümraniye - @ İstanbul, Gaziosmanpaşa, Previously postponed

25.12
Bye - Gebzespor
13:30 Belediye Vanspor 3-1 Menemen Belediye - @ İstanbul, Kartal
13:30 Beşikdüzü 0-0 Kastamonuspor
13:30 Gümüşhanespor 3-1 Lüleburgazspor
13:30 Hacettepe 0-0 Bayrampaşa
13:30 İnegölspor 6-0 Akçaabat Sebatspor
13:30 Keçiören 0-1 Kırıkhanspor
13:30 Manavgat Evrenseki 3-0 Kırıkkale
13:30 Ümraniye 2-1 Sandıklı Belediye
26.12
13:30 Diyarbakır BB 4-0 Elazığ Belediye


1. Grup - Week 17


14.12
13:30 İnegölspor 2-1 Diyarbakır BB - Previously postponed
13:30 Gümüşhanespor 1-0 Belediye Vanspor - Previously postponed
18.12
Bye - Kırıkkale
13:30 Akçaabat Sebatspor 0-0 Keçiören
13:30 Bayrampaşa 3-1 Manavgat Evrenseki
13:30 Elazığ Belediye 1-1 Belediye Vanspor
13:30 Gebzespor 0-6 Ümraniye
13:30 Kastamonuspor 2-2 Diyarbakır BB
13:30 Kırıkhanspor 1-1 Hacettepe
13:30 Lüleburgazspor 0-0 Beşikdüzü
13:30 Menemen Belediye 1-0 İnegölspor
13:30 Sandıklı Belediye 1-1 Gümüşhanespor


1. Grup - Week 16


07.12
13:30 Belediye Vanspor 2-2 Beşikdüzü - @ İstanbul, Bahçelievler İÖİ, Previously postponed
10.12
Bye - Ümraniye
13:30 Diyarbakır BB 1-0 Lüleburgazspor
11.12
13:30 Belediye Vanspor 1-2 Kastamonuspor - @ İstanbul, Kartal
13:30 Beşikdüzü 1-0 Sandıklı Belediye
13:30 Gümüşhanespor 2-1 Gebzespor
13:30 Hacettepe 3-1 Akçaabat Sebatspor
13:30 İnegölspor 1-1 Elazığ Belediye
13:30 Keçiören 1-2 Menemen Belediye
13:30 Kırıkkale 0-2 Bayrampaşa
13:30 Manavgat Evrenseki 2-0 Kırıkhanspor


1. Grup - Week 15


04.12
Bye - Bayrampaşa
13:30 Akçaabat Sebatspor 4-0 Manavgat Evrenseki
13:30 Elazığ Belediye 1-1 Keçiören
13:30 Gebzespor 0-1 Beşikdüzü
13:30 Kastamonuspor 0-0 İnegölspor
13:30 Kırıkhanspor 1-0 Kırıkkale
13:30 Lüleburgazspor 0-1 Belediye Vanspor
13:30 Menemen Belediye 1-1 Hacettepe
13:30 Sandıklı Belediye 2-1 Diyarbakır BB
13:30 Ümraniye 3-0 Gümüşhanespor


1. Grup - Week 14


26.11
Bye - Gümüşhanespor
13:30 Beşikdüzü 2-0 Ümraniye
27.11
13:30 Bayrampaşa 1-2 Kırıkhanspor
13:30 Belediye Vanspor 1-1 Sandıklı Belediye - @ İstanbul, Recep T.Erdoğan
13:30 Diyarbakır BB 1-1 Gebzespor
13:30 Hacettepe 2-1 Elazığ Belediye
13:30 İnegölspor 2-2 Lüleburgazspor
13:30 Kırıkkale 3-0 Akçaabat Sebatspor
13:30 Keçiören 2-1 Kastamonuspor
13:30 Manavgat Evrenseki 0-0 Menemen Belediye


1. Grup - Week 13


20.11
Bye - Kırıkhanspor
13:30 Akçaabat Sebatspor 0-3 Bayrampaşa
13:30 Elazığ Belediye 1-2 Manavgat Evrenseki
13:30 Gebzespor 1-3 Belediye Vanspor
13:30 Gümüşhanespor 1-1 Beşikdüzü
13:30 Kastamonuspor 2-3 Hacettepe
13:30 Lüleburgazspor 1-1 Keçiören - @ Kırklareli, Atatürk
13:30 Menemen Belediye 2-0 Kırıkkale
13:30 Sandıklı Belediye 2-1 İnegölspor
13:30 Ümraniye 2-1 Diyarbakır BB


1. Grup - Week 12


13.11
Bye - Beşikdüzü
13:30 Bayrampaşa 1-1 Menemen Belediye
13:30 Belediye Vanspor - Ümraniye - postponed
13:30 Diyarbakır BB 2-0 Gümüşhanespor
13:30 Hacettepe 2-0 Lüleburgazspor
13:30 İnegölspor 3-0 Gebzespor
13:30 Keçiören 1-2 Sandıklı Belediye
13:30 Kırıkhanspor 2-1 Akçaabat Sebatspor
13:30 Kırıkkalespor 0-2 Elazığ Belediye
13:30 Manavgat Evrenseki 0-0 Kastamonuspor


1. Grup - Week 11


30.10
Bye - Akçaabat Sebatspor
13:30 Beşikdüzü 0-1 Diyarbakır BB
13:30 Elazığ Belediye 1-1 Bayrampaşa
13:30 Gebzespor 1-1 Keçiören
13:30 Gümüşhanespor - Belediye Vanspor - postponed
13:30 Kastamonuspor 0-3 Kırıkkale
13:30 Lüleburgazspor 0-0 Manavgat Evrenseki - @ Babaeski, 100.Yıl
13:30 Menemen Belediye 2-1 Kırıkhanspor
13:30 Sandıklı Belediye 0-0 Hacettepe
13:30 Ümraniye 0-2 İnegölspor


1. Grup - Week 10


23.10
Bye - Diyarbakır BB
15:00 Bayrampaşa 3-1 Kastamonuspor
15:00 Belediye Vanspor - Beşikdüzü - postponed - earthquake in Van
15:00 Hacettepe 1-0 Gebzespor
15:00 İnegölspor 3-0 Gümüşhanespor
15:00 Keçiören 0-2 Ümraniye
15:00 Kırıkhanspor 3-1 Elazığ Belediye
15:00 Kırıkkale 2-0 Lüleburgazspor
15:00 Manavgat Evrenseki 1-2 Sandıklı Belediye
15:00 Sebatspor 0-5 Menemen Belediye


1. Grup - Week 9


15.10
Bye - Menemen Belediye
15:00 Diyarbakır BB 0-0 Belediye Vanspor
15:00 Elazığ Belediye 3-2 Akçaabat Sebatspor
16.10
15:00 Beşikdüzü 0-0 İnegölspor
15:00 Gebzespor 1-2 Manavgat Evrenseki
15:00 Gümüşhanespor 4-3 Keçiören
15:00 Kastamonuspor 2-1 Kırıkhanspor
15:00 Lüleburgazspor 0-2 Bayrampaşa
15:00 Sandıklı Belediye 7-0 Kırıkkale
15:00 Ümraniye 1-2 Hacettepe


1. Grup - Week 8


09.10
Bye - Belediye Vanspor
15:00 Akçaabat Sebatspor 0-2 Kastamonuspor
15:00 Bayrampaşa 2-3 Sandıklı Belediye
15:00 Hacettepe 1-2 Gümüşhanespor
15:00 İnegölspor - Diyarbakır BB - postponed
15:00 Keçiören 2-2 Beşikdüzü
15:00 Kırıkhanspor 4-1 Lüleburgazspor
15:00 Kırıkkale 1-2 Gebzespor
15:00 Manavgat Evrenseki 3-0 Ü0mraniye
15:00 Menemen Belediye 0-0 Elazığ Belediye


1. Grup - Week 7


01.10
Bye - Elazığ Belediye
15:00 Diyarbakır BB 1-0 Keçiören
02.10
15:00 Belediye Vanspor 1-3 İnegölspor
15:00 Beşikdüzü 1-2 Hacettepe
15:00 Gebzespor 1-3 Bayrampaşa
15:00 Gümüşhanespor 4-1 Manavgat Evrenseki
15:00 Kastamonuspor 1-0 Menemen Belediye
15:00 Lüleburgazspor 2-0 Akçaabat Sebatspor - @ Babaeski, 100. Yıl
15:00 Sandıklı Belediye 2-2 Kırıkhanspor
15:00 Ümraniye 1-2 Kırıkkale


1. Grup - Week 6


25.09
Bye - İnegölspor
15:00 Akçaabat Sebatspor 1-6 Sandıklı Belediye
15:00 Bayrampaşa 3-2 Ümraniye
15:00 Elazığ Belediye 2-1 Kastamonuspor
15:00 Hacettepe 2-1 Diyarbakır BB
15:00 Keçiören 1-0 Belediye Vanspor
15:00 Kırıkhanspor 5-1 Gebzespor
15:00 Kırıkkale 1-0 Gümüşhane
15:00 Manavgat Evrenseki 5-1 Beşikdüzü
15:00 Menemen Belediye 1-0 Lüleburgazspor


1. Grup - Week 5


18.09
Bye - Kastamonuspor
16:00 Beşikdüzü 2-2 Kırıkkalespor
16:00 Diyarbakır BB 0-1 Manavgat Evrenseki
16:00 Gebzespor 3-0 Akçaabat Sebatspor
16:00 Gümüşhanespor 0-3 Bayrampaşa
16:00 İnegöl 1-0 Keçiören
16:00 Lüleburgazspor 0-0 Elazığ Belediye
16:00 Sandıklı Belediye 2-0 Menemen Belediye
16:00 Ümraniye 3-2 Kırıkhanspor
20:00 Belediye Vanspor 2-1 Hacettepe


1. Grup - Week 4


14.09
Bye - Keçiören
16:00 Akçaabat Sebatspor 0-1 Ümraniye
16:00 Bayrampaşa 0-2 Beşikdüzü
16:00 Elazığ Belediye 1-0 Sandıklı Belediye
16:00 Hacettepe 0-1 İnegölspor
16:00 Kastamonuspor 1-1 Lüleburgazspor
16:00 Kırıkhanspor 1-1 Gümüşhanespor
16:00 Kırıkkalespor 0-0 Diyarbakır BB
16:00 Manavgat Evrenseki 0-0 Belediye Vanspor
16:00 Menemen Belediye 1-0 Gebzespor


1. Grup - Week 3


11.09
Bye - Lüleburgazspor
16:00 Beşikdüzü 0-0 Kırıkhanspor
16:00 Diyarbakır BB 1-0 Bayrampaşa
16:00 Gebzespor 1-3 Elazığ Belediye
16:00 Gümüşhanespor 3-2 Akçaabat Sebatspor
16:00 İnegölspor 3-1 Manavgat Evrenseki
16:00 Keçiören 0-2 Hacettepe
16:00 Sandıklı Belediye 0-0 Kastamonuspor
16:00 Ümraniye 1-2 Menemen Belediye
20:00 Belediye Vanspor 3-1 Kırıkkalespor


1. Grup - Week 2


04.09
Bye - Hacettepe
16:00 Akçaabat Sebatspor 0-2 Beşikdüzüspor
16:00 Bayrampaşa 2-0 Belediye Vanspor
16:00 Elazığ Belediye 0-0 Ümraniye
16:00 Kastamonuspor 2-0 Gebzespor
16:00 Kırıkhanspor 0-1 Diyabakır BB
16:00 Kırıkkalespor 0-3 İnegölspor
16:00 Lüleburgazspor 1-1 Sandıklı Belediye - @ Babaeski, 100.Yıl
16:00 Manavgat Evrenseki 4-0 Keçiören - @ Alanya, Milli Egemenlik
16:00 Menemen Belediye 2-2 Gümüşhanespor


1. Grup - Week 1


28.08
Bye - Yeni Sandıklı
16:00 Beşikdüzü 2-1 Menemen Belediye - @ Vakfıkebir, İlçe
16:00 Diyarbakır BB 8-0 Akçabat Sebatspor
16:00 Gebzespor 0-1 Lüleburgazspor
16:00 Gümüşhanespor 1-1 Elazığ Belediye
16:00 Hacettepe 3-1 Manavgat Evrenseki
16:00 İnegölspor 0-0 Bayrampaşa
16:00 Keçiören 1-1 Kırıkkale - @ Ankara Yenimahalle, Hasan Doğan
16:00 Ümraniye 0-1 Kastamonuspor
20:00 Belediye Vanspor 3-0 Kırıkhanspor

Home League Cup UEFA Cups National Team EURO World Cup POOL