Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
................. ENTER ............. ESILEHT ............ MUUSIKA ............. RAADIO.................


All Music Guide AMG ehk imeliselt suur kogu informatsiooni väga paljude maailma muusikute ja muusikastiilide kohta. Kõik muusikud, keda mina siin maininud olen, on seal olemas. Pane vaid otsimootorisse nimi ning leiad pika biograafia, diskograafia, arvustusi ning nimekirja sarnastest esinejatest. Väga ülevaatlik ja inforikas!

Live365 ehk värav üle 30 tuhande väikese raadiojaama juurde. Raadiojaamu peavad Live365 sildi all tavalised inimesed, kes lihtsalt asjast huvitatud on. Muusikat leiab seal absoluutselt igale maitsele ning ka Brasiilia muusika on seal üsna mitmes variandis olemas.

AllBrazilianMusic on olemas nii Portugalikeelses kui ka inglisekeelses variandis. Sisaldab jällegi hulgaliselt (loe: mitusada) bio- ja diskograafiaid, Brasiilia muusikauudiseid, intervjuusid, üsna häid muusikastiilide tutvustusi ning iga asja juurde hulgaliselt muusikalisi näiteid, mida seal ilma erilise vaevata kuulata saab.

Brazzil Tõeliselt laheda ajakirja netiversioon. See inglisekeelne ajakiri on mõeldud kõigile Brasiiliast üldisemalt huvituvatele mittebrasiillastele ning sisaldab endas nii poliitikauudiseid, ürituste reportaaþe, igasuguseid Brasiilia kultuuri tuvustavaid artikleid. Kõik on kirjutatud üsna professionaalselt ning väärib kindlasti lugemist.

Radio Terra see leheke töötab küll vaid portugali keeles, kuid kes veidigi sellest aru saab, võib seal kuulata sadu (võimalik, et isegi tuhandeid) plaate täies pikkuses. Seega, kui mõni muusik eriliselt huvitama hakkab, siis ei pea tema kraami kuskilt piraatima, vaid võib selle täiesti seaduslikult Radio Terras lõpmatult läbi kuulata.

MPB Portugali keeles. Sisaldab hulganisti muusikauudiseid, bio- ja diskograafiaid, plaadipood, üsna mitu head raadiojaama jne. Kuigi see sait aitab paljude erinevate stiilide huvilisi, on ta põhiline lemmik MPB.

www.brazilianlanguage.com Portugali keele algteadmised (Brasiilia variant). :-)

Maria-Brazil ??????Copyright © k_krista 2002