Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Головна
Новини
Історія
Віросповідна позиція
Підготовчий факультет
Богословський факультет
Зарахування та проживання
Річний розклад БФ 2008-2009
Щоденний розклад 2008-2009
Сертифікація
Служіння у громадах
Літня чверть
Ланки

Підготовчий факультет

На Підготовчому факультеті викладання здійснюється згідно однорічної програми. На початковому рівні викладається навчальна програма, що складається з дванадцяти курсів:

 1. Грецька мова І
 2. Грецька мова ІІ
 3. Грецька мова ІІІ
 4. Грецька мова ІV
 5. Грецька мова V
 6. Єврейська мова І
 7. Єврейська мова ІІ
 8. Єврейська мова ІІІ
 9. Християнська доктрина І
 10. Християнська доктрина ІІ
 11. Біблійна історія
 12. Життя у громаді

Ці предмети розроблені з метою підготовки студентів до навчання на Богословському факультеті.

На Підготовчому факультеті курси викладаються викладацьким складом семінарії та викладачами, які приїздять за запрошенням ректора. Курси, до змісту яких входить богослов’я, викладаються кваліфікованими викладачами з-посеред церковної спільноти Української Лютеранської Церкви.

Зайняття по суботах, як правило, не проводяться і ніколи не проводяться по неділях. Крім випадків крайньої необхідності від студентів вимагається відвідування всіх занять. (Через інтенсивний формат викладання, що використовується у Семінарії Св. Софії, пропуск одного дня занять є еквівалентом пропуску декількох днів занять традиційного семестрового формату.) Розклад курсів встановлюється у відповідності до зручності викладачів, тому річний розклад курсів може бути дещо нерегулярним. Проте, протягом кожного навчального року, в свій час викладаються всі обов’язкові курси.