Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

          Vítejte a omluvte prosím reklamní obrázek, který se vám zřejmě zobrazil na začátku této stránky. Nemám s ním nic společného, je to pouze daň za to, že mohu mít tuto stránku zdarma zveřejněnu na internetu.
          Nejdříve mi dovolte, abych vám řekl něco málo o sobě a o tom, proč jsem se rozhodl na internetu zpřístupnit stránku s povídkami, které jsem sám napsal, a které jsou plné mých sadomasochistických fantazií. Jsem mladý muž, bydlím v jednom docela děsivém městě, kde mám ale svůj krásný a útulný pokojíček, ve kterém často sním a dostávám se tak mimo šedou realitu života. Jsem silný introvert a fantazii mám hodně bujnou. Své masochistické zaměření na sobě pozoruji již od dětství. Nikdy jsem neměl možnost své sny realizovat s nějakou spřízněnou duší a tak si musím vystačit sám. Praktikuji takzvané samosvazování a také se sám různě mučím. Prožívám při tom velmi intenzivní pocity, které jsou velmi příjemné. Rozhodně odmítám snahy vysvětlovat sadomasochistické zaměření nějakou genetickou vadou. Věřím, že to má nějakou jinou příčinu, na kterou člověk nemůže rozumově přijít. Také si nemyslím, že by měl člověk tyto sklony potlačovat. Jsou jeho součástí a neměl by se za ně stydět. Jsem velmi tolerantní a myslím si, že člověk nemá právo soudit druhé za to, co si sami nevybrali. Ať už jde o barvu pleti nebo třeba o sexuální zaměření.
          Jsem velký psavec, píši moc rád a to nejenom povídky se sadomasochistickou tématikou. Ani nevím proč, ale před pár měsíci jsem jednu svoji povídku, která se jmenuje Zasloužený zápočet, poslal na vám asi dobře známou stránku www.bdsm.cz a oni mi jí překvapivě uveřejnili. Dostal jsem několik příznivých ohlasů od čtenářů a to mě povzbudilo v dalším psaní a v tom, že jsem se nakonec rozhodl vytvořit vlastní stránku s povídkami. Při psaní sadomasochistických povídek se nádherně uvolním, psaní mi jde neuvěřitelně lehce a stále mě napadají nové a nové věci. Problém je akorát v tom, že jsem někdy až příliš strohý, protože chci vždy rychle povídku dopsat. Také se asi některé věci v povídkách často opakují, takže to prosím omluvte. Zvláště mě děsivě vzrušují bosá chodidla (což souvisí s mým masochistickým zaměřením) a tak se tohle téma objevuje ve všech povídkách. Také se musím přiznat, že se někdy při psaní svých povídek ukájím, protože to vnitřní napětí je opravdu velké.
          Budu velmi rád, když mi napíšete svůj názor na mé povídky. Moje mailová adresa je leopsm@yahoo.com a budu se moc těšit na vaše mailíky. Pokud se budou povídky líbit, budu na svojí stránku průběžně umísťovat nové, které v budoucnu napíši. Závěrem vás chci požádat, aby jste omluvili případné pravopisné chyby v mých povídkách, jsem také jenom člověk :-) Pokud naleznete nějakou hrubou pravopisnou chybu, budu vám velmi vděčný, pokud mě na to upozorníte. Předem děkuji.
          Přeji vám mnoho příjemných a vzrušujících chvil při čtení mých povídek.

Váš Leo  

A zde je seznam povídek, které na mé stránce najdete. Stačí jenom kliknout a můžete číst !

Křišťálová koule - v této povídce naleznete krásnou vládkyni milující černou kůži a bolestivé výkřiky své otrokyně, jejíž bosé nožky jsou moc a moc citlivé !
Dům splněných přání - i tady bude krásná vládkyně s nádherně tvarovanými bosými nožkami, která má ve svém domě dobře zařízenou mučírnu
Pánská jízda - zde nenajdete paní a její otrokyni, ani zde nenajdete paní a jejího otroka, ale vše se bude odehrávat pouze mezi muži