Gustovní ko-ňadra

Plně automatizované textové cecíky k nasávání životadárných informací prostřednictvím laskavé veřejnosti a krávy pana Foustky.

Server Angelfire, na kterém se tato stránka nachází, je v cizině, takže občas požírá diakritická znaménka a přežvykuje je k nepoznání. Proto pokud možno používejte ASCII (tedy vyvarujte se háčků a čárek). A pokud si budete přát odpověď, zanechte nám prosím ve vzkazu svou e-mailovou adresu.

Prs zpětného nákrmu

(feedback)

Toto okénko bude naší a vlastně i Vaší knihou přání a stížností.

Do níže vyčtvercovaného prostoru můžete vpisovat své připomínky a poznámky k webové prezentaci Gustavu pro jazyk český a potažmo jakoukoliv konstruktivní kritiku naší činnosti (kritiku destruktivní zasílejte nevyplaceně na adresu nejbližší stanice první pyrotechnické pomoci). Tento bytový prostor můžete také používat jako knihu hostů.

Archiv levého ňadra

Prs červavého jazyka

(wormtongue)

Toto okénko bude přetlakovým ventilátorem Vaší jazykové frustrace.

Setkali jste se s jazykovou nehorázností, nešvarem, nejapností, nestydatostí či neomaleností a nemáte se komu sveřit? Vytočil vás titulek v novinách nebo nápis na billboardu? Pobouřil Vás nečesky znějící výrok ústavního činitele? Již nemusíte hledat svůj založený zápisníček-bonzáček ani telefonovat rozhořčeně do Ústavu pro jazyk český. Můžete se vyplakat přímo zde, na naší zdi nářků.

Archiv pravého ňadra

Stránku spravuje: Janinka

© 2003 Gustav pro jazyk český