Pano

Yenilikler

* Yeni programlar
* Yeni zeka sorulary
* Ispat teknikleri


Uyary:
     Bu sitedeki tüm materyallerin yayyn hakky Matematikce ady altynda Gültekin Buzkan'a aittir. Bilgi vermek ve matematik severlere kaynak olabilmek amacyyla kurulmu?tur. Ba?ka bir sitede izinsiz ve kaynak belirtmeden farklı isimler altında yayynlanmasy veya maddi kazanç sağlanılması kesinlikle yasaktır.


 


 

04/03/2005 tarihinden itibaren ziyaretçi sayysy:
 
 


Merhaba;
Siz matematik severlerin sayfası matematikce yeni bir güncelleme ile yine karşınızda. İstekleriniz doğrultusunda eklenen ve içeriği geliştirilen bölümlerim kısaca;
Sitemizin yahoo grubu açıldı. Üye olmak için buraya tıklayın

Programlarım : Başta matematik konuları olmak üzere çeşitli dallarda Flash ve Turbo Pascal programlama dilleriyle yazmış olduğum programları inceleyebileceğiniz bir bölüm.
Atatürk & Matematik : Ulu önderin matematik üzerine çalışma ve matematiksel yeteneği ile ilgili yazıların yer aldığı bir bölüm. Bu bölüme sizler de kendi yazılarınızı gönderebilirsiniz.
Matematik Tarihi : Tarihte matematik biliminin yeri ve matematiğin tarihsel gelişimi üzerine bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı bir bölüm.
Java & Matematik : Java programlama diliyle matematik konuları üzerine yazılmış uygulama inceleyebileceğiniz bir bölüm.
Biyografiler : Matematiğe ömrünü adamış 101 matematikçinin biyografilerini, hayat öykülerini bulabileceğiniz bir bölüm.
Konu İnceleme : Akademik bilgi içeren konuların incelendiği yararlı bir bölüm.
Düşünce Yolu : Düşünmeyi ve düşünce yolunda ilerlemeyi sevenler için bir çok zeka sorularının yer aldığı bir bölüm.
Üniversite Hazırlık : Üniversiteye hazırlanan gençleri de unutmadım. Deniz Dershaneleri işbirliği ile hazırlanan, tüm matematik ve geometri konularının yer aldığı 900 sorudan oluşan bir soru bankası.
Tartışma Panosu : Aklınıza takılan soruları diğer ziyaretçilerle paylaşıp cevap arayabileceğiniz, onların sorularını cevaplayabileceğiniz sanal bir pano.
Linkler : Matematik ve ilgilendiğiniz başka kategorilerle ilgili yüzlerce sayfanın web adreslerinin yer aldığı bir link arşivi

Gültekin BUZKAN
Izmir Fen (IZFEN) Dershanesi

 


Amacım
Site Haritası
Benim Hakkımda
Ziyaretçi Defteri 

www.matematik.edu.tr.tc


    Free Tell A Friend from Bravenet.com 

© 2000-2006 www.matematik.edu.tr.tc