Dental care. Jak léčit zuby. European plastic surgery clinic
Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!


on Czech about Jak léčit zuby
Czech

on German about Jak léčit zuby
German

on English about Jak léčit zuby
English

on Spanish about Jak léčit zuby
Spanish

on French about Jak léčit zuby
French

on Greek about Jak léčit zuby
Greek

on Italian about Jak léčit zuby
Italian

on Dutch about Jak léčit zuby
Dutch

on Portuguese about Jak léčit zuby
Portuguese

on Swedish about Jak léčit zuby
Swedish



Jak léčit zuby home page

 

 

 



Jak léčit zuby

Dental care. Jak léčit zuby.

 

 

 

 

Co je to dentální implantologie?

Ke kvalitnímu životu neodmyslitelně patří úplný, funkční a estetický chrup. Co však dělat, když člověk přijde o jeden nebo více zubů? Implantáty dokáží nejen obnovit funkci chrupu, ale řeší přitom psychické i společenské problémy pacientů.

Přestože hovoříme o tak zvaných nastřelovacích zubech, jedná se o titanový váleček opatřený závity podobný šroubu, který se zavádí (šroubuje) do vytvořených otvorů v kosti. Výkon provádíme v lokální anestézii a je zcela bezbolestný. Nejméně příjemná je právě pouze lokální anestézie. Zavedení jednoho implantátu trvá přibližně 20 minut. Po operačním výkonu necháváme implantáty vhojovat většinou zakryté pouze šroubkem 2 až 3 měsíce. Poté je implantát již pevně spojený s okolní kostí.

Přednosti implantátu jsou: - ušetření zdravého zubního základu - žádné broušení sousedních zubů; - možnost ošetření jistou, napevno usazenou zubní protézou (korunky, můstky); - dlouhá životnost; - optimální obnovení zubní estetiky, výslovnosti a výrazu obličeje, spojené s pocitem jistoty jako u vlastních zubů.

Důležitou podmínkou pro implantaci je kvalita a množství kostí - kostní substance, dokonalá zubní hygiena a dobrá hojící schopnost. Před implantací musejí být vlastní zuby ošetřeny, případné onemocnění dásní vyléčeno a zhojeno.




BriteSmile

Zažloutlá barva zubů mívá řadu příčin: může být vrozená, nebo vzniká vlivem nejrůznějších faktorů (konzumace potravin a nápojů obsahujících barevné pigmenty - cola, čaj, káva, víno, kouření tabáku, antibiotika - zejména v dětství, úrazy zubů, některé výplňové materiály, některé ústní vody, zuby odumřelé, nebo zuby s ošetřeným kořenovým kanálkem). Často se na zbarvení podílí více faktorů najednou.

Bělení zubů muže se provádít gelem s peroxidem vodíku. Bělící gel je k zubům šetrný, tak v žádném případě nehrozí jakékoli poškození skloviny. Koncentrovanější gely, určené pro speciální bělení, vyžadují aplikaci přímo v ordinaci, ty méně koncentrované lze používat i doma. K tomu je nutná speciální plastová forma jako nosič gelu, kterou nechá zhotovit lékař na míru, podle otisku vašich zubů. Formu naplněnou bělícím gelem si pak jednou denně, zpravidla na noc, nasazujete sami.. Před začátkem bělení je ovšem nutné zbavit zuby kazů, zubního kamene a pigmentů, proto je třeba provést preventivní prohlídku a absolvovat sezení u dentální hygienistky.

Unikátní systém BriteSmile s diodami LED působí na všech 16 předních zubů najednou. Klient je připraven na proceduru kdy se klade důraz na zajištění co největšího komfortu a bezpečí pacienta, kdy mu jsou aplikovány ochranné materiály na dásně a rty, aby nedošlo k podráždění gelem či citlivosti způsobené vystavení těchto částí intenzivnímu modrému světlu. Poté je na zuby aplikován samotný bělící gel a spuštěn světelný systém. Gel je vyměněn třikrát po 20-ti minutových sezeních.

Technologie bělícího systému BriteSmile je založena na kombinaci světlo emitujících diod (LED) vyzařujících modré světlo, které tvoří nedílnou součást s bělícím gelem citlivým na specifickou vlnovou délku tohoto modrého světla (450 nm). Světelný zdroj v patentované světelné hlavě je kalibrován tak, aby dodával požadovanou energii pro optimální aktivaci bělícího gelu a to bez výrazného nárůstu povrchové či vnitřní teploty.




Jak léčit zuby. Dental care.




European plastic surgery clinic






 

 



Sitemap

Materiály uvedené na tomto webovém serveru na tematu Dental care o Jak léčit zuby může být použito k jakémukoli účelu včetně mimo jiné reprodukce, zveřejnění, přenosu, publikace, vysílání a umístění na webu. Pokud se stavy uvedené v tomto odstavci u Vás vyskytnou teprve během užívání přípravku, informujte o tom svého ošetřujícího lékaře. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání léku poraďte s lékařem.

© Copyright 2007 World Disability Society, Dental care area.