Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

......... pro zasmání a zamyšlení:

 

 

Bill Gates na počítačovém veletrhu (ComDex):

“Kdyby GM držel krok s technickým vývojem tak jako počítačový průmysl, jezdíme všichni v autech za 25$ a na gallon benzinu ujedeme 1000 mil.”

Veřejná odpověď pana Welche z GM:

“Kdyby GM vyvinulo takovou technologii jako Microsoft, jezdili bychom v autech která by mela následující vlastnosti:”

 • 1. Vaše auto by bez zjevného důvodu melo minimálně 2x za den Crash.

  2. Po každém překreslení čar na silnici, byste museli koupit nove auto.

  3. Příležitostně by se auto na dálnici bez zjevného důvodu zastavilo.

  To by se všeobecně respektovalo, nastartovalo by se a znovu pokračovalo v jízdě.

  4. U jistých manévrů (např. Levá zatáčka) by se auto občas zastavilo a neslo by znovu nastartovat. V takovém případě by pomohla jen demontáž a nová montáž motoru.

  5. V autě by mohla sedět jen jedna osoba, výjimkou by byla provedeni ‚AUTO 95‘, nebo ‚auto nt‘ kde by se ale muselo za každé sedadlo zvlášť platit.

  6. Macintosh by vyráběl auta, která by byla poháněna slunečním světlem, byla by spolehlivá, 5x rychlejší a o polovinu lehčí, fungovala by ale jen na 5% silnic.

  7. Kontrolka tlaku oleje, teploty motoru a dobíjení baterie by byla nahrazena kontrolkou ‚Generální Auto-Chyba‘.

  8. Nová sedadla by požadovala aby všichni měli stejné zadnice.

  9. Airbag by se ptal ‚Jste si jist...?‘, než by se uvedl v činnost.

  10. Příležitostně by se zamčené auto nedalo odemknout. Dovnitř by jste se dostali pouze následujícím trikem: zároveň tisknout kliku, otáčet klíčem a rukou se dotýkat antény.

  11. GM by vás nutila koupit zároveň s každým autem sadu ‚deluxe‘ karet firmy Rand mcnally (dceřinná společnost GM) ačkoliv by jste to nikdy nepotřebovali a nebo chtěli. Pokud by jste nabídku nepřijali, jezdilo by vaše auto jen poloviční rychlostí (ne-li pomaleji) a GM by kvůli teto záležitosti byla vyšetřována státními organy.

  12. Vždy po představeni nového vozu by se museli všichni řidiči znovu učit řídit, protože žádný novy vůz by nefungoval tak, jako staré auto.

  13. Volant automobilu by se večer před opuštěním vozidla odebíral a ráno znovu instaloval s použitím unikátní technologie “plug-and-play”. Někdy by se ovšem stávalo, že automobil po ránu bez zjevného důvodu odmítne volant přijmout.

  14. Motor by se vypínal stisknutím tlačítka ‚START‘. • Návrat na hlavní stránku