Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!


Dėshirojmė tė dimė se ēfarė mendoni pėr faqen tonė. Pėr kėtė kemi hapur kėtė rubrikė tė veēantė. Ju lutem tė pėrmbaheni. ** Shprehjet e ndyta qė nuk e kanė vendin kėtu fshihen nga webmasteri.

Emri dhe mbiemri juaj:

E-mail adresa:

Shkruani njė kod sekret:

Shkruani komentin tuaj kėtu...Pasi qė tė dėrgoni komentin duhet ta rifreskoni faqen pėr ta parė komentin tuaj nė librin e komenteve tė vizitorėve.

Komentet e vizitorėve


Emri:
visar hapēiu
Email:
visi_bizkit@hotmail.com
Kodi:
123654
Date:
07 Jun 2002
Time:
06:39:26
Remote User:

Comments

deri diku mir po mos fillozofo me ēat pec fisnikin


Emri:
pili kali
Email:
plil_kali@hotmail.com
Kodi:
nonen jav qifsha
Date:
07 Jun 2002
Time:
07:30:42
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...hej more hej une jom ne shkollen dardania tung se shihemi se ni shok ma ka kallxu wep faqen e juve qew e kini qel tung edhe me pritin ni dit mysafir edhe drejtoresha le ti merr do kondoma me veti le ti blen afėr forres qoqa tung shihemi une quna ALBAN VISOKA NE SHKOLLEN DARDANIA NE 6/8 TUNG EDHE ME FALNI QE E KOM KIT IMELL TE FLLIQT.


Emri:
oket
Email:
Kodi:
kikiriki
Date:
08 Jun 2002
Time:
07:47:08
Remote User:

Comments

ku je bre qka po bon Get. Ej theju qatyne qi tkan shajt. Tung


Emri:
urime ramadani
Email:
kesulkuqja_1@hotmail.com & urime_rime@hotmail.com
Kodi:
Date:
08 Jun 2002
Time:
08:23:03
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...une quhem URIME RAMADANI jam ne shkollen fillore ISMAIL QEMAILI


Emri:
urime ramadani
Email:
kesulkuqja_1@hotmail.com & urime_rime@hotmail.com
Kodi:
Date:
08 Jun 2002
Time:
08:23:04
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...une quhem URIME RAMADANI jam ne shkollen fillore ISMAIL QEMAILI


Emri:
urime ramadani
Email:
kesulkuqja_1@hotmail.com & urime_rime@hotmail.com
Kodi:
Date:
08 Jun 2002
Time:
08:23:35
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...une quhem URIME RAMADANI jam ne shkollen fillore ISMAIL QEMAILI


Emri:
urime ramadani
Email:
kesulkuqja_1@hotmail.com & urime_rime@hotmail.com
Kodi:
Date:
08 Jun 2002
Time:
08:23:35
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...une quhem URIME RAMADANI jam ne shkollen fillore ISMAIL QEMAILI


Emri:
urime ramadani
Email:
kesulkuqja_1@hotmail.com & urime_rime@hotmail.com
Kodi:
Date:
08 Jun 2002
Time:
08:23:36
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...une quhem URIME RAMADANI jam ne shkollen fillore ISMAIL QEMAILI


Emri:
nora osmani
Email:
nora_osmani@hotmail.com
Kodi:
nora
Date:
11 Jun 2002
Time:
02:51:05
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...une jam nora osmani jam ne shkollen FAIK KONICA por se shpejti do te dal ne ismail qemaili sepse me shgume me pelqen ajo shkoll dhe se shpejti do te vi atje nuk kam asnje vrejtje as kurgjo nuk kam veq vazhdoni keshtu mos u ndalni NORA


Emri:
doruntina myftari
Email:
dori_pr@hotmail.com
Kodi:
dori
Date:
13 Jun 2002
Time:
05:07:07
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
arogant player .... and1 ......
Email:
Kodi:
12123
Date:
20 Jun 2002
Time:
11:49:24
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė teper e mir une jom albini en klasen 7/5 en shkollen ma te mir en prishtin edhe en bot ISMAIL QEMALI e ksi spo di qa me thon valla nejse shtini naj sen per basket en kit WEBBBB


Emri:
alban makolli
Email:
alban_makolli@hotmail.com
Kodi:
200981
Date:
22 Jun 2002
Time:
20:42:14
Remote User:

Comments

me te vertet me keni pelqyer kuptohet sepse i lexova edhe kritikat e cave kuptohet qe mundet edhe me mire por ju jeni te ri dhe do ta rregulloni por per fillim eshte shum fuckin perfect bravo ju qoft vazhdoni bravo


Emri:
Albulena Morina
Email:
lena_m20@hotmail.com
Kodi:
amirishpirtiim
Date:
06 Aug 2002
Time:
18:56:48
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...Hey qka po boni a jeni mire te gjithe.. une vec sa erdha qit web page (good one) dhe desha te ju pershendes te gjitheve.. se edhe une kam qen nje nxenese e shkolles fillore Ismail Qemaili deri ne klasen 5/2 dhe desha te pyet dojkand se a pom njifni a hiq a.. nejse emaili im eshte lena_m20@hotmail.com nese me njifni shkruni qatu.. tungi te gjithve ....


Emri:
Getoar Mjeku
Email:
ahmet_zogu@hotmail.com
Kodi:
flamuri
Date:
08 Aug 2002
Time:
10:50:33
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme... Nejse se krejt vet e kom bo...


Emri:
oket
Email:
oket_h@hotmail.com
Kodi:
1234
Date:
13 Aug 2002
Time:
05:25:25
Remote User:

Comments

Bravo veq duhet mi bo flamuri.com . Ej Getoar une ne shtator kom me pas serverin tem . Muj me ti 50 MegaBat per20 Euro edhe 15 euro kushton flamuri.com per nje vjet


Emri:
oki
Email:
oketoet@hotmail.com
Kodi:
K
Date:
30 Sep 2002
Time:
11:39:02
Remote User:

Comments

KU JE GETOAR


Emri:
orkakosovo
Email:
PRIVAT
Kodi:
skom more
Date:
12 Nov 2002
Time:
08:38:43
Remote User:

Comments

SHUME MIRE VEQ EDHE MA MIRE KISH DAL


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
15 Nov 2002
Time:
15:37:31
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
kkakakak
Email:
akkKKJ@otmil.acom
Kodi:
osfjksOFSAfpoi;j
Date:
15 Nov 2002
Time:
15:38:03
Remote User:

Comments

palidhje


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
16 Nov 2002
Time:
16:48:50
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
16 Nov 2002
Time:
16:59:57
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Hysen Zymberi
Email:
@hotmail.com
Kodi:
21418989
Date:
28 Nov 2002
Time:
06:36:05
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme... Jo vetėm qė jeni tė mrekullueshėm porė edhe emrin e shkollės e keni tė mrekullueshėm dhe njiherit shfrytzoj rastin tu ju Uroj Festėn e 28 Nėntorit. Ju urojm suksese nė tė ardhmen njė mėsues me njė grup nxėnėsish nga Suedia.


Emri:
diti
Email:
giza@hotmail.com
Kodi:
ihaaa
Date:
05 Dec 2002
Time:
16:58:24
Remote User:

Comments

fort sexy-faqe


Emri:
diti
Email:
uigh@hotmail.com
Kodi:
ihaaa
Date:
05 Dec 2002
Time:
16:58:47
Remote User:

Comments

fort sexy-faqe


Emri:
Murat Hajdari
Email:
murat hajdari@telia.com
Kodi:
shipol
Date:
21 Jan 2003
Time:
05:01:46
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme dhe ju deshirojm cdo te mire ne te ardhmen.Tani e tutje femijet e mi(Vamira 12 vjet, Mergimi 11 v.dhe Valdrini 8 v.) kan mundesi qe per cdo dit ta shikojn ket faqe(dritare) ne internet.Kjo faqe e juaj na gezon ngase po mbushen 11 vjet qe banojm (Suedi)jasht vendlindjes tone -KOSOVES.Peshendetje te ngrohta nga familja Hajdari.


Emri:
Email:
@dfdf
Kodi:
Date:
24 Jan 2003
Time:
09:58:13
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Email:
@dfdf
Kodi:
Date:
24 Jan 2003
Time:
09:59:55
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
30 Jan 2003
Time:
17:23:12
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Denis Syla
Email:
deni_syla@hotmail.com
Kodi:
2030
Date:
10 Mar 2003
Time:
15:54:01
Remote User:

Comments

une jam ne kete shkolle dhe krenohem shume.Faqja e shkolles sone eshte e mrekullueshme,por kisha dashur qe te kete me shume fotografi te shkolles ne pergjithsi(salla e arsimtareve,salla e ed.fizikes por edhe nga oboorri i saj).Kete e them qe nxenesit e shkollave te tjera te na lavderojne. PERSHENDETJE.TUNG


Emri:
Email:
abi_s14@hotmail.com
Kodi:
qka po bon
Date:
20 Mar 2003
Time:
07:39:55
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Email:
abi_s14@hotmail.com
Kodi:
qka po bon
Date:
20 Mar 2003
Time:
07:38:37
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
arber sulumuni
Email:
abi_s14@hotmail.com
Kodi:
3332543322675323
Date:
21 Mar 2003
Time:
06:39:55
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...jeni tė mrekullueshem vetem vazhdoni keshtu.jeni me te miret. ju ppershendes te gjitheve. tung se skom mo koh qao


Emri:
arber sulumuni
Email:
abi_s14@hotmail.com
Kodi:
3332543322675323
Date:
21 Mar 2003
Time:
06:39:58
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...jeni tė mrekullueshem vetem vazhdoni keshtu.jeni me te miret. ju ppershendes te gjitheve. tung se skom mo koh qao


Emri:
arber sulumuni
Email:
abi_s14@hotmail.com
Kodi:
3332543322675323
Date:
21 Mar 2003
Time:
06:39:59
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...jeni tė mrekullueshem vetem vazhdoni keshtu.jeni me te miret. ju ppershendes te gjitheve. tung se skom mo koh qao


Emri:
arber selmani
Email:
abi_s14@hotmail.com
Kodi:
1425363746
Date:
24 Mar 2003
Time:
08:23:30
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...pershendetje te veqanta per drejtoreshen e shkolles.edhe un njom nxenes i qisaj shkolle tung se mshkun minutat e rezervun. TUNG NGA ABI......MA I MIRI


Emri:
fjolla
Email:
lola_k@hotmail.com
Kodi:
katunarja
Date:
25 Mar 2003
Time:
08:59:33
Remote User:

Comments

shkova mas parii lexova komentet edhe i pash se ishin palidhje..kta njerz as nuk po dishin me shkru ani mo aj OKETI 8/4 nerva po me shkojke me megabjt xhigabajt o kuku...edhe aj albini 8/5 qa pot vyn basketi allahile ti niher mso e ndreqi notat tani vjen reni te basketi.....


Emri:
abi..ma i miri
Email:
abi_s14@hotmail.com
Kodi:
sabrija
Date:
27 Mar 2003
Time:
07:20:02
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...kisha pas deshir me pas ma shum lojrs se met vertet jeni te mrekullueshem .JENI ME TE MIRET VETEM VAZHDONI KESHTU.PERSHENDETJE NGA A B I T U N G****************NGA***********ABI************


Emri:
kari
Email:
qkar@ksor.com
Kodi:
kowkr
Date:
03 Apr 2003
Time:
11:53:47
Remote User:

Comments

Palidhje sajt hahaha


Emri:
teteter
Email:
teeetete@hotmail.com
Kodi:
ttetetette
Date:
08 Apr 2003
Time:
08:19:23
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...tteb545555555 gdfgds gdsg dsf gdg df gd gg gdf gsd gdfg dsf g g dgdfggdgfgd g gdgsd gd gsd g gds gf gf gffdsgffg g gf gf


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
16 Apr 2003
Time:
06:40:12
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
behar murtezi
Email:
behari_86@hotmail.com
Kodi:
qaobella
Date:
21 Jun 2003
Time:
12:23:21
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
alban
Email:
albani_h5@hotmail.com
Kodi:
182083
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:49:16
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...sepse flamurin e duam te gjith shqiptaria edhe te gjith bota tung loni


Emri:
alban
Email:
albani_h5@hotmail.com
Kodi:
182083
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:49:36
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...sepse flamurin e duam te gjith shqiptaria edhe te gjith bota tung loni


Emri:
alban
Email:
albani_h5@hotmail.com
Kodi:
182083
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:50:53
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...sepse flamurin e duam te gjith shqiptaria edhe te gjith bota tung loni


Emri:
alban
Email:
albani_h5@hotmail.com
Kodi:
182083
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:50:17
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...sepse flamurin e duam te gjith shqiptaria edhe te gjith bota tung loni


Emri:
alban
Email:
@hotmail.com
Kodi:
lon
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:51:35
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
alban
Email:
@hotmail.com
Kodi:
lon
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:52:54
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
alban
Email:
@hotmail.com
Kodi:
lon
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:52:40
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
alban
Email:
albani_h5@hotmail.com
Kodi:
lon
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:53:36
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
alban
Email:
albani_h5@hotmail.com
Kodi:
lon
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:53:04
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
alban
Email:
albani_h5@hotmail.com
Kodi:
lon
Date:
07 Aug 2003
Time:
09:53:20
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
gent myftari
Email:
toptopani@hotmail.com
Kodi:
123321456654
Date:
10 Sep 2003
Time:
03:10:09
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...Por edhe shkolla ėshtė e mrekullushme edhe mesuesit e arsimtarė gjith ashtu jan tė mirė edhe mė sė shumti mėsuesja ime Igballe Galica


Emri:
blla
Email:
@hotmail.com
Kodi:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Date:
06 Oct 2003
Time:
04:13:15
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
gent myftari
Email:
toptopani@hotmail.com
Kodi:
blla
Date:
14 Oct 2003
Time:
05:25:38
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
ooooooooooooooooooooo
Email:
ooooooooooooooooooooo
Kodi:
ooooooooooooooooooooo
Date:
10 Nov 2003
Time:
05:45:46
Remote User:

Comments

ooooooooooooooooooooo


Emri:
palidhje
Email:
palidhje
Kodi:
palidhje
Date:
12 Dec 2003
Time:
02:07:34
Remote User:

Comments

palidhje


Emri:
anonimus
Email:
@hotmail.com
Kodi:
alaska
Date:
16 Feb 2004
Time:
12:04:03
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė shum palidhje


Emri:
verona
Email:
veronabmw@yahoo.com
Kodi:
12345678
Date:
07 Aug 2004
Time:
07:00:40
Remote User:

Comments

Pershendetje,Z.Alban Makolli: I personalisht think that ti have nje faqe mjaft te dobet per tu mburrur dhe sa ke moshe kenaqu me kaq. Hajt tung pprej cikave nga Tirana.


Emri:
eni tr
Email:
enushi83@hotmail.com
Kodi:
123
Date:
07 Aug 2004
Time:
07:12:03
Remote User:

Comments

ani chka keni bo te re,deshta me ju thone se duhet me e rregullu ma mire ket faqe se nuk ben por si iniciativ e pare qe eshte, vlersohet.ju pershendes dhe shihemi ma vone.Ani alban deshta me te te thene qe prisja me shume nga ty.Hajt babes se flasim here tjeter.hahahhaaaaaaaaaaaaa


Emri:
albehar dedinca
Email:
alb@hotmail.com
Kodi:
Date:
13 Sep 2004
Time:
15:40:08
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...jeni te mrekullueshem


Emri:
albehar dedinca
Email:
alb@hotmail.com
Kodi:
Date:
13 Sep 2004
Time:
15:40:10
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...jeni te mrekullueshem


Emri:
majlinda
Email:
bytyqimajlinda@hotmail.com
Kodi:
hejnjerzurime
Date:
04 Dec 2004
Time:
04:59:05
Remote User:

Comments

feqja juaj eshte e mrekullueshme jam 11 vjeq ne shkollen fillore faik konica faqja eshte e mrekullueshme ju uroj ende sukses


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
17 Dec 2004
Time:
18:15:20
Remote User:

Comments

palidhje veq osht duft edhe asaj kurves me ja qit foton


Emri:
artaon braha
Email:
toni_pz353@hotmail.com
Kodi:
prizreni
Date:
25 Jan 2005
Time:
09:16:45
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
sara hasani
Email:
sara_hasani@hotmail.com
Kodi:
shkolla
Date:
15 Oct 2005
Time:
13:16:04
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshm kisha pas deshire qe nxenesit me te mir te shkelqyeshem te marrin pjes ne kete aktivitet me vjersha kuize te jene emrat e nxeneseve te kesaj shkolle ndoshta edhe ndonje foto e shkolle edhe nxenesene arsimtareve


Emri:
More
Email:
mea-mea@hotmail.com
Kodi:
555
Date:
24 Nov 2005
Time:
13:55:09
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
????????
Email:
????????
Kodi:
???????
Date:
27 Nov 2005
Time:
13:57:59
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...por kisha dashur qe te ecni me kohen edhe ne faqen tuaj te shoqerohet me kohen qe eshte duke u bere ne shkollen tuaj te shohim fotot e shkolles te nxenesave ne klas byfe etj poashtu qe mund ta degjojme radion ne web faqen tuaj kur atehere punon radio apo edhe te perseriten te jete revista e shkolles te njihemi me punimet e nxeneseve vizatime pikturave vjershave e shume temave te tjera jeni me te miret ne bote vetem vazhdoni keshtu ata qe thone keq jane ata qe ja kan inati jam ne kete shkoll dhe e di se jeni ma e mira tung niher te shohim se a do te mund te beni diqka me te mir si ne shkoll poashtu ne web faqen tone dhe te kete donator tung


Emri:
DON RAQA
Email:
Kodi:
SHKOLLA
Date:
29 Nov 2005
Time:
13:08:17
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
albehar
Email:
albcoolleri@hotmail.com
Kodi:
albertina
Date:
29 Nov 2005
Time:
15:45:07
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...mua me pelqen shum dhe jam shum i interesuar sepse jam nxenes i shkolles fillore ismail qemaili


Emri:
morea
Email:
mea-mea@hotmail.com
Kodi:
shkolla
Date:
30 Nov 2005
Time:
11:03:42
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
morea
Email:
mea-mea@hotmail.com
Kodi:
shkolla
Date:
30 Nov 2005
Time:
11:04:29
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
morea
Email:
mea-mea@hotmail.com
Kodi:
shkolla
Date:
30 Nov 2005
Time:
11:06:09
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
albi
Email:
@hotmail.com
Kodi:
123625040561231205
Date:
30 Nov 2005
Time:
11:07:40
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...shum e keqe


Emri:
a
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
30 Nov 2005
Time:
11:07:22
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme... oj more hajde shkrujna qitu


Emri:
visar kadrolli
Email:
visari_maiforti@hotmail.com
Kodi:
visari
Date:
10 Dec 2005
Time:
12:34:50
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
visar kadrolli
Email:
visari_maiforti@hotmail.com
Kodi:
kryemadhi
Date:
10 Dec 2005
Time:
12:35:52
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
visar kadrolli
Email:
vis@hotmail.com
Kodi:
Date:
10 Dec 2005
Time:
12:36:16
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
220858
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:45:27
Remote User:

Comments

MUA ME PELQEN SHUME VETEM VAZHDONI KESHTU


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
220858
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:47:34
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...VETEM VAZHDONI KESHTU JENI ME TE MIRET


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:52:33
Remote User:

Comments

HEJ DESHA ME JU PERSHENDET


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:56:01
Remote User:

Comments

IMELA IME ESHTE RINNA01 NESE DONI FOLNI ME MU QAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:55:37
Remote User:

Comments

IMELA IME ESHTE RINNA01 NESE DONI FOLNI ME MU QAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:56:34
Remote User:

Comments

IMELA IME ESHTE RINNA01 NESE DONI FOLNI ME MU QAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:57:42
Remote User:

Comments

IMELA IME ESHTE RINNA01 NESE DONI FOLNI ME MU QAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Emri:
BLERINA SHAHINI
Email:
RINNA01@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Dec 2005
Time:
08:56:20
Remote User:

Comments

IMELA IME ESHTE RINNA01 NESE DONI FOLNI ME MU QAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Emri:
rami murati
Email:
takllabas@hotmail.com
Kodi:
ramijakathon
Date:
20 Dec 2005
Time:
04:13:16
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Email:
besi_cs9@hotmail.com
Kodi:
karipidhi
Date:
20 Dec 2005
Time:
06:06:23
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...ja qifsha motrat krejt juve se karin ma keni tesh me shkolla a murrt vesh Juve duhet motren me ja qi npidh


Emri:
skom
Email:
skom
Kodi:
skom
Date:
24 Dec 2005
Time:
13:56:43
Remote User:

Comments

website i mir po ma i mir se shkolla sosht se ka fort pidha tung veq perpara


Emri:
dea hysa
Email:
deahysa@hotmail.com
Kodi:
sexy
Date:
11 Jan 2006
Time:
11:07:41
Remote User:

Comments

jeni shume flliqa pakidhje edhe pse jam ne 8/7 sme pelqeni aspak


Emri:
ali shabi
Email:
ali_cool706@hotmail.com
Kodi:
123456
Date:
16 Jan 2006
Time:
07:53:05
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...po valla booll


Emri:
lona
Email:
lona@hotmail.com
Kodi:
ismailqemali
Date:
17 Jan 2006
Time:
12:44:54
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...edhe pse kete faqe e keni te dergoni per faqen tuaj e pash se kishin dal prej twmws edhe une do te dal mendoj me mir eshte te rregulloni shkollen se faqe te internetit e te lavderoheni a e dini se qfare ndodh ne korisoret e shkolles se si puthen se si falin notat arsimtaret sa intervecaat jane si arrin ne shkoll tone te behesh nxenes i mire nese e ke babin ose mamin drejtor se si edhe ne klase te pyesin se si e ke nanen ose babin kjo eshte katasrof qfare maltetrimi ju i bebi nxanesave me ato nderrime te kepuceve katastrof pse disa arsimtar zgjedhin nxenesit pse e ka simpati dhe te merr pese pse qesin nxansa dy here me te medha vet se e ka emrin e njejete apo qe lexojne njejte kjo ndodh ne shkoll edhe pse ne shkollen tuaj ka shume ane negative ka edhe disa ane pozitive negative ka ende pse mbajne kurse dhe nuk te le not 5 pa shku ne shkoll edhe pse e meriton se si rrihen nxanesat ne shkoll e shume gjera te tjere


Emri:
donat avdiu
Email:
donat2222@hotmail.com
Kodi:
12345
Date:
21 Jan 2006
Time:
08:31:25
Remote User:

Comments

a mund te reqjistrohem ne shkollen tuaj se me pelqen shume


Emri:
fatlghhfhghg
Email:
zuka_3_7@hotmail.com
Kodi:
jrmeiln
Date:
28 Jan 2006
Time:
07:49:04
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
01 Feb 2006
Time:
14:44:49
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
03 Feb 2006
Time:
13:39:39
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
patriot fazliu
Email:
karate_poti@hotmail.com
Kodi:
amerika
Date:
05 Feb 2006
Time:
10:06:30
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...mirdita shkolla ime une jam nje nxenes i shkolles fillore ismail qemali kam qene ne klasen 3/7 me mesuesen shukrie merofci tash une jam ne amerike i pershendes klasen 3/7 dhe drejtorinė mirupafshim


Emri:
patriot fazliu
Email:
karate_poti@hotmail.com
Kodi:
amerikab
Date:
07 Feb 2006
Time:
14:17:29
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...shkolla ime e dashur ju pershendes pre amerikes


Emri:
patriot fazliu
Email:
karate_poti@hotmail.com
Kodi:
amerika
Date:
20 Feb 2006
Time:
22:28:36
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...si jeni shkolla ime une ju pershnendes dhe e pershendes mesuesen SHUKRI MEROFCI nga patrioti nga amerika dhe e pershendes DREJTORINė MIRUPAFSHIM


Emri:
agnesa dugolli
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Mar 2006
Time:
03:20:05
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
elvana murati
Email:
e_elvana@hotmail.com
Kodi:
511111
Date:
11 Mar 2006
Time:
03:27:28
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...mua me pelqej shum


Emri:
elvana murati
Email:
e_elvana@hotmail.com
Kodi:
hasanprishtina
Date:
11 Mar 2006
Time:
03:55:00
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...jeni ma te miret une jon ne shkollen hasan prishtina po po kom qef me kalu ne ismail qemail po uniformot nuk po me pelqejn


Emri:
Email:
Kodi:
Date:
11 Mar 2006
Time:
05:01:10
Remote User:

Comments


Emri:
Email:
Kodi:
.................................................................................
Date:
11 Mar 2006
Time:
05:03:26
Remote User:

Comments

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Emri:
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Email:
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Kodi:
////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Date:
11 Mar 2006
Time:
05:10:13
Remote User:

Comments

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Emri:
learta
Email:
learta_09@hotmail.com
Kodi:
132264
Date:
11 Mar 2006
Time:
05:12:37
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...jeni shkolla ma e mir se po lshoni muzik popullore jojo po jeni ni shkol qe me pelqeni shum shum veq vazhdoni se jeni shkolla me e mir edhe une jom ne kete shkoll edhe mos e nalni muziken se teper e mir muzika u kanqem tu kcy ahhahahahaha


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
11 Mar 2006
Time:
05:15:31
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme......................................................................... jeni shum te mir


Emri:
vjolanda halili
Email:
vjolanda_93@hotmail.com
Kodi:
yllnikqi
Date:
14 Mar 2006
Time:
17:54:56
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme... shum e mir asht faqja flamurii


Emri:
adelina syla
Email:
adelina_94@hotmail.com
Kodi:
12344321
Date:
30 Mar 2006
Time:
12:26:25
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...mua me pelqen faqja e flamurit sepse ka shume informata po diqka kuizi spo me bon e spo e di pse.. po kom qef me lujt pak po nejse prapseprap ki qka bon tjeter sen


Emri:
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
09 May 2006
Time:
15:34:23
Remote User:

Comments

poooooooooooooooooooooooooooooooo qfar mireii bre edhe qit drejtoresh shum rro... e keni zgjedh a haj tungi nga ????????????????????


Emri:
234132123
Email:
2231231231
Kodi:
asd
Date:
09 May 2006
Time:
15:37:32
Remote User:

Comments

poooooooooooooooooooooooooooooooo qfar mireii bre edhe qit drejtoresh shum rro... e keni zgjedh a haj tungi nga ???????????????????? 231


Emri:
234132123
Email:
2231231231
Kodi:
asd
Date:
09 May 2006
Time:
15:37:36
Remote User:

Comments

poooooooooooooooooooooooooooooooo qfar mireii bre edhe qit drejtoresh shum rro... e keni zgjedh a haj tungi nga ???????????????????? 231


Emri:
234132123
Email:
hula@hotmail.com
Kodi:
aad
Date:
09 May 2006
Time:
15:43:07
Remote User:

Comments

poooooooooooooooooooooooooooooooo qfar mireii bre edhe qit drejtoresh shum rro... e keni zgjedh a haj tungi nga ???????????????????? 231


Emri:
adelina syla
Email:
lina_pr008@hotmail.com
Kodi:
ismail qemali
Date:
03 Jun 2006
Time:
17:09:50
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...un po thom qe eshte e mir sepsee shkollla ime eshte ismail qemaliii normal qe njeri ka me qen krenar per shkolllen e vet heheheheh :P:P sidomos masi ismail qemali eshte shkollla me e mir ne ks ;)


Emri:
granita zenuni
Email:
granita_65@hotmail.com
Kodi:
granita
Date:
11 Jun 2006
Time:
12:25:38
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...dhe na jep shum te dhena per shkollen time te dashur ne te cilen une mesoj dhe shkolla ime quhet ismail qemali dhe te gjith nxenesit e shkolles sime e duan me se shumti nga te gjitha shkollat fillore dhe kjo shkolla ime mori emrin nga nje krye trim i cili quhej ismail qemali.


Emri:
nora
Email:
n0ora_@hotmail.com
Kodi:
muzika
Date:
12 Jun 2006
Time:
11:39:49
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...tung jeni ma te miret jame ne klas te 8 nese doni me kontaktu me mu ja imella ime n0ora_@hotmail.com byee


Emri:
Unknown
Email:
gothic_rebel@kosovaforum.com
Kodi:
Fuck Off
Date:
08 Aug 2006
Time:
05:38:08
Remote User:

Comments

Keq se ju erdha e mir se ju gjeta. Faqja nuk osht e keqe po mundet edhe ma mire,duke mare parasysh qe shume sende nuk funksionojn. Edhe shkolla osht shume e mire,edhe per nga objekti edhe nxenesit edhe ka diqka interesant si ne shkollat e huaja,qe ka radio te shkolles. Pe shoh ktu shum paskan shajt e sene,webmasteri po thot qe i fshin sharjet po qysh po duket nuk po guxon.Une kisha shku n'shpija i kisha rreh e le mo me ja fshi postimet. Ani Oketi,mfalni ne shprehje,pidhi i nanes ktu po don me bo biznis tu shit hosting e domain,qfar katunari i flliqt.Edhe une kom mar host prej ktij po e kom pa kualitetin qysh ne fillim,katastrofal! Une kom edhe rrespekt per ket shkolle,se kom plot shok,e disa edhe te ngusht,kshtu qe kur te don webmasteri i ketij free-webi ne Angelfire mundet me mė kontaktu per domain edhe hosting,qe muj me bo falas per kete shkoll. All the best!


Emri:
budalal
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
24 Aug 2006
Time:
11:35:30
Remote User:

Comments

ju nu k jeni te miore kurre se me ket website kurxho nuk boni pse sepse do sendet spo bojne websitei me virus kurxho te mire skin ishti ne website me bo kompjuteri jem ka high security e spo te len ni sen me bo se ju jeni me virus me fal qka po thom po kur nuk ju vizitoj mo ptu jazek te koft


Emri:
kastriot
Email:
kassi_k1@hotmail.com
Kodi:
kali
Date:
24 Aug 2006
Time:
12:32:22
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...ku jeni be a jeni gjal qysh je ni urime per DRETORESHEN E RE heeee


Emri:
kari
Email:
kari
Kodi:
kari
Date:
08 Nov 2006
Time:
08:41:48
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme... KAri


Emri:
kari e pidhi
Email:
kari e pidhi
Kodi:
kari e pidhi
Date:
08 Nov 2006
Time:
08:43:43
Remote User:

Comments

kari e pidhi


Emri:
tung
Email:
KreJtt_paLiDhje@hotmail.com
Kodi:
fffffffiiiiiiiiiuuuuuuuu
Date:
08 Nov 2006
Time:
08:48:06
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
viona raifi
Email:
vionaraifi@hotmail.com
Kodi:
raifi
Date:
22 Nov 2006
Time:
03:54:31
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...vjersha per ismail qemailin


Emri:
fatmir sejdiu
Email:
fati@hotmail.com
Kodi:
ju jenima te mirt
Date:
22 Dec 2006
Time:
11:14:30
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
indrit hykaj
Email:
di_ti_20@hotmail.com
Kodi:
0692778478
Date:
12 Mar 2007
Time:
13:13:16
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
altin.tafa.
Email:
@hotmail.com
Kodi:
Date:
29 Apr 2007
Time:
11:33:21
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...


Emri:
lena h.
Email:
l.ena-16r@hotmail.com
Kodi:
ehinkopusi
Date:
23 May 2007
Time:
12:27:00
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...shum e mir.se kum pa deri sot veq po um pelqen shum a/.urime per ata qe e ka qel se nuk po e njohedhe suksese edhe pse me kit drejtoresh...


Emri:
vjosana
Email:
vjosana@hotmail.com
Kodi:
123456
Date:
31 May 2007
Time:
13:23:20
Remote User:

Comments

Faqja Flamuri ėshtė e mrekullueshme...un jom vjosana ne 7-7 sh.f ismail qemali me pelqen shum faqja URIME


copyright © 2002 sh.f. "Ismail Qemali" Prishtinė. All rights reserved. Materiali ėshtė i mbrojtur me ligj.

Redaksia e Flamurit: redaksia@flamuri.cjb.net

webmaster: Getoar Mjeku geti@flamuri.cjb.net

fotografitė: Rinor Sadiku nori@flamuri.cjb.net