Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN  KURUCUSU ATATÜRK
ŞEHİDİMİN SON ÖRTÜSÜ GURURUM BAYRAĞIM
trt.turkiyenin sesi voice of amerika bbc ingiltere Almanya'nin Sesi Turkiye Gazetesi Hurriyet Gazetesi Akit Gazetesi Milliyet Gazetesi Zaman Gazetesi Sabah Gazetesi Milli Gazete Star Gazete Yeni Asya AKSAM Gazete Net Gazete Radikal Yeni Safak Telegraph Herald Email    - Here - Welcome to Radio Bayrak. "Avustralya Sydney Türk toplumun sesi kulağı olan RADİO BAYRAK'a hoşgeldiniz. RADİO BAYRAK; Hiçbir kâr gayesi gütmeyen bir toplum kuruluşudur.Günün 24 saatinde uydudan aldığı TRT TÜRKİYE'NİN SESİ radyosu yayınlarını Sydney Türk toplumuna ücretsiz , kesintisiz olarak aktarmaktadır.RADİO BAYRAK; TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'nin prensiplerini aynen kabul eder ve destekler.

Senenin her gününde, günün 24 saatinde büyük bir gurur ve onurla TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'nin saygın kuruluşu, dünya basınının önde gelen, onurlu kurumlarından TRT TÜRKİYE'NİN SESİ RADYOSU yayınlarını Türk toplumuna aktarma bahtiyarlığını yaşamaktadır.
RADİO BAYRAK'ın yayınları Sydney metropoli içinde evde, iş yerinde ve vasıtalarda özel bir cihazla rahat bir şekilde dinlenebilmektedir.

A.M veya F.M gibi açık kanallardan yayın yapma imkanı bulamadığı için yapmakta olduğu yayınları dinlemek ancak ve ancak özel olarak hazırlanmış alıcılar aracılığıyla gerçekleşmektedir. Sydney Türk toplumun ezici bir çoğunluğu RADİO BAYRAK'ı sürekli dinlemektedir..

Bir basın kuruluşu olduğumuz için internet dünyasında yayınlanmakta olan TÜRK gazetelerini ayırım gözetmeden sayfamıza alarak link vermek suretiyle sizlere kolaylık sağladık

Türk gazetelerine, Türkçe yayın yapan yabancı radyo yayınlarını ve Avustralya'da yayınlanmakta olan iki büyük gazeteyi de sayfamıza aldık.

Sayfamızda gördüğünüz radyo simgesini tıkladığınızda sizi doğruca TRT'ye bağlıyacak.Varlığı ile gurur duyduğumuz TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin bu güzide kurumunun yayınını dinleyeceksiniz.

Ayrıca; sizlere kolaylık olsun diye sayfamızın sonunda sol alt köşede bir arama ve tarama motoru koyduk.İstediğiniz bilgilere bu arama motorunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

                  write to bayrak                                     call radio bayrak

              99 LAKEMBA ST                         (02) 9750 4250
              LAKEMBA                                     SYDNEY

TRT CANLI
TRT

Search for:
Search from:  
Script by Vedad Sezer jpcmc, turkıyem@radioturkiyem.com.au