Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
 
_________________
Změny a opravy
Zatím nic, ačkoli by se dalo hodně věcí napsat jinak nebo upřesnit, vcelku všechno sedí.
Ale něco přeci jen: zapomněl jsem důrazně varovat před injekční aplikací pervitinu. Je to opravdu jiná hra a předchozí povídání by potom bylo trochu mimo. Na jehle se člověk dostává skutečně do nebezpečí. Když už pervitin, tak jedině tzv. šňupáním; nehledě na to, že stříkačky už nejsou právě v módě.

____________
Mailing List
Pokud chcete dostávat nové zprávy o změnách a novinách na této stránce (opravdu hodně málo), případně některé další mimořádné zprávy, které se neobjeví na stránce, můžete se přihlásit do mailing listu. Přihlášení není vůbec složité. Po kliknutí na přihášení budete přeneseni na stránky serveru, který konferenci spravuje. Ačkoli je všechno anglicky, snadno pochopíte, že po Vás bude chtít uvést 3 údaje. Uvedete jste-li muž nebo žena, zadáte své jméno nebo jméno pod kterým budete vystupovat a svůj věk. Tyto údaje ovšem nejou povinné, takže když nebudete chtít, uvést je nemusíte. Přesto, vzhledem k tomu, že nemusíte uvést své pravé jméno, by bylo dobré je zadat. Potom server odešle verifikační e-mail na adresu, kterou jste uvedli při přihlašování. Když tento verifikační e-mail dostanete, jenom ho odešlete beze změny zpět. Tím si server ověří, že daná adresa existuje a její majitel má opravdu zájem o odebírání zpráv. To je vše.
Přihlášení do mail listu

No ale jak sami uznáte, je to celkem pitomost a já toho zase tak moc rozesílat nehodlám, takže Vám můžu směle pro komunikaci doporučit server Xchat nebo auditoria na serveru Mageo. Na oba se ovšem musíte pro plný přístup zaregistrovat. Můžete také použít on-line konference Xchat, založit si vlastní téma drogy a čekat kdo si přijde popovídat.

PS. Mailing list nefunguje  :)

____________________
Nad dopisy diváků
Tak tuhle rubriku jsem opravdu dělat nechtěl. Chtěl jsem jen napsat na Internet něco o piku, látce, kterou jsem sám zažil; trošku se podělit s ostatními o svoje zkušenosti a možná i varovat na nebezpečí. Přišlo mi totiž, že oficiální informace nejsou úplně objektivní. Rozhodně nemám patent na rozum a moje názory nemusí být správné. Od toho je Internet tak veliký, aby si každý mohl najít dost informací a udělat si svůj vlastní názor.
Kecám už dlouho. Prostě mi chodí občas nějaké e-maily a bylo by nefér se na ně vykašlat.
Pokud chcete, čtěte zde
 
 
novinka!
_____________
Konference
Konference (forum) je místo, kde můžete napsat své postřehy a názory na tyto stránky, drogy, legalizaci nebo prostě cokoli, co nějak souvisí. Všechno, co napíšete, se ihned zobrazí na Internetu a ostatní na to budou moci reagovat. Konference Vám umožňuje přejít z pasivního čtení stránek do aktivního spoluvytváření jejich obsahu. Máte tak jedinečnou možnost vyjádřit své názory na drogy a případně je konfrontovat s ostatními. Internet jako jediné médium umožňuje komunikaci mezi lidmi, kteří by se pravděpodobně jinak nikdy spolu bavit nemohli. Internet není jen o serfování po stránkách, je především o komunikaci. Nebojte se a napište co si myslíte. 
Forum k těmto stránkám je Vám k dispozici zde.

__________________
Kontaktní centra
 
Drop-in
Nadace pro prevenci a léčbu drogových závislostí 
a AIDS
Karolíny Světlé 18
110 00, Praha
tel/fax: 02/22221431
K-centrum
Sananim - sdružení pro prevenci, léčbu a resocializaci osob ohrožených drogovou závislostí
Osadní 2
170 00, Praha 7
tel: 02/83 87 21 86

Tato střediska uvádím proto, že si myslím, že pokud budete mít problémy s drogami, tak tady Vám opravdu pomohou. Jsou to nestátní zařízení a pro radu si člověk může zijít klidně i anonymně.
Další viz seznam

_____________
Relevntní linky


Pokud mi chcete něco sdělit, například link na Vaší zajímavou stránku, zde je mail (žádné drogy neprodávám). Pokud máte problémy s pervitinem, obraťte se raději na odborníky, třeba Drop-In nebo K-centrum.

zpět