elenafilatova.com

Několik příšerných fotografií z neoficiálních zdrojů... protože oficiálně se vlastně nic nestalo.

Farmáři v některých kontaminovaných vesnicích podávají otřesné zprávy o telatech, narozených se čtyřmi rohy nebo o selatech s očima velikosti malého melounu.

Neviděla jsem tato mláďata na vlastní oči a tak nemohu potvrdit, zda se tyto informace zakládají na pravdě. Ale docela tomu věřím, stejně jako ujištění, že kdybych do těchto vesnic přijela nafotit nějaké fotografie, baterie v mém fotoaparátu by byly stále plně nabité...

Snad nejtragičtější kapitola černobylské havárie jsou děti. Černobylské děti...

Bylo už zveřejněno tisíce fotografií příšerně deformovaných dětských tělíček. Uveřejnily je snad všechny světové noviny, bylo natočeno mnoho filmů s touto tématikou. Mnozí těmto zrůdičkám říkají Černobylské děti... a potom se najde mnoho takových, kteří tvrdí, že takové děti se v Rusku rodily vždy jako důsledek těžkých drogových závislostí a alkoholismu jejich rodičů, které zde nejsou nijak výjimečné.

Oficiální informace zcela chybí, stejně jako oficiální informace o počtu mrtvých. A když chybí oficiální informace, vznikají nejrůznější pověsti, nedůvěra, strach a panika.

Pevně věřím, že mrtvé zrůdičky slouží pro vědecký výzkum a nikoliv pro spekulace. Protože ty živé, ať už to jsou nebo nejsou Černobylské děti, jsou ubohá stvoření, před kterými leží strašně těžký život.

Další stránka