Юрiй Едуардович Ткач Веб дизайн:
Юрій Ткач
Новини:
2-3 Жовтня 2003 р.
        В м. Чернігів у ЗОШ № 12 відбулись змагання на першість КДЮСШ, присвячених Дню Вчителя. Протокол змагань можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
6 Березня 2003 р.
        В м. Чернігів у ЗОШ № 12 відбулись змагання на першість КДЮСШ, присвячених Дню 8 Березня. Протокол змагань можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
18 - 19 Січня 2003 р.
        В м. Славутич відбулись змагання відкритої першості області на приз "Веселий Дельфін". Протокол змагань можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
15 ТРАВНЯ 2002 Р. :(
        ВІДБУЛАСЬ ТРАГІЧНА ПОДІЯ ДЛЯ М. ЧЕРНІГОВА: ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН "АВАНГАРД" ЗАКРИЛИ НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ. КОЛИ ЙОГО ВІДКРИЮТЬ - НЕВІДОМО...
20 - 21 Квітня 2002 р.
        В м. Чернігові відбулись змагання на першість міста. Протокол змагань можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
27 - 28 Березня 2002 р.
        В м. Чернігові відбулись змагання на першість КДЮСШ. Протокол змагань можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
7 Березня 2002 р.
        В м. Чернігові відбулись змагання на першість басейну "Авангард", присвячені Дню 8 Березня. Протокол змагань можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
2 Березня 2002 р.
        В м. Чернігові відбулись змагання з плавання серед вищих навчальних закладів Чернігівської області. В них взяли участь команди Чернігівського державного технологічного університету (ЧДТУ), Чернігівського державного педагогічного університету (ЧДПУ) факультету фізичного виховання, Чернігівського державного педагогічного університету (інші факультети), Чернігівського інституту економіки та управління (ЧІЕУ), Ніжинського державного педагогічного університету (НДПУ) та Ніжинського державного аграрного інституту (НДАІ).
        В програмі змагань було 50 м в/ст., естафета 4х50 м в/ст., комбінована естафета 4х50 м. Перше загальнокомандне місце посіла команда ЧДПУ факультету фізичного виховання, Друге місце - команда ЧІЕУ, Третє місце - команда ЧДТУ. Далі команди розташувались так: ЧДПУ (інші факультети), НДАІ, НДПУ.
23 Лютого 2002 р.
        В м. Чернігові відбулись змагання на першість КДЮСШ, присвячені Дню захисника Вітчизни. Протокол змагань можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
14 - 17 Лютого 2002 р.
        В місті Бровари відбулися міжнародні змагання на призи Чемпіона та рекордсмена світу з плавання Броварчанина Олега Лисогора. У змаганнях приймали участь команди з Білорусії, Молдови та ряду міст України: Бровари, Київ, Дніпропетровськ, Славутич, Чернігів та Біла Церква. До складу Чернігівської команди входили: Крот Станіслав, Гунько Дмитро, Фурса Віталій, Куртов Костянтин, Кулініч Катерина. Результати виступу нашої команди можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
6 - 7 Лютого 2002 р.
        В місті Дніпропетровськ у басейні "Метеор" (25 метрів) відбулися Відкриті зимові змагання на приз "Веселий Дельфін". Команда Чернігівської КДЮСШ приймала в змаганнях участь у складі: Яценко Аліна, Шпак Олена, Мікеріна Олена, Созонтов Олексій, Галаган Роман, Паладенко Дмитро. Найкраще виступили Яценко Аліна, яка зайняла 4 місце на дистанції 50м на спині, та Созонтов Олексій, який зайняв 5 місце на тій же дистанції. Результати виступу нашої команди можна переглянути на сторінці "Протоколи змагань".
13 Січня 2002 р.
        В місті Бровари була проведена першість Київської області з плавання серед ветеранів. В змаганнях також приймали участь ветерани з Чернігова у складі - Любов Сизих, Едуард Ткач, Станіслав Крот, Микола Примаченко, Вадим Кириченко, які стали переможцями та призерами змагань.
7 Грудня 2001 р.
        Відбулися всеукраїнські змагання з плавання. В них взяли участь Чернігівські юні плавці КДЮСШ. Найкраще виступила Катерина Кулініч, яка завоювала два других місця. Олександра Довбенко на сто метрів батерфляй була третьою. Команда юнаків і дівчат з Чернігова стала бронзовим призером.
        Але тон на всеукраїнських змаганнях з плавання задавали ветерани з Чернігова. Вони завоювали загальнокомандне перше місце. Серед переможців - Любов Сизих, Едуард Ткач, Станіслав Крот, Микола Примаченко, Вадим Кириченко. ("Чернігівські Відомості", 21 грудня 2001 р.)