Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!


Vítame Vás v našej agentúre  


Sme  tu pre všetkých tých, ktorí si želajú  s niekým sa zoznámiť.  Môžeme Vám ponúknuť zoznámenie v rámci Slovenska, alebo nájsť Vám niekoho zo zahraničia.  Našim klientom sa snažíme vychádzať čo najviac v ústrety a ponúknuť im rôzne možnosti a formy zoznámenie.   Hneď na začiatku Vás chceme ubezpečiť,  že so všetkými údajmi zaobchádzame ako s prísne dôvernými informáciami, a to isté žiadame aj od našich klientov.

Chcete si nájsť niekoho zo Slovenska?  Môžete si vybrať platenú alebo bezplatnú registráciu. O bližších podmienkach  sa dočítate, keď kliknete na ikonku  s názvom "Slovensko".  

Pre možnosť zoznámenia s niekým zo zahraničia sú tu  ďalšie štyri ikonky,  kde sa dozviete viacej podrobností.  Spolupracujeme s viacerými prestížnymi zahraničnými  agentúrami, prípadne máme aj sami možnosť nájsť  Vám niekoho podľa  Vášho želania. Všetky tieto služby sú  určené tak pre ženy, ako aj pre mužov, až na  špecifickú  službu v ružovej ikonke (Nemecko, Francúzsko, Luxembursko  - bezplatné  zoznámenie), ktorá je určená  len pre ženy a dievčatá. Ostatné  možnosti zoznámenia  s niekým zo zahraničia,  aj pre ženy, aj pre mužov,  vrátane týchto troch krajín,  nájdete  kliknutím  na ikonku "Zahraničie - ostatné  možnosti".

Toto je aktuálna ponuka našich služieb. Je však veľmi pravdepodobné, že nebude dlho trvať, a budeme ju môcť rozšíriť o ďalšie  služby a možnosti zoznámenia, či už v rámci Slovenska, alebo v spolupráci so zahraničím.


Dotaznik.doc
(vyplnený a podpísaný poslať  poštou)

Inzeráty   -  tu  nájdete inzeráty konkrétnych osôb, s ktorými sa môžete zoznámiť


HOME

Agentúra U. W.
(v novom okne)