Türk çocuklarında kabiliyet her milletinkinden üstündür. Türk kabiliyet ve kudretinin tarihteki başarıları meydana çıktıkça, büsbütün Türk çocukları kendileri için lâzım gelen hamle kaynağını o tarihte bulabileceklerdir. Bu tarihten Türk çocukları bağımsızlık fikrini kazanacaklar, o büyük başarıları düşünecekler, harikalar yaratan adamları öğrenecekler, kendilerinin aynı kandan olduklarını düşünecekler ve bu kabiliyetle kimseye boyun eğmeyeceklerdir.

Mustafa Kemal ATATÜRK


Modelci sitesine hoş geldiniz.

Tüm modelcilere merhaba...

Tamamen amatör bir ruhla hazırlamaya gayret ettiğim bu site benim ilk denemem. Tutkulu ve yaratıcılığı besleyen bir hobi olan modelcilik konusunda ülkemizde o kadar az kaynak var ki. Bu sitenin amacı da, küçük çaplı da olsa bu kaynak eksikliğini gidermeye çalışmak, modelciler arasında bir diyalog kurmak ve ortak ilgi alanına sahip olan kişilerle bir platformda buluşmak. MODELCİ, şimdilik dört ana bölümden oluşuyor;

HANGAR : Birçok uçak, gemi, savaş aracı ve otomobilin tanıtımı ve resimleri.
BAĞLANTILAR : Model sitelerine ve bu konu ile ilgili diğer sitelere bağlantılar.
REHBER : Plastik model yapımı ile ilgili ipuçları ve bilgiler.
GALERİ : Diorama ve maket resimleri.

MODELCİ, ticari kaygılar gütmeden hazırlanmış olup fırsat bulundukça güncellenmektedir. Siteyle ilgili görüş, eleştiri, soru ve katkılarınızı elektronik posta kullanarak bana iletebilirsiniz.

Siteme gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim.


HANGAR | BAĞLANTILAR | REHBER | GALERİ

Önerilerinizi cemavci@superonline.com adresine elektronik mektupla bildirebilirsiniz.View My Guestbook
Sign My Guestbook

( 03 EYLÜL 2000'DEN BERİ )


Cem AVCI ( EDİRNE )
Son Değiştirilme : 1 Mayıs 2005