Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Bugun:Savas ve Amerikan Yanlisi Tum Gazeteleri Boykot Ediyorum, Almiyorum, Haberlerine Inanmiyorum

DIKKAT!!!

Turkiye Uzerinde Bazi Gazeteler ve Televizyonlar Araciligiyla Psikolojik Savas Yapilmakta

Hürriyet, New York Times gibi, kaynak: www.internethaber.com
Devlet başkanı Saddam'dan "O" diye bahseden Hürriyet, ABD askerlerine akıl vermeyi de ihmal etmiyor.

     Irak'ta yaşanan savaş haberlerini ABD yayın organlarının ağzıyla sunan Hürriyet'in haberciliği tam bir utanç belgesi olarak okuyucusuyla buluştu.
     
     Hürriyet'in sürmanşetini ABD bayrağının gölgesinde esir düşen Irak'lı askerlerin resimleri kaplamış. ABD kaynaklarının bile 20 Irak askeri rehin alındı şeklinde verdiği haber, Hürriyet'te şöyle başlıyor. "ABD askerleri yüzlerce Irak askerini esir aldılar".
     
     Gazetenin manşeti ise tam bir rezalet; Bir devletin başkanı olan Saddam Hüseyin'den "O" diye bahseden Hürriyet, insanların kanını donduran bombalama olayını, "Onun sarayı yanıyor" başlığıyla vermiş.
     
     ABD askerlerine "Bıyık bırakın" tavsiyesinde bulunan Hürriyet, verdiği bu aklı, ABD'li yetkililerin askerlerine verdiği savaş taktiği olarak okuyucusuna sunmuş.
     
     Atılan bir bombanın bıraktığı tahribatın resmini yayınlayan gazete, ABD meşeli bombaya "Bütün bombaların anası" ismini vermeyi de ihmal etmemiş.


Cengiz Candar :" Kibris'ta sehit sehit diyorsunuz, birakin artik bunlari, olmus gitmisler, siz ustundekilere bakin..." (Soz Sizde programindan)

Yalim Eralp, Cnnturk Siyasi Danismani : " Musul ve Kerkuk'te ingilizler, size bir oyun oynadi, hala acisini unutup kendinize gelemediniz, Kibris konusunda fazla kafa tutmaya kalkmayin, Kibris'taki Ingiliz uslerini de fazla gundeme getirmeyin yoksa size oyle bir oyun oynarlarki, neye ugradiginizi sasirirsiniz" Adam utanmadan bizi tehdit ediyor, sizi Ortaasya bozkirlarina surerler demek istiyor (Soz Sizde programindan)

Mehmet Ali Brand : Avrupa Birligi Vatandasi Belcika'li Mehmet Ali

Ismet Berkant : "Rafuk Denktas'a Kibris'im tumunu de verseniz o gene de uzlasmaz." (Ankara Kulisi programindan)

YORUMLARINIZ


slm arkadasim listeye McDonals ve Philip Morris 'i de ekleyebilirsin her yıl karlarının %14'ünü israile yardım olarak veriyorlar. Bunlarda müslüman kardeşlerimizin üzerine kurşun olarak yağıyor. Sadece P.M'nin mülümanlar üzerinden kazandığı günlük kari yaklaşık 800 bin usd. Döner yiyin, tavuk yiyin, köfte yiyin adana kebapyiyin ama yemeyin şu McDonalds'ta! Başka marka sigara için yada hiç içmeyin! Bu daha iyi olur.. Saygılar...


Bu adresi de eklersen faydasi olabilir http://www.dolaralma.com/


Sayfamiza eklememizi istediginiz konularla ilgili, email atabilirsiniz. Sayfamiz sizden gelen istek ve yorumlar uzerine yenilenecektir, desteklerinizi bekleriz, bu sayfayi yayalim.

Hacihasan20@yahoo.com


Get a GoStats hit counter