Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

קטע 8- מוצאי שבת בראשית: אדם שלח אלי כתובת אינטרנט של אתר ישראלי, הנקרא: "קולו של משיח", http://www.geocities.com/mashiach66, אשר עיקרי דבריו פורסמו בעמוד שלם (העמוד האחרון) של מוסף מעריב ביום שישי, ה- 5 לאוקטובר 2007.

מדובר באתר גדול, אשר לקרוא את כולו יש צורך בשבועיים ימים. בכל מקרה, אין צורך לקרוא בו הרבה על-מנת לאתר את הנקודות המרכזיות בו. בין השנים 2009 ו- 2014 תתחולל מלחמת גוג ומגוג בה מדינות רבות יתקפו את ישראל ובסיומה ישארו כ- 400,000 איש בישראל, אלו מצדו של המשיח, שהכותב הוא דוברו. ארצות הברית תוצף בשלושת רבעים משטחה, ו- 200 מיליון אמריקאים יומתו, ביניהם 6 מיליון יהודים. שהאל יציל אותנו מכל דברי הבלע האלה, מן הזיהום המסריח שבו פלוני העז לדבר בשמו של בית הדין של מעלה.

 

קטע 9- האתר לא אומר מיהו המשיח, אך הוא מציין כי מדובר בדמות ידועה לכולם בישראל אשר שמו פורסם ברדיו, והוא טוען כי היא דמות קבליסטית, שלא קשורה לאף קבוצה דתית.

המשיח נמצא בתל-אביב. האתר רווי בפרטים שהתקבלו ואושרו על-ידי מעגל סגור של מקובלים, ולפיכך ברור הוא כי מדובר בדברים אמיתיים שאושרו גם מבית הדין של מעלה. בית המקדש הסופי נמצא כבר בשמיים, מקיף את הארץ, והוא יוכל לרדת אליה לאחר מלחמת גוג ומגוג. המשיח אז יתגלה, ובית המקדש ירד מן השמיים לירושלים. כעבור 20 שנה מאותה המלחמה, המשיח יחיה את המתים.

 

תוספת של אדם:

בחלקים אחדים של דברי הגועל שלהם- באתר העצום שלהם- הם מדברים, בין שאר השיקוצים, בשם בית הדין של מעלה, ומסתמכים על התאולוגיה הפגאנית הכלולה בנוסחה: "לשם איחוד" כבאתרם:  http://www.geocities.com/mashiach66/what_to_do.htm. ציטוט:

"שאלה 3: אז מדוע אין אנו צועקים למשיח, לטובת השכינה, לטובת ה' – ולטובתנו אנו?!

 

(מה הכוונה ב- לטובת ה'? אולי שהשם, במוחותיהם הקבליים זקוק לטובה שלנו???. זהו לא ההפך הגמור????)

 

תשובה: תשאלו את ה"רבנים", "מקובלים" ושאר חרטומים, למה הם אינם מתאחדים בדרישה לצעוק למשיח, במקום למפלגות, לקואליציות, להקצבות וכו'!

התשובה למצב היא פשוטה: וישמן ישורון ויבעט! ה' השיב את הבנים לגבולם, לבנים כבר יש בנות זוג, יש שידוכין למהדרין, הם כבר יושבים מדושנים בבתיהם המאובזרים. אז מה אכפת להם שאביהם אינו בבית שלו? מה אכפת להם שאביהם לא ביחד עם אמם? מה אכפת להם שהאמא שלהם (השכינה) בגלות?

 

אלה הם קשקושים מאוסים הנוגעים לשם איחוד. אנחנו מפנים אותם ל:

http:www.angelfire.com/ak/book55/unicox2.gif.

 

קטע 10- בינתיים יש להתחזק נגד כל האוייבים, ורק מי שמתקדשים, כמכבים בזמנם, ולא יהיו רכים וגמישים, ישארו בחיים. כל מי שהלכו לחיות בשטחים טעו בגלל שהם היו צריכים גם להלחם שם, ולא רק להתיישב באדמות הללו. במהלך מלחמת גוג ומגוג מאירן, סוריה, מצרים, חיזבאללה ואחרים, תהיה מלחמה גרעינית, כימית וביולוגית. החלק הגדול של הדתיים לא ישרדו מאחר והם חיים רק עבור הכסא, הכבוד וכו', ולפיכך הם אינם נלחמים את המלחמות הנכונות. הם לא עדיפים על הפוליטיקאים המכורים והמושחתים. אם לא, ראשית לכל, ילחמו נגד הזנות והסטיות המיניות שקיימות, בפרט בתל-אביב ובחיפה.

 

קטע 11- הדובר-עיתונאי המשיחי הוא מאוד אדיב אל הרבי מלובביץ', אך בו בזמן הוא קורא לשלושה אנשים הקרובים לרבי, אשר השתלטו על ממלכת הלובביץ' אחרי מות הרבי "גנגסטרים". הוא מאשים אותם כי שאפו לרצוח את הרבי, באופן שיראה כאילו הייתה זו תאונה, ונתנו הוראות למי שליווה את הרבי שנאורסון לבית הקברות לשם ביקור קבר חותנו, הרבי הקודם, יצחק יוסף, לדחוף אותו ולגרום לו ליפול. בקיצור, הרבי רצה להכיר את מי שאמור לקחת את מושכות חב"ד אחריו, מאחר והוא לא היה חב"דניק. נראה שהוא היה היחיד שקרא ל"משיח" לרדת.

 

קטע 12- שלושת הגנגסטרים, המוזכרים בשם (גם אני מכירם מלפני 40 שנה), העריכו כי הרבי כבר עזב למעשה את העולם הזה, בשל האופן המוגזם והלא הגיוני בו התחנן בפני חסידיו "לקרוא למשיח" על-מנת לגרום לו לבוא. הייתה זו אמתלה לאישור מנהיג חדש של המשיחות המתקרבת. במציאות, כתב הרבי מכתב ובו מסומן האחראי הבא על תנועת חב"ד, מי שידע לקרוא למשיח. אם המכתב היה מתגלה ומתפרסם, שלושת הגנגסטרים היו מאבדים את מקומותיהם וזכויות היתר שלהם. היה צורך לפעול מהר על-מנת שלא להאריך את הסכנה. הרבי היה כבר זקן, בגיל 90. לפיכך, מספיקה הייתה דחיפה קטנה והגורל יעשה את השאר. בינתיים, אישר "קולו של משיח", כי גרונר, הראשון מבין שלושת הגנגסטרים, שבהמשך התמנה לראש המשיחיסטים (אלו מקרב החב"דניקים שמאמינים כי שנאורסון הוא המשיח גם לאחר מותו), לא האמין כלל בכל נושאי המשיחות הזאת!.

 

קטע 13- מן הנפילה הרבי שותק, לא יכל עוד לדבר ונשאר במצב זה זמן מה, עד לתרדמת ולמוות. דבר זה, שאומר הקול המשיחי מתל-אביב, ארע בגלל רצון השם, כדי שהרבי לא יוכל לגלות את הדבר. בכל מקרה, הוא מסיים ואומר, הרבי לא היה אומר דבר, גם אם יכול היה, מאחר והוא חשב תמיד באופן חיובי ואהב את חסידיו. גם בזרם המשיחי, למעשה, הכותב מציין כי אף על פי שהרבי אינו המשיח, יהיה לו תפקיד חשוב בהמשך בממלכה המשיחית המתקרבת. אני כותב מעט על דברים אלו על-מנת שבדורות הבאים יוכלו להנות מן המחשבה עד לאילו רמות של טיפשות ונביאות שקר הגיעו.

 

קטע 14- האכזריות של נביא השקר הזה היא בכל קנה מידה- 200 מיליון אמריקנים יטבעו בים, ורק כ- 400 אלף יהודים ינצלו. ואת זאת הוא מציג כדברים הבאים מבית הדין של מעלה ובשם אליהו הנביא, כפי שהתקבלו על-ידי אנשי הקבלה מאלהים. אלו דברים שקריים לחלוטין. לא יקרה דבר, מן הסתם, בארצות הברית ובישראל. אלו נבואות שקר הנובעות מרוח טמאה היוצאת מספר הזוהר. המנוול הזה רוצה לראות את כולם מתים מלבד אלו המחזיקים בדעותיו! הוא מלאים בשנאה, שהשם ישמור עלינו!

 

קטע 15- נאמר את האמת, הזמן האמיתי שממעל, זה המקושר לדור הרביעי והגאולה הסופית מבלבל את כל נביאי השקר שמעלים השערות וכל הדוברים המשיחיים. כעת, כ- 6 חודשים תחת סימן הדור הרביעי והבניין החדש, השפעת הכוכבים היא מלאה, מה שמבלבל אסטרולוגים וגורם לנביאי הזוהר להשתגע. האיש הרע הזה, אשר נשמתו לא הייתה מעולם במעמד הר סיני, פועל בשם האהבה הקיצונית לאדמת ישראל, אך שונא באכזריות את עם ישראל, את פעולותיו ואנשיו. הוא "אדיב" בכך שהשאיר 400 אלף איש! שילך לעזאזל, הוא המשיח שלו וכל המקובלים ביחד.

 

קטע 16- השטן עובד ללא הפסקה בתקופה זו. הוא צריך לנצל את ההשפעות המעוותות שמשתקפות מהשפעות אמיתיות היוצאות מכוכבי הגאולה. השפעות אלו שנפלטות הן בלתי נמנעות מאחר והן אורות גדולים, בעוד שעלי אדמות אין אנשים היכולים לקבלם במידה מספקת. המקובלים ונביאי השקר לא רואים את האור, אך הם מקבלים אלומת אור קלושה מבבואה שהתנתקה מן המקור האמיתי. אנחנו בדור הרביעי, אך אין להם את האמצעים לבחון את משך הזמן של תקופה זו- 35 ו- 30 שנה. הם לא יודעים ש- 35 השנים הראשונות נמצאות עדיין תחת סימן הרחמים, ואם הם יודעים שאנו נמצאים בימות המשיח, הם לא מבינים, וחיוני להבין זאת, שהימות המשיח הללו מתחילות עם הקמת מדינת ישראל ושהימים האחרונים של הדין לעם ישראל הגיע לשיאו בשואה, אשר גזרה דומה אליה לא תחזור עוד לעם זה.

 

קטע 17- אנו קיבלנו סימן על כך ששליש מכל היהודים לא ינצלו בימי הדור הרביעי, וששני שלישים ינצלו. זוהי גם כן עובדה מצערת, אך היא לא קרובה כלל להערכתו של המשוגע בנוגע לעתיד לבוא בין השנים 2009 ל- 2014. תקופה זו אינה תקופת מלחמת גוג ומגוג, שמן הסימנים כרגע נראה כי תיווצר בסין, לא תתרחש במקום מסויים, ותימנע באורח פלאי. בכל אופן, נמשיך ונעקוב אחר הסימנים אשר יגיעו. יש עדיין זמן, וייתכן כי היא תתרחש בימים הקרובים לשנת 2042, בזמן הקרוב לסיום עידן יום הדין הגדול והנורא של האל.

 

קטע 18- לנביאים החדשים אין סבלנות והם רוצים להבטיח שהדברים יתרחשו לפי לוחות הזמנים שלהם.  קרן אור מסויימת שהשתחררה מגלה את נבואותיהם ההפוכות ואת הדחיפות בלהצהיר הצהרות אודות האסונות שאמורים להגיע. באופן זה הם מבלבלים בין כל הזמנים- ימי הדין האחרונים, ימות המשיח, הדור הרביעי ומלחמת גוג ומגוג. הכל בסיר אחד. פעמים רבות אמרתי לתלמידי כי איננו יכולים להעריך את המזל האדיר שנפל בחלקנו להכיר את זמני הדור הרביעי. כמה פעולות סרק שנביאי משיחות אלו עושים, בקושי עצום יום ולילה. מדהים עד כמה השקר מדרבן.

 

קטע 19- אלומת האור החדשה של הבלבול, בנו של הבלבולים המשיחיים של ימות המשיח מביעה, לפחות באופן בולט, את הדעות הקיצוניות של נטורי כרתא והסטמרים, שהינם נגד מדינת ישראל באופן מוחלט, מאחר ולא המתינו לביאת המשיח על-מנת לקבלו. באותו הזמן בונים הם את ממלכתו המשיחית. כיוון שמקימי המדינה היו רחוקים מן הדת ואף התנגדו לה, פירוש הדבר הוא שמוחותיהם של נטורי כרתא והסטמרים הורעלו בשנאה כנגד כולם והם טענו כי מדינת ישראל היא תוצר של רוע וכל מה שמדינת ישראל מייצאת מייצג רוע. אני טוען שאם אלו הם יהודים אמיתיים, איננו צריכים יותר אוייבים נוספים!

 

קטע 20- מי נתן את הרשות להשתמש בשמו של הנביא הגדול והקדוש אליהו, הזכור לטוב! ועוד לנבא נבואות בשמו! אלו הם שקרנים ורמאים. הם צריכים לשלם על כל מילה שנאמרה בשמו של אליהו הנביא. שתהיה זו בושה שלא תיגמר לעולם. לנו, לעומת זאת, בזכות הגואל הסופי, חיים, היה סימן בא הזמן. סימן זה, שהבהרנו אותו פעמים רבות, מייצג את התחלת הגאולה הסופית, שמתרחשת בעת ובעונה אחת עם התחלת עידן הדור הרביעי לפי המסורת הנבואית של אליהו הנביא, הזכור לטוב. הצדיק חיים הורה לפרץ את הסימן שבו הוא צועק בקול גדול ורם, שאינו שלו, אל מול השמיים המלאים בכוכבים: "בא הזמן". זהו הסימן של אליהו הנביא, הזכור לטוב, מאחר והתחלת הגאולה הסופית מצדו של אליהו הנביא נחזתה.

 

קטע 21- נכון גם כי לא מבינים זאת מיד. הוא פותח ומבטיח: "בא הזמן", אך הוא לא מצהיר מהו אותו זמן. הדבר נעשה כדי לשים במסלול את סימני הגאולה המלאים אשר יחלו כ- 8 חודשים לאחר חודש אפריל, פסח 1983. מאותה העת החלו החלומות הנבואיים אודות דברים נוראים, קשים וגורליים שיגיעו בדור הרביעי. על-ידי כך אפשר יהיה לשפוט בעתיד את אמיתות "בא הזמן", לראות את הסימנים הנבואיים הרבים ואת יציאתם לפועל. מלבד זאת, התבצעו סימנים רבים אחרים שבהם התגלה אליהו הנביא. גם הם, בבוא העת יובנו ויאושרו.

 

קטע 22- נכון שאנו נמצאים ברגע קשה ביותר עבור ישראל. נכון גם שקיימים אוייבים השואפים להשמיד את ישראל ומתכננים זאת. לא מן הנמנע שתפרוץ מלחמה, ומלחמה היא תמיד רעה לכולם. עם זאת, הרשעים השקרנים המנבאים אסונות שכחו את ההגדה שאומרת: "בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו, והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם". מלבד זאת, הסימן האמיתי שבידינו מצביע על כך שלעם היהודי יש "יתרון" במהלך הדור הרביעי, ביחס לשאר, מאחר וישראל כבר שילמה את מחירה בשואה. שהקדוש ברוך הוא יתערב ולא יגרום לארוע שדומה, אפילו באופן מינימלי, לשואה.

 

קטע 23- שונאי האנושות הללו מצהירים שהשואה הייתה מצומצמת יחסית למימדי ההשמדה של העם היהודי המתקרבים, חס וחלילה. זוהי האכזריות של הנפשות המנבאות, ולא של בית הדין של מעלה או של אליהו הנביא! הם יאכלו את צואת המילים שלהם- בעולם הזה ועוד יותר בגהנום.

אני יכול להבין את התסכול האיום של היהודי הרציני החוזה במציאות העצובה של יהודי ישראל והתפוצות בימנו. בישראל המצב הוא כל כך מסובך ולא מאפשר לנו לבשר על הגאולה השלמה באופן ישיר.        

 

קטע 24- ההבחנה כי המחנה הדתי גרוע מזה החילוני בקרב היהודים גם היא נכונה, אך אין בין הבחנה זו לבין המסקנה של אותו "אוהב ישראל" כי יבוא שמד על כולם דבר וחצי דבר. שם ברוך הוא הוא רחום ויודע את מה שעבר עמו הנבחר. הוא יזכור תמיד את האבות ואת סבלם של משרתיו הנבחרים, ויציל את עם ישראל. אתר זה לא אומר דבר על מקורות הרוע אשר מונעים מן המצב המבולבל להתבהר: הזוהר וחב"ד. ללא תיקון של עוון האלילי של האצילות, לא תחל הגאולה הסופית. אך קול זה של השטן אוהב את הזוהר וגם לרבי מלובביץ' יכון מקום חשוב בממלכת האשליות השקריות והשקרים המשיחיים.

 

קטע 25- הגואל האמיתי חיים לא נחבא מאחורי קיר ואומר לאדם אחר להצהיר הצהרות אודותיו מבלי שיתגלה. כבר בסימן הכוכבים, המורה חיים הראה לג'ינו את ספר הכוכבים של אברהם אבינו, ולאחר מכן הכריז הגואל על הגעתו השנייה של כוכבו של קריסטו, למען התיקון הגדול של הנצרות. בסימן מלכות השמיים, הגואל חיים, כמנהל, ישוב על כסא במלכות השמיים ומחכה לאנשים על האדמה שמתכוננים לעלות על מדרגות השיש הלבן של הסגולות, כדי להיות ראויים למלכות השמיים. בסימן תחיית המתים, הצדיק חיים הצהיר: "כן, ג'ינו, הייתי מת, אך קמתי לתחיה". בחלומו של ג'ורדנו, הגואל חיים הצהיר: "אמרו להם כי אני הצדיק המתבשר שלוש פעמים".

 

קטע 26- בחלומו של דניאלה, הצדיק חיים אומר: "אני הגואל חיים ואתם הכוכב של הגואל". מן השנה שעברה ועד היום, הגואל חיים ירד אל ביתה של ריטה 58 פעמים. בכל פעם עם מסרים אמיתיים, פעולות מופלאות, אהבה עצומה ורחמים גדולים. מפגשים אלו תועדו בכתב על-ידי אנה גספרוטי, כדי להפכם להון עבור כולם. ההון הגדול הזה יהיה עדות לכולם בנוגע לבחירת האל בצדיק חיים, ואודות הבשורות הנפלאות של הגאולה הסופית. בנוסף לכך, הנוצרים יסכימו לתיקון הנצרות, ויבינו את הסיפור האמיתי של ישוע, אשר נחשף על-ידי הגואל חיים.

 

קטע 27- לאחר מכן, כל המוסלמים ומנהיגיהם ידעו כי הגואל חיים הוא זה אשר לו חיכו בקץ הימים, על-מנת להתחיל עידן חדש, אחרי, ואולי לפני יום הדין. כל מסרי הגאולה הסופית והפיוס של הברית החדשה והסופית הם אמיתיים ומאוזנים, ללא זיופים. נכון הוא שאף אחד בחוץ עדיין לא יודע דבר, אבל נכון גם שאף אחד עדיין לא קרא ולמד את העדויות. אנחנו יודעים את מה שיש לנו, ויודעים בברור כי כל מח ניטרלי וכל לב מאמין, אשר לומד את העדויות וההסברים, ימצא את הבהירות אותה חיפש, גם אם לא חשב לחפשה.

 

קטע 28- כל שפת המסר של הגאולה הסופית היא שפת הנביאים- השפה הברורה של הנביא צפניה. השפה תתקבל ותוערך לאחר מכן על-ידי כל העמים, הכוללים גם נוצרים ומוסלמים. מפתח הבהירות צריך על-כן להבהיר את המשיחות של ישוע כמניע ל"זהו הכוכב של קריסטו שבא בזכות הענווה", מה שיגרום לתיקון הנצרות ובאותו הזמן לתיקון גדול מאוד במחנה היהודי. באתר זה- "קולו של משיח"- לא מצאתי את הרחמים ולא את הלב המצטער על הגורל האיום והשקרי שצפוי. ישוע היה ענו ומלא ברחמים על חולים וחסרי מזל. על אצבע ברגלו של ישוע היו יותר רחמים ואהבה מאשר בכל אנשיכם יחד.

 

קטע 29- תודה לאל, הגואל הענו והצדיק הגיע, ורוכב על שליחותו של החמור. תודה לאל שהחמורים הם פשוטים, כנים ומעלים כל חלום, כל סימן וכל ביצוע של סימן על הכתב, מאחר ויש להם רחמים בלב והם אינם ששים אף פעם על תוצאות היום הגדול והנורא של השם. אלו מ"קולו של משיח" כלואים בחושך הגלות, שקועים בדוקטרינת האצילות של הזוהר, כועסים על דברים רבים שקורים בישראל, מבולבלים מדברים שקורים בעולם, אינם יודעים כלל מתי תתחיל הגאולה הסופית ואינם מודעים לכך שהגואל אינו המשיח והמשיח אינו הגואל.

 

קטע 30- כל אתר "קולו של משיח" הוא מתועב, מלא בשקר, בשנאה, בטפשות ובטומאה. הוא יכלל, בשל המילים שנכתבו בו, בחרם מדורייתא.

הגיע גם תורנו להזהיר מפני טעויות, עמדות לא נכונות, חטאים וסטיות שכנגד הטבע, ולהצהיר אודות הדור הרביעי ויום הדין. נכון הדבר שקיים חושך גדול, כמו גם שהצדק האלוהי עומד להגיע, אך מי שרוצה לפעול לפי רצונו של האל, יעשה היטב אם יאהב את מדינת ישראל, כי היא חלק מהגשמת הגאולה המובטחת. יש להעריך את עם ישראל במדינת ישראל אשר הקריב מיד קרבן אחר קרבן, על-מנת לרכוש את הזכות להתיישב על האדמה המובטחת. כמו-כן, יש להביע רגש עמוק כלפי כל היהודים באופן כללי לאחר השואה שעברה, ולזכור שאת פשעי ישראל והיהודים האל ישפוט, אך באותו הזמן רוצה הוא לשמוע דברי שבח והערכה כלפי עמו הנבחר מאומות העולם. מי שיברך את ישראל יבורך, ומי שיקלל אותה יקולל.