Best Agents |
Time/ Points |
Best Secret Agents |
Time/ Points |
Best 00 Agents |
Time/ Points |
Bryan Bosshardt | 4:02 / 100 | Bryan Bosshardt | 4:18 / 100 | Bryan Bosshardt | 4:22 / 100 |
Trent Hovis | 4:03 / 97 | Dan Cervone | 4:18 / 100 | Jim Barrett | 4:22 / 100 |
Graham Morris | 4:04 / 95 | Trent Hovis | 4:19 / 95 | Wouter Jansen | 4:24 / 95 |
Wouter Jansen | 4:04 / 95 | Jim Barrett | 4:21 / 94 | David Gibbons | 4:29 / 94 |
Dan Cervone | 4:06 / 93 | Wouter Jansen | 4:22 / 93 | Trent Hovis | 4:29 / 94 |
Jim Barrett | 4:06 / 93 | Graham Morris | 4:25 / 92 | Graham Morris | 4:31 / 92 |
Matthijs ten Ham | 4:06 / 93 | Henrik Norgren | 4:26 / 91 | Randy Buikema | 4:34 / 91 |
Henrik Norgren | 4:07 / 90 | Matthijs ten Ham | 4:28 / 90 | Adam Moore | 4:38 / 90 |
Randy Buikema | 4:07 / 90 | Adam Moore | 4:30 / 89 | Vincent Rolin | 4:41 / 89 |
Adam Moore | 4:08 / 88 | Randy Buikema | 4:30 / 89 | Dan Cervone | 4:47 / 88 |
Ben Gorman | 4:08 / 88 | Vincent Rolin | 4:30 / 89 | Alex Anderson | 4:50 / 87 |
David Gibbons | 4:08 / 88 | Josh Heuer | 4:31 / 86 | Josh Heuer | 4:51 / 86 |
Peter Osterland | 4:08 / 88 | Alex Anderson | 4:34 / 85 | Brandon Sanford | 4:58 / 85 |
Vincent Rolin | 4:10 / 84 | Brandon Sanford | 4:37 / 84 | Karl Jobst | 5:12 / 84 |
Chris Rayola | 4:13 / 83 | Chris Rayola | 5:01 / 83 | Henrik Norgren | 5:51 / 83 |
Alex Anderson | 4:14 / 82 | Alexandre Gimenez | N/A / 82 | Alexandre Gimenez | N/A / 82 |
Josh Heuer | 4:14 / 82 | Axel Andersson | N/A / 82 | Axel Andersson | N/A / 82 |
Brandon Sanford | 4:15 / 80 | Ben Gorman | N/A / 82 | Ben Gorman | N/A / 82 |
Wes McKinney | 4:15 / 80 | Ben Southward | N/A / 82 | Ben Southward | N/A / 82 |
Axel Andersson | 4:20 / 78 | Bryan Youse | N/A / 82 | Bryan Youse | N/A / 82 |
Steve Bryze | 4:31 / 77 | Christoph Kohlbach | N/A / 82 | Chris Rayola | N/A / 82 |
Robert Shepherd | 5:19 / 76 | Claude Boucher | N/A / 82 | Christoph Kohlbach | N/A / 82 |
Alexandre Gimenez | N/A / 75 | Dan Berube | N/A / 82 | Claude Boucher | N/A / 82 |
Ben Southward | N/A / 75 | Dan Dykstra | N/A / 82 | Dan Berube | N/A / 82 |
Bryan Youse | N/A / 75 | Dan Furst | N/A / 82 | Dan Dykstra | N/A / 82 |
Christoph Kohlbach | N/A / 75 | David Gibbons | N/A / 82 | Dan Furst | N/A / 82 |
Claude Boucher | N/A / 75 | Derek Clark | N/A / 82 | Derek Clark | N/A / 82 |
Dan Berube | N/A / 75 | Eddie Lovins | N/A / 82 | Eddie Lovins | N/A / 82 |
Dan Dykstra | N/A / 75 | Eise Smit | N/A / 82 | Eise Smit | N/A / 82 |
Dan Furst | N/A / 75 | Garrett Sellati | N/A / 82 | Garrett Sellati | N/A / 82 |
Derek Clark | N/A / 75 | Greg Lavery | N/A / 82 | Greg Lavery | N/A / 82 |
Eddie Lovins | N/A / 75 | Greg Lewis | N/A / 82 | Greg Lewis | N/A / 82 |
Eise Smit | N/A / 75 | Greg Woll | N/A / 82 | Greg Woll | N/A / 82 |
Garrett Sellati | N/A / 75 | Harvey Manhood | N/A / 82 | Harvey Manhood | N/A / 82 |
Greg Lavery | N/A / 75 | Ilari Pekkala | N/A / 82 | Ilari Pekkala | N/A / 82 |
Greg Lewis | N/A / 75 | Jim Söderlund | N/A / 82 | Jim Söderlund | N/A / 82 |
Greg Woll | N/A / 75 | Karl Jobst | N/A / 82 | Kevin Ventullo | N/A / 82 |
Harvey Manhood | N/A / 75 | Kevin Ventullo | N/A / 82 | Mark Rayson | N/A / 82 |
Ilari Pekkala | N/A / 75 | Mark Rayson | N/A / 82 | Martijn Kool | N/A / 82 |
Jim Söderlund | N/A / 75 | Martijn Kool | N/A / 82 | Matthijs ten Ham | N/A / 82 |
Karl Jobst | N/A / 75 | Micky Wright | N/A / 82 | Micky Wright | N/A / 82 |
Kevin Ventullo | N/A / 75 | Mike Martin | N/A / 82 | Mike Martin | N/A / 82 |
Mark Rayson | N/A / 75 | Pascal Viets | N/A / 82 | Pascal Viets | N/A / 82 |
Martijn Kool | N/A / 75 | Patrik Nilsson | N/A / 82 | Patrik Nilsson | N/A / 82 |
Micky Wright | N/A / 75 | Peter Osterland | N/A / 82 | Peter Osterland | N/A / 82 |
Mike Martin | N/A / 75 | Robert Shepherd | N/A / 82 | Robert Shepherd | N/A / 82 |
Pascal Viets | N/A / 75 | Ruokai Chen | N/A / 82 | Ruokai Chen | N/A / 82 |
Patrik Nilsson | N/A / 75 | Ryan Dwyer | N/A / 82 | Ryan Dwyer | N/A / 82 |
Ruokai Chen | N/A / 75 | Ryan Honkonen | N/A / 82 | Ryan Honkonen | N/A / 82 |
Ryan Dwyer | N/A / 75 | Stephen Chan | N/A / 82 | Stephen Chan | N/A / 82 |
Ryan Honkonen | N/A / 75 | Sterling Neblett | N/A / 82 | Sterling Neblett | N/A / 82 |
Stephen Chan | N/A / 75 | Steve Bryze | N/A / 82 | Steve Bryze | N/A / 82 |
Sterling Neblett | N/A / 75 | Tim Greneby | N/A / 82 | Tim Greneby | N/A / 82 |
Tim Greneby | N/A / 75 | Tyler Probert | N/A / 82 | Tyler Probert | N/A / 82 |
Tyler Probert | N/A / 75 | Vitor Miranda | N/A / 82 | Vitor Miranda | N/A / 82 |
Vitor Miranda | N/A / 75 | Wes McKinney | N/A / 82 | Wes McKinney | N/A / 82 |