Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Best viewed by Netscape-800x600 pixels
    
     RUHSAL ETKİLEME

          Farzedelim ki çok beğendiğiniz ve arzu ettiğiniz bir hanımla arkadaşlık kurmak istiyorsunuz.İlk önce biraz genel bilgi vereyim.Beyinin EKG aletiyle saptanabilen 4 durumu vardır.Bunlar:
         -Beta (30-14) uyanıklık ve günlük hayatımızı sürdürdüğümüz stressli aralık
         -Alfa  (13-8)   uyanık ve dingin olduğumuz stressiz aralık
         -Theta (7-4)   uykuda olduğumuz ve rüya gördüğümüz aralık
         -Delta (4-1)   uykuda olduğumuz ve rüya görmediğimiz aralık
Parantez içinde belirtilen rakamlar beyin dalgalarımızın titreşim frekansıdır.Rakam düştükçe daha çok gevşer ,rahatlarız.Sıfır konumunda kalp ve beyin durur.Ölüm gerçekleşir.Uzaktan etkilemek için ihtiyacımız olan frekans 4.5 thetadır.(theta- delta sınırı,Matrix filminde bahsedilen yayın derinliği ,broadcast level)Eğer meditasyon,enerji gibi konulara yabancıysanız aşağıdaki yazıları çok yavaş ve dikkat ederek okuyun.

          
          1-Telefonunuzu kapatın,ışıkları söndürün,kapınızı kilitleyin.Kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olun.
          2-Yatağınıza uzanın.
          3-Gevşeme CDnizi walkmeninize yada müzik setinize takın. 
          4-Tüm kaslarınızı gevşetin.Gözlerinizi kapatın.Bir süre Cdyi dinleyin.
          5-Ayak tabanlarınızı hissedin.Dikkatinizi ayak tabanlarınızda toplayın. Oradaki kasları gevşetin.Ayak tabanlarınızdan ılık bir gevşeme enerjisinin akmaya başladığını hissedene kadar dikkatinizi orada tutun.Başka hiç bir düşüncenin aklınızdan geçmesine izin vermeyin.Sanki tüm dünya kararmış geriye sadece ayak tabanlarınız kalmış gibi.Günlük hayat stresi,gelecekle ilgili plan ve projeler arzular, korkular ,insanların bize söyledikleri,bizim insanlara söylediklerimiz sürekli kafamızda dolaşmakta olduğu için bunu başarmak son derece güç bir iştir.Kitapta İleri düzey(state of art) gevşeme ve stress yok etme teknikleri son derece detaylı anlatılmıştır.Çünkü her uygulamanın başı gevşemektir.Ayrıca çok özel bir teknikle kaydedilmiş gevşeme cdsi (kitapla beraber hediye) theta beyin dalgalarının oluşturulmasında ve deltaya kaymadan muhafaza edilmesinde size büyük bir yardımcıdır.
          6-Ayak tabanlarınıza uyguladıklarınızı  sırasıyla bacaklarınıza, karnınıza, sırtınıza, göğsünüze ,kısaca vücudunuzun her bölgesine en son başınızın tepesinde saçları tutan derinize ve oradaki ince kas yapısına uygulayınız. Gevşemeyen hiç bir bölgeniz kalmasın.
          7-Elde edilmesi gereken durum beden ve zihninizden hiç bir sinyal almamaktır.Uykuya dalmakla ,bilinçli kalarak beden ve zihinden hiç bir sinyal almamak arasında çok ince bir çizgi vardır.Muhafaza edilmesi oldukça güçtür.
Burası sizin özel yerinizdir.Burada oluşturulan düşünceler,duygular ve imgeler gerçek hayat matrixi üzerinde son derece güçlü etkiler yapar.Kitapta anlatılan ileri tekniklerle bu durumu günlük hayatınızı yaşarken ,örneğin istemediğiniz bir tavırla karşılaşınca ,bir parmak şıklatması rahatlığında ve hızında geçici süreliğine oluşturabileceksiniz.Matrix filmindeki herşeyin durduğu ,karakterlerin birbirlerine  vurdukları ,kameranın o sahneyi dönerek değişik açılardan  çektiği bölümleri aklınıza getirin.AN
          8-Şimdi baştan çıkarmak istediğiniz kadını bu özel yerinizde,bu boşlukta karşınızda çıplak ayakta dururken imgeleyin.Bir kol uzamı mesafede vücudunun her bölümünü sırasıyla oluşturun.Oluşturduğunuz imaj lazer keskinliğinde olmalı ve görüntüde hiç bir kopukluk olmamalı.
         9-Elinizi yumuşakça uzatıp imajın göğüs uçlarını okşayın.Yaklaşık 5-6 dakika devam edin.Görüntünün çok hoşlandığını,sesler çıkardığını,yüzünün kızardığını, hissettiği duyguları sırasıyla oluşturun ve sakin sevecen bir tonda adınızı kulağına söyleyin.İmaj tahrik olurken,siz kesinlikle tahrik olmayın.Bir doktor profesyönelliği hissedin.Eğer erekte olursanız yalnış bir şeyler vardır.
        10-Oluşturduğunuz imaj gerçek dünyada etkilemeye çalıştığınız kadının bir kopyasıdır ve o insanın bilinçaltıyla bağlantılıdır.Siz bu işlemi uygularken gerçek dünyadaki bilinçaltı sizin adınızla cinsel,orgazmik duyguları birleştirecek ve bunun nereden,neden kaynaklandığını sorgulamayacaktır bile.Bilinç altı böyle işler.Hepimiz birbirimize zihnimizin derinliklerinde bağlıyız.Sakın bundan şüphe etmeyin.
        11-Sabırlı olun ve hergün belirli bir süre bu işlemi tekrarlayın.
        12-İsminizi aynı tonda(özel yerinizde kulağına söylediğiniz gibi) söyleyerek arzu ettiğiniz hanımla tanışın.

        Bu sadece bir başlangıç uygulamasıdır.Bunu yaparak hazırlıksız tanışmaya oranla başarı şansınızı %40-50 artırdınız .Arzu ettiğiniz sonucu almanızı önleyen bazı diğer faktörler vardır.Kitabımı okuyun %100 başarılı olun.

         -Dünyanın ve güneşin manyetik alanlarına bağlanarak gücünüzü artırın.
         -Nefes alış verişlerinizdeki çok eski zamanlardan beri ihtirasla saklanan sırrı öğrenin.
         -Yaşam gücünüzü artırmak için nasıl beslenmeniz gerektiğini öğrenin.
         -Rüya görürken bilinçli olmayı ve rüyayı yönlendirmeyi öğrenin.
         -Hayvan ve bitki bilinçlerine bağlanarak onlardan öğrenin.
         -Sattığınız ürünü enerji yükleyerek karşı konulmaz hale getirmeyi,patronuzdan zam almayı,kendi işinizde başarılı olmayı öğrenin.
         -Bu çok değişken zamanlarda,oradan oraya sürüklenmektense ruhsal stabilizasyon oluşturun.
         -İnsanların büyük çoğunluğunun bağlı olduğu kolektif bilinçten sıyrılmayı öğrenin.Kendi isteklerinizin gerçekleştiği ,yaşanılası dünyayı kurun.
         -Vücudumuzu yoran,
yaşam enerjimizi alan ,erken yaşlanmaya sebep olan beynin ilkel kısmından kaynaklanan enerji parazitlerini ortadan kaldırın.
         
          Eğer yukarıda bahsedilen bazı kavramları anlamıyorsanız bu çok normaldir.
Kitabımda yeni başlayanlar için gerekli açıklamaları yaptım.Ayrıca sonunda bir sözlük bulunmaktadır.
           


            Bilim kurgu mu?
            Deneyin görün!       
ruhsaletkileme@yahoo.com      


                              
                                                                                                   
                                   

                                     ZİHNİN DELTA DURUMU GERÇEK YILDIZ KAPISIDIR
                             HERŞEYİN  MÜMKÜN OLDUĞU BİR DÜNYA DÜŞÜNÜN.
  

                                                                          ' delta state of mind the real stargate'