Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

STARTLIJST WEDSTRIJD STAL SINODA 19 JUNI 2005

 

BIJ UITVALLERS SCHUIFT HET PROGRAMMA IN

 

ZORG ZELF DAT JE OP TIJD OP JE PONY ZIT EN DAT DE BEUGELS OP MAAT GEMAAKT ZIJN, ZORG ER OOK VOOR DAT JE IEMAND HEBT DIE DE PROEF VOORLEEST!

 

MANEGE VOLWASSENEN   RING 1

09.30                           Malisa van Nispen                    Mistral                         L2

09.38                           Karin de Crom                         Boris                            L2

09.46                           Isabella Geense                        Tatjana                         B

09.54                           Marjon Eyckmans                    Pelle                             B

10.04                           Syreetha                                   Angkor                        B zonder galop

10.12                           Jeanette                                    Leandra                       B zonder galop

10.21                           Jacqueline Geers                      Pelle                             B zonder galop

10.29                           Wanda van Dijk                       Boris                            B zonder galop

10.37                           Monica van Loon                     Lola                             B

10.45                           Lilian Geense                           Pelle                             B

 

WEDSTRIJDRUITERS

10.53                           Shirley Nuyten                        Shakira                        MI

11.01                           Irene Storm                            Leroy                           MI

11.09                           Iris Adam                               Pompidou                    LI

11.17                           Maartje van Tiggelen              Kevin                           MI

11.25                           Fleur van Oorschot                 Diana                           L2

11.33                           Vanessa Bastiaansen              Lozinda                        L2

11.41                           Astrid Storm                          Leroy                           MI

11.49                           Shirley Nuyten                       Gelina                           ZI

 

 

BEGINNERSPROEF ONDER BEGELEIDING PROEF 2 RING 1

 

11.57                           Dana Mulder                          Rakker

12.07                           Lotte v.d. Pijl                         Pelle

12.17                           Gerco Nuyten                        Rakker

12.27                           Selina Verburg                       Tamara

12.37                           Jasper van Tilburg                  Rakker

12.47                           Marco ?                                 Tamara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STARTLIJST WEDSTRIJD STAL  SINODA 19 JUNI 2005

 

BIJ UITVALLERS SCHUIFT HET PROGRAMMA IN

 

ZORG ZELF DAT JE OP TIJD OP JE PONY ZIT EN DAT DE BEUGELS OP MAAT GEMAAKT ZIJN, ZORG ER OOK VOOR DAT JE IEMAND HEBT DIE DE PROEF VOORLEEST!

 

MANEGE PONIES AANVANG 09.30 UUR                 RING 2

 

10.00                           Eefke Kuypers                       Tamara             B zonder galop

10.09                           Femke van Hassel                  Brigitte              B zonder galop

10.18                           Romey Goossens                   Mistral              B zonder galop

10.27                           Miranda Oostdijk                  Furie                 B

10.36                           Amber van Ham                    Tamara             B zonder galop

10.45                           Susan den Houting                 Mistral              B zonder galop

10.54                           Maudy van Loon                   Bonnie              B zonder galop

11.03                           Meike                                   Tamara             B zonder galop

11.12                           Jody van de Zande                Mistral              B zonder galop

11.21                           Manuela vd Aarsen                Pelle                 B zonder galop

11.30                           Marissa Geers                       Ruby                LI

11.39                           Faye Mc Donald                    Mistral             B

11.47                           Britt Koolen                           Pelle                B zonder galop

11.55                           Suzanne                                 Tamara            B zonder galop

12.03                           Astrid van Loon                     Mistral             B2

12.11                           Mirella Soffers                       Revanche         B