Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

 

Getpaid.gif (1913 bytes)

Firma GetPaid4.com je dceřinou společností firmy TeknoSurf.com, která je jedna z největších marketingových firem působících na internetu. U Getpaid4 také věnujete malou část obrazovky reklamě a dostanete za to peníze. Také platí do ČR i SR. Reklamní proužek zabírá přibližně 10 % plochy. Tato firma nabízí největší výdělky. Je možné používat Cashsurfers a Getpaid4 současně. Princip je stejný jako u firmy CashSurfers.Není nutné aktivně surfovat (tedy mít aktivní prohlížeč). Stačí jen být připojen k Internetu.

Je občas nutné kliknout na zobrazující se reklamy (0.5 - 5% z celkem zobrazených reklam ). Všechny údaje se zobrazují v online statistice, kterou vyvoláte kliknutím (vpravo na banneru) na malý dolar. Stačí, když budete mít na konci měsíce procento (rate) mezi 0.5 - 5%.

Šek posílají už když nasurfujete 15 dolarů ! Je zde 7 úrovní referování. Za lidi, kteří se přihlásí pod Vás budete dostávat zaplaceno. Hned po registraci je možné si stáhnout program.

Za zobrazení reklamního proužku se Vám počítají minuty ! Výdělek se pohybuje kolem 0.5$ za hodinu. Firma Getpaid4 má limit hodin, které můžete prosurfovat za měsíc : 75 hodin. Výdělek, který obdržíte od svých referers není nijak omezený.

Ukázka šeků

Až budete vyplňovat formulář při registraci, bude tam kolonka "Account Name of the person who referred you". V ní bude již něco předem vyplněno. Prosím, abyste tyto předvyplněné věci nemazali.

Podrobný postup při registraci

REGISTRACE.gif (1574 bytes)

Potom klikněte na JOIN NOW a vyplňte klasický frmulář.

DashedDivider.gif (2015 bytes)

Referenční systém :

Pokud máte kamarády, kteří mají přístup k internetu(v práci, ve škole, doma, internet cafe atd.), může být Váš výdělek několikrát větší. Zaregistrujte je pod sebe a budete dostávat 10 % z toho, co si vydělají Vaši kamarádi, 7 úrovní - schéma nahoře. Tzn. : Nemusíte surfovat na počítači a peníze budete dostávat jen za to, že surfují Vaši kamarádi. Oni přitom nic neztratí, budou dostávat také 0,5 $ za hodinu. Toto platí až do 7.úrovně (level 1-7).

Pro registraci vašich kamarádů postupujte takto :

Stačí uvést do políčka: Account Name of the person who referred you: Vaše uživatelské jméno.
Hypertextový odkaz : http://www.getpaid4.com/cgi-bin/joinnow.cgi?Vaše uživatelské jméno
Tento odkaz je možno umístit na své stránky nebo poslat mailem.

Pozor : Nejedná se o firmy typu letadla, protože :