Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

 

Cash.gif (2205 bytes)

Systém je skoro samý jako u Spedie. U Cashsurfers také věnujete malou část obrazovky reklamě a dostanete za to peníze. Také platí i do ČR. Ale pozor: u této firmy stačí, když jste online a nemusíte mít aktivní okno prohlížeče. Můžete mít navíc zapnuté současně Cashsurfers a GetPaid4. Svislý proužek vlevo na banneru musí svítit zeleně. Je nutno alespoň jednou za minutu pohnout miší. Potom je zaručeno přibývání bodů. Statistiky s bodama jsou mírně zpožděné (asi 60 minut) tak buďte trpěliví.

Banner firmy Cashsurfers vypadá takto:

cashbar.jpg (11493 bytes)

Jakmile se zeregistrujete dojde Vám na Váš mail heslo. Zadejte www.cashsurfers.com -> member area -> vyplňte uživatelské jméno(login) a heslo(password). Stránka která se objeví je vaše statistika. Klikněte na (go), stáhněte program (400 kB) a nainstalujte. Po instalaci vyplňte uživatelské jméno(login) a heslo(password) a proxy server.  Je nutné mít nainstalovaný Internet explorer.

U firmy Cashsurfers si vyděláte přibližně 0,5 $ za hodinu. Pokud se zaregistrujete také na Getpaid4, vyděláte za hodinu 1 $ (to je 35 Kč) . Když surfujete doma přes Internet 2000, stojí Vás hodina surfování asi 15 Kč. Jestliže budete mít reklamy při surfování vyděláte 20 Kč za hodinu. Není zde žádný měsíční limit. Registrace je zdarma. Peníze Vám budou doručovány poštou formou šeku, proto je třeba zadat správnou adresu při registraci (bez diakritiky). Šek si můžete proplatit u každé větší banky. Ověření šeku trvá obyčejně 3 týdny.

 Ukázka šeků

Až budete vyplňovat formulář při registraci, bude tam kolonka "Referrer". V ní bude již něco předem vyplněno. Prosím, abyste tyto předvyplněné věci nemazali.

Podrobný postup při registraci

DashedDivider.gif (2015 bytes)

Referenční systém :

Pokud máte kamarády, kteří mají přístup k internetu(v práci, ve škole, doma, internet cafe atd.), může být Váš výdělek několikrát větší. Zaregistrujte je pod sebe a budete dostávat 10 % z toho, co si vydělají Vaši kamarádi. Tzn. : Nemusíte surfovat na počítači a peníze budete dostávat jen za to, že surfují Vaši kamarádi. Oni přitom nic neztratí, budou dostávat také 0,5 $ za hodinu. Toto platí až do 4.úrovně (level 1-4).

Pro registraci vašich kamarádů postupujte takto :

Stačí uvést do políčka: Referrer: Vaše uživatelské jméno.
Hypertextový odkaz : http://www.cashsurfers.com/?a=HTML&s=Join&referrer=vaše uživatelské jméno
Tento odkaz je možno umístit na své stránky nebo poslat mailem.

Nejedná se o firmy typu letadla, protože :