Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

 

PaidForSurf.gif (2679 bytes)

Tato novinka je podobná firmám jako je Cashsurfers nebo GetPaid4. To znamená že nemusíte aktivně surfovat stačí být jen on-line. Banner opět generuje pohyb myši tak že u vydělávání můžete dělat cokoliv jiného (např. úkoly do školy :-)). Hodiny spolehlivě přibývají to mám odskoušeno. Registrace je samozřejmě zdarma.

Přednosti této firmy:

Takto vypadá platba za Vaše reference

chains.gif (2801 bytes)

Level Current Payout
Direct $0.10/hour
Indirect1 $0.05/hour
Indirect2 $0.05/hour
Indirect3 $0.05/hour
Indirect4 $0.05/hour

Nedostatky této firmy:

Příklad: Pod Vás se zaregistrují Tomáš a Karel.  Tomáš prosurfuje 50 hodin, Karel 25 hodin a Vy 30 hodin za měsíc(na konci měsíce).   Zde je zobrazeno, kolik dostanete zaplaceno:

Vy dostanete zaplaceno 30 hodin za Vaše surfování, za surfování Tomáše dostanete zaplaceno 30 hodin a za surfování Karla dostanete zaplaceno 25 hodin.

Banner PFS a jeho barevné režimy

Aby jste vydělávali musí svítit datum na banneru ZELENĚ , pak je vše v pořádku. Nezáleží co děláte, jaké máte ještě otevřené programy. Dokud budete pripojeni na Internet budete získávat peníze. Jakmile se odpojíte od Internetu, datum na SurfBaru bude ŽLUTÝ, a získávání peněz bude zastaveno. Jen co se opětovně přihlásíte na Internet, budete znovu vydělávat. Jestliže nebudete nejakou dobu počítač používat, pak datum na SurfBar bude ČERVENĚ .Tato barva tam bude do té doby než zas začnete počítač používat.Jestliže kliknete na SurfBaru na PFS (např. budete chtít vidět statistiku) bude datum svítit MODŘE. Hned jak toto menu opustíte, datum na  SurfBar opět zezelená

Až budete vyplňovat formulář při registraci, bude tam kolonka "Referral info". V ní bude již něco předem vyplněno. Prosím, abyste tyto předvyplněné věci nemazali, jinak Vaše registrace neproběhne správně.

Podrobný postup při registraci

REGISTRACE.gif (1574 bytes)

DashedDivider.gif (2015 bytes)

Referenční systém :

Pokud máte kamarády, kteří mají přístup k internetu(v práci, ve škole, doma, internet cafe atd.), může být Váš výdělek několikrát větší. Zaregistrujte je pod sebe a budete dostávat 0,1$ z toho, co si vydělají Vaši kamarádi, viz. referenční tabulka. Tzn. : Nemusíte surfovat na počítači a peníze budete dostávat jen za to, že surfují Vaši kamarádi. Oni přitom nic neztratí, budou dostávat také 0,4 $ za hodinu. Toto platí až do 5.úrovně (level 1-5).

Pro registraci vašich kamarádů postupujte takto :

Hypertextový odkaz : http://www.paidforsurf.com/join.asp?refid=Vaše_uživatelské_jméno
Tento odkaz je možno umístit na své stránky nebo poslat mailem.

Nejedná se o firmy typu letadla, protože :