Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

 

 

ΠοδόσφαιροΒ' ΕθνικήΔ' ΕθνικήΑ' ΕΠΣΣΒ' ΕΠΣΣΓ' ΕΠΣΣΚύπελλο ΕΠΣΣΣτατιστικά

Μπάσκετ

Βόλεϊ

Sports

Επικοινωνία

 
 

Β' Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ

 

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

 

2η Αγωνιστική

 

3η Αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ

3-1

ΧΑΡΩΠΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 4-1 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ  

ΧΑΡΩΠΟ

ΚΑΡΠΕΡΗ

4-1

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 6-0 ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΧΑΡΩΠΟ  

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

0-1

ΚΑΡΠΕΡΗ ΑΓΚΙΣΤΡΟ 2-2 Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ  

ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ

1-0

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ 1-2 ΚΕΡΚΙΝΗ ΚΑΡΠΕΡΗ  

Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ

2-1

ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ

ΚΕΡΚΙΝΗ 2-0 ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  

ΚΕΡΚΙΝΗ

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

3-2

ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 3-0 ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ  

ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

2-1

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 3-1 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ  

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

1-2

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 2-0 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ  

4η Αγωνιστική

 

5η Αγωνιστική

 

6η Αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ  

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ

2-1

ΚΕΡΚΙΝΗ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

3-2
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ  

ΚΕΡΚΙΝΗ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ

0-0

Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ

7-0
ΧΑΡΩΠΟ ΚΕΡΚΙΝΗ  

ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ

3-0

ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

3-2
ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ ΡΟΔΟΠΟΛΗ  

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΧΑΡΩΠΟ

2-1

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

1-3
ΚΑΡΠΕΡΗ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ  

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ

2-3

ΧΑΡΩΠΟ

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

1-1
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΚΑΡΠΕΡΗ

3-0

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

0-0
ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ  

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

2-0

ΚΑΡΠΕΡΗ

ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ

0-4
ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ  

ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ

ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ

1-2

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ

1-1

7η Αγωνιστική

 

8η Αγωνιστική

 

9η Αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 2-0 ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 1-2 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 3-1
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ ΚΕΡΚΙΝΗ 1-5 ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 0-0 ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 0-0
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ 0-3 ΚΕΡΚΙΝΗ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 4-1 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 3-2
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΑΓΚΙΣΤΡΟ 0-0 Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 1-1 ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ ΚΕΡΚΙΝΗ 0-1
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 1-2 ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ 0-0 ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ 1-1
ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ ΧΑΡΩΠΟ 6-1 ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ 4-2 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΑΓΚΙΣΤΡΟ 0-2
ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ 0-2 ΧΑΡΩΠΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 4-1 ΚΑΡΠΕΡΗ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 2-2
ΚΑΡΠΕΡΗ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2-3 ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ ΚΑΡΠΕΡΗ 3-0 ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ ΧΑΡΩΠΟ 1-1

10η Αγωνιστική

 

11η Αγωνιστική

 

12η Αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ   ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ   ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ  
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ   ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ   ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ  
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ   ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ   ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  
ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ   ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ   ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΑΡΠΕΡΗ  
ΚΕΡΚΙΝΗ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ   ΚΑΡΠΕΡΗ ΡΟΔΟΠΟΛΗ   ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ  
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΚΑΡΠΕΡΗ   ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ ΚΕΡΚΙΝΗ   ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΧΑΡΩΠΟ  
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ   ΧΑΡΩΠΟ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ   ΚΕΡΚΙΝΗ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ  
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΧΑΡΩΠΟ   ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΑΓΚΙΣΤΡΟ   Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΑΓΚΙΣΤΡΟ  

13η Αγωνιστική

 

14η Αγωνιστική

 

15η Αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ   ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ   ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΚΑΡΠΕΡΗ  
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ   ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ ΚΑΡΠΕΡΗ   ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  
ΚΑΡΠΕΡΗ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ   ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ   ΧΑΡΩΠΟ ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ  
ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ   ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΧΑΡΩΠΟ   ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ  
ΧΑΡΩΠΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ   ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ   ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ  
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ   ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΑΓΚΙΣΤΡΟ   Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ  
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗ   ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ   ΚΕΡΚΙΝΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΚΕΡΚΙΝΗ   ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΚΕΡΚΙΝΗ   ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ  

 

Ο 1ος Όμιλος σε 9 αγώνες

1

ΚΕΡΚΙΝΗ

22 21-8
2

ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ

19 23-6
3

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

19 18-11
4

Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ

18 22-8
5

ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ

18 18-6
6

ΑΓΓΙΣΤΡΟ

17 10-5
7

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

14 14-13
8

ΑΝ.ΠΟΡΟΪΑ

11 16-14
9

ΧΑΡΩΠΟ

11 17-17
10

ΡΟΔΟΠΟΛΗ

10 11-18
11

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

9 11-14
12

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

8 8-18
13

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

7 11-22
14

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ

7 11-26
15

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

5 9-19
16

ΚΑΡΠΕΡΗ

5 10-25

 

 

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

 

2η Αγωνιστική

 

3η Αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΘΕΡΜΑ   ΒΕΡΓΗ ΣΚΟΥΤΑΡΙ 3-2 ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΣΚΟΤΟΥΣΑ  
ΒΕΡΓΗ ΑΔΕΛΦΙΚΟ   ΘΕΡΜΑ ΣΚΟΤΟΥΣΑ 1-3 ΑΜΠ.ΛΙΒ. ΒΕΡΓΗ  
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ   ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΑΜΠ.ΛΙΒ. 3-0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΘΕΡΜΑ  
ΑΜΠ.ΛΙΒ. ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ   ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1-1 ΒΑΜΒΑΚΙΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟ  
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ   ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ ΒΑΜΒΑΚΙΑ 1-1 ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ  
ΒΑΜΒΑΚΙΑ Κ.ΔΕΝΔΡΑ   ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ 1-3 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ  
ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ   Κ.ΔΕΝΔΡΑ ΧΡΙΣΤΟΣ 3-0 ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ  
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ   ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1-1 Κ.ΔΕΝΔΡΑ ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ  

4η Αγωνιστική

 

5η Αγωνιστική

 

6η Αγωνιστική

ΑΜΠ.ΛΙΒ. ΣΚΟΥΤΑΡΙ  

ΣΚΟΥΤΑΡΙ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

2-1

ΒΑΜΒΑΚΙΑ

ΣΚΟΥΤΑΡΙ

3-3
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ  

ΒΑΜΒΑΚΙΑ

ΑΜΠ.ΛΙΒ.

1-1

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ

7-1
ΒΕΡΓΗ ΒΑΜΒΑΚΙΑ  

ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ

ΣΚΟΤΟΥΣΑ

1-3

ΑΜΠ.ΛΙΒ.

ΧΡΙΣΤΟΣ

2-1
ΘΕΡΜΑ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ  

ΧΡΙΣΤΟΣ

ΒΕΡΓΗ

3-2

ΣΚΟΤΟΥΣΑ

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

3-0
ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΧΡΙΣΤΟΣ  

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΘΕΡΜΑ

3-0

ΒΕΡΓΗ

ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ

2-1
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ  

ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ

ΑΔΕΛΦΙΚΟ

0-3

ΘΕΡΜΑ

Κ.ΔΕΝΔΡΑ

2-1
ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ  

Κ.ΔΕΝΔΡΑ

ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

1-1

ΑΔΕΛΦΙΚΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

2-0
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ Κ.ΔΕΝΔΡΑ  

ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

5-0

ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ

2-3

7η Αγωνιστική

 

8η Αγωνιστική

 

9η Αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ 5-1 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙ 1-2 ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2-3
ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΑ 1-2 ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0-9 ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ ΧΡΙΣΤΟΣ 1-1
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3-1 ΒΑΜΒΑΚΙΑ ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ 6-0 Κ.ΔΕΝΔΡΑ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ 2-0
ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ ΑΜΠ.ΛΙΒ. 3-0 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ Κ.ΔΕΝΔΡΑ 1-5 ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΒΑΜΒΑΚΙΑ 2-6
Κ.ΔΕΝΔΡΑ ΣΚΟΤΟΥΣΑ 1-0 ΑΜΠ.ΛΙΒ. ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 2-1 ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2-1
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΒΕΡΓΗ 2-4 ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ 1-0 ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ ΑΜΠ.ΛΙΒ. 1-2
ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ ΘΕΡΜΑ 7-4 ΒΕΡΓΗ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 5-0 ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΣΚΟΤΟΥΣΑ 1-0
ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 5-1 ΘΕΡΜΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟ 0-4 ΘΕΡΜΑ ΒΕΡΓΗ 3-1

10η Αγωνιστική

 

11η Αγωνιστική

 

12η Αγωνιστική

ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ ΣΚΟΥΤΑΡΙ   ΣΚΟΥΤΑΡΙ Κ.ΔΕΝΔΡΑ   ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΣΚΟΥΤΑΡΙ  
ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ Κ.ΔΕΝΔΡΑ   ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ   Κ.ΔΕΝΔΡΑ ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ  
ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ   ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ   ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ  
ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ   ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΣ   ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΑΔΕΛΦΙΚΟ  
ΒΑΜΒΑΚΙΑ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ   ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ   ΧΡΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΑ  
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΑΔΕΛΦΙΚΟ   ΘΕΡΜΑ ΒΑΜΒΑΚΙΑ   ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΒΕΡΓΗ  
ΑΜΠ.ΛΙΒ. ΘΕΡΜΑ   ΒΕΡΓΗ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ   ΒΑΜΒΑΚΙΑ ΣΚΟΤΟΥΣΑ  
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΒΕΡΓΗ   ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΑΜΠ.ΛΙΒ.   ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΑΜΠ.ΛΙΒ.  

13η Αγωνιστική

 

14η Αγωνιστική

 

15η Αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ   ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΙ   ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΑΔΕΛΦΙΚΟ  
ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ   ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟ   ΘΕΡΜΑ ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ  
ΑΔΕΛΦΙΚΟ Κ.ΔΕΝΔΡΑ   ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΘΕΡΜΑ   ΒΕΡΓΗ ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ  
ΘΕΡΜΑ ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ   Κ.ΔΕΝΔΡΑ ΒΕΡΓΗ   ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ  
ΒΕΡΓΗ ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ   ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ ΣΚΟΤΟΥΣΑ   ΑΜΠ.ΛΙΒ. Κ.ΔΕΝΔΡΑ  
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΧΡΙΣΤΟΣ   ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΑΜΠ.ΛΙΒ.   ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ  
ΑΜΠ.ΛΙΒ. ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ   ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ   ΒΑΜΒΑΚΙΑ ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ  
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΒΑΜΒΑΚΙΑ   ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΒΑΜΒΑΚΙΑ   ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ ΧΡΙΣΤΟΣ  

 

Ο 2ος Όμιλος σε 9 αγώνες

1

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

22 31-8
2

ΑΔΕΛΦΙΚΟ

22 23-5
3

ΣΚΟΥΤΑΡΙ

19 30-14
4

ΒΕΡΓΗ

19 24-13
5

Κ.ΔΕΝΔΡΑ

19 20-12
6

ΣΚΟΤΟΥΣΑ

18 18-9
7

ΑΝ.ΚΑΜΗΛΑ

17 23-12
8

ΒΑΜΒΑΚΙΑ

17 26-22
9

ΑΜΠΕΛΟΙ-ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ

13 11-17
10

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

10 20-18
11

ΘΕΡΜΑ

9 13-31
12

ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ

8 11-19
13

ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ

6 10-36
14

ΧΡΙΣΤΟΣ

5 9-22
15

ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ

2 9-29

16

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

0 10-31

 

 

3ος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική

 

2η Αγωνιστική

 

3η Αγωνιστική

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

4η Αγωνιστική

 

5η Αγωνιστική

 

6η Αγωνιστική

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

7η Αγωνιστική

 

8η Αγωνιστική

 

9η Αγωνιστική

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

10η Αγωνιστική

 

11η Αγωνιστική

 

12η Αγωνιστική

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

13η Αγωνιστική

 

14η Αγωνιστική

 

15η Αγωνιστική

                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

Ο 3ος Όμιλος σε 9 αγώνες

1

Ανατολη

27

29-9
2

Παμβλαχιακος

25

30-7
3

Τουμπα

22

20-8
4

Βαλτοτοπι*

19

14-7
5

Εμμανουηλ Παπας

16

23-11
6

Νεοχωρι

14

15-9
7

Ροδολιβος

13

17-15
8

Ορεινη

11

13-13
9

Θολος

11

9-13
10

Ιωνικος

10

12-14
11

Πενταπολη

9

11-17
12

Θυελλα

8

8-22
13

Μαυρολοφος

7

7-22
14

Φωστηρας*

6

5-11
15

Οινουσα

5

4-14

16

Ατρομητος

0

2-27

 *Εκκρεμει ο αγώνας Βαλτοτόπι-Φωστήρας.