Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
Level - Elite    
Women's Trios Mixed Pairs Women's Pairs
Dupree, Richard, Bisgaard (CCG) S.Booth, Davis (Empire) Bonnert, Gardner (Empire)
DaSilva, Shabow, Heider (Empire) Duncan, Vaughn (CATS)  
Miller, Pruitt, Middag (Empire) JR Rodriguez, Fitzimmons (NCSA)  
Davis, Hilton, Madavo (EAGC) Slavinsky, Grear (EAGC) JR  
Eicher, Guile, Cole (XTR) Solodar, Wee (ATA) JR  
Horrell, Vogelli, Annoson (CATS) Brunson, Stewart (Empire)  
Meier, Meier, Gray (ATA)    
Davis, Oberst, Nickerson (ATA)    
Nicolo, Topp, Hatch (Wings) JR    
Weisberg, Gillett, Zupanic (CATS) JR    
Nannep, Olivencia, Horrell (ATA)    
     
Level 10    
WT 14-17 MxPr 14-17 WP 14-17
May, Echette, Shackelford (FLIP) Hill, Aguilar (Empire) Baker, Morgan (Novaks)
    Whiddon, Borchardt (NOAT)
    Bohl, Nowack (MAATT)
     
WT 18+ MxPr 18+ WP 18+
Etherton, Kreft, deGuire (PCE) Simmons, Suljak (PCE)  
N.Booth, Chapman, Mitchell (NCSA)    
Eisenhart, Cooley, Walters (EAGC)    
Anoll, Kushel, Miller (Novaks)    
Simikowski, Gobright, Kato (ATA)    
Thomason, Njirich, Williams (ASAG)    
     
     
Level 9    
WT 11-13    
Greenlee, Hoyne, Eckles (MCSA)    
     
WT 14-17 MxPr  14-17 WP 11-13
Suljack, Neidel, DeGuire (PCE) Smith, Olivencia (ATA) Couglin, Oster (EGA)
Faucheux, Barrilleaux, Crear (EGA) Thibodeaux, Pinner (CCG)  
Becnel,Cvitanovic,Landry (FLIP) Kincher, Gibbs (MCSA) WP 14-17
Shanks, Brand, Bohl (MAATT)   Olivencia, Dembry (ATA)
Hower, Harpster, Stevens (XTR) MPr 14-17 VanZummerman, Berlin (Novaks)
Osoria, Staggs, Machado (CAG) Wee, Martincik (ATA) Bump, Garcia (MGSA)
Edwards, Nozaki, Schreiber (ATA) Kanavel Kindell (ATA) Henniger, Sanchez (WINGS)
Henthorn, Wait, Mummaw (AE)   Perkins, Turner (MCSA)
    Henthorn, Mummaw (AE)
     
WT 18+ MxPr 18+ WP 18+
Mahon, Mahon, Scharztrauber (PCE) Hunt, Nowak (CATT) Gordon, Kniceley (H2H)
Cinton, Wilson, Whiddon (NOAT) M.Booth, Allen (NCSA) Eisinger, Esquivel (NCSA)
Hurrelmeyer, Nowack, Hannah (CATT) Nelson, Henthorn (AE) Fischer, Lupo (ASAG)
Villegas, Cardenas, Surber (CAG)    
Money, Bryan, Mummaw (AE)    
Ellis, Manyard, Chilliard (Aerials)    
     
Level 8    
WT 11-13 MxPr 11-13 WP 11-13
Huegsen, Kottwitx, Moritz (MAATT)   Stone, Moritz (MAATT)
Brady, Clarke, Wardwell (Novaks)    
Michaels, Johnston, Maurer (Empire) MxPr 14-17 WP 14-17
  Pridemore, Hiatt (H2H) Randazzo, B.Hertzfeld (EAGC)
  Ward, McVeigh (Empire) Goldberg, Geppert (EAGC)
  Gaiter, Spencer (MCSA) Wait/Case (AE)
WT 14-17   DeGuire, Suljak (PCE)
Cephas,Cephas,Dobson (Novaks) MxPr 18+ Franke, Werner (EGA)
Beerman, Zelenka, Potter (EGA) Zemel, Welker (SLAT) Randazzo, B.Hertzfeld (EAGC)
Ball, Ball, Peters (Xtr) Clifton, Spiginer (TSR) Goodrum, Bennett (CAG)
Haller, Haller, Nicholson (MNM) Darling, Volz (FAST) Gragg, Unstattd (AE)
Anoll, Morgan, Grogan (Novaks)    
Clouteir, Santiago, Shein (Xtr)    
Seto, Ventura, Vachon (ATA)    
Silva, Osoria, Geer (CAG)    
Welch, East, Rodgess (NCSA)    
Fannell, Bickle, Ritter (CAG)    
    WP 18+
WT 18+   Money, Mock (AE)
Barlar, Barlar, Tustanowsky (SLAT)   Koch, Won (PCE)
Lewis, Gilbert, Goldmann (TAT)   Braun, Bibas (SLAT)
Rusk, Nicholson, Eckert (MNM)   Fontenant, Dale (LAT)
Despeauz, Taylor, Martin (CCOAST)   Cunningham, Drysen (NCSA)
    Boucher, White (AIM)
Level 7    
WT 11-13 MxPr 11-13 WP 11-13
Tarzetti, Mathews, Lawrence (EGA) Martinez, Rivers (Novaks) Fogelbach, Won (PCE)     Heugsen, Walsh (MAATT)
Black, Biaunier, Kleine (H2H) Miller, Preston (SSYMCA) Tichey, Aguilar (Empire)    Kottwitz, King (MAATT)
Petersen, Hales, Fulcher (PGC)   Chiocchio, Smith (Novaks)  Clemons, Belloir (MAATT)
Davidson, Villegas, Barrett (CAG) MxPr 14-17 Majeed, Caviness (H2H)      Mummaw, Muehlberger (AE)
Clemons, Walsh, King (MAATT) Won, Perry (PCE) Sleter, Kitchens (SRVDA)     Gragg, Pettmann (AE)
Stone, Turnbough, Bellior (MAATT) Maurer, Crawley (Empire) Harris, Giblin (SRVDA)       Smith, Maynard (Aerials)
  Westra,Theis (TSR) Klein, Augustine (EGA)
  Grubb, Deslauriers (PGC)  
WT 14-17   WP 14-17
Longi, Mosher, Condouret (Alamo) MxPr 18+ Longi, Mosher (Alamo)   
Mary, Adrienne, Hannah (NOAT) Fernandes, Kriletch (CAG) Kappel, Alexis Thibodeaux (CCG)
Parzanese, Osterhout, Petersen (MNM)   Parzanese, Osterhout (MNM)
Landry,Gaudin,Metzger (FLIP)   Nicholson, Eckert (MNM)
Gragg, Case, Erteld (AE)   Dupont, Walls (NOAT)
Rockhill, Summers, Fine (SDG)   Sevick, Kitchell (TAT)
Meyer, Meyer, Rankin (ATA)   Santiago, Peters (Xtr)
Miller, Kaher-Jackson, Hanna (CCOAST)   Legg, Dennis (LAT)
Trujillo, Wilson, Souza (FAST)   Cloutier, Ardoin (Xtr)          Hicks, Pittman (AE)
Bump, Katz, Jensen (MGSA)   Welsch, Spray (NCSA)         Kenny, Vaughan (ODC)
Haran, Lueck, Stevens (CAG) Waddell, Barnett (TSR)         OMara, Vaughan (ODC)
Autrand, Castillo, Montes (CAG) WT 14-17 continued... Haller, Haller (MNM)           Hagen, Hilliard (Aerials)
Rocha, Wright, McFarland (CAG) Kenny, Haywood, Vaughan (OCD) Davis, Holmes (PGC)           Vanscoy, Jones (Aerials)
Boltwood, Simmons, Simpers (CAG) Howard, Smith, Dingey (Aerials) Norgrew, Hathaway (Wings)      Pucket, Dingey (Aerials)
Hammerstein, Gardner, Fletcher (CAG) Howard, Murphy, Manyard (Aerials) Lamanna, Tidwell (Wings)       Gaier, Preston (SSYMCA)
Hicks, Gragg, Umstattd (AE) Egbert, Eck, Preston (SSYMCA) Clark, Wait (AE)                Egbert, Bechtel (SSYMCA)
Clark, Stephenson, Sheilds (AE)   Schipper, Lebow (CAG)
    Legg, Dennis (LAT)
     
WT 10- MP 11-13  
Beck, Hohstadt, Stearns (CAG) Miller, Bauer (SSYMCA)  
    WP 18+
WT 18+ MPr 18+ Addison, Payne (LAT)
Koch, Fogelbach, Won (PCE) Simmons, Perry (PCE) Jackobsen, J.Hertzfeld (EAGC)
Hoefle, Henning, Hoefle (ASAG)   Demyanyuk, Brown (H2H)
    Ross, Meier (ATA)               Erteld, Gowan (AE)
    Hanna, Despeaux (CCOAST)       Ducat, Kerrigan (Toledo)
    Taylor, Martin (CCOAST)
    Girourd, Davis (CAG)