Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
NIEUWSBRIEF  DECEMBER  2002

 

AGENDA december:

2  december       18:30 uur voorspeelavond jeugd Amicitia en daarna repetitie in het Wapen van Steenbergen.

9  december       19:30 uur repetitie in het Wapen van Steenbergen.

16 december       19:30 uur repetitie in het Wapen van Steenbergen.

23 december       19:30 uur repetitie in het Wapen van Steenbergen.

30 december       19:30 uur repetitie in het Wapen van Steenbergen.

6  januari          19:30 uur repetitie in het Wapen van Steenbergen

8  januari          20:00 uur repetitie in een nog nader te bepalen locatie.

11 januari          19:00 uur generale repetitie in de Acordis zaal.

12 januari          13:00 uur repetitie in de Acordis zaal voorafgaande aan het nieuwjaars concert van 14:30 uur

 

ACTIVITEITEN:

12 januari Nieuwjaarsconcert, aanvang 14:30 uur.

Let op : concert met muziek vereniging ’t HOR in Roosendaal wat gepland stond op 9 februari wordt verplaatst naar een nader te bepalen datum.

21 maart concert scholen project “Samen muziek maken geblazen“ , informatie hierover volgt nog.

 

Mededelingen :

·          Zoals medegedeeld is op de repetitie van 25 november zijn Amicitia en dhr Bjorn van Pruijsen overeen gekomen dat Bjorn de dirigentstok van Arnold per 13-01-2003 over gaat nemen dus danken wij vanaf deze plaats Arnold Wensink hartelijk voor de 26 jaar dat hij met veel inzet het harmonie orkest Amicitia gedirigeerd heeft en wensen wij Bjorn van Pruijsen veel succes toe als nieuwe dirigent van Amicitia. 

·          Dingen voor op de website www.amicitia.hafabra.nl kunnen doorgegeven worden aan Hans Baaten.

·          Heb je een e-mail adres dan a.u.b. even doorgeven aan het secretariaat zodat we dit in het bestand kunnen opnemen.

·          Grote club loten : de trekking is op 14 november geweest en de loten die als eindcijfer 04 hadden hebben €5,00 gewonnen en volgens de lijst zijn deze loten ge- of verkocht door Martijn van Beurden, Simone Gommers en Arnold Wensink.  We hadden nog 40 loten over waar geen prijs op gevallen is maar in totaal heeft de actie € 400,-- opgebracht voor de penningmeester.

·          Kerstkaarten : zoals jullie weten verkoopt Amicitia dit jaar kerstkaarten, dit om de kas te spekken dus a.u.b. allemaal zoveel mogelijk kaarten kopen of verkopen zodat we weer wat extra ruimte krijgen om leuke dingen te doen, de kaarten kosten per pakje van 12 kaarten € 2,25 en 3 pakjes voor € 6,-- dus allemaal succes.

·          Nieuwjaarsconcert : de voorbereidingen zijn alweer in volle gang dus is het nog zoeken aan een gast club of groep om ons concert op te luisteren, we zullen dit jaar ook weer een beroep op u doen wat betreft het meehelpen want we komen bij o.a. opbouw en inrichting zaal, het maken en op opzetten van het decor, werkzaamheden tijdens het concert zoals kassa en barhulp en na het concert het opruimen en schoonmaken van de zaal handen tekort dus zal u de komende tijd gevraagd worden om ook hieraan uw medewerking te verlenen.

 

VERJAARDAGEN:

De volgende leden van Amicitia zijn in december jarig :

Dini van der weegen                                12   december

Janneke Dalmeijer          jeugdlid             23   december.

Simone Groenenboom                               26  december.

                       

Bij deze van harte Gefeliciteerd namens leden en bestuur harmonie Amicitia