Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Toto nejsou oficiální www-stránky Skyline International ani společnosti Axis Club.

 

Skyline International

Tisícům lidí v evropských zemích dosud nedaří vydělat ani tolik peněz, aby vyrovnaly svůj vklad (cca 1400 USD (popř. 1900 USD)).

Jak to začne: Člověk, který Vám chce nabídnout práci ve Skyline, se může tvářit před vámi nadšeně a bohatě. Může Vám říkat, že má pro vás bombastickou nabídku, popř. dobré zaměstnání. Poté byste s ním měl jet o víkendu (sobota nebo neděle) na firemní prezentaci. Často chce tento člověk po Vás 340 až 400 Kč.

Místo konání prezentace: může tam být spousta aut a lidí, lidé z ochranky, několik drahých automobilů. Váš přivádějící může vše komentovat, že prý zde tito lidé tolik vydělávají, že si takové automobily mohou dovolit apod.

1900 USD už nějaká částka je: za tuto částku můžete např. jet na 5 měsíců k moři!!!

Částky uvedené v Minimálním plánu platí pro předpoklad, že Vaše tempo dobírání a tempo dobírání všech Vašich "podřízených" (lidí pod Vámi) činí 1 člověk za 1 měsíc. Pokud však vezmete v úvahu, že mnoho lidí si dobere sotva průměrně 1 člověka za půl roku a mnoho lidí už nedobírá lidi vůbec (tím pádem se vaše pyramida "bortí"), výsledné částky jsou podstatně podstatně nižší.

Ve Skyline se chlubí tím, že v jejich zaměstnání si všichni tykají, při práci i při školení se baví, všichni se při loučení líbají, máte zdarma pití apod. Když zaplatíte Vašim nadřízeným v zaměstnání 1900 USD, taky se k Vám mohou chovat podobně.

Rozdíl mezi mnou a mým managerem činí cca 2 roky (co se týče doby působnosti ve Skyline). Za tu dobu přibylo ve Skyline cca 13.000 lidí. Dnes je ve Skyline 15.000 lidí. Tzn., že před těmi dvěma lety bylo ve Skyline 2.000 lidí. Ve dvojnásobný prospěch pro Skyline budu počítat pro jistotu pouze s tisícovkou lidí. Za předpokladu, že by si každý z těch 2.000 lidí dokázal dobrat 4 lidi a ti 4 lidé také 4 lidi atd., tak pro to, aby výpočtem vyšel za dva roky výsledek 15.000 lidí, by muselo být průměrné tempo dobírání cca 3 měsíce (čili žádné 1 za měsíc či dokonce za týden).

Naopak, kdybych vzal případ z Minimálního plánu, kdy tempo dobírání má být 1 člověk za měsíc (tzn. 4 noví lidé = 4 měsíce), ve Skyline by mělo být na začátku roku 2000 přes 4.000.000 (slovy: čtyři miliony) účastníků!!!, a ne 15.000 účastníků.

Také je zajímavý tento fakt: Skyline má dle jejich údajů k lednu roku 2000 cca 15.000 účastníků a dosud bylo na provizích vyplaceno řádově 10 milionů USD (tj. řádově 350 milionů Kč). Podílem zjistíme, že průměrný celkový výdělek každého účastníka za celé období (ne měsíčně!) jeho působnosti ve Skyline činí cca 23 tisíc Kč. A když je tedy ve Skyline tolik lidí s údajným platem 300.000 (manageři) a přes 1.200.000 Kč (ředitel(é)) měsíčně(!!!), kolik lidí musí být logicky s platem 0 Kč!. Např. jen za měsíční plat jen jednoho ředitele musí teoreticky měsíčně zůstat bez platu 43 účastníků. Vzhledem k počtu měsíců a managerů a ředitelů však bude výsledný počet mnohonásobně větší.

Toto jsou velmi zjednodušené výpočty, ale i kdyby se vzali v úvahu některé skutečnosti, se kterými se zde nepočítalo, na výsledku by se to až zase tak neprojevilo.

Manageři se stále oháněli tvrzením, že až bude nově schválen tiskový zákon, budeme mít od novinářů pokoj. Nový tiskový zákon totiž neumožní otisknout článek s údaji, které nebudou podložené (to říkají manageři). Nezabrání to však zveřejňování faktů. podobných tabulek, které mluví za všechno. Je jen otázkou času, kdy vyjdou další články v novinách.

Po odvysílání reportáží v TV a po vyjití článků v novinách a časopisech se počet důvěřivců snížil, ale ne zase o mnoho. Patrně to bylo proto, že reportáže nevyšly ve všech novinách a televizních společnostech, a také ne ve stejnou dobu.

Manager může tvrdit, že Skyline je v ČR teprve v začátcích, že je otevřeno jen (např.) 5 prezentačních sálů, tj. (např.) 5 sálů na celou ČR. Ale již se nezmíní o tom, že předtím probíhaly prezentace na mnoha jiných místech republiky (Králíky, Havířov, Vyškov, Brno, Rosice, Nesovice, Čelákovice a další).

Všem těm, co se cítí poškozeni firmou Skyline Int., doporučujeme, aby si schovávali všechny hmotné i duševní materiály a podklady týkající se účasti v MLM Skyline.

Prodám skripta (6 dílů) s názvem "Uspěšná cesta". Tyto skripta můžete získat, když si koupíte kurs u firmy Skyline International. Bude Vás to ale stát cca 1900 USD. Já Vám skripta nabízím pouze za 1600 USD. Vzhledem k tomu, co jsem o skriptech slyšel, a také dle vlastního názoru tyto skripta osobně nedoporučuji jako návod na zaručený úspěch v životě. Ale mohou o něj mít zájem lidé zabývající se psychologií či filosofií. Jako bonus zdarma přenechám tento webový prostor s odkazem zaregistrovaným v mnoha vyhledávačích.

 

Další odkazy o firmě Skyline nalezené na internetu

Názory jiných lidí na skripta a na firmu Skyline International

 

 Své názory můžete psát na email sky4@post.cz