Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
SPEELDAG 1 – 4 SEPTEMBER 1999

12.00 uur OTTERLO 2–DE PAASBERG 2

14.30 uur KESTEREN 2- SPARTA’57 2

14.30 uur UNI VV 3 – APELDOORN 4

12.00 uur SDS’55 2 – SKV 3

12.45 uur BENNEKOM 4 – DZC’68 3

14.30 uur PR.BERNH. 2 – REDICHEM 2

SPEELDAG 2 – 11 SEPTEMBER 1999

12.30 uur SPARTA’57 2 – OTTERLO 2

15.00 uur APELDOORN 4–KESTEREN 2

12.00 uur SKV 3 – UNI VV 3

15.00 uur DZC’68 3 – SDS’55 2

12.00 uur REDICHEM 2-BENNEKOM 4

11.30 uur PAASBERG 2-PR.BERNH. 2

SPEELDAG 3 – 18 SEPTEMBER 1999

12.30 uur SPARTA’57 2-PAASBERG 2

12.00 uur OTTERLO 2 – APELDOORN 4

14.30 uur KESTEREN 2 – SKV 3

14.30 uur UNI VV 3 – DZC’68 3

12.00 uur SDS’55 2 – REDICHEM 2

12.45 uur BENNEKOM 4-PR.BERNH. 2

SPEELDAG 4 – 25 SEPTEMBER 1999

15.00 uur APELDOORN 4-SPARTA’57 2

12.00 uur SKV 3 – OTTERLO 2

15.00 uur DZC’68 3 – KESTEREN 2

12.00 uur REDICHEM 2 – UNI VV 3

14.30 uur PR.BERNHARD 2 - SDS’55 2

11.30 uur PAASBERG 2 - BENNEKOM 4

SPEELDAG 5 – 2 OKTOBER 1999

15.00 uur APELDOORN 4-PAASBERG 2

12.30 uur SPARTA’57 2 – SKV 3

12.00 uur OTTERLO 2 – DZC’68 3

14.30 uur KESTEREN 2 – REDICHEM 2

14.30 uur UNI VV 3 – PR.BERNHARD 2

12.00 uur SDS’55 2 – BENNEKOM 4

SPEELDAG 6 – 9 OKTOBER 1999

12.00 uur SKV 3 – APELDOORN 4

15.00 uur DZC’68 3 – SPARTA’57 2

12.00 uur REDICHEM 2 – OTTERLO 2

14.30 uur PR.BERNHARD 2-KESTEREN 2

12.45 uur BENNEKOM 4 – UNI VV 3

11.30 uur DE PAASBERG 2-SDS’55 2

SPEELDAG 7 – 16 OKTOBER 1999

12.00 uur SKV 3 – DE PAASBERG 2

15.00 uur APELDOORN 4- DZC’68 3

12.30 uur SPARTA’57 2 – REDICHEM 2

12.00 uur OTTERLO 2-PR.BERNHARD 2

14.30 uur KESTEREN 2-BENNEKOM 4

14.30 uur UNI VV 3 – SDS’55 2

SPEELDAG 8 – 30 OKTOBER 1999

15.00 uur DZC’68 3 - SKV 3

12.00 uur REDICHEM 2 – APELDOORN 4

14.30 uur PR.BERNHARD 2-SPARTA’57 2

12.45 uur BENNEKOM 4- OTTERLO 2

12.00 uur SDS’55 2 – KESTEREN 2

11.30 uur DE PAASBERG 2-UNI VV 3

SPEELDAG 9 – 6 NOVEMBER 1999

15.00 uur DZC’68 3 – DE PAASBERG 2

12.00 uur SKV 3 – REDICHEM 2

15.00 uur APELDOORN 4-PR.BERNH.2

12.30 uur SPARTA’57 2 – BENNEKOM 4

12.00 uur OTTERLO 2 – SDS’55 2

14.30 uur KESTEREN 2 – UNI VV 3

SPEELDAG10 – 13 NOVEMBER 1999

12.00 uur REDICHEM 2 - DZC’68 3

14.30 uur PR.BERNHARD 2 - SKV 3

12.45 uur BENNEKOM 4-APELDOORN 4

12.00 uur SDS’55 2 – SPARTA’57 2

14.30 uur UNI VV 3 – OTTERLO 2

14.30 uur KESTEREN 2– PAASBERG 2

SPEELDAG 11 – 20 NOVEMBER 1999

11.30 uur DE PAASBERG 2-REDICHEM 2

15.00 uur DZC’68 3 – PR.BERNHARD 2

12.00 uur SKV 3 – BENNEKOM 4

15.00 uur APELDOORN 4 – SDS’55 2

12.30 uur SPARTA’57 2 – UNI VV 3

12.00 uur OTTERLO 2 – KESTEREN 2