Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!


eczaneesra@hotmail.com
Son Güncelleme
Ağustos 08, 2001

Güneş yanıklarına artık son
Denizin ve kumun keyfini sürerken güneşin zararlı etkilerini aklınızdan çıkarmayın. Unutmayın ki bronzlaşmak uğruna kızarmış ekmeğe dönüşebilirsiniz. Bu gerçekten yola çıkan kozmetik firmaları sağlıklı ve kalıcı bronzluk sağlayan, her cilt tipine uygun ürünler sunuyor. UVA, UVB ve kızıl ötesi ışınlara karşı etkin koruma sağlayan ürünler, erken cilt yaşlanmasını önlüyor. Güneş alerjisi riskini de en aza indiren güneş bakım ürünleri, cildi esnek ve yumuşak bir hale kavuşturuyor. İçeriğinde değişik vitamin ve yağlar bulunan ürünler, suya karşı dayanıklılık özelliği gösteriyor.

Bronzlaşmak hakkında daha çok bilgi için lütfen tıklayınız

NIVEA’DAN SAĞLIKLI BRONZLUK
Nivea Sun ürünleri, içeriğindeki hidrolipid bakım kompleksi sayesinde cildin doğal nem dengesini koruyor. Cildi esnek ve yumuşak bir hale getiren ürünler, sağlıklı bir bronzluk kazandırıyor. Seride yer alan Nivea Sun Sensitive Sonnen Balsam, güneş alerjisini en aza indirgiyor. Hızlı ve kolay uygulanabilen Nivea Sun Selbstbraunungs Spray, cildin nem oranını koruyor. Nivea'nın hindistan cevizi içeren güneş yağı Nivea Sun Tropical Öl cildin daha az bronzlaşmasını sağlarken, Nivea Sun Tropical Gel, içeriğindeki E vitamini sayesinde erken cilt yaşlanmasını önlüyor.
BEŞ FARKLI SEBAMED
Sebamed'in suya dayanıklı güneş ürünleri, hem yetişkinler hem de çocuklar için güvenilir koruma sağlıyor. İçeriğinde deniz yosunu ve doğal yağlar bulunan ürünler, cildi yatıştırıyor. Sebamed güneş serisinde 5 farklı cilt tipi için 5 koruma faktörlü ürün bulunuyor.
ROC’TAN SANTE SOLEIL
RoC, geniş bir güneş bakım serisi sunuyor. RoC Sante Soleil Serisi, cildinizi güneşin zararlı ve yaşlandırıcı etkilerine karşı koruyor. Yüzü korumaya yönelik olan Sante Soleil Koruyucu Güneş Kremleri, suya karşı dayanıklılık özelliği gösteriyor. RoC, vücudu güneş etkilerine karşı korumak için güneş sütlerini öneriyor. Serinin diğer bir ürünü olan bronzluk uzatıcı losyonun nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi bulunuyor. 20 koruma faktörlü stik ise dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı koruyor.

Ana Sayfa Güzellik Rehberi