Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

          Web Sitemize Hos Geldiniz . . .  
Bugün:
 
» Tarihçemiz
» Bizden Size
» Başarılarımız
» Kurslarımız
» Sınavlar
» Puan Hesaplama
» Rehberlik Servisi
» Dersane resimleri
» Atatürk
» İletişim
» Anasayfa

 

L İ N K L E R


Merhaba

1986 yılında eğitime başlayan Sakarya Dershaneleri kendini ispatlamış eğitim kalitesi ve başarısı ile Samsun genelinde 8 şubesi ile eğitim hizmeti vermektedir.

Sakarya dershaneleri ilköğretim bölümü olarak kurulduğumuz dönemlerde 4 – 5 – 6 – 7 – 8. sınıflara ve hafta içi öğrencilerine hizmet veriyorduk. Ancak ilkokul 5. sınıftan sonra yapılan Anadolu liseleri sınavı kaldırılınca 4. ve 5. sınıf kurslarını düzenlemekten vazgeçip bütün emeğimizi liselere giriş sınavına hazırlığa yönelttik ve sonuçta gerçekten mükemmel başarılara ulaştık.

Samsun genelinde 8 şubesi ile her yıl öğrencileri sınavlara hazırlıyoruz.Sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz her yıl düzenlediğimiz seviye tespit sınavımıza girerek dershanemize kayıt olmaktadırlar.

Sakarya Dershaneleri olarak eğitimi her türlü maddi ve ticari anlayışın üzerinde tutarız. Bizler sevgi ile öğretilen her şeyin kalıcı olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimiz bizlere velilerimizin emaneti. Onları çok ama çok seviyoruz.

İlköğretim (LGS) OKS şubemizde 6. ve 7. sınıflara hem okul takviye hem OKS’ye hazırlık dersi veriyoruz. 8. Sınıfları tamamen liselere giriş sınavına hazırlıyoruz.

Genç ve dinamik kadro, disiplin, sevgi, azim, takip Sakarya ilköğretimi güçlü kılan etkenlerdir. Dershane, veli, öğrenci üçgeni ile başaramayacağımız hiçbir şey yok.

Sakarya İlköğretim, Anadolu ve Fen Liselerine her yıl daha fazla öğrenci kazandırmakta ve kendisiyle yarışmaktadır. 2004 yılında 47 öğrencimiz asillerden Fen Lisesini, 205 öğrencimiz Anadolu Lisesini kazanmıştır.(Sadece Samsun Merkezden) Bu da “Anadolu ve Fen liselerine giden yol Sakarya Anafenden geçer” ifadesini doğrulamaktadır.

Ayrıca;

LGS 2004 TÜRKİYE 15’ Sİ

2004 KARADENİZ 1’Sİ

2004 SAMSUN 1’Sİ

Olan öğrencimiz Halil Can ÖZÇELİĞİ, Okullundaki değerli öğretmenleri, ailesini ve dershanemizin GENÇ, DİNAMİK, UZMAN kadrosunu da tebrik ederek bir sonraki yazımızda buluşmak üzere sağlıcakla kalın.

Anafen Müdürü
   Fatih Gene

 

 2005 SAKARYA DERSANESİ BİLGİ İŞLEM MERKEZİ