Powrót


Ostanie uaktualnienie 1 Listopada 2009

 

Lucyfer/Szatan jest władcą tego świata


Największym błędem większości poszukiwaczy Prawdy jest niezmordowana pogoń za jednym stowarzyszeniem czy grupą, (np. CFR, Klub Rzymski czy też Masoni) oraz udowadnianie nam na siłę, że to nikt inny ale właśnie ONI rządzą światem. Wszelkie tego typu wysiłki prowadzą w ślepą uliczkę.

Tymczasem po 30 latach poszukiwań udało mnie się dotrzeć do sedna owej kwestii.

ONI pod kontrolą Lucypera razem rządzą światem.

Tym, który posiada władzę faktyczną jest Lucyper, który także ma pod swoją komendą hordy demonów, nadzorujących poszczególne etapy realizacji swoich planów.

Kluczem do zrozumienia jego schematu władzy jest prosty fakt, ukazany na poniższej ilustracji. Mając wiele organizacji w rękach, Lucyper wydaje polecenia do poszczególnych organizacji i niekoniecznie owe organizacje są informowane o tym, jakie zadania i plany mają ich siostrzane organizacje.

Cała władza polega na ograniczonej wiedzy tych organizacji, które często blisko z sobą współpracując, nie posiadają wystarczającej wiedzy, aby działać samodzielnie.

Nawet członkowie tych organizacji, zwłaszcza ci, którzy odeszli i starają się nas ostrzec przez tymi morderczymi planami, często nawet oni posiadają jedynie jednostronne informacje dotyczące organizacji, w której działali, nie znając szczegółów dotyczących innych ugrupowań.

Tak więc najwyższy stopniem Mason niekoniecznie ma p[ojęcie, co robi Zakon Jezuitów, a Jezuici nie mają żadnych informacji o tym, co planuje grupa Bilderberga czy CFR!

W taki zakamuflowany sposób Lucyper sprawuje władzę i w ten sposób niedoinformowani władcy świata są przez niego manipulowani, mając do niego zupełne zufanie.

Tytuł obrazka - "Oświeceni i Czary".

Nad głową Lucypera widać napis: "Ha, ha, ha! Oni nie wiedzą, że są po naszej stronie! Ha!"

Po prawej stronie Lucypera widać demony obserwujące manipulacje, a po lewej widzimy ziemskich przedstawicieli elity bankierów.

Przy stole zasiadają władcy świata, grając na światowej szachownicy.

Obrazek ten pochodzi z książki byłego członka magii demonicznej, nawróconego ponownie chrześcijanina, Johna Todd'a, zatytułowanej "The Illuminati and Witchcraft" (Oświeceni i Czary)

Aby zrozumieć politykę światową, należy patrzeć na nią z pozycji... Lucypera na owym obrazku.

Wiemy z historii, że wiele posunięć politycznych nie ma najmniejszego sensu i jest pozbawiona logiki.

Klasycznym przykładem jest Pierwsza Wojna w Golfie. Wojska USA nagle bez przyczyny pozostawiły Irak nie skończywszy wojny i nie ująwszy Saddama Husseina.

Tymczasem patrząc na wiele wydarzeń z pozycji Lucypera i jego planów Globalizacji, możemy wnioskować, że to jemu plan wcześniejszego podbicia Iraku przez USA nie był w tamtym czasie na rękę. Nie wszystko funkcjonowało zgodnie z jego planem, dlatego wydał rozkaz wycofania się z Iraku. Scena początkująca III Wojnę Światową nie była należycie przygotowana.

Jedynie takie zrozumienie jest logiczne i ma sens. Przywódcy światowi otrzymują od Szatana polecenia, często nie wiedząc w jakim celu zostały one wydane a także nie wiedząc, jaki rozkaz został wydany rzekomemu przeciwnikowi i jaki skutek przyniesie taka czy inna akcja.

Weźmy przykład Saddama Husseina. Najprawdopodobniej wybrany przez Szatana (oraz administrację USA) człowiek, wiernie służący swoim mistrzom, nagle okazał się niepotrzebny. Lucyper zadecydował aby go zniszczyć. Być może taki był jego plan od początku!?

Wierność Saddama, który wymordował wielu Irańczyków, członków własnego narodu czy Kurdów na polecenia Lucypera nie miała żadnego znaczenia.

 

Za ową wierność Saddam otrzymał 'nagrodę' od Szatana - powieszono go! Oto szatańska 'nagroda'!

Lucyper posługuje się także ludźmi- idealistami, którym przekazuje ogólny program ideologiczny swoich planów.

Aleister Crowley [PL] - doskonale znany satanista, położył podwaliny pod totalną demoralizację społeczeństw - już nie żyjący

Albert Pike [PL] - Mason 33-go, najwyższego stopnia, człowiek, który zdefiniował współczesną Masonerię czy też Wolnomularstwo, również nie żyjący.

Obaj opublikowali książki będące fundamentem ideologii Szatana/Lucypera oraz wykładnią jego programu globalizacyjnego.

Innym dokumentem, będącym dokładnym planem Lucypera są Protokoły Mędrców Syjonu.

Schemat władzy Szatana - Tabela organizacji podporządkowanych szatanowi

W powyższym linku mamy tabelę obrazującą nam organizacje oraz kluby, za pomocą których Szatan ( Lucyper ) sprawuje władzę nad ziemią.

Kontrola rządów politycznych


Głównymi 'podwładnymi' Lucypera są właściciele największych banków, czyli rodziny takie jak Windsor, Morgan, Rothchild, Rockefeller, Brytyjska Monarchia oraz banki watykańskie i szwajcarskie, będące w rękach Kościoła Katolickiego.

Szatan/Lucyper wraz bankierami ma także do swojej dyspozycji kilkanaście organizacji, za pomocą których egzekwowane są systematycznie plany jego działań. Do tych organizacji należą miedzy innymi grupy okultystów czy też satanistów. Oczywiście owe organizacje dbają szczególnie o to, aby w politycznych fotelach zasiadali jedynie ludzie troskliwie przez nich wybrani, ślepo posłuszni idei Lucypera. Niewygodni lub nieposłuszni są eliminowani. Przykłady: Lincoln czy Kennedy.

W przypadku Kennedy'ego nie tyle chodziło o usunięcie nieposłusznego idei prezydenta, ile o wykonanie na oczach tłumów publicznej egzekucji jako groźby przeciwko każdemu, kto ośmieliłby się przekroczyć nakreśloną mu linię działania. Wystarczyło Kennedy'ego otruć i rządowy lekarz bez wahania oświadczyłby, że prezydent zmarł na zawał serca. Nie byłoby nawet śledztwa! 

Illuminaci, Masoneria oraz Syjonizm


Organizacje, niemalże zintegrowane ze sobą, sprawujące kontrolę nad rządami państw, oraz międzynarodowych organizacji rządowych, ich wymiarów sprawiedliwości oraz znacznej większości religii, w tym także Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Organizacje te są całkowicie kontrolowane przez Lucypera i z nich wychodzą na świat wszelkie plany i rozkazy. Istnieje wiele podgrup podległych tym głównym organizacjom, jak wyłuszczono je w tabeli.

Metody stosowania całkowitej kontroli nad rządami


Rządy poszczególnych państw są najważniejszym instrumentem kontroli społeczeństwa. Aby system lucyferiański objął całkowitą kontrolę nad masami, rządy muszą być przez niego całkowicie kontrolowane.

Kontrola taka jest możliwa, jest stosowana i rezultaty tej kontroli widać na każdym kroku.

Oto w jaki sposób jest to przeprowadzane.

W skład rządów wchodzą jedynie ludzie z góry do tego przeznaczeni, najczęściej z tzw. 13 linii rodowej Merovigian, której to korzenie sięgają starożytnego Egiptu. Ludzie ci są wybrani zanim jeszcze osiągnęli odpowiedni stopień edukacji. Najczęściej są to osoby z silnym skłonnościami homoseksualnymi.

Ludzie na najwyższych stanowiskach muszą także należeć do kontrolowanych przez Szatana organizacji, przedstawionej w owek tabeli. Podczas zebrań i posiedzeń tych grup otrzymują oni wytyczne dalszych planów działania oraz programu, który są zobowiązani realizować. Takie szatańskie organizacje to Bilderberg Group (Europa) czy CFR (USA) tudzież Trilateral Commision.

Istnieją także czysto okultystyczno demoniczne organizacje, podczas których posiedzeń składane są ofiary z żywych ludzi, dzieci a w szczególności z dziewic. Organizacje te, to Skull & Bone Society, Thule Society oraz Bohemian Grove. (George Bush jest znany z przynależności do Skull & Bone Society.)

Według tych, którzy uczestniczyli w tych rytuałach, na niektóre z nich przybywa Lucyper osobiście.

Nie trzeba chyba dodawać że wszelkie posiedzenia owych grup odbywają się za zamkniętymi drzwiami.

Warto pogóglować na te hasła! Szczególnie zachęcam tych, którzy znają doskonale angielski do sprawdzania WSZYSTKICH nazwisk czy nazw, jakie przytaczam w tych artykułach. Dowodów jest mnóstwo, źródła są olbrzymie, a mnie jedynie czas nie pozwala na bardziej szczegółowe przedstawianie dowodów na wszystko to, o czym piszę. Skupiam się na rzeczach najbardziej istotnych a wam drodzy czytelnicy przynaglam, abyście sami szukali dowodów na owe tematy.


Jest kilku ludzi z najwyższych sfer rządowych, którzy zdecydowali się ujawniać sposoby kontroli nad rządami oraz szczegółów tych szatańskich procesów.

Kay Griggs - ponownie narodzona chrześcijanka, była żona mordercy pułkownika CIA, nagrała ponad 8 godzin filmu, w którym wyjawia ona w jaki sposób członkowie rządu, CIA oraz innych organizacji są kontrolowani.

Według Kay większość członków organizacji rządowych to homoseksualiści a nawet pedofile (Henry Kissinger czy wielu innych). W USA armii nie ma miejsca na wysokie stanowiska dla tych, którzy nie przechodzą inicjacji homoseksualnych!

Podczas takich inicjacji kręcone są filmy, robione są zdjęcia i w wypadkach wyłamywania się z linii pro lucyperiańskiej, ludzi ci są w ten sposób niszczeni przez media, które wtedy ukazują ich haniebne czyny i w ten sposób zabija się charakter człowieka, który nienawidzi rzeczy, w które został wmanewrowany. W skrajnych przypadkach ludzie ci są po prostu mordowani - popełniają 'samobójstwo' 'przyznając' się w ostatnim liście do popełnianych rzekomych (lub prawdziwych) zbrodni.

Kiedy jakiś człowiek z zewnątrz, w przypadkowy sposób osiągnie bez protekcji czy pomocy jakieś wysokie stanowisko rządowe, lub pozycję w biznesie, zakłada się na niego pułapki. Podsłuchuje rozmowy telefoniczne, sprawdza wszystkie kontakty oraz podsuwa się panienki lekkich obyczajów, które wdziękami kuszą takiego człowieka, akt jest filmowany i służy do zmuszania do działań na rzecz systemu Lucypera. W przypadku odmowy zabija się w mediach charakter takiego człowieka.

Także stosuje się śledztwa podróży takich ludzi. Często zdarza się, że ludzie na wysokich stanowiskach podróżują do Tajlandii czy innych miejsc, znanych jako raj seksualny. Można w tych miejscach za małe pieniądze doznawać wszelkich wyuzdanych seksualnych rozkoszy. Oczywiście wyczyny takie są filmowane oraz służą jako forma kontroli oraz szantażu.

Kay Griggs wyjawia syndykaty sprzedające narkotyki i według niej a także z wielu innych źródeł dowiadujemy się, że CIA sprzedaje na cały świat narkotyki, oczywiście także w USA i z tych pieniędzy CIA się utrzymuje. Głównym dostawcą narkotyków był i pozostaje Afganistan - największy na świecie dostawca narkotyków. To z powodu zaprzestania produkcji narkotyków przez Taliban Afganistan został zaatakowany przez USA, a Taliban został usunięty od władzy.

W tym świetle wydaje się zrozumiałe, dlaczego współczesny świat kładzie taki nacisk na promocję homoseksualizmu oraz jego akceptację.

Ted Gunderson - były agent FBI, mający pod sobą 700 agentów (Los Angeles FBI Biuro) oraz 22 milionowy budżet roczny. Jego problem rozpoczął się w następujący sposób. Ted rozpoczął śledztwo w sprawie zaginięcia dwójki dzieci w jednej ze szkół w Los Angeles. Podczas śledztwa zorientował się, że dzieci te zostały zamordowane jako ofiary w rytuałach okultystycznych a linki podejrzeń dochodziły do Białego Domu!

Kiedy Ted skonfrontował wyniki śledztwa z najwyższymi oficerami FBI, zakazano mu prowadzenie dalszego śledztwa. To spowodowało jego wystąpienie z szeregów FBI i rozpoczęcie własnego, prywatnego śledztwa z narażeniem własnego życia.

To, co znalazł w wyniku śledztwa może przyprawić wielu ludzi o zawroty głowy. Znalazł on ponad 60 szkół na obszarze USA, w których zbierano dzieci na pedofilskie orgie (z Białym Domem włącznie) a także niektóre z tych dzieci ginęły w tajemniczych czarnych mszach ku czci Lucypera. Ted był w stanie zgromadzić wiele dowodów oraz dokumentów na ten temat.

Istnieje także wiele artykułów na Internecie, na temat skandalów pedofilskich, morderstw oraz ofiar a linki często prowadzą do Białego Domu.

Oczywiście oficjalne śledztwa nie przynoszą żadnych konkretnych rezultatów i winni rzadko bywają karani.

Na owe tematy jest materiału na tysiące stron. Ja jedynie podaję niezwykle skrótowe informacje.

Zaginięcia dzieci są istna plagą światową i media raczej niechętnie przypadki te ujawniają. W Australii ginie co roku około 6000 ludzi w tym połowa to dzieci.  W USA ginie rocznie około 150,000 ludzi w tym 50.000 dzieci.

Część jest używana do prostytucji, pedofilii a część jest mordowana w szatańskich rytuałach. Inni są szkoleni w spoecjalnych służbach, jak pozorni chrześcijanie posiadający wiele osobowości czy też specjalnie wyszkoleni za pomocą ścisłej kontroli umysłu członkowie tajnych rządowych organizacji.

Kontrola społeczeństwa poprzez media

Głównym i najważniejszym instrumentem kontroli ideologicznej społeczeństwa są media. Najskuteczniejszy środek masowego przekazu to telewizja. W ślad idzie przemysł kinematograficzny, radio, przemysł muzyczny oraz prasa i wydawnictwa księgarskie. Ostatnio olbrzymia role odgrywają gry komputerowe, przesycone okultyzmem, przemocą oraz szerokim wachlarzem subliminalnych obrazków okultystycznych. Klasycznym przykładem jest jedna z najbardziej popularnych gier - Quake

Niemal całe media zachodnie są całkowicie zdominowane oraz kontrolowane przez syjonistów/masonów.

Za pomocą kontrolowanych mediów Szatan stopniowo realizuje swoje plany  'wychowując' mieszkańców ziemi w duchu akceptacji swoich planów i zamysłów.

Media są najskuteczniejszym filtrem, przez który media szatańskie pokazują nam zdeformowany obraz świata, w którym nie ma zbyt wiele miejsca na opinie odmienne od oficjalnych czyli rządowych. Alternatywne wiadomości można znaleźć jedynie na Internecie, szczególnie na grupach dyskusyjnych, gdzie już coraz częściej widać wiele śladów cenzury oraz wzmożone wysiłki agentów dezinformacyjnych.

Żydzi syjonistyczni oraz powstałe ponownie państwo Izrael, odgrywają niezwykle ważną rolę w dążeniach do tzw. Nowego Porządku Świata. (New World Order)

Syjoniści, wbrew powszechnemu mniemaniu światem totalnie jeszcze nie rządzą, chociaż usilnie do tego dążą. Ich dążenia są skrzętnie wykorzystywane przez Szatana oraz elitę światowych bankierów, kontrolowanych przez hordy Lucypera. Są oni dobrze zorganizowanym narzędziem i mają szansę na przejęcie oficjalnej władzy nad światem, ale jedynie POD NADZOREM Szatana.

Gwoli ciekawości - Judaizm jest także skazany przez Lucypera na zagładę.

Cele Szatana/Lucypera.


(Kościół Katolicki - w szczególności Zakon Jezuitów, Syjoniści  Masoni oraz Iluminaci są wykonawcami poszczególnych kroków.

Te zamiary są znane od kilkuset lat. W tym właśnie celu powstało państwo Izrael w 1948 roku i w tym celu rozpala się wojnę na Bliskim Wschodzie, aby nie tyle zagarnąć ropę, a zniszczyć tzw. Meczet Na Skale, czyli dokładnie w tym miejscu, w którym powinna stanąć ponownie świątynia Salomona.

Schemat 'wychowawczy' Szatana


Zatrzymajmy się na dłużej w tym temacie, ponieważ jest to bardzo skuteczny program i jest on z surową konsekwencją realizowany przez kontrolowane przez Szatana rządy oraz media.

Celem jest wychowanie społeczeństwa w pogardzie dla Boga oraz wszystkiego, co z Nim związane oraz z Jego prawem.

Początek indoktrynacji zaczyna się w wieku żłobkowym.

Celem istnienia żłobków jest jak najwcześniejsza forma izolacji dziecka od rodziców.

Format pracy zawodowej rodziców został w taki sposób opracowany, że praca zarobkowa jednego z rodziców nie wystarcza na utrzymanie rodziny.  Dzisiaj separuje się dzieci od rodziców w żłobkach i przedszkolach, aby czynniki realizujące plany Szatana/Lucypera miały pełną swobodę działania.

Dzieci wychowywane w żłobkach tracą naturalne więzi rodzinne i rozpoczyna się proces pozbawiający tak miłości, jak posłuszeństwa wobec ojca czy matki.

Szkoła podstawowa to następny etap indoktrynacji demonicznej.

Na tym etapie podważa się dzieciom zaufanie do rodziców, wywołuje się aprobatę dla pojedynczych rodziców, rodzin homoseksualnych czy lesbijskich czy też innych dewiacji. Następuje stopniowa akceptacja idei demonicznych, używania rzekomo niewinnych narkotyków oraz poważne zachwianie zaufania do własnych rodziców - często pogardliwie nazywanych wapniakami.

Ponadto ów 'system wychowawczy' wszczepia zamiłowanie do przemocy, oszustwa, kłamstwa a także czarów, okultyzmu czy też  bałwochwalstwa. Już w tym wieku eksponuje się dzieci ku tym rzeczom za pomocą szatańskiego przemysłu kinematograficznego który jest przepełniony przemocą, czarami, okultyzmem oraz mnóstwem subliminalnych demonicznych symboli. (Harry Potter). Trucizny te podają im oraz nam media.

Gry typu Doom, Quake, UT 2003, Unreal, Harry Potter, FEAR czy wiele innych, przepełnione demonicznymi symbolami, czarami, okultystycznymi rytuałami czy postaciami demonów wykonują zaprogramowane zadanie akceptacji paranormalnych zjawisk oraz Szatana/Lucypera, który ów program zaprojektował oraz wprowadził w życie.

Dorastający umysłowo jak i pod względem seksualnym nastolatki są szczególnym celem owej zbrodniczej akcji masowej demoralizacji.

Szatan zdaje sobie doskonale z wrażliwości swoich ofiar w tym wieku oraz z prostego faktu tzw. konfliktu pokoleń, czyli częstych nieporozumień pomiędzy rodzicami czy nastolatkami.

W tym wieku, najczęściej zbyt zajęci rodzice zaczynają nieco dostrzegać  niebezpieczeństwo, w jakim znajdują się ich pociechy i już wtedy na naprawę błędów wychowawczych a raczej na uzupełnienie zupełnego braku wychowania ze strony rodziców jest z reguły za późno!

Przede wszystkim szkoły rządowe poważnie zwichnęły charaktery synów czy córek, podsyciły brak zaufania do rodziców, zachęciły do ukrywania wielu rzeczy przed rodzicami, którzy, według nastolatków, oczywiście o niczym pojęcia nie mają oraz nie są modni (cool - EN). Tak więc wszelkie przestrogi rodziców nie posiadają niemal żadnej wagi w oczach zupełnie zdemoralizowanych pociech i rozpoczynają się  seksualne orgie połączone z poważnym nadużywaniem narkotyków, alkoholu, czy też kombinacji obydwu.

Należy dodać, że w wielu krajach istnieją dwa systemy edukacji - prywatny (często katolicki) oraz rządowy, którego głównym celem jest atak na wszystko, co może prowadzić do posłuszeństwa wobec Prawa Bożego.

Rozpoczynają się niechciane ciąże, przerywania tychże a także rozpoczyna się ruch nastolatków w kierunku okultyzmu i satanizmu.


Ostatnio udało mnie się dokopać do interesujących szczegółów 'edukacji' szatańskiej naszych nastolatków. Obraz tego zjawiska jest wyjątkowo perfidny. System ten produkuje nowe pokolenie, tzw. Y-generacja. Jest to dokładnie zaplanowana generacja przez najlepszych ekspertów światowych, aby stworzyć generację słabą psychicznie, zupełnie niezdyscyplinowaną, przepełnioną konfliktami wewnętrznymi  i nie przedstawiającą żadnego oporu wobec władz.

Generacja ta charakteryzuje się także tym ,że uprawia ona niczym nieskrępowany seks w najgorszych wydaniach oraz wynaturzeniach a także pała niemal nienawiścią do płci przeciwnej oraz do instytucji małżeństwa i planowania oraz wychowywania potomstwa. W ten sposób Lucyper stara się zabić w człowieku najbardziej podstawowe instynkty samozachowawcze, czyniąc w ten sposób okaleczone moralnie i socjalnie społeczeństwo, czyli Generację - Y.

Ciekawy artykuł po polsku znalazłem na necie - Szkoła wobec pokolenia SMS'su Oczywiście autor artykułu nawet nie zamierza ujawniać rzeczywistego obrazu owej generacji, z wiadomych przyczyn.

Cele takiego 'wychowywania' są starannie ukrywane przed nami i rzadko się je wspomina w mediach.

W jaki sposób osiąga się takie szokujące rezultaty?

Mechanizm jest raczej prosty i 'szkolenie' to bierze początek już w w żłobku i szkole podstawowej. Pierwszą zasadą jest odizolowanie dziecka od rodziców w celu ograniczenia ich wpływu. Oczywiście system obniżania stopy życiowej także pomaga w takim uniezależnieniu.

Drugim czynnikiem jest kategoryczny zakaz karcenia dzieci. Nagle światowi eksperci zadecydowali, że karcenie jest nadzwyczaj szkodliwe i powinno być karane sądownie odbierając tym samym prawa rodziców do dzieci izolując je w ten sposób na stałe od 'szkodliwego' wpływu rodziców.

Tymczasem ci sami 'eksperci' stosują system ekstremalnego reżimu wychowawczego we... wszystkich siłach zbrojnych! W wojsku karcenie i dyscyplina nagle staje się przyjacielem władz a nie wrogiem.

Załóżmy, że nastolatek popełnił przestępstwo. Zabił swojego kolegę. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jakie pierwsze pytanie zada mu prawnik, aby młodego mordercę uchronić przed surowym wyrokiem?

Pierwszą rzeczą, o jaka prawnik go zapyta będzie: Czy miałeś normalną rodzinę...  biologicznego ojca oraz matkę?

Jeżeli wychowywała go samotna matka, taki człowiek ma olbrzymie szanse na bardzo łagodny wyrok.

Dlaczego? Ponieważ nasi specjaliści od wychowania młodzieży doskonale wiedzą, co rzeczywiście jest dla naszej młodzieży dobre a co nie. Także wiedzą, że samotna matka jest zbyt zajęta pracą i codziennymi kłopotami, aby sprostać wymogom wychowawczym, których poważną częścią jest ojcowskie karcenie. Kiedy tego karcenia brak, chłopakowi rosną rogi i wymyka się matce spod kontroli.

Jest rzeczą pewną, że władze doskonale zdają sobie z tego sprawę i wychowywana prze nie Generacja - Y jest w ten sposób wychowywana CELOWO!

Czyli pierwszym elementem deprawacji młodzieży jest przekonywanie jej o wyjątkowej wartości, o szkodliwości karania, o przeświadczeniu, że cały świat kręci się wokół nich oraz że ONI są tutaj najmądrzejsi i najważniejsi.

Nietykalność - szczególnie szkodliwy czynnik.

Mogą sobie pozwalać na wszystko. Tak więc w domu nie ma mowy o skarcenie, i klapsie już nie wspomnę. W szkołach nauczyciele są instruowani, aby nie tylko nie uderzyć pupila ale nawet nie skarcić go słowem w ten sposób, aby dziecko poczuło się urażone. Owszem - dziecko ma prawo ubliżyć nauczycielowi oraz użyć najbardziej ohydnych słów w stosunku do niego (niej). Niemniej nauczycielom nie wolno odpowiadać tym samym.

W wypadku przestępstw stosuje się najłagodniejsze kary, jakie możemy sobie wyobrazić. Nazywa się to potoczne: klaps od sędziego. Za poważny przypadek kradzieży, włamania, rozboju, gwałtu czy innych poważnych przestępstw.

Orientacja seksualna.

Już w wieku szkoły podstawowej uczy się dzieci o akceptacji zboczeń oraz niekonwencjonalnych 'małżeństw' (homoseksualnych czy lesbijskich) a nawet w niektórych drastycznych przypadkach zabrania się używania słów 'ojciec' czy 'matka'! Rzekomo po to aby nie urazić tych, którzy nie mają kontaktów z biologicznymi rodzicami.

Najciekawsze jest podejście do płci żeńskiej.

Dziewczynkom w szkołach serwuje się slogany typu Girl Power (Siła Dziewcząt) i reklamuje się agresywnie równość kobiet i mężczyzn. Tak to wygląda teoretycznie, w praktyce kobiety są najczęściej równiejsze czyli posiadają więcej praw niż mężczyźni.

Takie podejście jest bardzo skuteczną bronią zabijającą Bożą instytucję małżeństwa. Większość w ten sposób wychowanych nastolatków płci żeńskiej uważa swoich męskich rówieśników za okaleczonych mentalnie penisów oraz traktuje ich w taki właśnie sposób.

Nastolatki podejmują współżycie płciowe już w szkołach podstawowych a szkoły te zaopatrują młodzież w środki antykoncepcyjne, głównie kondomy. Niestety, co ..."człowiek sieje, to i żąć będzie" Tak więc robią się potężne dramaty w życiu nastolatków które nie zgadzają się z takim modelem społecznym, jakie serwują im media i szkoła, pragnąc więcej szacunku, miłości i szczęścia. Owe dramaty często kończą się samobójstwami. Plaga, której rozmiary są zatrważająco wysokie i nigdy przedtem nie spotykane.

Sposoby myślenia młodych ofiar Szatana można przeczytać w tym linku... Niezwykle pouczająca lektura, wykazująca naturalne ludzkie pragnienia, w które wyposażył nas Bóg. Źródłem artykułu są Wysokie Obcasy.

Wyobraźmy sobie teraz prosta sytuację.

Wszystko wolno w szkole i nauczyciel nie ma prawa wywierania żadnej presji na młodzież. Seks jest oficjalnie na terenach szkół zabroniony ale szkoły sprzedają czy też zaopatrują młodzież bezpłatnie w kondomy.

Co jest w stanie powstrzymać podnieconych łatwo dostępną pornografią, niedojrzałych mentalnie nastolatków?

NIC! Absolutnie nic!

Ale to nie wszystko! W szkołach jest rozpowszechniany pogląd, że seks to cnotliwa forma rekreacji, nie powinna być niczym hamowana, a wierność partnerów seksualnych jest nie przyjęcia w dzisiejszym świecie - to stary relikt.

Tak więc przy pomocy dostępnych masowo narkotyków oraz alkoholu, rzeczy obniżających zdrowy rozsądek, nasze nastolatki 'eksperymentują' w sferze seksu bez jakichkolwiek hamulców, zabijając w sobie wszelkie instynkty samozachowawcze.

Oczywiście w wielu przypadkach naturalne pragnienia posiadania ukochanego partnera czy partnerki są nadal żywe i wielu nastolatków nie mogąc się z narzucanym stylem życia pogodzić, kończą swoje młode życie samobójstwem, które jest wielką plagą w dzisiejszych czasach.

Młodzi ludzie Generacji Y unikają poważniejszych związków, stałych partnerów, o małżeństwie już trudno nawet wspomnieć.

Dalszym odstraszaczem od małżeństwa jest łatwość otrzymania rozwodu oraz postawy sądów, które ogólnie karzą mężczyzn w ten sposób, że małżonka opuszczająca męża, posiadająca jego potomstwo otrzymuje nawet 95% wspólnych majętności zostawiając byłego męża bez środków do życia z wielkimi sumami do płacenia za wspólnie zrodzone dzieci, do których często ojciec nie ma dostępu.

Wielu młodych mężów odebrało sobie życie (i nadal dzieją się takie rzeczy) z takich powodów, zabijając siebie, dzieci a nawet żonę. Takie tragedie rodzinne są częstym zjawiskiem w krajach zachodnich.

Tak więc mężczyźni niechętnie wiążą się w związki, które mogą im złamać całkowicie życie. Tak wychowane społeczeństwo żyje osobno patrząc podejrzliwie na siebie i nie próbuje nawet szukać życiowego partnera.

Będzie to niezwykle smutny obraz, kiedy owa Generacja Y dorośnie do wieku 60 lat. Bezdzietna, samolubna grupa starych, nieufnych ludzi, którym w życiu zupełnie się nie powiodło.

Czy takie plany miał nasz Stwórca względem człowieka?

Na tym etapie Szatan serwuje nastolatkom okultyzm

Podsuwany jest on młodzieży w formie filmów typu "Harry Potter", czy "Lord of The Rings".

Także na tym etapie Szatan podsuwa najbardziej przebiegłą formę oszustwa, używając muzyki młodzieżowej, konkretnie muzyki rap, metal czy rock.

Wiele nastolatków wpada na dobre w owe sidła i staje się okultystami, satanistami, wikłając się w wysoce niebezpieczne rytuały, podczas których składa się na ofiary Szatanowi ulubione zwierzęta, a na późniejszym etapie składa się ofiary z ludzi, najczęściej z dzieci. Owe ofiary są w sadystyczny sposób torturowane (np. obdzierane przez śmiercią ze skóry) po czym są one zabijane a uczestnicy owych czarnych mszy piją świeżą krew ofiar.

Nie chciałbym powiedzieć, że robią to wszystkie nastolatki ale problem jest tak potężny, że w samym USA ginie bezpowrotnie 50,000 dzieci rocznie, a szacuje się, że w USA istnieje 800,000 członków satanistycznych oraz okultystycznych grup, w których głównym członkami są młodzi ludzie oraz przedstawiciele władz lokalnych, głównie policji.

Dlatego wszelkie śledztwa w tych kierunkach nie przynoszą spodziewanych rezultatów a prowadzący owe śledztwa często sami giną w rytualnych mordach.

W ten sposób od lat 60 Szatan wychowuje sobie posłusznych naśladowców i znaleźliśmy się w czasach, w których w taki sposób wychowywani ludzie są członkami rządów!

Najwybitniejszym przedstawicielem owej generacji sług Lucypera jest nie kto inny, jak narkoman, alkoholik, członek wyjątkowo sadystycznej okultystycznej grupy Skull & Bone [EN] Society, prezydent USA, zbrodniarz międzynarodowy odpowiedzialny obecnie za mord blisko 2 milionów ludzi, George W. Bush!

Bush jest jedynie widzialnym szczytem owej góry lodowej, której zdecydowana większość znajduje się w ukryciu.

Posłusznych okultystów rządowych na służbie Lucypera było i jest znacznie więcej. Stanowią oni trzon jego organizacji i zgodnie realizują plany Globalizacji czy też rządu światowego nazywanego New World Order - [EN] Nowy Porządek Świata, czy też raczej nowy... bałagan.

Najprawdopodobniej atak na WTC, znany jako 911 zapoczątkował ostatnią fazę wydarzeń, prowadzących do III Wojny Światowej, z której ma się wyłonić Antychryst oraz jeden rząd światowy.


Meczet Na Skale jest jedną z największych świętości arabskich, po Medinie i Mekce a Izrael nie ma zbyt wiele czasu, ponieważ przygotowania do budowy świątyni są już dawno ukończone, jest specjalna czerwona krowa (red heifer [EN]) na  poświęcenie tej budowy.

Tak więc w najbliższym czasie Meczet Na Skale musi być zniszczony, aby budowa świątyni mogła się rozpocząć.

Dlatego też przywódcy Izraela wywierają olbrzymie naciski na USA, aby atakowano Iran i Syrię, państwa, które stanowią poważne zagrożenie wobec planów odbudowy świątyni.

Ariel Sharon rozpoczął wsteczne kroki i najprawdopodobniej przekleństwo rytualnej kabały pozbawiło go prezydentury a być może i życia.

Itzzak Rabin także dążył do pokoju, za co został brutalnie zamordowany. Także na miesiąc przed jego śmiercią odprawiono rytualna kabałę w celu spowodowania jego śmierci.

Istnieje kilka państw na świecie, które widzą niebezpieczeństwa Globalizaci oraz aktywnie się jej sprzeciwiają, grożąc użyciem broni nuklearnej w przypadku interwencji z zewnątrz. Zwróćmy uwagę, kto stoi przeciwko Globalizacji a wiele rzeczy będzie jasnych.

Iran, Irak, Syria, Liban, Malezja, Wenezuela, Kuba, Korea Północna.

Czyli tak zwana OŚ Zła!

Teraz wiemy, dlaczego pro szatańskie media obrzucają błotem owe państwa i dlaczego planuje się, aby państwa te wymazać z mapy świata.

 

Polityczna poprawność - system ochrony polityki Lucyfera.


 

Teoretycznie wygląda to tak:

"Poprawność polityczna - termin powstały w Stanach Zjednoczonych (political correctness) określający początkowo zjawisko zastępowania w języku określeń uznawanych za negatywne na rzecz określeń bardziej neutralnych. Jest to rodzaj cenzury publicznej bądź autocenzury. Propagowanie jej opiera się na poglądzie, że stosowany przez kogoś obraźliwy język przyczynia się do zwiększenia dyskryminacji grup mniejszościowych." (Wikipedia)

Dwa linki do interesujących komentarzy na ten temat.

http://www.pospoliteruszenie.org/Konkubent%20.htm

http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,54603

Skąd i dlaczego takie dziwo?

Przecież świat Lucypera nie dba o dyskryminację i zabija się każdego, bez uprzedzeń, jak to robił Hitler czy Stalin czy inni!

Oczywiście że nie dba, ale aby utworzyć następny krok zniewolenia narodów, należy znaleźć przysłowiowy bat. Owym batem jest poprawność polityczna.

Używana jest jako skuteczna ochrona homoseksualistów, lesbijek, pedofilów, Żydów, Arabów, Murzynów czy Cyganów. Oczywiście chroniąc homoseksualistów rządy chronią samych siebie!

Inaczej mówiąc, wszelkie wypowiedzi krytyczne przeciwko krzykliwej propagandzie Syjonistów są politycznie niewłaściwe.

Szczególnie jaskrawy jest atak na rasę białych ludzi


Do państw klasycznie białych narodowości, takich jak USA, Wielka Brytania, Francja, Niemcy a także Polska zaczęto masowo wpuszczać Arabów i Murzynów. Pomimo tzw. demokracji panującej w tych krajach, nikt się narodów tych nie pytał, czy zgadzają się na obecność wyznawców Allaha w swoim sąsiedztwie.

Jaki jest tego cel?

Podział społeczeństw na zwalczające się nawzajem grupy co pozwala na bardziej skuteczną kontrolę. Muzułmanie mają następujący pogląd na Niewiernych (kaffar). Niewierni są po to, aby ich nawrócić do Islamu albo zabić. Niewierni są śmiertelnymi wrogami Muzułmanina, chyba, że się nawrócą.

Drugim celem jest... możliwość oskarżania Muzułmanów o terroryzm - słusznie czy też nie, nie to jest istotne. Istotne jest wytwarzanie psychozy strachu i podsycania psychozy nienawiści jednych do drugich poprzez wywoływanie często fałszywych alarmów terrorystycznych.

Gdyby nie było Arabów w tych państwach, nie byłoby wojny z terroryzmem. Proste?

Ataki na białych ludzi są niewybrednie stosowane niemal na każdym kroku. Mamy organizacje takie jak Black Pride (Duma Czarna) Gay Pride (Duma homoseksualistów) lokale tylko dla czarnych, czy żółtych, czy innych kolorów. Ale powiedz głośno, że jesteś dymny z tego, że jesteś biały, natychmiast jesteś rasistą. Otwórz klub tylko dla białych, jesteś rasistą.

Białego można nazwać białym chłopakiem, śmieciem, kangurem, jaskiniowcem i wszystko jest dobrze. Ale nazwać kogoś szmacianym łbem, czarnym, żółtkiem czy wielbłądzim dżokejem to już jest rasizm.

Jedynie biały człowiek może być rasistą, według tzw. politycznej poprawności!

W ten sposób podsyca się nienawiść jednych do drugich. Biali są całkowicie świadomi z tego, co się dzieje i właśnie dzięki takiej polityce rządów coraz bardziej separują się od wrogo do nich nastawianych przez rządy mniejszości narodowych.

Oczywiście stosowanie słów takich jak pedał czy ciota jest niewłaściwe i w ten sposób przeważający homoseksualiści w sferach rządowych, industrialnych są także w ten sposób chronieni.

Tak więc polityczna poprawność jest skuteczną ochroną rządów oraz narzędziem pogłębiania nienawiści pomiędzy ludźmi - wszystko po to, aby dzieląc w ten sposób ludzi można ich było lepiej kontrolować. Według starej brytyjskiej zasady - dziel i rządź.

Z wielu niezależnych źródeł wynika, że większość krajów z dominacją białych to  potomkowie pozostałych 10 pokoleń Izraela. Skoro Bóg nadal ma plany odrestaurowania Narodu Wybranego, nie dziwi mnie ostry szatański atak Syjonistów na białą rasę oraz na Chrześcijan.

Jednym z najbardziej odrażających działań przeciwko białym (i nie tylko białym) jest przerywanie ciąży oraz frontalny atak na rodzinę. W wyniki aborcji giną co roku miliony niewinnych istnień ludzkich. Natomiast propagowanie karier kobiet, luźne obyczaje oraz masywna promocja seksu powoduje drastyczny spadek zawieranych małżeństw oraz drastyczny spadek przyrostu naturalnego.

USA, Kanada, Australia czy inne kraje  rasy białych mają ujemny przyrost naturalny! Oficjalnie podaje się w statystykach i mediach przyrost pozytywny, ale przyrost ten jest nie ukazuje rzeczywistości. W rzeczywistości przyrost ten jest spowodowany napływem ludności kolorowej do tych państw.

Jako przykład można podać 20 milionów Meksykańczyków, którzy w ostatnich kilku latach nielegalnie przekroczyli granicę USA a władze przymknęły na to oko.

Stałe obniżanie poziomu stopy życiowej


Rządy pod władzą Szatana drukują tyle pieniędzy, ile im potrzeba. Aby mieć pieniądze, nie potrzebne są ani ropa, ani podatki. 

Od około 30 lat w krajach na wysokiej stopie życia trwa nieustanny proces obniżania poziomu życia. Poziom ten jest regulowany za pomocą stopnia oprocentowania pożyczek, podatków oraz cen paliwa. Celem jest zrównanie poziomu życia z krajami trzeciego świata. Jest to zrozumiałe, skoro celem jest rząd światowy, jeden system finansowy oraz jedna waluta. Zarobki także powinny być równomierne na całym globie i nie będą one zwiększane w krajach trzeciego świata ale kraje o wysokiej stopie muszą 'dorównać' krajom o niższej stopie.

Aby  cel ten uzyskać, wielkie koncerny przemysłowe 'wyprowadzają się za granice macierzystych państwa, głównie do krajów trzeciego świata i tam inwestują olbrzymie fundusze na rozwój swoich interesów, oparty na o wiele niższych zarobkach ludzi tam zamieszkujących.

W ten sposób koncerny te znacznie obniżają koszty produkcji, nie płacą podatków.

W wielu przypadkach widać wyraźnie, że nie o pieniądze tutaj chodzi i zarobek nie jest głównym celem globalistów. Celem jest kontrola społeczeństw, a pieniądz jest doskonałym środkiem, aby społeczeństwa te kontrolować.

Przecież istnieją prototypy samochodów na wodę (wodór i tlen uzyskiwany za pomocą elektrolizy) pojazdy elektryczne. Koncerny naftowe skutecznie blokują nam dostęp to nieograniczonych źródeł energii, które mogłyby przekształcić naszą planetę w raj!

Wbrew pozorom, ropa naftowa nie jest rzeczą wartościową w oczach rządzących z polecenia Szatana. Ropa naftowa służy jedynie jako środek kontroli mas społecznych, rynku i ekonomii. Ceny paliwa zawierają poważy procent (do 70%) podatków i są one głównym dostawcą podatków do rządów.

Podatki także nie są celem rządów ale służą do kontroli mas. Niestety celem jest całkowita kontrola społeczeństw nieustannie zajmujących się pracą na rzecz podstawowych potrzeb życiowych. W ten sposób przepracowany i zmęczony człowiek, często pozbawiany możliwości urlopu czy podwyżki, nie ma czasu i chęci na przemyślenie swojej sytuacji i walkę o lepszy byt. Człowiek syty zaczyna myśleć! Poszukuje spraw duchowych, a na to Szatan niech chce nam pozwolić.

Dlatego rządy pod kierownictwem Szatana dbają pieczołowicie o to, aby nikt z nas nie miał czasu na takie rzeczy.

Rozważmy sobie to. Od kilku tysięcy lat technologia człowieka osiągnęła zawrotnie wysoki poziom. Produkuje się dużo i niezwykle tanio. W zachodnim systemie gospodarczym wydajność pracy oraz technologie stosowane są wręcz niewyobrażalne. Człowiek powinien pracować nie więcej jak 20 godzin tygodniowo i resztę czasu spędzać z rodziną wychowując ją w posłuszeństwie i sprawiedliwości, wszczepiając jej wartości moralne i ucząc dziatwy poszanowania dla Boga oraz drugiego człowieka.

Tymczasem pomimo posiadanych możliwości, niemal każdy przeciętny człowiek w krajach zachodnich ma olbrzymie długi, których nie jest w stanie spłacać!

Długi te powodują nieustanną pogoń za zarobkiem, kosztem zaniedbania rodziny oraz spraw duchowych. W ten właśnie sposób świat kontrolowany przez Lucypera porzuca wszelkie wartości duchowe będąc wtłoczony bez miłosierdzia w machinę eksploatacji człowieka poprzez ciężką pracę oraz szatański wynalazek - lichwę bankową.

Więcej w linku...

Dalszym celem globalistów lucyferiańskich jest całkowite zniewolenie człowieka oraz odebranie mu wszelkich praw oraz własności.

Planem Globalistów jest tak wielki ucisk człowieka, jakiego świat jeszcze nie widział!

System, jaki nam zorganizują, to sprawdzany właśnie w Chinach system totalitarny, połączony z wielkimi koncernami przemysłowymi.

Podczas rządów Antychrysta globaliści będą mogli w nieskrępowany sposób składać tym razem oficjalnie, nie w ukryciu jak dzisiaj to robią, żywe ofiary z dzieci ku czci Szatana.

Nowy Porządek Świata - odpowiedź Szatana na zaplanowane już w Edenie Królestwo Boże

 

Początki zła - jak to się zaczęło...


Bóg stworzył Ziemię, założył ogród Eden i w tym ogrodzie umieścił mężczyznę oraz kobietę. Już wtedy Szatan, zwany wężem, zaczął krzyżować Bogu Jego dzieło i zwiódł Ewę i spowodował bunt obojga ludzi przeciwko Stwórcy. Wtedy Bóg wypowiedział pierwsze wielkie proroctwo, które niebawem całkowicie się wypełni.

Rodzaju 1:15 "Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę."

Początki rządów Szatana

Odnośnie pra rodziców, żyli około 930 lat i spłodzili wiele dzieci. Księga Rodzaju nie mówi nam nic o dokładnym czasie narodzin ani o wzrastaniu tego potomstwa. Natomiast mówi nam o tym że Kain i Abel byli pierwszymi potomkami Adama i Ewy. Bóg dał obojgu polecenie napełnienia ziemi i stosunki seksualne pomiędzy nimi były czynnością cieszącą się Bożym błogosławieństwem. Przed samym potopem doszło do tego, że...

Rodzaju 6:1 "A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. (2) Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. (3) Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną; niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat. (4) A w owych czasach byli na ziemi giganci; a *także później*, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach. (5) Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe, (6) żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się. (7) Wreszcie Pan rzekł: Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem. [Tylko] Noego Pan darzył życzliwością."

Szatana naśladowcy dalej krzyżowali plany Boga i doszło do tego, że normalny człowiek, jakim był Noe z rodziną, nie miał żadnej szansy przeciwstawienia się złu tych, którzy sprawowali władzę.

Dzięki stałemu mieszaniu genów demonów z genami ludzkimi, geny ludzkie były skażone w drastyczny sposób i Bóg postanowił zniszczyć całkowicie nasienie Szatana i demonów za pomocą potopu. Potop na pewien okres powstrzymał rozwój społeczeństwa skażonego genami demonów ale po pewnym czasie rzeczy zaczęły wracać do 'normy' demonicznej.

Pierwszym mocarstwem starożytnym, będącym pod ścisłą kontrolą Szatana oraz jego demonów był starożytny Egipt!

Kultura zaprzeczająca teorii ewolucji. Kultura, która powstała nagle i stopniowo zanikała. W tejże kulturze również demony panowały niepodzielnie znęcając się nad czystym genetycznie ówczesnym Izraelem, żyjącemu w niewoli egipskiej. W momencie, kiedy Bóg wyzwolił Izrael z ziemi egipskiej, Biblia nam mówi, że Bóg "...odbył sąd nad bogami Egiptu."

Oczywiście potomstwo demoniczne uważane było za bogów i było czczone na sposób należny jedynie Bogu. Tak więc Bóg zabijając pierworodne potomstwo Egipcjan wykonywał sprawiedliwy wyrok. Potem w Morzu Czerwonym zatonęła cała armia faraona wraz z całą świtą egipska. Na pewien okres zapanował spokój a Izrael odbywał 40 letnią wędrówkę po pustyni.  Planem Boga było wytępić dalsze części potomstwa demonów czyli Kananejczyków czy też Filistynów.

Pamiętamy Goliata? Najwyraźniej bezpośredni potomek demona. Gigant podobny do tych przed potopem.

Nie mamy wątpliwości co do tego, że Bóg doskonale wiedział co robił w momencie niszczenia Sodomy i Gomory oraz oczyszczania Ziemi obiecanej. Przez pewien czas, po pogromie Egiptu (nigdy już się nie podniósł do dawnej chwały) oraz otrzymaniu Ziemi Obiecanej, hordy szatana ponownie zaczęły prześladować lud Boga.

Oprócz Izraela, nie było narodu, który nie byłby pod władzą oraz kontrolą Szatana. Po zburzeniu Jerozolimy w 565 p.n.e. Izrael także dostał się w niewolę babilońską i stracił Boży przywilej narodu wybranego. Po wypełnieniu się 70 lat niewoli, Bóg wyzwolił Izrael z niewoli babilońskiej i Izraelici odzyskali status Narodu Wybranego, ponieważ się ukorzyli przed Bogiem. Nie trwało to długo. Około roku 2 p.n.e. przyszedł obiecany Mesjasz a Izrael był podobnie w rękach demonów w podwójny sposób. Był w niewoli Rzymian, którzy wielbili swoich bogów-cezarów oraz innych bóstw. Przekupni i kłamliwi kapłani żydowscy także byli potomstwem szatana i wiernie mu służyli. Dlatego Jezus słusznie ich nazwał "... plemię żmijowe."  Dlatego też Jezus nazywał Szatana władcą tego świata.

Łukasza 4:5 Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata 6 i rzekł diabeł do Niego: «Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. 7 Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje».

Oczywiście Jezus nie zaprzeczył, że szatan jest właścicielem 'wszystkich królestw świata"!

Mało tego, potwierdził własnymi słowami władzę szatana nad ziemią.

Jana 12:31 Teraz odbywa się sąd nad tym światem. Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony.

Śmierć Jezusa była ukąszeniem w piętę potomstwa niewiasty, Ewy. Ale to potomstwo zmiażdży głowę szatana. Jezus jest oczywiście potomkiem Adama i Ewy, zatem potomkiem Niewiasty z Księgi Rodzaju. Po śmierci Jezusa, a zwłaszcza po jego zmartwychwstaniu, przez pewien czas 'potomstwo niewiasty' miało sporą swobodę dzięki bezpośredniemu kierownictwu Ducha Bożego.

Niemniej nastąpiło prześladowanie i śmierć Szczepana a także aresztowanie apostoła Pawła. Ciekawa rzecz wydarzyła się w roku 66 naszej ery.

W roku 70 n.e. ci, którzy skazali Jezusa na śmierć (tłum krzyczał 37 lat wcześniej "... krew Jego na nasze głowy i na głowy dzieci naszych!" ponieśli śmierć w zburzonej doszczętnie Jerozolimie. Państwo Izraelskie przestało istnieć a resztka Izraelitów została rozproszona po całym świecie. Po śmierci ostatniego apostoła, Jana, nastąpiło odszczepieństwo od nauk Jezusa, które trwa do dzisiaj. Nastąpiły straszne czasy, które trwają do dzisiaj. Świat jest nadal w szponach demonów i szatan nadal rządzi światem, wiedząc, że czasu ma niewiele.

Tzw. postęp jest olbrzymim krokiem wstecz. Rozmiary kłamstw, rzezi, pedofilii, rozpusty, przestępstw, homoseksualizmu oraz bałwochwalstwa są na takim poziomie, jak w przysłowiowej Sodomie i Gomorze. Trwa nieustająca rzeź niewiniątek w postaci aborcji, jako środkowi zapobiegania ciąży. Oblicza się że na całym świecie ginie ponad 200 milionów dzieci rocznie.

Trwają cały czas wojny, a świat polityki i mediów to świat jednego nieustającego kłamstwa. Świat jest najwyraźniej rządzony przez Szatana.
Wyrok został na niego już wydany.  ŚMIERĆ!!! Zanim to nastąpi, nastąpi sprawiedliwy wyrok Jezusa na bezpośrednich sługach szatana, fałszywej religii.

Objawienie 17:1 "Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: Chodź, ukażę ci sąd na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, (2) z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu. (3) I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów. (4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. (5) A na jej czole wypisane imię - tajemnica: "Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi.(6) I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją zdumiałem się wielce. (7) I rzekł do mnie anioł: Czemu się zdumiałeś? Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty i Bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów.  Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata - spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć. (9) Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta. (10) I siedmiu jest królów: pięciu upadło, jeden istnieje, inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać. (11) A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. (13) Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii. (14) Ci będą walczyć z Barankiem, a Baranek ich zwycięży, bo Panem jest panów i Królem królów - a także ci, co z Nim są: powołani, wybrani i wierni. (15) I rzecze do mnie: Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia - ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali - i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi."


 

Potem nastąpi zniszczenie świata demonów w wielkie bitwie Armagedonu.
 

Cechy charakterystyczne demonów


Będąc inteligentną formą energii elekromagnetycznej większość z tych istot jest w stanie przybierać dowolne postacie ludzkie. Początkowo przybierali oni ciała mężczyzn, aby współżyć seksualnie z ziemskimi kobietami.

Rodzaju 6:1 A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. 2 Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.

Dlatego też w dzisiejszych czasach mamy zastraszające ilości raportów ataków seksualnych przez UFO, czyli demony. Nocne ataki kobiet opanowanych telepatycznie przez demony i przez nie gwałconych nie są jedynie czczym wymysłem.

Większość z tych kobiet nigdy o tym nikomu nie mówi, ponieważ obawa przez ośmieszeniem czy też posądzenie o zboczenie powoduje niemal całkowitą bezkarność tych stworzeń, które z lubością kontynuują owe niezdrowe dla nas, okrutne uciechy. Jest to kontynuowane przez tysiąclecia!

Innym czynnikiem jest fakt, że demony żywią się negatywną energią. Niektórzy ludzie także ją absorbują ale demony to autentyczne 'pijawki' negatywnej, złej energii. Na czym to polega?

Ludzie mają także poważne i niezdrowe zainteresowanie w tym kierunku, którego przyczyną jest ludzka niedoskonałość. Objawia się to w chęciach oglądania przemocy, gwałtu, gwałtu seksualnego. Jeżeli film jest nie przedstawia tego typu walorów, - nikt nie klnie, nie zabija, nie gwałci kogoś i życiu ludzkiemu nie zagraża niebezpieczeństwo, niewielu widzów taki film zainteresuje. Filmy miłosne bez scen erotycznych także nie są zbyt popularne.

Tak wygląda nasza druga czyli zła strona oraz niezdrowe zafascynowanie złem. Większość z nas nie posuwa się za daleko w tej dziedzinie i oglądanie tego typów filmów dla większości jest wystarczające, aby zaspokoić te niezdrowe żądze. Tymczasem dla demonów 'ucztami duchowymi' są żywe akty przemocy, rzeczywisty gwałt kobiety, najlepiej dziewicy, rozrywanie ludzkich ciał, paniczny histeryczny strach człowieka spowodowany groźbą utraty życia, czy też paraliżujący strach w momencie umierania to pokarm duchowy oraz największa przyjemność tych stworzeń. Im więcej negatywnej energii, tym więcej ich przybywa rozkoszując się widokami przemocy oraz absorbując powstałe w ich wyniku negatywne energie.

Niektórzy mogą się dziwić, skąd brały się i nadal biorą się ofiary z ludzi, dzieci, kobiet (często dziewic) mordowanych na ołtarzach w okrutny sposób ku czci Molocha, Marduka czy innych 'bóstw'. To nie są ludzkie pomysły schlebiania 'bogom' za pomocą takich poświęceń, ale pomysły owych 'bogów', którzy nas trzymają w niewoli. To oni, każąc nazywać się 'bogami' wymagali oraz nadal wymagają ludzkich ofiar na swoich ołtarzach okrucieństwa i przemocy.

Podczas szalejących bitew wojennych, kiedy młodzi ludzie mordują się nawzajem w nieludzkie sposoby, gdy rozlega się  krzyk przerażonych śmiertelnie, mordowanych ludzi, ciał rozrywanych pociskami czy mieczami, błagalne i rozpaczliwe krzyki o litość czy wrzaski największego bólu, który jest w stanie pozbawić człowieka rozumu lub zmienić kolor jego włosów w ciągu zaledwie kilku sekund, w takich właśnie momentach wydziela się z ludzi najbardziej negatywna energia.

Jest ona to największą ucztą duchową owych istot.

Oni głównie są odpowiedzialni za tą przemoc i nieszczęścia człowieka.

Jest jeszcze jeden motyw, który należy omówić. Tym motywem jest chęć sprawowania władzy, a w szczególności władzy absolutnej nad ludzkością. Największym szczęściem dla nich będzie władza OFICJALNA nad ziemią, bez potrzeby ukrywania się. Do tej pory, dzięki ich naturze, przebywają oni głownie w innym wymiarze. W wymiarze duchowym czy też w formie energii elekromagnetycznej.

Niektórzy z nich opanowują ciała ludzkie, niejako wyłączając człowiekowi mózg i zastępując go własną energią, która także używa owego mózgu. Nie każdego są w stanie opętać i na szczęście człowiek jest w stanie stawiać im dosyć skuteczny opór. Biblia mówi "Przeciwstawcie się diabłu a ucieknie od was". Zdecydowana postawa anty demoniczna może przeciętnego człowieka skutecznie chronić przed ich atakami.

Innym, sposobem jest wzywanie imienia Jezusa, na dźwięk którego dostają oni niejako szału. W ten sposób (między innymi) są przeprowadzane egzorcyzmy. Co ciekawe, tzw. schizofrenicy są przez większość lekarzy nieoficjalnie uważani za ludzi opętanych. Rzadko który lekarz oficjalnie przyzna rację w tym temacie z powodu obawy utraty stanowiska, ale nieoficjalnie wielu lekarzy stwierdza, że opętanie jest jedynym logicznym wyjaśnieniem, zwłaszcza tzw. zwielokrotnionych osobowości. W skrajnych przypadkach w jednym człowieku może być kilkanaście odmiennych osobowości i niektóre z nich mogą mówić językami, których 'chory' oczywiście nigdy się nie uczył.

Jest także logiczne wyjaśnienie efektywności lekarstw rzekomo działających na 'chorych' i przynoszących im rzekomą poprawę. Otóż mózg nie funkcjonujący sprawnie, ponieważ jest zatruty silnymi narkotykami czy lekami specjalistycznymi, jest bezużyteczny - tak dla 'chorego' jak i dla demonów. Takiego mózgu się nie da użyć a więc po użyciu pewnych narkotyków następuje chwilowa i pozorna 'poprawa' zdrowia psychicznego pacjenta, ponieważ demon nie jest w stanie użyć mózgu z powodu jego... bezużyteczności. Tak więc wygląda pozornie, że 'lek' podziałał.

Gwoli ciekawości, szpitale psychiatryczne są jednym z głównych instrumentów w kontroli opozycji politycznej rządów. Szatan wraz z demonami, w wyniku swoich niecnych działań stał się przeciwnikiem Boga. (Satanos -  przeciwnik) Bóg niewątpliwie poświęcił wiele uwagi stwarzając człowieka oraz go wychowując. Tymczasem Szatan z hordą demonów skaził kod genetyczny wielu ludzi poprzez współżycie seksualne z ludźmi oraz wyprodukowanie potomstwa będącego 'odstrzałem' genetycznym, pośrednim ogniwem pomiędzy demonami a ludźmi.

Kiedy skala zła na ziemi przebrała wszelką miarę, Bóg zastosował drastyczny środek i spowodował potop, aby oczyścić rodzaj ludzki oraz usunąć demoniczne potomstwo z ziemi. Jesteśmy obecnie w okresie czasu, w którym dokona się w najbliższym czasie podobne oczyszczenie i ludzie genetycznie czyści, albo posiadający przewagę pozytywnych genów i miłujący pokój i sprawiedliwość... posiądą ziemię. 

Jak rozpoznać działania Szatana?

Niemal każde działanie Szatana jest sprzeczne z zamierzeniom Boga

Pierwotne zamierzenie Boga jest zamierzeniem pełnym miłości Boga do swego stworzenia. Celem Boga w momencie aktu stwarzania czy też 'programowania' pierwszej pary ludzkiej był szczęśliwy rozwój rodziny ludzkiej. Na czym miało to polegać?
Mężczyzna i kobieta, rodzina, po połączeniu cielesnym dawała początek  następnej istocie żywej, czyli potomstwu.

Źródłem pomyślności ludzkiej rodziny jest silna rodzina ludzka złożona z ojca i matki, wspólnie wychowująca własne potomstwo w miłości i posłuszeństwie do Boga oraz rodziców.Taki był cel Boga i cel ten nie uległ zmianie.Jest to prosta recepta, naukowo i socjologicznie udowodniona, jako najwłaściwsza recepta na sprawnie funkcjonujące społeczeństwo.


Natomiast wszyscy ci, którzy (pod wpływem demonów) działają w opozycji do owego bożego planu rodzinnego, są najzagorzalszymi przeciwnikami: tak człowieka, jak i Boga.

A rzeczywistości wygląda to tak: rządy złożone ze zboczonych i skorumpowanych polityków zmieniają w skuteczny sposób model rodziny ludzkiej, bezpośrednio negując jej wartość i gorliwie promotując nam tzw. alternatywne sposoby życia, jak homoseksualizm, lesbianizm, zoofilę, całkowitą niezależność kobiet od mężczyzn, wolność kobiet oraz wrogość w stosunku do mężczyzn, posiadanie wielu partnerów, wielu dzieci z różnych ojców.

Taki sposób życia jest doskonałą receptą na wychowywanie przestępców.

Przerywanie ciąży stało się środkiem zapobiegawczym. Wszyscy doskonale widzimy te trendy tzw. 'nowego stylu życia' nazywanego także stylem alternatywnym. Powoduje to rozpad społeczeństwa, które jest o wiele łatwiejsze w dalszych demonicznych manipulacjach. Przybrało to takie rozmiary że jedynie Bóg jest w stanie to powstrzymać.

"A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, *których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata* - spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć."

Oznacza to, że są na ziemi ludzie, którzy TO WSZYSTKO widzą.

Ponieważ czytając księgę Objawienia doznają błogosławieństw opisanych w tej księdze i ich imię jest zapisane w Księdze Życia.
Ci, którzy świata tego w taki sposób nie postrzegają, najprawdopodobniej zginą z ręki Wykonawcy wyroku naszego Stwórcy, Sędziego-Jezusa Chrystusa.

Czy jesteś zapisany do życia w Księdze Żywota? Czy przyjaciel świata może być przyjacielem Boga?


Napisano18 Sierpnia 2006
Ostatnie uaktualnienie - 12 Listopada 2007