Szatańska muzyka


Ostatnie uaktualnienie: 11 Września 2010

Szczególną ważną rolę w w naszym życiu odgrywa muzyka. Jest ona jednym z najmocniejszych bodźców - zdecydowanie większym bodźcem niż... obraz kinowy!

Nikt chyba nie jest w stanie oglądać filmu "Szczęki" z wyłączonym dźwiękiem! To nam właśnie daje rzeczywisty obraz siły oddziaływania muzyki na nasze zmysły. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z siły oddziaływania dźwięku, w szczególności muzyki.

Słuchając jej możemy wpaść w dobry humor, śmiać się, płakać, a także możemy otrzymać niezwykle mocne bodźce doprowadzające do przemocy czy chęci buntu. Dobrym przykładem jest odtwarzanie hymnu narodowego podczas ważnych meczów piłkarskich. Masy ludzi płaczą z wzruszenia a zawodnicy z kamiennymi twarzami są niezwykle zdeterminowani, aby za wszelką cenę wygrać mecz.

Istnieje wiele rodzajów muzyki: kojących, relaksujących, a nawet posiadającej właściwości lecznicze. Nie tylko w takich sytuacjach muzyka ukazuje swoją faktyczną moc.

Znana nam doskonale muzyka kościelna także motywuje wielu z nas do stawiania określonych kroków życiowych. Muzyka odgrywana czy śpiewana podczas bitew wojennych odgrywała doniosłą rolę motywującą żołnierzy do przelewu krwi, nie tylko nieprzyjaciela, a nawet do poświęcania własnego życia, dla wyższych propagandowych celów.

Muzyka może powodować tzw. gęsią skórę która jest nieomylnym wskaźnikiem mocnego dreszczu oraz emocji. Owe zjawisko objawia się stojącymi włosami na skórze oraz dreszczami spazmatycznymi skóry na całym ciele,  szczególnie mocnymi na skórze w okolicach naszego kręgosłupa.

Grupy rockowe specjalizują się w określonym rodzaju dźwięku elektrycznych gitar, który wytwarzany oraz wzmacniany na koncertach do maksimum powoduje masowe FIZYCZNO/PSYCHICZNE doznania tysięcy słuchaczy. Wszystko zależy od jakości dźwięku, wzmocnienia oraz zdolności - tak muzyków jak i inżynierów dźwięku. Mistrzowie w tej branży są w stanie niemal na każdym koncercie wywoływać określone emocje wśród słuchaczy.

Dochodzi do tego masowa histeria, oraz tzw. połączenie 'duchowe' słuchacza z grupą muzyczną.

Tworzy się niezwykle mocna więź doskonale kontrolowana przez muzyków i specjalistów od dźwięku. Jest to ogólnie przyjemne doznanie i dlatego koncerty znanych grup rockowych cieszą się taką niezwykłą popularnością.

Muzyka pop. disco, klub czy inne jej rodzaje wywołuje także bardzo podobne doznania.

Nowoczesna komputerowa muzyka taneczna, wzmocniona wieloma trikami komputerowymi niemal gwarantuje, że KAŻDY słuchacz będzie w jakiś zewnętrzny sposób ujawniał, że ma ona na niego mocny wpływ.

Czy to klaszcząc, uderzając dłonią w stół, udo czy strzelając palcami, zdecydowana większość z nas sygnalizuje otoczeniu, że jest pod jej wpływem. Tańczący na sali często wpadają w trans. Często dzieje się to po zażyciu narkotyków!

Dreszcz emocji może być negatywny - strach czy przerażenie lub pozytywny - ulubiony motyw muzyczny powodujący przyjemne podniecenie, będące przyjemnym doznaniem pod wpływem piękna określonego duchowego momentu, szczególnie przez nas  lubianego.

Sprytnie dobrana muzyka, czy też szczególnie pieczołowicie wyselekcjonowane dźwięki mogą nawet spowodować omdlenie lub w szczególnych przypadkach zawał serca i w rezultacie... śmierć!

Muzyka może wpływać na nas pozytywnie, oraz może mieć na nas wpływ zdecydowanie negatywny. Muzyka może być także skutecznym nośnikiem

tekstów  podprogowych.

W dzisiejszych czasach można zaryzykować twierdzenie, że jesteśmy pod wpływem muzyki od 30 minut aż do 16 godzin dziennie w pewnych skrajnych przypadkach.

Często budzi nas budzik - radio nastawione na określoną godzinę i pierwszy dźwięk, jaki do nas dociera z rana to dźwięk melodii z radia. Co ciekawe, ów dźwięk czy melodia często towarzyszą nam CAŁY DZIEŃ i ciężko go usunąć z naszej głowy!

Wstając myjemy się słuchając radia, jemy albo udajemy się do publicznego transportu mając często słuchawki na uszach. Kiedy idziemy pieszo, również ze słuchawkami, jedziemy samochodem z włączonym radiem. W samochodach można czasami zauważyć ekstremalne podejście do słuchania muzyki, słuchanie tak głośne, że jeżeli wyłączymy sami nasze radio, często słyszymy potężny dźwięk z samochodu obok, który słychać całkowicie wyraźnie pomimo zamkniętych szczelnie okien w obu samochodach!

W pracy czy w szkole część z nas nie ma dostępu do radia ale wielu ma radio włączone, często na minimalnym poziomie, i słyszy muzykę niemal non stop.

Powrót do domu wygląda niemal identycznie jak droga do pracy czy szkoły, zwykle z muzyką a po powrocie do domu najczęściej słuchamy nadal muzyki, tym razem wybierając sobie materiał do słuchania, lub włączamy TV, w której muzyka jest integralną częścią niemal każdego programu.

Właśnie ruchomy obraz, umiejętnie zintegrowany z odpowiednią muzyką do treści tego obrazu jest najprawdopodobniej najsilniejszym bodźcem, jakiego człowiek może doznać.

Ostatnimi czasy komórki nie tylko odgrywają nam niemal każdą muzykę w niemal każdej sytuacji. Komórki pozwalają także na odtwarzanie filmów w wysokiej jakości, a dźwięku można słuchać za pomocą słuchawek.

W dzisiejszym świecie muzyka jest tak powszechna, jak powietrze, którym oddychamy.

Nic dziwnego, że takie mocne oraz wpływowe medium na istotę ludzką jest także skrzętnie i podstępnie wykorzystywane przez mistrza muzycznego, szatana czyli Lucyfera!

Szczególnie on doskonale rozumie moc rytmu i muzyki, ponieważ jest on szczególnie uzdolniony w tym właśnie kierunku.

Byłoby dziwne, gdyby Szatan/Lucyfer nie używał tego medium jak GŁÓWNEGO medium, służącego jego przewrotnej propagandzie, skoro zna on doskonale jego moc!

Lucyfer inaczej zwany szatanem jest znany jako... muzyk. Jest to jego szczególna cecha charakterystyczna i właśnie on, Szatan/Lucyper, niemal największy ekspert w dziedzinie muzyki doskonale rozumie znaczenie oraz przemożny wpływ muzyki na istotę ludzką.

Ezechiela 28:(13) Byłeś w Edenie, ogrodzie Bożym; okryciem twoim były wszelakie drogie kamienie: karneol, topaz i jaspis, chryzolit, beryl i onyks, szafir, rubin i szmaragd; ze złota zrobione były twoje bębenki, a twoje ozdoby zrobiono w dniu, gdy zostałeś stworzony. [BW]

Ezechiela 28:13  „Żyłeś sobie w Edenie, w ogrodzie Pana Boga. Na twym płaszczu widniało tysiąc drogich kamieni. Rubin, topaz i diament, chryzolit, onyks i jaspis, szafir, karbunkuł i szmaragd. Ze złota były dzwoneczki i trąbki, wszystko wykonane już w dzień twego stworzenia.”

Ezechiela 28:13  „In Eden, the garden of God, thou hast been, Every precious stone thy covering, Ruby, topaz, and diamond, beryl, onyx, and jasper, Sapphire, emerald, and carbuncle, and gold, The workmanship of thy tabrets, and of thy pipes, In thee in the day of thy being produced, have been prepared.” [YLT]

Tłumaczenie tego wersetu jest nieco skomplikowane ze względu na braki wiedzy w nomenklaturze muzycznej w tamtych czasach. Niemniej wydaje się być jasne, że owe dźwiękowe instrumenty były jedną z najważniejszych cech jego charakteru.

W Young Literal Translation mamy słowo - pipes - flety. Z innych źródeł wynika, że tzw. Pan grający na flecie Pana jest nikim innym, jak Lucyperem. Po angielsku w kręgach magii tytułuje się go - The Piper (Grający na flecie)

Gwoli ciekawości, Pink Floyd, którym grupa zapoczątkowała swój sukces ma tytuł: THE PIPER AT THE GATES OF DAWN

Wikipedia Polska podaje nieprawidłowe tłumaczenie tego tytułu. Angielska wersja Wikipedii podaje The Piper -  Pan demon grający na flecie Pana.

Termin The Piper jest często używany w magii i odnosi się właśnie do Lucypera.

W tym świetle muzyka jest niezwykle ważnym instrumentem deprawacji człowieka a niezwykle ważną rolę odgrywa tzw. muzyka młodzieżowa, w szczególności... muzyka rockowa.

 Przyjrzyjmy się nieco bliżej technikom deprawacji młodzieży za pomocą owego silnego medium.

Rock 'n' Roll


Wszyscy doskonale ten termin znamy ale niewielu z nas zna jego rzeczywiste, oryginalne znaczenie.

Pierwsza część terminu:  Rock "to shake up, to disturb or to incite" [EN]

Metafora angielska, oznacza "wstrząśnięcie, zaniepokojenie, podżeganie, podniecanie".

Druga część:  Roll  "having sex" [EN] Średniowieczna metafora oznaczająca... stosunek seksualny.

Materiał wzięty z Wikipedii angielskiej wersji. http://en.wikipedia.org/wiki/Rock_and_roll

Niestety polska wersja Wikipedii podaje nam wyraźnie mylące wyjaśnienie tego terminu.

Cytuję: "Rock and roll lub rock'n'roll (ang. kręcić się i kołysać)

Literalnie - rock - skała,  roll - toczyć.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rock_and_roll  Tak więc Wikipedia po polsku wprowadza nas ponownie w błąd.

Co ciekawe, zdjęcia gitarzystów przypominają masturbację na scenie a ruchy gitarzystów podczas koncertów zdecydowanie przypominają tego rodzaju 'aktywność'. Wielu powie, że owe ruchy są przypadkowo podobne. Oczywiście zaprzeczyć temu nie można.

Punk

Istnieje jeszcze inna ciekawa nazwa pewnego nurtu muzycznego - punk. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że i w tym przypadku ktoś nadał temu kierunkowi wyjątkową sprytną i... uwłaczającą nazwę, której młodzi ludzie chętnie używają.

Według dobrych słowników:

punk -

Sprawdźmy inne znane aspekty tego rodzaju muzyki.

 

Sposoby podbijania umysłów młodzieży


Przede wszystkim materiały najbardziej szkodliwe czy demoralizujące młodzież rzadko dostają się na listy przebojów. Cały przemysł medialny jest niemal totalnie kontrolowany przez siły Lucyfera, z przemysłem fonograficznym włącznie. Agenci muzyczni wyszukują najbardziej obiecujące talenty muzyczne i wypuszczane są płyty z ich utworami, Po częściowym zasmakowaniu w sławie, pieniądzach oraz chętnych na wiele dziewczynach, młodzi wykonawcy są nawet gotowi sprzedać swoje dusze Szatanowi za kontynuowanie sławy gwiazdy muzycznej.

Według Johna Todda, program muzyczny, teksty piosenek, okładki płyt, wystrój sceny koncertowej i wiele innych aspektów, wszystko to jest kontrolowane najczęściej wbrew intencjom autorów.

Oczywiście muzyka musi być interesująca i chwytliwa i określona grupa czy pojedynczy wykonawca okupuje miejsca na listach przebojów. Po zrobieniu sobie imienia, (czasami przed) grupa nagrywa utwory z tekstami wręcz rewolucyjnymi, zachęcając młodzież nie tylko do przemocy, zbrodni, samobójstwa, gwałtów, seksu (często wynaturzonego - Marylin Manson), czy buntu przeciwko rodzicom oraz wszelkim autorytetom.

Przede wszystkim młodzież jest zachęcana do wielbienia Szatana a nawet do uczestniczenia w ofiarach ludzkich ku czci Lucyfera!

Wykonawcy osiągnąwszy statut idola są przykładem dla młodzieży, nie tylko w kwestiach mody ale także w kwestiach zachowania się oraz stereotypów myślowych.

Młodzież ochoczo naśladuje swoich idoli niemal we wszystkim - począwszy od sposobu ubierania się, sposobie wyrażania się... a na wierze skończywszy!

Muzyka staje się ich pasją oraz stylem ich życia

Zamykają się samotnie w swoich pokojach i słuchają godzinami materiałów, o jakich ich rodzicom się nigdy nie śniło! 6 godzinne wsłuchiwanie się w rock nie jest zjawiskiem nienormalnym dla nastolatków. Tymczasem rodzice i nauczyciele czy wychowawcy nie zdają sobie sprawy z tego, czego owa młodzież słucha i jaki to ma wpływ na młodych słuchaczy.

Najbardziej szkodliwe materiały rzadko umieszcza się na listach przebojów. Rozważmy sobie pewną oczywistą prawdę!

Muzyka posiada znacznie większy wpływ na wychowanie młodzieży niż opieka rodziców!

Jest  więc bardzo ważne, aby zrozumieć mechanizmy deprawujące naszą młodzież, ponieważ ilość problemów nękających Generację -Y jest wprost proporcjonalna do ilości przyswajanych przez nich materiałów, w szczególności w postaci muzyki, ponieważ jest to najpotężniejsze medium służące korupcji ich umysłów i właśnie w takim celu jest ono głównie używane!

Co najgorsze, media, szkoły i władze aprobują to wszystko, a w skrajnych przypadkach owi 'artyści' są gloryfikowani i jako wyrazy szczególnych osiągnięć na tym polu deprawacji nadaje się wykonawcom tytuły szlacheckie (Elton John, Paul McCartney, Jimi Page czy inni) za niezwykłe 'sukcesy' w... deprawowaniu młodzieży.

Co najdziwniejsze, skoro władze wspierają tego rodzaju 'artystyczne ekspresje', dlaczego tekstów piosenek nikt nie analizuje w szkołach, gimnazjach czy na uniwersytetach? Jeżeli analizuje się Norwida czy Szekspira, dlaczego nie ma książek z analizami takich światowej klasy poetów i artystów, jakie młodzież ogląda i słucha podczas koncertów!?

Przecież to... "wyraz artystyczny"! Czyżby!?

Język używany w tekstach piosenek jest zwykle okraszany niewybrednymi przekleństwami, których w urzędach nie wolno używać, TV w 'normalnych' godzinach także nie używa wulgaryzmów, tak właśnie nazywając ów język. Nie przeszkadza to jednak masowego wsparcia dla takiej twórczości całego przemysłu artystycznego.

Jeżeli taki język jest powszechnie akceptowany jako język artystyczny, dlaczego go nie używać... w sądzie czy parlamencie!?

Przemyślmy nieco tę kwestię. Obelżywy, rynsztokowy język jest niewłaściwy dla sędziów, parlamentarzystów, księży czy pastorów, prezenterów medialnych czy dilerów wszelkiej maści.

Z drugiej strony...

...język rynsztokowy jest wpajany młodzieży i dzieciom przez przemysł muzyczny i media!

Poniżej przykład, który jest raczej niezbyt wesoły:

 

Napis nad telewizorem, czyli tekst liryki czarnego rappera:

"Pie$%^&ić białego człowieka... Czy ty rozumiesz... Jestem rapperem który ma plan... Zdobędę pistolet... zdobędę nóż... będę ścigał skó$#@^na aby go zabić"

Na strzałce jest napis:

Artystyczna ekspresja

Rzeczywiście... artystyczna ekspresja na takim poziomie, że trudno byłoby odróżnić tekst Szekspira od tekstu rappera!?

Zaniepokojony mąż woła żonę:

"Hej kochanie, choć posłuchać co ten głupi czarnuch wyśpiewuje w telewizji... Nie uwierzysz!"

Strzałka wykazuje, że komentarz męża jest... przestępstwem nienawiści.  Tekst rappera takim przestępstwem nie jest!

Oto polityczna prawidłowość w najlepszym wydaniu, w pełni wspieranym przez nasze władze.

Oto co mówią o tym sami wykonawcy:

Znany z homoseksualizmu David Bowie w taki sposób zaszokował świat muzyczny w wywiadzie dla Rolling Stone magazynu (12 Luty 1976)

"Rock zawsze był DIABELSKĄ MUZYKĄ... Wierzę, że rock and roll jest niebezpieczny... Czuję że my jedynie obwieszczamy COŚ ZNACZNIE CIEMNIEJSZE NIŻ MY SAMI." Frank Zappa (zmarł w 4 grudnia 1993)

"Jestem współpracownikiem Szatana. Mamy własnych wielbicieli i nazywamy ich grupami. Dziewczyny będą oddawać swoje ciała muzykom, tak jak wy poświęcalibyście ofiary dla boga" -(Peters Brothers, What About Christian Rock, p. 17)

Marylin Manson - 'nadzieja' dla Supergwiazdy Antychrysta:

"Myślę, że za każdym razem kiedy ludzie słuchają tej nowej płyty, może Bóg zostanie zniszczony w ich głowach..." (huH, Oct. 1996, p.37)

Bluźnierstwa Mansona nie są aktorstwem pod publiczność. Manson z chęcią przyznaje, że w występie jest znacznie więcej, niż widać to na scenie:

Nie wiem, czy ktokolwiek stara się zrozumieć, co staramy się robić. Nie jest to jedynie szokiem dla wartości moralnych... to jest po to, aby zachęcić ludzi. W chwili, kiedy ich już mamy, dajemy im nasze posłannictwo. (Hit Parader, Oct. 1996, p.28)

Manson przyznaje że już od dzieciństwa lgnął ku Szatanowi:

Moja mama mówiła mi jako dziecku: 'Jeżeli będziesz przeklinał w nocy, diabeł przyjdzie do ciebie podczas kiedy będziesz spał.' Mnie to bardzo podniecało, ponieważ bardzo pragnąłem, aby to się stało... Chciałem tego, chciałem tego bardziej, niż czegokolwiek innego... (Rolling Stone January 23, 1997 p. 52)

Bon Jovi śpiewa w "Homebound Train"

"Kiedy byłem małym chłopcem, diabeł wziął mnie za rękę, wziął mnie z domu, uczynił mnie człowiekiem. Staczam się w dół na lokalnym pociągu"

Czy ci ludzie wierzą w Szatana? Oczywiście i są jak najbardziej poważni w tym co robią i mówią. 

( Znacznie więcej na temat satanizmu w linku - satanizm. )

Jeżeli zatem istnieje Szatan, czy istnieje także Bóg!?

Oczywiście że tak! Dlatego oni są przeciwko Bogu i Jego wręcz nienawidzą!


Zajrzyjmy nieco za kulisy owych 'wychowawców' i zapoznajmy się z treściami,

jakie rozpowszechniają oni wśród młodego pokolenia


Tytuł albumu - Peace Sells...But Who's Buying? (Pokój się sprzedaje... ale kto kupuje?) "Jestem pomocnikiem Szatana, sprzedawcą, jeżeli pozwolisz... Przyłącz się do moich piekielnych głębi... Mam twoją duszę. Bądź posłuszny!" Nawoływanie do posłuszeństwa jest powtarzane kilkukrotnie. Cały utwór zachęca do składania ofiar Szatanowi w ceremoniach magiczno-okultystycznych. Cały album zawiera podobne teksty.

Ogólnie wyjaśnia się nam, że znani gwiazdorzy muzyki rockowej, metalowej, punk czy też grunge czy rap ukazują dziwaczne spektakle, mające jedynie na celu zaszokowanie słuchacza oraz rzekomo 'niewinne' zwrócenie na siebie uwagi.

Czy nagminne wykorzystywanie horroru, przelewu krwi, morderstwa, ukazywanie gwałtu sakralnego podczas koncertów, czy picie krwi na scenie to jedynie niewinna zabawa i doskonała rozrywka, nie zagrażająca w niczym naszej młodzieży?

Pewne grupy muzyczne traktują NIEZWYKLE POWAŻNIE swoją misję satanistyczną narkotykową.


Black Sabbath - Czarny sabat, bardzo dobrze znana grupa z lat 70 wraz jej liderem, Ozzy Osborne, ostatnio 'grającego' w znanym TV show.

Wyjątkowo dotknięty na umyśle degenerat, ofiara trwałego efektu narkotyków, uważany za niespełna rozumu przez wielu ludzi, jest nadal aktywnie propagowany przez telewizję jako... symbol. Symbol czego? Wystarczy popatrzeć na jego 'show'. Facet jest tak zamroczony stałym nadużywaniem narkotyków, że ma problemy z poprawnym wysławianiem się. Oto jego własne słowa:

Ozzy Osborn z Black Sabbath - "wydaje mi się że jestem medium dla jakiejś siły na zewnątrz mnie. Mam nadzieję, że nie jest to siła tego którego się obawiam - szatana. Jest jakaś siła nadnaturalna - która mnie używa do pisania rocka. Mam nadzieję, że nie jest to siła diabła, szatana, ale ...

Prezydent USA, George Bush wyraża się o nim niezwykle pochlebnie i Ozzy był nawet specjalnym gościem na obiedzie w Białym Domu. Dlaczego? Wyjaśnienie jest raczej proste. Prezydent Bush, jak powszechnie wiadomo jest członkiem grupy satanistycznej, Czaszek i Piszczeli. (The Skull and Bones Society [EN])

Członkowie grupy Black Sabbath byli głęboko uwikłani w 'czarne sabaty' - tzw. szabaty kabalistyczne, są wiernymi naśladowcami nie słynnego satanisty, Aleister Crowley'a, [English] ojca współczesnego okultyzmu.

Elton John - stwierdził, że nigdy nie skomponował żadnej piosenki, która by nie była napisana w języku czarnej magii np. "Za drogą z żółtej cegły" - http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20America/Rock-n-Roll/elton_john-witchcraft.htm

Jeden z najsłynniejszych rockowych zespołów, Led Zeppelin. Główna postać, Jimmy Page posunął się tak daleko, że po śmierci Crowley'a zakupił jego posiadłość, w której odbywały się czarne msze. Jest on wiernym naśladowcą Crowleya.

Robert Plant opowiadał, że najsłynniejszy utwór, "Stairway To Heaven" - (Schody do nieba) został im przekazany przez siły nadprzyrodzone a oni (Plant i Page) byli jedynie medium otrzymującym muzykę z liryką wprost od istot duchowych.

"Trzymałem ołówek w ręku i on sam pisał tekst, ja w sumie ograniczałem się do jego trzymania, tekst liryki pisał się praktycznie sam. Dopiero po napisaniu zabrałem się do jego przeczytania" - Jimi Page

Led Zeppelin, uważany za największy rock band w historii muzyki.

Kilka angielskich linków do ich historii. http://www.cuttingedge.org/news/n1957.cfm [English]

Zespół ten jest także znany z tego, że w "Stairway To Heaven" (Schody do nieba) jest czysto demoniczny tekst, który wyraźnie słychać grając utwór od tyłu. http://jeffmilner.com/backmasking.htm [English]

Tekst ten brzmi:

"O tutaj mój słodki szatanie. Ty, którego mała ścieżka zasmuciłaby mnie, którego mocą jest szatan. On da swoim naśladowcom 666, w miejscu, gdzie była mała narzędziownia w której czynił nas cierpiącymi, smutny szatan."

Jedna uwaga odnośnie tekstów podprogowych, odgrywanych od tyłu w języku angielskim. Wielu Polaków uważa że jest to przesada, ponieważ oni nie słyszą tego tekstu. Prawda jest taka, że w wyuczonym języku jest niezmiernie trudno usłyszeć lirykę, zwłaszcza w przypadku muzyki rockowej. Każdy Polak ma spore problemy ze zrozumieniem tekstów piosenek a radio czy TV, czy film zawsze się daje nieco głośniej, ponieważ Polacy mają problemy ze zrozumieniem angielskiego tekstu mówionego czy też śpiewanego. Tymczasem Anglicy czy Amerykanie słuchają wszystkiego o połowę ciszej i wszystko doskonale rozumieją.

Jest to rzecz normalna i każdy Polak na Zachodzie wie, o czym piszę. Z tej przyczyny wielu Polaków uważa, że odgrywany od tyłu tekst z Led Zeppelin jest zupełnym przegięciem.

Dla Polaka, który nie zna dobrze angielskiego - tak. Ja jestem w Australii ponad 28 lat, rozumiem tekst z Led Zeppelin, ale wiele utworów muzycznych muszę słuchać kilkakrotnie, aby zrozumieć teksty. Tymczasem Polacy URODZENI w Australii wcale nie maja problemów ze zrozumieniem tekstów piosenek.

Odnośnie Led Zeppelin - niewielu ludzi zaprzecza, że ten tekst jest zrozumiały. Przeciwnicy tłumaczą to czystym przypadkiem.

Na jednym z koncertów Rolling Stones zamordowano nożem młodego człowieka, podejrzewa się że był to mord satanistyczno/rytualny.

Mick Jagger z Rollignstonesow - Dwie czarownice Marianna Faithful i Anita Pallenberg zaprosiły Kenneta Angera aby wprowadzić Keeth'a Richarda i Micke'a Jaggera do wszystkich rytuałów czarnej magii. Mick został oddany szatanowi w masonicznej sekcie "Loża złotego świtu" - filii loży "Illuminati". Mick uznał się za wcielenie Lucyfera. Potwierdzaja to trzy z jego piosenek: "Sympatia do diabła" "Do ich szatańskich majestatów" (grudzień 1967) i "Inwokacja do mego brata diabła"

Beatles także byli przyjaciółmi Crowleya i jego podobizna jest na jednej z ich płyt. David Crosby, Nathan Young, Graham Nash - wielcy producenci rocka są członkami kościoła satanicznego. Przy produkcji każdej płyty stosują specjalny rytuał mający zapewnić im powodzenie.

Ochroniarzami niektórych koncertów Rollingstonsow byli motocykliści z gangu Hell Angels - Anioły Piekieł.

Przydomkami Jima Morrisona (The Doors) były - "Szaman", "Czarownik", czy "Król Jaszczur" o którym sam mówił, ze jest związany z wężem czyli szatanem.

Niezrealizowana koncepcja okładki płyty "Dziwne dni" (Strange Days) The Doors: fotografia zespołu w otoczeniu 30 psów w pomieszczeniu. Jim Morrison wytłumaczył, ze wybrał psy ponieważ w ang. słowo dog - pies jest przeciwieństwem słowa God - Bóg.

Jim Morrison (The Doors) nazywał siebie "Królem Jaszczurem". Skomponował także święto Jaszczura. Wyjaśniał tą fascynację: Nie wolno nam zapominać, ze jaszczurkę i węża łączy się podświadomie z siłami zła. Święto jaszczura to zaproszenie do krainy zła i ciemności.

Jim Morrison (The Doors) w 1970 odbył z Patrycją Kennaly wydawcą magazynu Jazz and Pop w Nowym Jorku - ceremonię ślubu czarownic. Patrycja była kapłanką sabatu. Na zaślubinach m.in. składali podpisy krwią, przekraczali kij miotły, spółkowali, wzywali Boginię Triady.

John McLawlin: "Gdy graliśmy pewnego wieczoru, nagle wszedł we mnie duch. Grałem nadal, ale od tego momentu to już nie ja grałem".

Gitarzysta Angus Young z grupy AC/DC, stwierdza: "Ktoś mną kieruje, ja tylko poddaje się jego prowadzeniu. Gdy jestem na scenie ktoś nade mną panuje".

Anton Szandor Lavey (nie muzyk), autor biblii satanistycznej, jest najprawdopodobniej najbardziej znanym satanistą XX wieku. W czasie gdy tworzył swą religię był również konsultantem w Hollywoodzkich filmach poruszających tematykę okultyzmu, a nawet grał rolę diabła w filmach "Dziecko Rosemary" czy "Hymn do mojego brata demona", który jest filmem z kręgu subkultury, nakręconym przez znanego okultystę Keneta Angera

Rockowy album pt. "Narodziny Y" zawiera bluźnierczą litanię szatana.

Madonna: "Krucyfiks jest bardzo seksowny, ponieważ wisi na nim nagi mężczyzna"

Billy Idol na jednym z teledysków krzyżuje swoją dziewczynę, w połączeniu z wyuzdanym zachowaniem.

Zdumiewa, jak często artyści rockowi odgrywają rolę ukrzyżowanego Chrystusa.

Mick Jagger Podczas światowego turnée w 1981 roku prezentował koszulkę z wyobrażeniem odwróconego krzyża oraz słowem NISZCZ! Duran Duran - Na okładce płyty tej grupy jest krzyż z biblii szatana.

 Kilka cytatów z liryki muzyki rockowej.

"Bóg grzmotu" KISS ( Kings In Satan Service - Królowie na służbie Szatana)

"Byłem wychwycony przez Szatana, Przygotowany do królowania tak jak on, jestem panem pustyni, człowiek z żelaza najnowszych czasów, wołam do ciemności aby mieć przyjemność i rozkazuję ci paść na kolana przed bogiem grzmotu, bogiem Rock'n'rolla"

"Dzwony piekielne" AC-DC

"Spuszczam moje grzmoty, spuszczam ulewne deszcze, przychodzę jak huragan, moje błyskawice oświetlają niebo, jesteś młody ale umrzesz, ja nie biorę więźniów, nie oszczędzam żadnego życia, Nikt mi się nie oprze, mam swoje dzwony i zabiorę cię do piekła, Będę cię miał i Szatan "

 

"Zabijam dzieci" - Martwi z rodziny Kennedych

"Bóg powiedział, aby cię obedrzeć ze skóry na żywo. Ja zabijam dzieci, kocham patrzeć jak umierają. Zabijam dzieci i patrzę jak ich matki płaczą, rozjeżdżam je moimi samochodami. Chcę słyszeć jak krzyczą z bólu, chcę dawać im zatrute cukierki i zepsuć ich Święto Zmarłych"

"Five to One" The Doors

"Nikt nie wydostanie się stąd żywy (...) Starzy się starzeją a młodzi stają się mocniejsi. To nam zabierze tydzień, może nawet dłużej. Oni maja broń, lecz na jest więcej. Musimy wygrać, tak,  już wygrywamy, chodź.

"Święto jaszczura" (The Celebration Of The Lizard) The Doors 

"...ciało jego matki gnije na chodniku (...) wejdziemy głęboko w mózgi, głęboko tam (...) Niech dzwonią dzwony karnawałów, niech zaśpiewa szatan, niech dzieje się co chce (...) Jestem królem Jaszczurem, mogę wszystko ...

Blessed Is the Black (Błogosławiony w Czerni): "Oczekuj śmierci tych, którzy modlą się do Boga, Odkąd to się stało, twój Bóg nie żyje a teraz umierasz ty. Wreszcie rządzi szatan"

Diamonda Galas śpiewa:

"Szatanowi niech będzie chwała i cześć, Przyznaję, że moja dusza pewnego dnia spocznie pod drzewem poznania obok ciebie"

W 1992 roku grupa Red Hot Chili Peppers na MTV Awards podziękowała za sukces w taki sposób: - "Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować... szatanowi"  

Znaczenie nazwy znanej grupy W.A.S.P.

Po latach wyjaśnili: We Are Sexual Perverts - Jestesmy seksualnymi zboczeńcami. Lider grupy, Blackie Lawless przyznał się do studiów okultyzmu. Szczególnie znany był z tego, że na scenie koncertowej symulował gwałt na ukrzyżowanej dziewczynie i wypijał z czaszki krew, po czym resztki rozlewał w publiczność.

Poniżej linki do niektórych tekstów piosenek, co prawda po angielsku ale można obejrzeć wiele okładek płyt, które więcej powiedzą niż teksty ich piosenek.

http://www.inplainsite.org/html/rock_lyrics_albums.html

http://www.inplainsite.org/html/rock_and_the_occult.html

Koszulka wyprodukowana przez Marylin Mansona. "Zabij Boga, Zabij Ojca & Matkę, Zabij siebie".

 

Co jest interesujące, jedynie deprawujące teksty w lirykach zespołów muzycznych są dopuszczalne przez kompanie płytowe. Jednakże teksty typu: "zabij Żyda, zabij lichwiarza, skończmy z pedałami, wieszać czarnych, opluj polityka, zabij prawnika, zlinczuj mordercę dziecka, skończmy z pedofilią" itp. nie miałyby prawa jakiejkolwiek promocji w mediach ponieważ nie służą profilowi mediów, których celem jest popieranie wszelkich możliwych degradujących człowieka dewiacji.

Przykładów wpływu demonów na muzykę jest znacznie, znacznie więcej i być może wiele z nich jest nawet bardziej szokujących niż te, które ukazałem w tym artykule.

Ostatnio znana witryna chrześcijańska opublikowała 10 godzinny program obnażający rzeczywistą naturę rocka oraz wpływ demonów na współczesną muzykę.

Tytuł DVD dyska - "They Sold Their Souls For Rock-n-Roll" (Sprzedali swe dusze za Rock-n-Roll)

Ukazane są sceny z występów a także zakulisowe  wyczyny takich znanych współczesnych gwiazd, jak: Britney Spears, Eminem, Michale Jackson, N SYNC, Ricky Martin, Garth Brooks, Robbie Williams, Christini Aguilar, Elvis, The Doors, Led Zeppelin, U2, Creed, Madonna, DMX, Tupac, Tori Amos i wielu wielu innych.

W owym filmie można w przerażającej rzeczywistości dojrzeć prawdziwe oblicze współczesnej muzyki, oraz sposoby, w jaki demony przygotowują masy młodzieży na wiernych sług przyszłych rządów Antychrysta.

Załaduj i obejrzyj fragment tego 10 godzinnego filmu.  - 17.6 Mb

Media podporządkowane Szatanowi/Lucyperowi tłumaczą nam, ze to niewinna zabawa, 'sztuka', modne igraszki dla młodzieży.

Jeżeli rzeczywiście tak jest, dlaczego tematy poruszane w tekstach piosenek czy na koncertach nie są wykładane na uniwersytetach?

Dlaczego telewizja nie analizuje koncertów rockowych, liryk demonicznych, i nie zachwyca się nimi w oficjalny sposób?

Powód jest prosty.

Nie spodziewającej się niczego złego młodzieży podsuwa się te zatruwające umysły ideologie po cichu i po kryjomu. W podobny sposób podaje się narkomanom zgubne dla nich narkotyki. Jeżeli pól przytomny nałogowy narkoman zawsze może kupić dla siebie kolejną porcje narkotyków, to oznacza, że władze doskonale orientują się kto i gdzie rozprowadza narkotyki i policja dokonuje jedynie aresztów tych, którzy stanowią dla rządu poważną konkurencję. Oczywiście rządem kierują te same demony.

W identyczny sposób demoniczne idee oraz 'mądrości' zaśmiecają umysły najbardziej podatnej na to części społeczeństwa, czyli naszej przyszłości - młodzieży. Mówi się nam, że to niewinne zabawy.

Owe 'zabawy' są przyczyną zastraszająco wzrastającej plagi samobójstw wśród młodzieży! Są także przyczyną powszechnie używanego obelżywego języka przez młodzież, przestępstw popełnianych przez młodzież, kradzieży, narkomanii, przemocy, zboczeń seksualnych a także morderstw popełnianych przez młodzież karmiącą się taką muzyką oraz taką rozrywką.

Jest jeszcze inny rodzaj zniszczeń dokonywany na młodzieży poddanej masowemu praniu mózgów przez siły demoniczne.

Masowy napływ młodzieży do grup okultystyczno/satanistycznych.

W samych Stanach Zjednoczonych 800,000 młodych ludzi należy do różnych organizacji, w których praktykuje się okultyzm, czary czy otwarte wielbienie 'anioła światłości' czyli Lucypera.

Takie jest okropne żniwo systematycznego siewu poprzez hordy demoniczne Szatana/Lucypera.

Armia Lucypera potrzebuje ludzi bez sumień a ilość tych ludzi nieustannie wzrasta.


Poniżej dwa linki na temat popularności tego typu artystycznego 'wyrazu' w Polsce. Artykuły i filmy po polsku.

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Muzycy-szerza-kult-szatana-i-nienawisc-do-chrzescijanstwa,27021

Film z polskimi napisami. Nieco szokujący. Proszę uruchomić polskie napisy według podanych na filmie wskazówek.

Dwa inne linki do niezwykle ciekawych filmów, ujawniających cele ludzi, którzy kontrolują przemysł muzyczny.

http://www.youtube.com/watch?v=1OVH1ZWifvA& [EN]

http://www.youtube.com/watch?v=r0YxuxJyAhw& [EN]

Lucyferiańska ideologia wpajana za pomocą muzyki

Głównym tematem wielu utworów jest zdanie - Rób co chcesz. Kilka innych sloganów nieustannie powtarzanych w tekstach piosenek, które jedynie pozornie nie mają nic wspólnego z wielbieniem Lucyfera.

Do what we want to. (Zrobimy co zechcemy) Zrobię to na swój sposób. Postępuj według wskazań swego serca, serce twoje jest najlepszym sędzią, itd. itp. To twoja sprawa.

Nie chodzi tutaj o pozytywne aspekty powyższych twierdzeń ale o te negatywne. Pozornie jest to nobliwa, dobrze nam życząca treść współczesnej muzyki - rzeczywistość jest zupełnie inna.

II Koryntian 11:(14) I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości.

Młodzież jest indoktrynowana doktryną lucyferiańską, którą podaje jen przemysł muzyczny na srebrnej tacy.

Wpajana jest w ten sposób swoista ideologia, która jest przekazywana nam nie tylko przez adeptów muzyki rockowej, którzy nie ukrywają swoich powiązań z satanizmem i okultyzmem. Jest to nic innego, jak słynne zdanie propagowane przez znanego satanistę, Aleisteir'a Crowley'a - "Czyń swoją wolę będzie całym Prawem."

Powyższe slogany są jedynie parafrazami tego głównego motta i źródła olśnienia doktryny lucyferiańskiej. Podstawowym założeniem jest bunt przeciwko wszelkim przykazaniom Boga. "Czyń swoją wolę" jest niczym innym jak buntem przeciwko Bogu, tym samym buntem, jaki wywołał szatan w Edenie przekonując Ewę i Adama do buntu przeciwko Bogu. (Znacznie więcej w linku - Największa tajemnica)

Podstawą satanizmu jest rzekome wykorzystywanie swego potencjału intelektualnego bez żadnych ograniczeń. I to prowadzi bezpośrednio do źródła buntu w Edenie. Człowiek sam decyduje, co jest dobre a co złe czyli każdy mężczyzna i kobieta jest bogiem.

"Powiedz swemu sercu, jestem własnym zbawicielem" - Book of Satan 4:3

Rzeczywisty Stwórca wszechświata zostaje całkowicie odrzucony a Jego prawa wzgardzone.

Co jest przerażające, ideologia ta jest obecnie masowo stosowana przez zdecydowanie największą część społeczeństwa, które zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy z owej indoktrynacji.

Czyń wszystko, w czym odczuwasz przyjemność. Jeżeli moje serce mówi, że to prawda, jest to wystarczający dowód dla mnie. Sataniści ujawniają prawdę, ze wielbienie szatana jest samouwielbieniem.

Ktoś może zarzucić, że owe slogany są niewłaściwie interpretowane. Nic złego w robieniu tego, co nakazuje ci serce. Trudno się z tym nie zgodzić, ale trzeba zwrócić uwagę na kontekst, w jakim coś takiego jest wypowiadane.

Wolność propagowana przez świat muzyczny jest bezsensowna i jest promocja egoizmu na najwyższym poziomie.

Podstawowe Boże przykazanie mówi nam i miłości do naszych bliźnich. Miłość ta wyraża się nie w miłowaniu siebie ale miłowaniu innych ludzi w taki sposób, w jaki chcielibyśmy aby nas traktowano. Czyli nikt z nas nie chciałby być czyjąś ofiarą oszustwa finansowego, kradzieży, morderstwa, złamanego serca, ponieważ według owych szatańskich zasad jedynym sędzią jest twoje serce.

Hitler, Mao, Stalin robili dokładnie to, co im złe i przewrotne serca mówiły, że cel uświęca środki. Jednym ze środków do celu Hitlera był Auschwitz!

Czy możemy sobie wyobrazić pracownika ignorującego wszelkie regulaminy i wskazówki, ponieważ on chce pracować według własnego regulaminu?

Czy możemy sobie wyobrazić młodego człowieka za kierownicą w stanie upojenia alkoholowego oraz używającego narkotyków, ponieważ jego serce każe mu robić to, co dla niego jest przyjemne?

Owszem widać nazbyt często rezultaty takiej indoktrynacji w życiu codziennym i ofiary takich bezmyślnych nastolatków są grzebane codziennie na całym globie ziemskim. Czy możemy sobie wyobrazić małżeństwa oparte na takim ekstremalnym egoizmie? Czy możemy wyobrazić sobie coraz bardziej powszechną pedofilię, seks z nieletnimi, gwałty na starszakach czy nawet na niemowlętach!?

Z tego wyraźnie widać, że owa wolność propagowana przez media jest wolnością pozorną i władze stosują ją w niewielu przypadkach, głównie po to, aby nas wychować na zwierzęta. Sam fakt innej indoktrynacji, teorii ewolucji także upewnia nas, że jesteśmy zwierzętami i wielu zachowuje się gorzej niż zwierzęta.

Wszędzie widać efekty owej indoktrynacji, wystarczy lepiej się owym efektom przyjrzeć i zapytać szczerze, skąd się takie zezwierzęcenie bierze pośród tak wielu młodych ludzi. To są rezultaty wpływu muzyki, mediów, filmów, książek, których celem jest doktryna lucyferiańska. Dzięki temu mamy takie właśnie rezultaty.

Ale to jeszcze nie wszystko.

Z powodu owej indoktrynacji wzrasta ilość młodych ludzi, którzy zajmują się czarami, satanizmem ze składaniem ofiar z dzieci i dziewic na ołtarzach ku czci Lucyfera! Na całym świecie są dziesiątki milionów ludzi uwikłanych w satanizm, okultyzm i czary.

Ostatnio książka propagująca czary, czyli Harry Potter stała się lekturą obowiązkową w wielu szkołach.

Świat cofa się w rozwoju do czasów ciemnoty średniowiecza. Jedną z głównych przyczyn jest indoktrynacja za pomocą niezwykłe mocnego medium, jakim jest tak lubiana przez nas muzyka.

Ideologia "Zrobię to w swój sposób" "Robię, co chcę" jest straszliwą spiralą wyniszczającą umysły młodych ludzi, którzy staczają się coraz szybciej niszcząc naszą kulturę. "I will do it my way" lub "Do what you want to do" jest praktycznie esencją muzyki rockowej, która sama ponosi wiele ofiar stylu życia, jaki nam propaguje. Wielu znanych muzyków zmarło w wyniku nadużywania narkotyków, AIDS, czy nawet uduszenia się po pijanemu własnymi wymiocinami.

Zastanówmy się nad jedną kwestią.

Jeżeli władze i media chcą, abyś robił co ci się rzewnie podoba...

dlaczego instaluje się miliony kamer obserwujących każdy twój krok?

Instaluje się podsłuch, przechowuje twoją pocztę, cenzuruje Internet oraz tą właśnie witrynę? Czy rzeczywiście możesz robić, co ci serce nakazuje?

Czy też jest to jedynie kolejna iluzja, która wykorzystuje brak doświadczenia życiowego młodych ludzi. (Znacznie więcej na ten temat w artykule - Lucyferiańska Doktryna)

Zaufaj swemu sercu (Trust your heart) Madonna śpiewa otwarcie - jesteśmy zanudzeni pojęciem dobra i zła. Madonna jest znana szeroko z faktu, że jest adeptem demonicznej kabały!

Filmy Disney'a także uczą nasze najmłodsze pociechy, aby słuchały jedynie swego serca zamiast uczyć je posłuszeństwa wobec rodziców.

Świat pod władzą Lucyfera uczy najmłodszych aby ignorowały wszelkie rady, nakazy czy zakazy rodziców i kierowały się swym sercem. Tak dzieci jak nastolatki nie zdają sobie sprawy z tego, że:

Przysłów 22:15 Głupota tkwi w sercu młodzieńca, lecz rózga karności wypędza ją stamtąd.

Młodzi ludzie do roku co najmniej 18 roku swego życia są ogólnie nieświadomi owej głupoty. Każdy dorosły, dojrzały mężczyzna czy kobieta o tym dobrze wie i często mawia się: jak byłem młody i głupi. Tak! Byłem i ja: tak młody, jak i głupi. Jak niemal każdy nastolatek.

Istnieje prosta przyczyna dlaczego nastolatków nie wybiera się na polityków, na mężów stanu, na dyrektorów czy na inne poważne stanowiska. Przyczyna jest oczywista. Głupota tkwi w sercu nastolatka (nastolatki). Każdy dorosły człowiek, który przeżył ów okres głupoty doskonale to wie.

Tymczasem media, rządy, cały ten aparat stara się nastolatkom wmówić, żeby słuchali swego serca czyli kierowali się... głupotą.

Jeremiasza 17:(9) Podstępne jest serce, bardziej niż wszystko inne, i zepsute, któż może je poznać?

Przysłów 21:(2) Każda droga człowieka wydaje mu się prawa...

Przysłów 3:(5) Zaufaj Panu z całego swojego serca i nie polegaj na własnym rozumie!

I najważniejszy werset, w którym tkwi największa mądrość, nie tylko skierowana do nastolatków ale także skierowana do każdego człowieka.

Przysłów 28:(26) Kto ufa własnemu sercu, ten jest głupi;

Ile razy słyszymy o tym, że ludzie nagle się wzbogaciwszy... zwariowali. Otrzymali wysokie stanowisko, zrobili karierę zawodową czy artystyczną i... zwariowali.

Przyczyna jest wyjaśniona w Jer 17:9 - Podstępne jest serce, bardziej niż wszystko inne.

To z serca pochodzą najdziksze pomysły zbrodni, chciwości, kłamstw i oszustw, czarów, podstępów czy innych zbrodniczych czynów. Więzienia są pełne ludzi, którzy słuchając swoich złych serc łamali prawo krzywdząc a nawet zabijając drugich. Ponieważ ich serce im na to pozwalało.

Widać wyraźnie, że muzyka dla młodzieży jest szczególnie ważnym instrumentem wpajania bezsensownej ideologii lucyferiańskiej, która daje jako rezultat społeczeństwo, które stacza się coraz niżej w niemal każdym aspekcie życia.

Znalazłem kopalnię informacji na temat szatańskich źródeł rocka.

Oto linki: http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20America/devils_music_no_effect.htm [EN]

http://www.inplainsite.org/html/rock_and_the_occult.html [EN]

W miarę wolnego czasu postaram się dodać do niniejszej strony więcej detali oraz więcej zdjęć i obrazków.

Powyższy materiał jest zaledwie skromnym szczytem wielkiej góry lodowej.

Jeszcze jedna myśl.

Nie uważam każdej muzyki czy każdego utworu za narzędzie szatana czy też jego bezpośredni wpływ! 

Niemal cały przemysł muzyczny działa w taki właśnie sposób i jest medium, którego celem jest wykorzystywanie naiwności ludzi najbardziej podatnych na wszelkie sugestie, czyli nastolatków. Celem owego artykułu jest nie jest zamknięcie uszu na wszelką muzykę, ale otwarcie oczu na zupełne nonsensy, które wpaja się nam i naszym dzieciom, wykorzystując subtelną moc dobrej muzyki.

Szatan nie stawia na świeczniku miernych artystów. Stawia on na najlepszych na świecie oraz... ich korumpuje za pomocą sławy, seksu, rock 'n' rolla i... olbrzymiej ilości pieniędzy. Wykorzystuje on naszą naturalną miłość do piękna z muzyką włącznie, korumpując ją w najohydniejszy możliwy sposób, doskonale znając jej ewidentny wpływ na nasze życie i na nasze zachowanie się.

Kilka przykładów najnowszych spektakli magicznych, których celem jest propagowanie satanizmu oraz czarów naszej młodzieży.


Oślepiona światłem... Lucyfera. Klasyczny przykład modyfikacji znanego utworu Awe Maryja oraz połączenia go z okultyzmem. Przeraźliwie oczywisty spektakl ku czci szatana.

Polskie napisy. Aby je uruchomić, naciśnij na dolny prawy guzik filmu. Potem naciśnij na CC środkowy guzik.


Kolejny spektakl czarów i okultyzmu na scenie. W roli głównej Rihanna.

W tym 5-cio częściowym filmie Beyonce własnymi słowami ujawnia fakt, kim jest jej drugie wcielenie - Sasha Fierce. Sama otwarcie przyznaje się do opętania na scenie!  (Pozostałe 4 części tego filmu w linku - http://www.youtube.com/thewordwatcher

Co budzi przerażenie, to MASOWA akcja przemysłu muzycznego, który agresywnie reklamuje naszej młodzieży satanizm. Beyonce nie jest jedyną adeptką tego szaleństwa.

W owym szaleństwie biorą udział takie sławy jak:

Jaj-Z - http://www.youtube.com/results?search_query=jay+z+satanic&search_type=&aq=1&oq=jay+z+satani [EN]

Rihanna - http://www.youtube.com/results?search_query=rihanna+satanic&search_type=&aq=1&oq=rihanna+sat [EN]

Wystarczy zajrzeć na to forum, aby ujrzeć do jakiego stopnia sataniści kierują ogólnoświatowym przemysłem fonograficznym.

Prawda2.info. Przykładów jest niesamowita ilość!!!

Film ujawniający potrzebę podpisania kontraktu z szatanem - ceną jest ich dusza.

Przemysł Muzyczny - chcą twej duszy!

Część filmów w niektórych państwach się nie otwiera oraz ukazuje się napis po angielsku:

This video contains content from Sony Music Entertainment. It is restricted from playback on certain cites. Watch on YouTube.

Napis wyjaśnia, że muzyka ta posiada restrykcje i może być jedynie oglądana w oryginalnej formie na YouTube.

W takim przypadku wystarczy kliknąć na ostatnie zdanie w klatce filmu - Watch on YouTube. i zobaczyć film na YouTube

Wywiad z lat 80-tych z parą satanistów, Zeena LaVey oraz Nicolas Schreckiem na temat planów zaprowadzenia satanizmu w światowych mediach. Program ten jest obecnie realizowany na naszych oczach. Co najdziwniejsze -- nikt nie trąbi na alarm! Ani media, ani KRK ani jakiekolwiek władze! Jak to możliwe, że sataniści posiadają taką olbrzymią władzę!?

Film - Proroctwo' przemysłu muzycznego!?

Poniżej pierwszy film niezwykłej serii - Oni sprzedali swoje dusze dla Rock & Roll-a

C.D.N.