Świńska grypa kolejnym krokiem w kierunku NWO!?


Ostatnie uaktualnienie: 23 Listopada 2009


Ukazują się kolejne dowody na to, że reklamowana w zaprzedanych ku NWO mediach grypa to kolejne narzędzie, którego celem jest redukcja populacji światowej. Nie jest wielką tajemnicą, że przywódcy światowi dążą do drastycznej redukcji populacji. Co nadal jest tajemnicą, to rzeczywisty cel oraz kierunki owej redukcji.

Mateusza 24:7 ..."i będzie głód i mór a miejscami trzęsienia ziemi"

Zwróćmy uwagę na sposoby, w jakie jest to realizowane a biblijny mór czyli... wysiłki konspiratorów w kierunku wywołania światowej RZECZYWISTEJ pandemii są widoczne jak na dłoni. Wygląda wyraźnie na to, że szczepionki przeciwko świńskiej grypie to forma konia trojańskiego i z niego dopiero wyjdzie olbrzymia plaga zarazy, jakiej świat jeszcze nie widział.

Wiele materiałów na temat owych morderczych planów znajdziesz w tym linku - http://grypa666.wordpress.com/

Poniżej interesujący artykuł na temat rzekomej pandemii grypy “H1N1″. Źródło - Wiadomości net.pl

Zanim ulegniesz propagandzie i się zaszczepisz, zwróć uwagę na fakty:

GRYPA:

1. Rocznie na zwykłą grypę umiera od 500 do 700 tyś ludzi ( z powikłaniami liczba ta dochodzi do 1 miliona) , podczas gdy na świńską grypę zmarło od początku roku około 6 tysięcy osób, czyli około. 140 razy mniej.  

2. Mimo ze śmiertelność nie przekracza 0,5%, przebieg grypy jest stosunkowo łagodny a liczba ofiar jest 140 razy mniejsza niż na zwykłą grypę ogłoszono pandemię i jest to główny temat w mediach od 7 miesięcy.

3. WHO ogłosiło szósty ( najwyższy ) stopień pandemii świńskiej grypy po stwierdzeniu 18 przypadków śmiertelnych.
Mimo tego, że co roku na zwykłą grypę umiera 1 milion ludzi, nigdy z tego powodu nie ogłoszono pandemii ani masowych szczepień. Ponad to tuż przed ogłoszeniem pandemii WHO obniżyło kryteria, które muszą być spełnione do jej wprowadzenia.  

4. Większość ofiar grypy jest w krajach o niskim poziomie opieki medycznej lub tam gdzie dostęp do niej jest ograniczony np: UESA gdzie 1/6 obywateli nie ma prawa do ubezpieczenia. 70% przypadków śmiertelnych to Ameryka Północna i Południowa , a kolejne 20% to Azja - Europa to niecałe 5%. Oznacza to, ze w krajach gdzie opieka medyczna jest na dobrym poziomie grypa ma stosunkowo łagodny przebieg i nie stanowi większego zagrożenia, a u większości chorych nie jest nawet potrzebna hospitalizacja.

5. Na Ukrainie rocznie umiera na zwykła grypę i jej powikłania 6,5 tysięcy ludzi, co daje około 20 osób dziennie, ale należy pamiętać ze 20 to średnia roczna, a teraz mamy sezon na grypę kiedy to średnia jest znacznie większa niż w pozostałym okresie. Tymczasem od tygodnia mamy potwierdzonych 14 przypadków śmierci z powodu świńskiej grypy co daje około 2 osoby dziennie.  

6. Śmiertelność na Ukrainie wynosi w najgorszym razie 0,03%, ale jest to tylko czysta teoria bo na dobrą sprawę nie wiadomo ilu naprawdę jest zarażonych nową grypą. Mimo to trwa panika, a media podsycają atmosferę

7. WHO podaje ze 70% wszystkich zachorowań na grypę ( UWAGA! - NA ŚWIECIE! ) to grypa AH1N1. Oznacza to ze na Ukrainie po tygodniu epidemii powinno być juz 630 tys chorych na AH1N1 ( 900 tys zachorowań ). Tymczasem chorobę stwierdzono u kilkudziesięciu osób...  

8. W Polsce rocznie na grypę choruje średnio ( w ciągu ostatnich 10 lat ) około 350 tyś osób co daje około tysiąca zachorowań dziennie. Jak dotąd od lipca stwierdzono 200 przypadków AH1N1, co daje nam zachorowalność na grypę AH1N1 w stosunku do zachorowań na zwykłą grypę w tym czasie na poziomie 0,16%. Według WHO powinno to być 70%. Trochę to odbiega od stanu faktycznego.

SZCZEPIONKI:

9. Istnieją potwierdzone informacje o niebezpiecznym składzie szczepionek ( miedzy innymi rtęć i skwalen ), oraz ich szkodliwym działaniu na ludzi a w szczególności dzieci.  

10. Mimo ze przygotowanie szczepionki zajmuje kilka miesięcy, szczepionka na świńską grypę pojawiła sie już po 2 miesiącach od pojawienia się pierwszych przypadków świńskiej grypy i praktycznie od razu po ogłoszenia pandemii. Nie ma tu również mowy o jej odpowiednich testach, które również trwają przynajmniej kilka miesięcy.

11. W Szwecji na grypę AH1N1 zmarło ja dotąd 3 osoby. Natomiast po masowych szczepieniach prawdopodobnie 4, a kolejne 20 jest w ciężkim stanie. Następne 700 ma poważne komplikacje. Mimo to WHO utrzymuje że nie stwierdzono przypadku śmiertelnego po podaniu szczepionki, a te są bezpieczne.

12. W ciągu 2-4 miesięcy, mimo jakichkolwiek podstaw do paniki wiele krajów zapowiedziało  masowe szczepienia oraz zamówiło miliony nie sprawdzonych szczepionek.

13. Firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki są oficjalnie zwalniane z odpowiedzialności za ich ewentualne niewłaściwe działanie w tym wysoką śmiertelność spowodowaną ich użyciem.

14. Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach krajów z którymi podpisują umowy utajnianie przed opinią publiczną, skutków ubocznych szczepionek oraz ich składu, co samo w sobie jest skandalem.

15. W wielu krajach, w tym Niemczech i Francji wybuchły skandale po tym jak się okazało ze władze oraz wojsko miały otrzymać szczepionki o innym składzie niż zwykli obywatele. Szczepionki dla elit i służb porządkowych nie zawierały miedzy innymi rtęci i skwalenu oraz innych substancji które budzą największe obawy.

16. W większości krajów, lekarze i środowiska medyczne odmawiają szczepienia się przeciwko grypie AH1N1. W Polsce tylko 5 % lekarzy deklaruje, że się zaszczepi, a ponad połowa kategorycznie stwierdza ze tego nie zrobi. Mimo to trwa wielka kampania nakłaniająca społeczeństwa poszczególnych krajów do szczepień. Uczestniczą w niej między innymi ONZ, WHO oraz Komisja Europejska, a także rządy poszczególnych krajów.

17. Wielu członków Rady Doradczej przy WHO ma powiązania z firmami farmaceutycznymi, natomiast Europejska Agencja Medyczna, która podjęła decyzje o zatwierdzeniu szczepionek przeciwko AH1N1 w Europie jest w 2/3 finansowana przez te firmy.

Co więcej, jedna z głównych instytucji lobbystycznych ( Europejska Grupa Badawcza ), będąca również doradcą WHO, na 3 miesiące przed pojawieniem się grypy w meksyku, zorganizowała sympozjum pod hasłem walki z pandemią. W śród sponsorów tej grupy są wszyscy trzej producenci szczepionek przeciwko grypie AH1N1.

18. Firma Baxter - jeden z głównych producentów szczepionek złożyła wniosek o opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008 czyli na pól roku przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku.

19. W lutym firma Baxter wysłała do Czech szczepionki na grypę sezonową. Ponieważ wydarzył się wypadek, zostały one poddane badaniom w czeskich laboratoriach. Wszystkie zwierzęta laboratoryjne którym je podano zdechły. Jak się okazało szczepionka zawierała wirus AH5N1 ( znacznie bardziej niebezpieczny od AH1N1 - śmiertelność na poziomie 60% ). Gdyby nie wypadek wirus został by zaaplikowany w Czechach jako zwykła szczepionka.

20. Wszystkich tych informacji nie usłyszysz w polskich mediach. Czy to normalne?  

Jeśli uważasz ze nie to odpowiedz sobie na pytania:  
1. czy jest możliwe ze w innych sprawach ( np polityka ) stosowane są podobne mechanizmy ze strony mediów i że jesteś poddawany manipulacji?
2. Ze twoje poglądy mogą być efektem manipulacji i nie oddają prawdziwej sytuacji?
3. Czy warto wierzyć mediom które w ten sposób działają?

Pozdrawiam

ps.  

/jeżeli uważasz ze powyższa informacja okazała się dla ciebie przydatna przekaz ją innym

Poniżej trzy linki. Zapoznaj się z nimi dla własnego dobra.

Tyle artykuł. Byłoby dobrze przypomnieć sobie jeden artykuł, zatytułowany - Tajemnicze Przymierze.

Rozważmy kilka elementów tego nowego spisku.

Jest popularne twierdzenie, że aby dojść do sedna sprawy, należy iść tropem pieniędzy, czyli sprawdzić, kto w tym przypadku zarabia na czymś duże pieniądze. Jednakże w przypadku NWO pieniądze nie są celem wszystkich działań. Finansowy cel to jedynie zasłona dymna, której celem jest ukrycie rzeczywistych zamiarów.

Dlaczego pieniądze nie są celem?

Jest oczywiste, że zmniejszając drastycznie populację zmniejsza się ilość klientów co powoduje utratę zysków. Czyli akcja depopulacji nie jest podyktowana ewentualnymi korzyściami finansowymi. Śmierć połowy populacji USA zmniejszyłaby o połowę dochody tych, którzy pozostaliby przy życiu. Zysk ze sprzedaży szczepionek byłby bardzo krótkotrwały i straty spowodowane redukcją populacji przewyższyłyby chwilowy zysk.

Podobnie rzecz ma się ze wzrostem cen paliw. Wzrost ten spowodował wyjątkowo niskie zapotrzebowanie na paliwa, ponieważ s powodu wysokich cen niemal każdy zaczął oszczędzać na paliwie i to spowodowało znaczną obniżkę popytu. Wiele samochodów zrobiło konwersje na gaz i trend ten nadal jest kontynuowany.

Pieniądz i władza nie jest więc głównym motorem napędzającym maszynę NWO.

Celem NWO jest wielbienie Lucyfera a rzekoma redukcja populacji to redukcja... Chrześcijan!

Wszystko to prowadzi to tego jedynego celu, a pieniądze są jedynie formą kontroli społeczeństwa oraz są medium, którego celem jest zmuszenie świata do wielbienia Lucyfera.

Jak mówi nam werset biblijny:

Objawienie 13:16.  I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Celem Iluminatów jest zupełna i totalna kontrola - podporządkowanie się każdej istoty rządowi globalnemu. Brak podporządkowania się czyli nie przyjęcie znaku Bestii będzie oznaczał brak środków do życia.

Dopiero teraz widać wyraźnie ową przerażającą rzeczywistość oraz niezwykłe realia, które teraz są dla każdego dostępne oraz widoczne na publicznie. Mnie osobiście przeraża myśl, że ludzie ze służb zdrowia są gotowi zabijać nas bez zmrużenia oka, bez jakiegokolwiek zawahania czy protestów sumienia.

Warte uwagi jest to, że wysiłki w kierunku depopulacji skierowane są głównie ku rasie ludzi białych.

Wyobraźmy sobie NWO. Żyje jedynie 500 milionów ludzi, a więc potrzeba jedynie małą część tych, którzy pracowali w kierunku NWO. Przy tak drastycznej depopulacji zmalała tak władza jaki i ilość pieniędzy, ponieważ redukcja 95% populacji spowoduje konieczność redukcji produkcji z powodu braku konsumentów.

Co jeszcze ciekawsze - z braku konsumentów Iluminaci zredukują także ilość producentów, czyli tych, którzy nań dzisiaj pracują. Obdarzeni zaufaniem Elity ludzie, którzy wiernie im teraz służą zostaną także wyeliminowani. Iluminaci nie będą ryzykować pozostawienia przy życiu tych, którzy nie otrzymali obiecanych nagród i posiadają niebezpieczną dla Elity wiedzę oraz są bardzo niezadowoleniu ze swojej sytuacji, ponieważ stali się niewolnikami jak reszta, która była zwalczana.

Marzeniem władców jest władza nad największymi masami a redukcja populacji o 95 redukuje wielkość władzy o 95%! Z wielkiego króla robi się... mały królik!

Po za tym, władcą świata może być tylko jedna osoba. Pozostali członkowie elity muszą się królowi świata podporządkować. Czyli poza jedną osobą, czyli królem świata dla pozostałych nie ma zmiany na lepsze. Kolejny argument przeciwko totalitarnej władzy, jako celowi NWO. Dzisiejsza elita Iluminatów i tak posiada władzę niemal absolutną. W tej dziedzinie nic się w NWO nie zmieni.

Pieniądze?

Będąc na bezludnej wyspie z milionem dolarów i z żoną - czy ów milion ma jakiekolwiek znaczenie?

Jeżeli dzisiaj Rothschild lub Rockefeller posiadają 100 bilionów dolarów. Jaka wartość to będzie mieć w NWO przy populacji zredukowanej do zaledwie 5%!? Potężny argument przeciwko temu, że chodzi o pieniądze.

Czyli skoro władza i pieniądze nie są celem, to co jest celem NWO?

Pozostaje nam tylko jeden cel, który ma sens w tym światowym szaleństwie.

Wielbienie Lucyfera!