Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

TRAVEL & TOURS AGENCY
AGJENSI TURISTIKE UDHETIMI

Anywhere you go Malėsia will take you there!
Real Estate Mgmt...Tour...Travel...Albakos Import/Export

2472 ARTHUR AVENUE, BRONX, NY 10458
tel:1(718) 220 5000***fax:(718)365 5371***E-mail Malėsia1@aol.com

Suksese dhe udhėtim tė qetė e tė mbarė ju uron pronari i Malėsisė
Dedė DEDVUKAJ

next>>>...

Edhe firma apo kompania e juaj me njė pagesė simbolike -modeste e ka vendin nė keto faqe tė EUREKES.Shkruaj nė E-mail:
nexh@mail.comThank you for visiting!
Please come back and visit us again!
Kalofshi mirė!

EUREKA