EN KOMIK BELDEN ASAGI FIKRALAR

Sisman bir adamin karsisina bir gün bir cin çikar. Cin 3 sey dile benden der. Adam sisman oldugu için ilk olarak ince olmak isterim der. Ikinci olarakta simdiye kadar kadinlardan hep uzak oldum, onlara yakin olmak isterim. Son olarakta hep uçmak isterdim onun içinde kanatlarim olsun isterim der. Cin peki der ve Adami ince kanatli bir orkit yapar.
 

Temel ile Dursun çalismaya Amerika’ya giderler bir süre sonra Temel dayanamayip
- Dursun ya ben memleketi özledim buyüzden iki haftaligina memlekete gidecegim söyleyecegin varmi? der. Dursun selam söyle der.
Temel iki hafta sonra gelir. Dursun sorar.
- Memleketten haber getirdinmi? Temel de bir iyi bir kötü haberim var sana der. Dursun da ne oldugunu sorar. Temel de
- iyi o zaman önce kötüsünü söyleyeyimde pesinden iyisini söylerim moralin düzelir der.
- Oglun ibne olmus der. Bunu duyan Dursun çok üzülür ve sonra sorar.
- iyi haberin nedir?
Temel de
- Ama bir muamelesi var çok iyi

Temel ile Dursun bir apartmanin ikinci katinda beraber yasiyorlarmis. Bunlar hergün birbirlerine esek sakalari yaparlarmis. Derken Temel bir sabah uyandiginda ne görsün üzerinde koca bir kütük haçen bu kütügü kesin Dursun koymustur üstüme demis ve kütügü camdan disari firlatmis bide ne görsün kütük organina bagli hemen kütügün arkasindan camdan firlamis ve pat diye asagida kendisini bekleyen Dursunun önüne düsmüs asagida onu bekleyen Dursun ise gülerek - Ula Temel kütüge bagli aletini farkettin ama yataga bagli toplarin ne olucak!

Bir barda insanlar oturmus sohbet ederler, o sirada bir silah sesi duyulur, ve bir zenci bacagindan vurulur. Ambulans gelir, ve zenciyi sedyeye yatirirlar. Doktor ve yardimcisi baslar zencinin pantalonunun paçasini kesmeye, ve bakarlarki zencinin organi dizinden asagi sarkmis. Birden doktor ve yardimcisi baslar gülmeye. Zenci der ki "Siz gülün, eger sizlerde korksaydiniz sizinkide küçülürdü."

Küçük bir oda.Odada bir yatak.Yatakta yalniz bir kiz. Birden yatagin yanindaki pencere açiliyor.Iri kiyim bir zenci giriyor içeri...Yavasça pencereden süzülüyor,yataga yaklasiyor. Gömleginin dügmelerini çözüyor. Pazular siskin,gögüs körük gibi inip kalkiyor. Zenci birkaç adim daha atiyor. Pantolonunu indiriyor. Tamamen çiplak kaliyor. Genç kiz birden Ne istiyorsunuz benden?diye çigligi basiyor. Zenci cevar veriyor. Ben mi ? Ben hiçbir sey istemiyorum. Hayal gören sizsiniz.

Çapkin bir sürücü çok güzel bir otostopçu kizi arabasina alir.Yolculuk bir agaca bindirmekle son bulur.Yoldan geçen bir köylü kaza yerine gelir ve sürücüye: Ucuz atlatmissiniz.Arkadasiniz da öyle.Kiz çayira firlamis ama sapasaglam..Iki büklüm sürücü aglamaya baslar.Evet o sapasaglam ama ben degilim.Gidin bakalim elinde tuttugu ne?

Bir adam son günlerini yasiyormus. Uzuvlari meleklerin huzuruna çikmislar.Göz saygiyla ayaga kalkmis, kibarca söze baslamis.-Efendim... Sizden bir ricam var.Emekliye ayrilmak istiyorum.Yetmis yildir görmekten yoruldum.Sirayla kulaklar,ayaklar söz alip emekliliklerini istemis.Derken arkadan çok kisik bir ses duyulmus:- Asil emeklilik benim hakkim!Melekler öfkeyle bagirmis.- Ayaga kalkip konussana saygisiz.- Ayaga kalkacak güçte olsam,emekliligimi ister miydim hiç?

Bir çifçinin bir ati varmis bu at hiç gülmezmis.Çifçi bu durumdan para kazanmayi düsünmüs ve gazeteye ilan vermis. Atimi güldürene 1000$ güldüremeyen 5$ verir diye.Kuyruklar olusmus gelen güldürememis.Bir gün bir adam gelmis ve adam ahirdan çikarken at kahkahalarla gülüyormus.Adam çifçiden parayi almis ve gitmis.Bu sefer çifçi hiç durmadan gülen atini aglatan için ödül koymus.Yine birçok kisiden sonra ayni adam gelmis ve bu sefer at hüngür hüngür aglamaya baslamis.Adam parayi almis giderken çifçi meraktan sormus.Nasil bu ati güldürüp,aglattin diye . Adam :Bak ilk geldigimde atina dedimki benimki seninkisinden büyüktür.At gülmeye basladi.Ikinci geldigimde ise çikartip gösterdim.....

Günlerden bir gün spermler ayaklanirlar."Bu prezervatif çikali hiç bir ise yaramiyoruz" derler.Bir gün aralarindan biri öne çikar ve "Arkadaslar biz bu pirezervatifi patlatip amacimiza ulasmaliyiz" der.Savas naralari atarak saldiriya geçerler fakat hepsi çarpip ölür.Bu olay gelenek haline gelir ve nesiller boyu sürer ve hiç bir basari elde edemezler.Günlerden bir gün aralarindan biri yine öne çikar ve "Arkadaslar atalarimizdan kalsan bu gelenegi yerine getirmeliyiz ve bu sefer çok güçlendik artik amacimiza ulasacagiz" der. Savas naralariyla yine saldiriya geçerler ve en sonunda prezervatifi patlatirlar.Öndeki liderlerinden bagirarak bir ses gelir
"Imdat boka battik geri dönün !!!

Kör adam bir gün bir tane egitimli köpek alir ve hemen çarsiya gezmeye çikar.Trafik isiklarinin oraya geldiklerinde köpek durur.Fakat yesil isik yandiginda karsiya geçmez.Bu böyle 4-5 isik devam eder,köpek karsiya geçmedigi gibi birde adamin bacagina iser.Bunun üstünede kör çikarip köpege bir tane bisküvi verir. Çevrede bulunanlar da merakli gözlerle kör adami ve köpegini seyrederler.Son olaydan sonra içlerinden birisi dayanamayip körün yanina yaklasir ve:kardesim senin köpek yesil isik yandigi halde geçmedi,birde bacagina isedi üstüne üstlük birde sen kalkmis bu köpege bisküvi veriyorsun der. Körde su cevabi verir: Ben onun agzini tesbit ediyorum,götüne koyacagim der.

Adamin biri Amerikadaki restoranlarin birinde yemek yerken kasigini yere düsürür. Hemen o anda garson cebinden bir kasik çikarir ve adamin düsen kasigi ile degistirir. Adam bundan çok memnun olur ve garsona kasigi cebinde tasimanin iyi bir fikir oldugunu söyler.Garson restorana isleri programlayici bir elemanin alindigini ve kasigi cepde tasimanin 40 saniye kazandirdigini söyler. Adamin gözüne garsonun pantalonundaki fermugarindan sarkan bir ip çarpar ve sorar bu ne için der. Garson tuvalete girince bu ipi kullanip organlarini çikardiklarini ve tuvaletten çikarken ellerini yikamaya gerek kalmadigini ve bununda 1 dakika kazandirdigini söyler. Adam sorar peki isedikten sonra nasil organinizi yerine koyuyorsunuz der. Garson söyle cevaplar. "Arkadaslari bilemem ama ben size verdigim o yedek kasigi kullaniyorum.

Kadin gögsünden rahatsizmis ve bir röntgen mütehassisina gitmis. Doktor __soyunun lütfen....demis. Kadin : Beyefendi ben utanirim isiklari kapatabilirmisiniz acaba? diye sormus.
Neyse doktor isiklari kapatmis bes dakika sonra kadin sormus: Doktor bey elbiselerimi nereye koyayim?
Benimkilerin üzerine....

Simdi 3 erkek çocugu olan bir aile var... Bunlarin bir de inekleri var ve bunlar ineklerini cok seviyorlar herseyleri canlari, cigerleri o inek senin anlayacagin... Bir gün evin annesi ahira gidip bakiyor ki inek ölmüs... Oda hemen orda kiriz geçirip ölüyor... Sonra en büyük oglan ahira gidiyor, bakiyor ki inek de anne de ölmüs buda intahar etmek için bogaz köprüsüne gidiyor.. Tam atlayacak iken bir peri kizi geliyor. (Peri kizi da kiz yani hani).. Oglana benim ile bes kere yatarsan hem inegi hem de annenizi diriltirim diyor... Tabii büyük oglan hemen tamam diyor... Gelgelelim iki diyor üç diyor dördüncü de kaliyor ... 5. yi yapamayip kendini köprüden atiyor asagi... Sonra ortanca oglan geliyor ahira bir bakiyor ki anne ve inek ölmüs ... Oda gidiyor köprüye ... Peri kizi yine geliyor bu sefer benimle on kez yatarsan inegide annenizi de abinizide diriltirim diyor.... Oglan bir basliyor oda en son 8 e kadar gelebiliyor. (ahh ulen ben olecektim ki neyse) ehhh o da kendini atiyor köprüden... En son da küçük oglan geliyor ahira bir bakiyor ki anne ölmüs bu da gidiyor abi köprüye... Peri kizi geliyor yine ... Bu seferde benimle 15 kere yatarsan 4 ünüde diriltirim diyor. (azgin kari iste) Bunun üzerine küçük oglan 18 olmazmi diyor peri kizi olur diyor. Oglan ya yirmi diyor tabbii oda olur diyor peri kizi.. Oglan bu sefer 25 de olurmu diyor.. Tamam deyince peri kizi... Bak sonra inek gibi ölmek yok haa diyor bizim küçük oglan...

Temel askere gitmis, komutani askerleri toplamis. Simdi herkes sirayla evlendiginin ilk gecesini anlatsin demis. Ilk üç kisiden sonra sira temele gelince Temel - Komutanim evlendigimin yedinci gecesi demis. Komutani ilk gece dedik oglum deyince Temel yine -Komutanim evlendigimin yedinci gecesi demis. Komutan bu sefer temeli geçip herkese anlattirdiktan sonra tamam ne oldu ulan yedinci gece diye sormus. Temel - Komutanim Fadime dediki - Çikar oni iseyecegum.

Küçük afacan, mutfakta yemek pisiren annesinin yanina kostu: - Anne, anne bakicim yataginda yabanci bir adamla yatiyor. Hem de çirilçiplak. Deme oglum, feci bir sey bu! Çocuk kahkahayi basti: - Kandirdim seni anne. O adam yabaci degil, babam!

Temel'in oglu her aksam sinemaya gitmek için Temel'den para istemektedir. Temel de itiraz etmeden parayi vermektedir. Fakat bir kaç hafta sonra, durumdan süphelenen Temel bir gece oglunu takip eder ve onun seks filmlerine gittigini tesbit eder, fakat gençtir, bir süre sonra hevesi geçer deyip sesini çikartmaz. Ancak günler geçip te durumda bir degisiklik olmadigini görünce, bir gece oglu eve geldiginde onunla sert bir sekilde konusmaya baslar;

Temel- Oglum bu yasina geldin hiç utanmadan her gece benden para istiyorsun. Para istedigin yetmiyormus gibi bir de bu paralari seks filmlerine harciyorsun.Mesela bu geceyi ele alalim, neydi bu gece gittigin filmin ismi?
Çocuk- " INTIKAM PESINDE " Temel- Hayret ilk defa normal bir filme gitmissin der, ancak süphelenmeye devam eder ve sorar:Söyle bakalim bas roldeki oyuncu kimdi? deyince , cevap verir çocuk: " INTIK " dedik ya baba.