Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Turkcelebs - Dansöz Zümre ÖZEL

| İyi Bir Güzeller Link Sitesi | e-mail almak isterseniz isim@Gencturk.net | www.isim.bz.tc 'li bedava site|
Dansöz Zümre Dansöz Zümre - Türkcelebs Özel Bölüm
Dansöz Zümre
Dansöz Zümre kıvrak danslarıyla "Oha, bu hatun da kim!" etkisi yapan bir hatundu  hala da bu etkiyi yapıyor, ama kendisi narkotik haberlerde başrol oynamaya başladı ve gündeme 80lerin basit Türk filmlerinde konusu geçen kız profiline uyan maceraları ve uyuşturucu kullanımı hakkındaki itirafları ile geldi. Zümre diğer medyatik güzeller, ünlüler ve sosyete için de büyük sorun oldu, çünkü Zümre çoğu uyuşturucu kullanan ünlüyü de ele verdi. Bunların en başında tabi ki Yasemin Kozanoğlu  geliyor. Güzel dansöz Zümre bu dönemde  "Beykoz Göksu Evleri"ndeki evine yapılan operasyon sonucu tutuklanmış ve 10 ay hapse mahkum edilmişti.

Gerçek ismi Ayşe Sarıkavak olan Dansöz Zümre kokain kullanımından sonra çıktığı televizyon programlarında bir bayanı ismini vermeden suçlamıştı, aynı programda "Bir daha asla uyuşturucuya bulaşmayacağım. Serbest kalınca eve gittim, abdest aldım, Yasin–i şerif okudum ve tövbe ettim." diye bir açıklamada da bulundu. 

Dansöz Zümre kocasına nafaka ödeyen az kadınlardan da biridir... eh, eşitlik meşitlik diyen kadınlar nafaka ödemeye de alışsın diyoruz, ama erkek olarak eski dansöz eşinden nafaka almak da nasıl bir duygudur, "erkek Adam"a yakışır mı,  tartışılır, hatta tartışılmaz, konu "Sen ne diyon olm" diye kapatılır. Gerekirse mekandan uzaklaşılır. 

Dansöz Zümre  Resim Galerileri
Dansöz Zümre Resim - Resim galerileri toplam 5 Erotik resim galerisi ve 50 erotik resim içerir.

Galeriler : 1 2 3 4 5

gazeteler.gencturk.net  ekonomi.gencturk.net devlet.gencturk.net  spor.gencturk.net  otomobil.gencturk.net  sinema.gencturk.net  hosting.gencturk.net

 turkcelebs - en güzeller burada

Bu siteyi yapan kişi, Murat Ali Karakalem olarak siteyi gezerken memnun olmanızı dilerim. Gençtürk.net'e Link bölümüne Türkcelebs'i almasından dolayı teşekkür ederim. Sayelerinde linklerle değil sadece sitelerle uğraşabiliyorum.
yasal uyarı - disclaimer : bu site sevgi belirtisi amaçlı olup hiç bir kar veya kazanç için yapılmamıştır, tamamen amatörcedir. Sitede yayınlanan reklamlar bize bu siteyi kurma olanağı sağlayan hosting şirketi tarafından bizim irademiz olmadan kendi giderlerini karşılamak için eklenmektedir, bu reklamlardan hiç bir kazancımız yoktur. Bu siteyi yaparken harcadığımız zaman için dahi hiç bir karşılık almış değiliz böyle bir beklentimiz de yoktur. Sitede bulunan fotoğraflar diğer sitelerde de bulunan ve oralarda bulunmalarına karşı herhangi bir işlem veya talep yapılmamış olması nedeniyle bu sitede kullanılmasında da bir sakınca olmayacağı düşünülerek eklenmiştir, eğer burada bulunan herhangi bir şeyin yasal sahibi olduğunuz kanısında iseniz ve sahibi olarak bunların burada bulunmasında bir sakınca buluyor ve/ya kaldırılmasını istiyor iseniz buraya tıklayarak ve isteğinizi yazarak bize belirtiniz, hemen, bu yazınız bize ulaşır ulaşmaz, bu uyarınız dikkate alınacak ve gereği yapılacaktır. Unutulmamalıdır ki bu site gazete kupürünü odasının duvara asıp gelen arkadaşlarına da gösteren bir hayranın düşüncesi ile paralel bir düşünce ile yapılmıştır.
Burada bizce link verilmiş siteler sadece link değişimine girmiş sitelerdir, o sitelerin buradan herhangi bir sorumluluğu yoktur. bu site v yapanlar da o sitelerden sorumlu değildir. Bilinmelidir ki link değişiminden sonra içerikler değişebilmekte ve link verdiğiniz site sonradan başka bir görüntüye haberiniz olmadan bürünebilmektedir. Link vermek yol tarif etmek ile aynı değerdedir ve birisine postanenin yolunu tarif ettiğinizde o kişinin oradan posta pulu almasından veya orada kız arkadaşıyla randevulaşmasından sorumlu olmadığınız gibi internette de link verince linki tıklayan kişinin yaptıklarından sorumlu değilsinizdir.