Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
 

Wyniki
Sprawnosciowka VII - Sezon 2000



Miejsce w Generalce / Nr. Startowy Grupa Kierowca Samochod Przejazd 1 / Punkty Przejazd 2 / Punkty Przejazd 3 / Punkty Przejazd 4 / Punkty Przejazd 5 / Punkty Przejazd 6 / Punkty Czas Razem za 4 Najlepsze Przejazdy
1 / 2 S2 Pawel Bork Subaru XT6 39.05 38.49 37.52 38.18 37.05 37.91 150.66
2 / 5 A2 Jacek Kociolek Honda Civic 37.91 39.2 38.51 37.83 38.85 37.06 151.31
3 / 11 A4 Piotr Dudziak VW GTX 37.86 38.9 39.25 38.05 38.61 38.42 152.98
4 / 25 A3 Michal Korajda Acura Integra 2000 39.8 40.29 38.42 38.44 38.94 38.74 154.54
5 / 1 A3 Robert Poplawski Toyota Celica GT-S 2000 40.1 43.92 38.31 37.59 / + 10 37.7 39.52 155.63
6 / 4 A3 Michal Cienkosz Eagle Talon 41.26 / + 10 39.22 38.95 38.86 38.75 / + 10 39.72 156.75
7 / 3 A2 Dominik Miecznikowski Honda Civic 40.32 39.49 39.47 39.01 39.61 39.15 157.12
8 / 9 A3 Grzegorz Wojdacz Nissan Altima 38.84 39.74 39.46 / + 10 39.34 39.47 39.58 157.23
9 / 10 A3 Jacek Wrona Saab 41.03 41.2 40.22 39.72 39.22 39.51 158.67
10 / 7 S2 Marek Podoluch Subaru Impreza Sport 41 42.24 41.66 40.44 39.57 39.52 160.53
11 / 14 S2 Marcin Kowalski Mitsubishi Eclipse GSX 42.19 40.38 40.93 40.62 40.84 38.71 160.57
12 / 17 A2 Tomasz Szmuc Suzuki Swift 40.59 42.57 41.48 40.58 39.16 DNF 161.81
13 / 6 A3 Maciej Markiewicz Mitsubishi Mirage 42.53 42.35 40.17 40.22 40.53 41.18 162.1
14 / 8 A3 Jerzy Cienkosz VW Corrado 41.2 39.99 / + 10 40.3 40.93 / + 10 41.31 40.03 162.84
15 / 13 A3 Dariusz Dabrowski BMW 40.77 41.13 41.1 40.65 41.24 / + 10 40.48 163
16 / 12 A3 Kazimierz Pudelek Toyota Corola 44 43.9 42.1 42.95 42.44 41.89 169.38
17 / 35 A4 Pawel Wasilewski Ford Bronco 47.35 45.91 / + 10 45.11 44.49 44.16 DNF 181.11
DNF / 18 A3 Szymon Krajewski Chevy Cavalier 40.92 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Klasyfikacja Generalna w VII Sprawnosciowce 
Miejsce Grupa Kierowca Punkty
1 S2 Pawel Bork 20
2 A2 Jacek Kociolek 16
3 A4 Piotr Dudziak 10
4 A3 Michal Korajda 6
5 A3 Robert Poplawski 2
Grupa S2
1   Pawel Bork 10
2   Marek Podoluch 8
3   Marcin Kowalski 5
Grupa A2
1   Jacek Kociolek 10
2   Dominik Miecznikowski 8
3   Tomasz Szmuc 5
Grupa A3
1   Michal Korajda 10
2   Robert Poplawski 8
3   Michal Cienkosz 5
4   Grzegorz Wojdacz 3
5   Jacek Wrona 1
Grupa A4
1   Piotr Dudziak 10
2   Pawel Wasilewski 8