Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
 
AFIERWSH STOUS
FILOUS TOU NOTH
Eisai to noumero:
apo ton Dekembrio tou 1999

AUTH H SELIDA EINAI AFIERWMENH SE AUTOUS POU AGAPANE TON NOTH.  AUTOI POU KAPWS BRHKAN TON TROPO NA EPIKOINWNHSOUN MAZI MOU KAI AFHSAN TO E-MAIL TOUS.  PAIDIA KAIROS HTAN NA AFIERWSW KAI MIA SELIDA SE ESAS POU AGAPATE TON NOTH KAI MOU DWSATE THN TIMH POU PERASATE KAI MOU AFHSATE MHNHMA.  OPOIOS H OPOIA QELEI NA MPEI STHN LISTA MPOREI NA MOU STEILEI E-MAIL ME TA APARAITHTA STOICEIA.  CAIRETW KAI O QEOS TOU KOSMOU NA SAS ECEI OLOUS KALA.
                          DHMHTRHS



 
 
ONOMA & FWTO.
E-MAIL
DIAFORA
(V.I.P.)
 
Dimitris oaetos@mail.gr http://www.angelfire.com/il/
oaetos/
Dimitris Anastasiou FOTO anastasiou21@hotmail.com Athens, Greece & AEKARA
Christine Kitsati justifier@ath.forthnet.gr Athens, Greece http://users.forthnet.gr/
ath/justifier/
Peter Paleologos  PeterP@vla.vic.gov.au Australia & Kalabrita
Katia Papadimitriou APO6109@students.stir.ac.uk  UK
Manolis V. dalton@hellasnet.gr  n/a
OI UPOLHPOI
Alexandra  santorini@mpx.com.au  Australia
Giannis Akratos neil@otenet.gr Greece
Emilios Alexandrou  ckanari@spidernet.com.cy  Cyprus 
Sofia Andreou sandreou79@hotmail.com Cyprus
Andri Anayiotou andri.anayiotou@cylink.com.cy Cyprus
Annita chriskon@logos.cy.net  Cyprus              http://www.logos.cy.net
Ira Chimonaki irachimonaki@hotmail.com Greece
Constantina djcos@kupros.freeserve.co.uk UK
Antigone Constantinou antigone@aconstantinou.freeserve.co.uk United Kingdom
Neophytos Constantinou notiss@mail.com Kissonerga-Paphos-Cyprus
Giannhs Delegos delegos1@hotmail.com Paleo Faliro, Hellas
Leoni Demetriou julfwks@spidernet.com.cy -Cyprus
Panagiotis Dimitriou bmwm3power99@hotmail.com United Kingdom
Dimitra Dipsia dimitradipsia@hotmail.com N/A
Nikos Fotakis nfotakis@hotmail.com Pireas, Greece
Giannis Fyssas yianni@fyssas.com http://www.fyssas.com/
Renos Georgiou geoleo@logos.cy.net Nicosia,Cyprus, & Olympiakos
George Giannakopoulos dikefalos@hotmail.com  Chicago, Illinois  USA
Lefteris Giarelidinis lefteris_zoom@hotmail.com
Dina Hasapi  http://hasapis.cytanet.com.cy  Mousalla 13  Paphos-Cyprus 
Iwanna  argiatgi@otenet.gr Larissa, Greece
Indiana Jones indiana_gr@hotmail.com Athens, Greece
Kasapis nyks99@cytanet.com.cy Cyprus
Katerina katrin@logosnet.com.cy Nicosia, Cyprus
Valentinos Kkaili Valentinos_only1@hotmail.com  Cyprus
Georgios KondinosXX lkondi@t-online.de  Stuttgart 
Thodoros Konstantinidis FOTO 1 FOTO 2 Thodoros15@yahoo.com Serres & Aekaras
Alex Konstantinou graf15@hotmail.com Kallithea
Μιχάλης Κωτσικογιάννης  mkot@gdb.com.gr 
Παναγιώτης; Κουρρής Kourri@cytanet.com.cy Frenaros, Cyprus
Costantina Kouspoyenis  Djcos@kypros.freeserve.co.uk  England UK
Dimitris Kriebardis dkriebardis@hotmail.com Greece
Maria Michael Kyrillou Xanthos.k@cytanet.com.cy Cyprus
Ilias L.  iliasl@hotmail.com  Thessaliniki
Nikolas Louka kouneli@hotmail.com Cyprus
G. Makrakis makrakisg@usa.net  Ελλάδα 
Kostas Mandilaris kosphi@ath.forthnet.gr  Greece
Έφη Μαντούση effie_mandousi@hotmail.com Πρέβεζα(Ήπειρος)
Maria  orfeas@cytanet.com.cy Pafos, Cyprus
George Maroulakos maroylak@spark.net.gr Greece
Mary  FOTO SALATAS@bigpond.com Australia & Notis' cousin.
Dimitris Mavromoustakis akoy_bre_file@hotmail.com Kavala
Serena Mitchell serena@uk.packardbell.org  United Kingdom
Eauangelos Nikolaou nimaria@cylink.com.cy. Metaxourgio, Cyprus
Maria Nikolaou  FOTO orfeas@cytanet.com.cy Pafos, Cyprus
Alexandra Nikou pellouaLexa@HOTMAIL.com Cyprus
OpaGT  OpaGT@hotmail.com  Norwalk,CT USA 
http://members.xoom.com/ 
           OpaGT/greek.htm
Giannis P. nyhtoperpatitis@hotmail.com Thessaloniki
Panagiotis pana_pav@yahoo.com Xanthi  Greece
George Panitsas gpan13@hotmail.com ZXZXZX@X-TREME.GR Patra, Greece
Panos cha777kra@hotmail.com Cyprus
Dimitrios Papadopoulos arzonix@yahoo.com 
Giannis Papavasiliou jiannis@hotmail.com Sweden 
Vanna Pelaghias pelvan@yahoo.com Lemesos, Cyprus
Petros Pittas petrosp@cytanet.com.cy Cyprus
Leon Polyzos lpolyzos@yahoo.com 
Popi  OMORFIES@aol.com USA
Maria Poulos  Maritaso@aol.com Chicago, Ill  USA
Nemania Radevich savvo@spidernet.com.cy Cyprus
Rena  rena108@hotmail.com  Los Angeles, CA USA
Georgios Sakkiotis gsakki@tee.gr  Greece
Nicolette Schumacher Nikoleta18@hotmail.com Dόsseldorf, Germany
Tsarli Shin adalezios@hotmail.com
Charles Skoglund quick@movingpictures.se  Stockholm, Sweden
Marios Solomou aek21o@cytanet.com.cy Lemesos, Cyprus Web Page AEKARAS
Kostas Souroudis kostande@spark.net.gr Anat. Pomulias 30, Thessaloniki, 56728
Spiridonidis Stathis pontiak@nettaxi.com Ptolemaida - Greece
Demetra Stathis Demetroula19@aol.com  USA
Kuriakos Stergiou kesans@aol.com  Chicago, Illinois  USA
Marios Strimenopoulos mstrimenopoulos@metrocanlogistics.com
Tashia Geochiamp@aol.com Chicago, Illinois  USA
Tassos viper20_gr@yahoo.com Katerinh, Hellas
dj thlas hszois@bene-online.de Germany
Hlias Tseperis  brulo@toxo.com Ilion(Peristeri), Greece  ICQ#: 56628642
Andreas Tsiampartas ta3alfa@spidernet.com.cy  Cyprus
Spiros Tsihlis spiiz@tig.com.au  Australia
Κωνσταντίνα Τζώρτζη  frologos@athserv.otenet.gr  Filippiada, Greece 
Costas Vafiades costas@webtv.net 
Nikos Vamvakas neil@otenet.gr Greece
Violeta  Vver0niCa@aol.com USA
April2970@aol.com  USA
bm-fmcvbm@otenet.gr Greece
ERMONES@aol.com  USA
Kesans@aol.com USA
Lyrpal@logos.cy.net Cyprus
manos@egnatia.ee.auth.gr Greece
selfish@sisenis.latnet.lr



oaetos@mail.gr