33. DERECE'DEN ÖTE MASONLUK SIRLARI

EN SITRATEJİK MALZEME PETROL DEĞİL, İNSANDIR!..

BİR ÜLKENİN EN SITRATEJİK MALZEMESİ İNSANDIR!.. KAYNAKLARI OLMAMASINA RAĞMEN İŞTE JAPONYA, İŞTE İSRÂİL!.. İŞTE ALMANYA!...

BU OLAYI ÇOK İYİ KAVRAMAK GEREK!.. İSLÂM'A GÖRE İNSAN, EŞREF-İ MAHLÛKAT'TIR.. KÂİNATTAKİ HER ŞEY İNSANA HİZMET İÇİN YARATILMIŞTIR... AMA ÖNCE İNSANI ANLAMAK GEREK!..

AKILLI FÜZE, ZEKİ BİLGİSAYAR, İMANLI UÇAK, MERHAMETLİ NEŞTER OLMAZ!.. BUNLAR HEP İNSANLA KÂİMDİR... KERÂMETİ "AKILLI" FÜZEDE GÖRÜRSEN, BİR BAŞKA İNSANIN AKLI ONU APTALA ÇEVİRİVERİR, NEREYE DÜŞECEĞİNİ ŞAŞIRIR!.. BİLGİSAYARIN FİŞİNİ ÇEKTİN Mİ, HURDA YIĞININA DÖNER...

İNSANDIR BÜTÜN O KÂİNATTAKİ KAYNAKLARI, İMKÂNLARI KULLANAN!.. İNSAN İYİYSE, İYİYE HİZMET EDER; KÖTÜYSE KÖTÜYE!.. VÂSITANIN SUÇU YOK!..

ONUN İÇİNDİR Kİ, İNSANI EĞİTMEK, KÂMİL İNSAN YAPMAK GEREK!.. BÜTÜN DİNLERİN, TARİKATLARIN, HATTÂ FELSEFÎ EKOLLERİN HEDEFİ BUDUR!..

EVET, ÖNCE İNSANI EĞİTMEK GEREK!.. İNSANI İNSAN YAPMAK GEREK!.. GÜNDELİKÇİ DEĞİL!.. UŞAK DEĞİL!..

İSRAİL'E BAKIN, JAPONYA'YA BAKIN, ALMANYA'YA BAKIN!.. BUNLAR HEP İNSANLARINI EĞİTMİŞLER... BİZİM ANLADIĞIMIZ ANLAMDA İNSAN OLUP OLUP OLMADIKLARI TARTIŞILIR AMA; YAHUDİ'Yİ YAPUDİ YAPMIŞLAR... JAPON'U GERÇEK JAPON, ALMAN'I DA ALMAN!.. ÖYLE Kİ, YAHUDİLER BİNLERCE YILDIR HARP GÖRMELERİNE, ORADAN ORAYA SÜRÜLMELERİNE, EZİLMELERİNE RAĞMEN YAHUDİLİKLERİNDEN VAZGEÇMEMİŞLER!.. ELLERİNE İLK FIRSAT GEÇTİĞİNDE KENDİLERİNE, HEM DE BAŞKALARINA ÂİT TOPRAKLARDA, BİR VATAN KURMUŞLAR... 2 MİLYON NÜFUSLA 80 MİLYON ARAB'I YENİP VARLIKLARINI SÜRDÜRMÜŞLER!.. YAŞADIKLARI ÜLKELERDE EN ÜST KADEMELERE SIZMIŞLAR, A.B.D.'Yİ, HATTÂ DÜNYÂYI İDÂRE EDER HÂLE GELMİŞLER!..

JAPONLAR DA, ALMANLAR DA ÖYLE... HER İKİSİ DE ŞİDDETLİ BİR YENİLGİYE UĞRAMALARINA RAĞMEN, HEMEN AYAĞA KALKMIŞ, DÜNYA EKONOMİSİNDE SÖZ SÂHİBİ OLDUKLARINI ORTAYA KOYMUŞLAR...

BİZ, BU ÜÇ DEVLETİ DE İNSANLIK İÇİN BÜYÜK TEHLİKE OLARAK GÖRÜRÜZ, AMA İNSANI EĞİTMEKTEKİ BAŞARILARINI DA TAKDİR ETMEKTEN KENDİMİZİ ALAMAYIZ.

YAHUDİLER DE, ALMANLAR DA, JAPONLAR DA KARINLARINI DOYURMAK İÇİN BAŞKA ÜLKELERE İŞÇİ, AMELE, GÜNDELİKÇİ, ÇÖPÇÜ OLARAK GİTMEZLER. POLİTİKACILARI ONA BUNA ÜÇ KURUŞLUK KIREDİ İÇİN YALTAKLANMAZ!...

AMA BİR YAHUDİ, KENDİ ÜLKESİNDEKİ KİBBUTZ'DA MESLEĞİ NE OLURSA OLSUN MARABA OLARAK ÇALIŞIR, YATAKHANEDE GECELER... OMUZUNDA SİLAH NÖBET TUTAR... BUNDAN DA ŞİKÂYET ETMEZ!.

JAPONLAR HİÇ ARALIKSIZ 18 SAAT ÇALIŞIR, FAZLA MESÂİ DE BEKLEMEZ!.. ORTALAMA 20 M. KARELİK KÂĞITTAN EVLERDE YAŞARLAR... HİÇ BİRİNİN AKLINA ŞİKÂYET ETMEK GELMEZ.. HELE VATANINA İHÂNET HİÇ GELMEZ!.

A.D.D.'DE YAŞIYAN PEK ÇOK JAPON VARDIR... İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA AMERİKAN HÜKÛMETİ, BU JAPONLAR AMERİKAN VATANDAŞI OLDUKLARI HALDE, ONLARDAN KORKTUĞU İÇİN HEPSİNİ TOPLAMA KAMPLARINA GÖNDERDİ.

BİR ARA, BİR CASUSA İHTİYAÇLARI OLDU... JAPONLARIN TİPLERİ AVRUPA KÖKENLİ AMERİKALILAR'DAN FARKLI OLDUĞU İÇİN, ONLARA BAŞVURMAK ZORUNDA KALDILAR. AMA GÖRÜŞTÜKLERİ JAPON KÖKENLİ AMERİKALILAR'IN HEPSİ SANKİ ANLAŞMIŞ GİBİ ŞU CEVÂBI VERDİ:

- "BİZ A.B.D.'YE YAŞIYOR, A.B.D.'NİN EKMEĞİNİ YİYORUZ. ONUN İÇİN AMERİKA'YA İHÂNET ETMEYİZ. AMA ASLIMIZ JAPON... ONUN İÇİN JAPONYA'YA DA İHÂNET ETMEYİZ. BİZ BU SAVAŞTA TARAFSIZIZ!"

NE YAPTILAR, NE ETTİLERSE, BİR TEK CASUSLUK YAPACAK JAPON BULAMADILAR!.. SONUNDA JAPONCA BİLEN BİR BEYAZ AMERİKALI'YI ESTETİK AMELİYATLA JAPON'A BENZETİP, ONU KULLANDILAR!.. <

BİR JAPON'U BU KADAR İRÂDELİ, BU KADAR ÜLKESİNE VE KENDİ İNSANINA BAĞLI YAPAN NEDİR ACABA?...

ALMANLAR'IN KRUPP FABRİKALARI DÖRT DUVAR, ÜZERİ DE BIRANDA İLE İŞE BAŞLAMIŞTIR!.. HİÇ BİRİNİN AKLINA FABRİKADAN ÖNCE LOJMAN, SOSYAL TESİS, YÜZME HAVUZU İNŞÂ ETMEK GELMEZ!.. NEDEN ACABA?.. NASIL İNSANLARINI BU NOKTAYA GETİREBİLMİŞLER?

ASLINDA HER ÜÇ ÜLKENİN DE DURUMU FARKLIDIR...

YAHUDİLER'İ DİN VE IRK BİR ARADA TUTAR!.. ÜÇ BİN YILDIR BU BÖYLEDİR... HANGİ ÜLKENİN TOPRAĞINDA, HANGİ DEVLETİN VATANDAŞI OLARAK YAŞARLARSA YAŞASINLAR, ONLAR, ASLINDA HEP KENDİLERİNİ HAYÂLÎ BİR YAHUDİ DEVLETİNİN VATANDAŞI GİBİ GÖRMÜŞLERDİR!.. SÂDECE KENDİ IRKDAŞLARINA, KENDİ DİNDAŞLARINA GÜVENMİŞLER, AMAÇLARINA ULAŞMAK İÇİN GİZLİ ÖRGÜTLER KURMUŞLAR, "PUROTOKOL" U İLÂN ETMİŞLER, DÜNYÂNIN DÖRT BİR YANINDAKİ YAHUDİLER'DEN VERGİ TOPLAMIŞLAR, KENDİLERİNE UYMAYANLARI ÜZEYİR GARİH GİBİ TEMİZLEMİŞLER, VE SONUNDA İNANILMAZI BAŞARIP, BİZİM TOPRAKLARIMIZDA BİZE KARŞI BİR DEVLET KURMUŞLARDIR!

BUGÜN İSRAİL'E VE YAHUDİ MİLLETİNE İHÂNET EDECEK BİR TEK YAHUDİ BULAMAZSINIZ!.. ÇÜNKÜ BÖYLE BİRİNİ NE İSRAİL'DE, NE DE DÜNYÂNIN BAŞKA BİR YERİNDE YAŞATMAZLAR!.. SÜLÂLESİNİ KURUTURLAR!. İSRAİL DEVLETİ VE MOSSAD TARZI İSTİHBARAT ÖRGÜTLERİ BÜTÜN DÜNYÂ YAHUDİLERİ İÜZERİNDE BİR TERÖR ÖRGÜTÜ GİBİ DEHŞET VE ŞİDDETE DAYANAN BİR BASKI KURMUŞLARDIR!..

JAPONLAR'IN MÂCERASI İSE BAŞKADIR... ÜLKELERİNİN HIRİSTİYAN MİSYONERLERCE VA AVRUPALI TÂCİRLER İLE İSTİLÂ EDİLDİĞİNİ GÖREN TUKOGAVA ŞOGANLARI 1639'DA JAPONYA'YI DÜNYÂYA KAPATMIŞLARDIR!.. BÜTÜN YABANCILARI, MİSYONERLERİ, TÂCİRLERİ ÜLKE DIŞINA SÜRMÜŞLER, KALAN AZ SAYIDA ÇİNLİ İLE HOLANDALI'YI ÂDETÂ NAGAZAKİ'YE HAPSETMİŞLERDİR... HIRİSTİYANLIĞI YASAKLAMIŞLAR, BATI İLE İLGİLİ BÜTÜN KİTAPLARI YAKMIŞLAR, YENİSİNİN YAZILMASINA ENGEL OLMUŞLARDIR... JAPONLAR'IN ÜLKE DIŞINA ÇIKMASINA DA İZİN VERMEMİŞLER, ÇIKANLARI ÖLÜMLE CEZÂLANDIRMIŞLARDIR...

SONRAKİ 200 YIL İÇİNDE JAPON İNSANINI SÂDECE JAPON KÜLTÜRÜ VE İNANÇLARI İLE YOĞURMUŞLARDIR... ÖYLE Kİ, 1800'LERDE BİR AMERİKAN GEMİSİNİN JAPON SAHİLLERİNİ TOPA TUTARAK ONLARI TİCÂRETE MECBUR ETMESİNE, VE DAHA SONRA BATI'YA ÖĞRENCİ GÖNDERMELERİNE RAĞMEN, NE AMERİKALILAR ONLARDAKİ JAPON RUHUNU YIKABİLMİŞTİR, NE DE O ÖĞRENCİLER BATI'YI GÖRDÜKTEN SONRA BENLİĞİNİ KAYBETMİŞTİR!.. ÇELİK GİBİ SAĞLAM JAPON RUHU, İŞTE BU "İÇE KAPANMA" İLE SAĞLANMIŞTIR!

ALMANLAR İSE, 1800'LERDE BİSMARK'IN DAĞINIK ALMAN PİRENSLİKLERİNİ BİRLEŞTİRMESİ İLE, VE ONUN VERDİĞİ "BÜYÜK GERMEN İMPARATORLUĞU" İDEALİ İLE BUGÜNKÜ HÂLE GELMİŞLER, İKİ SAVAŞA RAĞMEN HİTLER'DE MUŞAHHASLAŞAN ALMAN RUHUNA KAVUŞMUŞLARDIR!.. HER ALMAN ASLINDA GİZLİ BİR NAZİDİR!.. "KAVGAM"DAKİ ZİHNİYET, RUHLARINA SİNMİŞTİR!.

PEKİ, BİZ TÜRKLER NE HÂLDEYİZ?.. KUR'AN'IN MÂİDE SÛRESİ'NDE HAKK'IN TEVECCÜHÜNE MAZHAR OLMUŞ, YÜCE PEYGAMBERİMİZİN HADİSLERİNDE ÖĞÜLMÜŞ BİZ TÜRKLER, NE HÂLDEYİZ?..

ALMANYA'DA ÇÖPÇÜ, GÜNEY KIBRIS'TA İŞÇİ... AVRUPA BİRLİĞİ KAPISINDA BEKÇİ... KÂMURAN İNAN'IN HESÂBINA GÖRE İÇİMİZDE 700.000 SATILMIŞ, HÂİN, CASUS VAR!..

MAALESEF 1940'LARDAN BERİ, HELE SON ON YIL İÇİNDE TÜRK MİLLETİ BENLİĞİNİ KAYBETMİŞ; RUHSUZ, KÖTÜMSER VE TEMBEL BİR GÜRUH OLUP ÇIKMIŞTIR!.. KOLAYCILIĞA, KÖŞE DÖNMECİLİĞE, HAZIR YİYİCİLİĞE, UŞAKLIĞA, ÜMİTSİZLİĞE, AVUÇ AÇMAYA, DİLENMEYE, SÜRÜNMEYE, HORLANMAYA ALIŞMIŞTIR!..

HOŞ ASLINA BAKARSANIZ, BU TAVIR TANZİMAT'A (1839) KADAR UZANIR. HATTÂ 3. SELİM'İN NAPOLYON HAYRANLIĞINA, DAHA DA ÖNCESİ 1699 KARLOFÇA ANTLAŞMASINA, HATTÂ 1683, 2. VİYANA BOZGUNUNA GÖTÜRMEK MÜMKÜNDÜR AMA, SON DEJENERASYON ATATÜRK'ÜN ÖLÜMÜNDEN İTİBÂRENDİR.

ÖYLE BİR DEJENENERASYON Kİ, AKLINIZ DURUR!.. YA GEREKSİZ YERE "EN BÜYÜK TÜRKİYE" DİYE HER MESELEYE FUTBOL FANATİĞİ ZİHNİYETİYLE BAKIYORUZ... YA DA "BİZ KENDİMİZ BİR ŞEY YAPAMAYIZ, AVRUPA BİRLİĞİ'NE GİRMEZSEK, SİLİNİRİZ. AMERİKA'YLA BİRLİKTE HAREKET ETMEZSEK EKONOMİMİZ BATAR," ANLAYIŞIYLA HAREKET EDİYORUZ!.. TAM BİR RUH KARMAŞASI!..

BÜTÜN BU MENFÎ ÖZELLİKLERİ ANCAK LİDER YIKABİLİR!.. ANCAK LİDER VASFINA SÂHİP BİRİ, İNSANIMIZA RUH VERİP CANLANDIRABİLİR!... TIPKI MİLLÎ MÜCÂDELE DÖNEMİNDE MUSTAFA KEMÂL'İN YAPTIĞI GİBİ!..

NE DEMİŞTİ, HATIRLAYINIZ!...

- "PARA VAR VEYA YOK!.. ORDU MUTLAKA OLACAKTIR!.."

HALBUKİ BİR BAŞKA ASKER, NAPOLYON, "PARA, PARA, PARA!" DEMİŞTİ... O YENİLDİ, MUSTAFA KEMÂL KAZANDI!.. ÇÜNKÜ İNSANA RUH KAZANDIRMANIN DEĞİL PARA, ALTIN DEĞERİNDE OLDUĞUNU BİLİYORDU!.

ONUN İÇİNDİR Kİ, YÜZBİNLERDEN OLUŞAN ORDULAR BÂZEN HİÇ BİR İŞ YAPAMAZ, ÇÜNKÜ ASKER DEĞİL, KOMUTAN ÖNEMLİDİR!.. 70 MİLYON İNSAN O YÜZDEN BİR İŞE YARAMIYOR!.. ÖZ TOPRAĞIMIZ MUSUL-KERKÜK'TE TÜRKLER KESİLİYOR, KILIMIZ KIMILDAMIYOR... ÇÜNKÜ BAŞTA BİR LİDER YOK!.. SAVAŞ SIRASINDA, ATEŞ ALTINDA KOMUTANI ÖLMÜŞ BİRLİK GİBİ DARMADAĞINIK BİR HÂLDEYİZ!..

HEPİMİZ TÜRK'ÜZ, DEĞİL Mİ?.. AMA NEDEN DÜNYA ŞAMPİYONU HALTERCİLERİMİZ BULGAR GÖÇMENİ TÜRKLER'DEN ÇIKIYOR?.. ÇÜNKÜ BULGARLAR ONLARA O RUHU VEREBİLMİŞ!..

HİÇ BİR DOĞRU DÜRÜST SIPOR POLİTİKASI OLMAYAN HABEŞİSTAN'DAN HABİB BİKİLA GİBİ DÜNYA ŞAMPİYONU BİR MARATONCU NASIL ÇIKTI?.. ADAMIN AYAĞINDA KOŞACAK AYAKKABISI BİLE YOKTU!.. ÇÜNKÜ FORMA KOŞMAZ, AYAKKABI KOYMAZ!.. ASLINDA AYAKLAR DA KOŞMAZ, RUH KOŞAR!.. AYAKLAR ONA TÂBİ OLUR!.

NEDEN TÜRKİYE'DE SON ZAMANLARDA DOĞRU DÜRÜST BİR EDEBİYATÇI ÇIKMIYOR?.. BİR GOETHE, BİR BALZAC, BİR PUŞKİN, BİR ABDÜLHAK HAMİD, BİR YAHYA KEMÂL, BİR NÂMIK KEMÂL, BİR MEHMET ÂKİF NİYE YOK SON 50 YILDA?.. YAHU BUGÜN SULTANAHMED'DE HALKI COŞTURUP DÜŞMANLARIN KANINI DONDURACAK BİR HALİDE EDİB'İMİZ BİLE YOK!..

ÇÜNKÜ RUHLARI ÖLDÜRDÜK, PARMAKLAR YAZIYOR, KALEMLER YAZIYOR, TUŞLAR BASIYOR SÂDECE!... RUHSUZ, HİSSİZ, HEYECANSIZ, İDEALSİZ, HEDEFSİZ, KARARSIZ BİR MİLLETTEN NASIL GERÇEK ŞÂİR, MÜZİSYEN, EDEBİYATÇI ÇIKABİLİR Kİ?.. ONUN İÇİN SÂDECE "VATANI İKİ KADIN MEMESİNE SATACAK" AHMET ALTAN TÜRÜ YAZARLARIMIZ VAR!.

UNUTMAMAK GEREKİR Kİ; FİKİRLER, DÜŞÜNCELER, İDEOLOJİLER RUHA VÂSITADIR, RUH ONLARA VÂSITA DEĞİL!..

DOKUSU BOZULMUŞ MİLLETİN!.. ÜLKÜSÜ, GÂYESİ, HATTÂ İMÂNI YOK!. TOPLUM BİR GEÇİŞ YAŞIYOR, AMA NEREYE GEÇTİĞİNİ, NEREDEN GEÇTİĞİNİ, NEYİ GEÇTİĞİNİ BİLMİYOR... ONUN İÇİN BUNA BİR "KOPUŞ" TA DİYEBİLİRİZ!.. GEÇMİŞİNDEN KOPUK, KENDİNDEN KOPUK, İÇİNDE YAŞADIĞI DÜNYÂDAN KOPUK, GELECEĞİNDEN KOPUK YAŞAYIP GİDİYORUZ!.. HERKESTE BİR KİŞİLİK BUHRANI VAR!. ("BUHRAN" DEDİM DE, AKLIMA GELDİ... TÜRKİYE'NİN BUGÜNKÜ HÂLİNİN NE KADAR 100 YIL ÖNCESİNE BENZEDİĞİNİ ÖĞRENMEK İSTERSENİZ, SAİD HALİM PAŞA'NIN "BUHRANLARIMIZ" ADLI ESERİNİ OKUYUN!.. TERCÜMAN'IN "1000 TEMEL ESER" ARASINDA YAYINLANDI!.. AYRICA İZ YAYINCILIK TA BASTI.)

O KADAR BİRBİRİMİZDEN KOPUĞUZ Kİ, BENZER DÜŞÜNEN AYDINLAR BİLE YOK, ÜLKEYİ SATILIĞA ÇIKARMIŞLARIN DIŞINDA!.. ONLARIN DA ANLAŞABİLDİKLERİ TEK KONU BU!.. TAM BİR FİKRÎ ANARŞİ!.. HER TÜRLÜ ANARŞİNİN , TIRAFİK ANARŞİSİNİN DAHİ FARKINDAYIZ DA, BU FİKRÎ ANARŞİDEN, KARGAŞADAN HABERİMİZ YOK!.. ONUN İÇİN BİR ŞEYLER YAPMAYI HİÇ DÜŞÜNMÜYORUZ!.. ARAMIZDA HİÇ BİR KONUDA MUTABAKAT YOK!.. OLMADIĞI, HANGİ HUSUSLARDA AMERİKALILAR'LA ANLAŞILDIĞI BELLİ OLMAYAN ŞU MEŞHUR "MUTABAKAT ZAPTI"NDAN BELLİ DEĞİL Mİ??

GERÇEK ŞU Kİ, MİLLÎ MUTABAKAT OLMAYAN YERDE DEVLET OLMAZ... ÇÜNKÜ DEVLET, MİLLETİN ORGANİZASYONUDUR!... ARALARINDA MUTABAKAT OLMAYAN İNSANLARI ORGANİZE EDEMEZSİNİZ... PATLAK FİREN GİBİ DÜZEN TUTMAZ!.. DEVLET MUTABAKAT DEMEKTİR!.. HÜKÛMETİN 365 OYU DA OLSA, ANAYASA'YI DA DEĞİŞTİRSE, ÜLKEYİ İDÂRE EDEMEZ!.. MİLLETİN İRÂDESİ İLE, ONUN SÖZDE TEMSİLCİLERİN FİKİRLERİ, İRÂDESİ TAM MUTABAKAT İÇİNDE DEĞİLSE, 550 PARMAK KALKSA KÂR ETMEZ!.. İKTİDAR KOLTUĞUNU İŞGÂL ETMİŞ OLANLAR, KENDİ TABANINA BİLE KENDİNİ KABUL ETTİREMEZ!.

İŞE İNSANDAN BAŞLAMAK GEREKİR!... ÜLKE NE SINIRDIR, NE YERALTI, YERÜSTÜ ZENGİNLİKLERDİR!.. SÂDECE İNSANDIR!.. ONUN İÇİNDİR Kİ, ÇÖLÜN ORTASINDA BÜTÜN DÜNYÂYA MEYDAN OKUYAN BİR İSRÂİL OLUŞMUŞTUR!.. ONUN İÇİNDİR Kİ, JAPONYA BİR KAÇ ADADA HİÇ BİR KAYNAĞI OLMADAN AMERİKA'YA KAFA TUTMUŞ, SAVAŞTA YENİLMESİNE RAĞMEN 25-30 YILDA TEKRAR DÜNYÂNIN ÖNDE GELEN EKONOMİK GÜÇLERİNDEN BİRİ HÂLE GELMİŞTİR!..

TEKRAR EDİYORUZ... ALMANYA İKİ HARB KAYBETTİ... JAPONYA'DA!.. AMA İNSANLARI SÂYESİNDE HEMEN TOPARLANDILAR!.. İKİSİNİN DE KAYNAĞI YOK!.. BAŞKASINA MUHTAÇ!. NASIL TOPARLANDILAR?.. PEKİ, BİZ NİYE TOPARLANAMIYORUZ, ONCA KAYNAĞIN ÜZERİNDE OTURURKEN?...

ÇÜNKÜ DOKUSU BOZULMUŞ MİLLETİN!.. ÜLKÜSÜ, GÂYESİ, HATTÂ İMÂNI YOK!.

HEMEN KIZMAYIN ÖYLE!... 70.000 CÂMİMİZ, YÜZLERCE TARİKATIMIZ, SÜRÜSEPET İLÂHİYATÇIMIZ, ŞEYHİMİZ, ŞIHIMIZ, SEYYİDİMİZ, DEDEMİZ VAR... AMA ARALARINDA "İSLÂM" ÜZERİNDE BİLE MUTABAKAT YOK!..

BİZİMKİLER "CEM EVİ Mİ, CÂMİ Mİ?" TARTIŞMASI YAPARKEN, BAKIN, IRAKLI ŞİİLER İLE SÜNNİLER AYNI CÂMİDE NAMAZ KILIP "BİRLİK-BÜTÜNLÜK" MESAJI VERDİLER!.. Şİİ İMAMLAR SÜNNİLERİ, SÜNNİLER ŞİİLERİ ÖVDÜ... HECEF'TE SİLAHSIZ HALK, İMÂN GÜCÜYLE AMERİKAN TANKLARINI, TOPLARINI DURDURDU!.. AMERİKAN, İNGİLİZ, İSRAİL AJANLARININ CAMİLERDE, TÜRBELERDE, PAZAR YERLERİNDE PATLATTIKLARI BOMBALAR DAHİ ŞİİLER İLE SÜNNÎLERİ KARŞI KARŞIYA GETİREMEDİ!.. BİZİM "DİNDAR, İSLÂMCI" PARTİ LİDERİMİZ İDEALİNİN "AMERİKAN MODELİ" OLDUĞUNU AÇIKLADIĞI GÜN; İMÂNLI IRAK HALKI NUMLULARA GÖĞSÜNÜ SİPER EDEREK, "NE AMERİKA, NE SADDAM, SÂDECE İSLÂM!" DİYE YÜRÜDÜ!.. "HEPİMİZ ARAB'IZ, HEPİMİZ IRAKLIYIZ, HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ" DİYEREK, ARAPLAR ARASINDA, IRAKLILAR ARASINDA, VE MÜSLÜMANLAR ARASINDA PARTİCİLİK GÜDEREK, IRK GÜDEREK, MEZHEP GÜDEREK BÖLÜNMEYE İZİN VERMİYECEKLERİNİ ORTAYA KOYDULAR.. AMERİKANCI BİR Şİİ LİDER, ŞİİLER TARAFINDAN CÂMİDE BU YÜZDEN ÖLDÜRÜLDÜ!.. DİĞER BÖLÜCÜLERİ, UŞAKLARI DA AYNI ÂKIBET BEKLİYOR!.

ZÂTEN İNANANLARI "CEM" EDEMİYEN CÂMİYE "CÂMİ", "VAHDET"İ SAĞLIYAMAYAN TARİKATA "TARİKAT" DENMEZ!. İŞTE BU YÜZDEN BİZ; DARMADAĞINIK, BÖLÜK-PÖRÇÜK, KİMLİĞİNİ VE BENLİĞİNİ KAYBETMİŞ HÂLDEYİZ!..

ÖYLEYSE İLK HAREKET NOKTASI, İNSANIMIZA KENDİSİ OLMAYI ÖĞRETMEKTİR!.. DAHA DOĞRUSU, BU ANLAYIŞA GELMESİNİ SAĞLAMAKTIR!.. YÂNİ NE AMERİKALI'YA, NE AVRUPALI'YA, NE DE ARAB'A ÖZENECEK!.. SÂDECE KENDİSİ OLACAK!.. BAŞKASI OLMAYA ÇALIŞANLARIN EN BAŞARILARI ANCAK TİYATROCULARDIR, AKTÖRLERDİR... AMA O DA SÂDECE BİR TİYATRO OYUNU KADAR SÜRER... SEZAR OLUR, AMA TEMSİL BİTİNCE MAKYAJI SİLER, KENDİNE DÖNER AKTÖR!..

TÜRK MİLLETİ, 50 YILDIR HÂLÂ TİYATRO SAHNESİNDE.. ACEMİ AKTÖR GİBİ... BİR SEZAR OLUYOR, BİR NAPOLYON.. BÂZEN DE VENEDİK TÂCİRİ... ASLA KENDİNE DÖNEMEDİĞİ GİBİ, BİZİ SEYREDENLER DE BU ACÂİP TEMSİLİ, BİR TÜRLÜ ANLIYAMIYOR!.. ÇÜNKÜ BAŞI KIÇI BELLİ DEĞİL... OLAYLAR, TÂRİHLER, MEKÂNLAR, KARAKTERLER BİRBİRİNE KARIŞMIŞ, BİR HAY-HUY SÜRÜP GİDİYOR!..

YAHU, KÜÇÜCÜK KUZEY KORE, KÜBA BİLE NE YAPTIĞINI BİLİYOR!.. BÜYÜK HUN DEVLETİ'NİN, SELÇUKLULAR'IN, CENGİZ İMPARATORLUĞU'NUN, VE DEVLET-İ ALİYYE-Yİ OSMANİYE'NİN MİRASÇISI TÜRKİYE CUMHURİYETİ, NE YAPTIĞINI, NEREYE GİTTİĞİNİ BİLMİYOR!.. BUNU DA BENİM AKLIM HAVSALAM ALMIYOR!..

DEVLETTİR ESAS OLAN!.. ANCAK İYİ OLAN DEVLET BÜYÜR!.. ULU BİR ÇINAR GİBİ GÖLGESİNDE İNSANLARIN, NİCE CANLILARIN YAŞAMASINA İMKÂN TANIR!..

"FERT DEVLET İÇİN DEĞİL, DEVLET FERT İÇİN" DEYİP DURUYOR, SÜTÜBOZUKLAR!.. BAKIN İSRAİL'E!.. HİÇ İSRAİL DEVLETİ'NİN POLİTİKASI ÖYLE Mİ?.. HİÇ BİR YAHUDİ'NİN ANLAYIŞI ÖYLE Mİ?.. BAKIN JAPONYA'YA!.. JAPON DEVLETİ'NİN, JAPONLARIN ANLAYIŞI ÖYLE Mİ?.. KAMİKAZELER OLUR MUYDU HİÇ FERTLER KENDİNİ DÜŞÜNSEYDİ?.. ALMANLARIN HÂLÂ İÇİN İÇİN "DEUTSCHLAND ÜBER ALLES" DEDİKLERİNİ DUYMUYORLAR MI?.. ŞU İSİMSİZ IRAKLI KAHRAMAN, ÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN Mİ BOMBA YÜKLÜ OTOMOBİLİNİ AMERİKAN ASKERLERİNİN ÜZERİNE SÜRDÜ?..

GÜÇLÜ BİR DEVLETİ OLMAYAN FERTLER, ANCAK KÖLEDİRLER!..

İŞTE BUNU BİLDİKLERİ İÇİN, DÜŞMANLARIMIZ HEP BİZE "DEVLETİ KÜÇÜLTMEK"TEN SÖZ ETTİLER... BUNU ÂDETÂ BEYİNLERİMİZE KAZIDILAR. BÜTÜN SIKINTILARIN "BÜYÜK DEVLET"TEN KAYNAKLANDIĞINA İNANDIRDILAR... KİMSE DE KALKIP, O DEVLETİN, BÜROKRATLARI 50 YILDIR HEP BATILILARIN DEDİĞİNİ YAPTIKLARI İÇİN HANTALLAŞTIĞINI DİLE GETİRMEDİ!..

OSMANLI DEVLETİ BÜYÜKTÜ, AMA BATILILAR'I DİNLEMEYE BAŞLIYANCAYA KADAR HANTAL VE BORÇLU DEĞİLDİ Kİ!.. MUSTAFA KEMÂL'IN KURDUĞU DEVLET, O ÖLÜNCEYE KADAR HANTAL DEĞİLDİ Kİ!.. ÜSTELİK YILDA ORTALAMA % 15 KALKINIYOR, GERÇEKTEN LÂYIK OLDUĞU GÜCÜ KAZANIYORDU!.. NE ZAMANKİ MASON İSMET İLE BİRLİKTE 2. TANZİMAT DÖNEMİ BAŞLADI (1947), O ZAMAN DEVLET ÇINARININ DALLARI TEKER TEKER BUDANDI, GÖVDESİNİ KURTLAR, BÖCEKLER SARDI. REAKSİYONER BİR MİLLET OLDUK, AKSİYONER DEĞİL!..

YÂNİ KENDİLİĞİMİZDEN BİR ŞEY YAPAMIYORUZ... BİRİSİ GELİP BİR TOKAT ATIYOR, ŞAŞIRIYORUZ. SONRA BİR BAŞKA BİRİ ENSEMİZE BİR ŞAPLAK İNDİRİYOR, AFALLIYORUZ.. ÜÇÜNCÜSÜ KARNIMIZI TEKMELİYOR, İNLEMEKLE YETİNİYORUZ.. NE ZAMAN BİR BAŞKASI ÇIKIP BOĞAZIMIZA BIÇAK DAYARSA, "HAAAYT!" DİYE NÂRA ATIP SAĞA SOLA SALDIRIYORUZ AMA, İŞ İŞTEN GEÇMİŞ, SALDIRANLAR KAÇMIŞ OLUYOR.. DAYAK YEDİĞİMİZLE KALIYORUZ..

GİRİT GİTTİ, ALDIRMADIK!... BALKANLAR GİTTİ, ALDIRMADIK!.. KIBRIS GİTTİ, ALDIRMADIK!.. MEKKE-MEDİNE-KUDÜS GİTTİ, MUSUL-KERKÜK GİTTİ, YİNE ALDIRMADIK!.. NE ZAMANKİ ÜÇ ETEK YUNAN'I İZMİR'E ÇIKARDILAR, O ZAMAN SİLÂHA SARILDIK!.. YAKIŞIR MIYDI BİZE BUNCA ZAMAN YAN GELİP YATMAK?.. HER ŞEYE "EYVALLAH" DEYİP KATLANMAK?..

IRAK'IN KUZEYİNDE KÜRT DEVLETİ KURULMASI MESELESİNDE DE ÖYLE OLMADI MI?.. HATTÂ SATILMIŞ POLİTİKACILAR VE DE ŞANLI ORDUMUZUN MASON VE FASON GENERALLERİ SÂYESİNDE, HEM ŞİKÂYET EDİP, HEM DE ORADAKİ DEVLETİ BİZ OLUŞTURMADIK MI?.. ELİN ÇAPULCU AŞİRET REİSLERİNE KIRMIZI PASAPORTU BİZ VERİP, V.I.P. SALONLARINDA, MAKAM ODALARINDA AĞIRLAMADIK MI?.. ŞİMDİ DE ŞAŞKIN VAZİYETTE İŞİN İÇİNDEN NASIL ÇIKACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ!..

İSRAİL NE YAPTI IRAK'A?.. DAHA NÜKLEER SANTRALI TAMAMLAMADAN, İKAZ BİLE ETMEDEN BOMBALAMADI MI?.. BİZ DE BARZANİ'NİN, TALABANİ'NİN ÇETELERİ DAHA PALAZLANMADAN GİRİP IRAK'A, DÜZENLERİNİ DAĞITAMAZ MIYDIK?..

AYIP OLACAK AMA, GERÇEK!.. MANDA GİBİ BÖĞRÜMÜZÜ DÜRTMEZLERLE KIMILDAMIYORUZ BİLE!.. NEDİR BU HÂLİMİZ?.. ÖLÜ TOPRAĞIMI SERPİLDİ ÜZERİMİZE?.. ULAN, MEZARDAN ŞEHİTLER FIŞKIRIP ÜLKEYİ KURTARACAK, BİZ HÂLÂ UYUYORUZ!.

BİR AN ÖNCE TOPARLANMAK GEREK!.. ÇOK İYİ DÜŞÜNMEK GEREK!...ÜÇ YILDA, EN FAZLA BEŞ YILDA NE YAPABİLİRİZ?.. PEKİ, ÜÇ GÜNDE NE YAPABİLİRİZ? HİÇ BİR ŞEY, DİYORSANIZ; BİZİM SÖYLİYECEK ÇOK ŞEYİMİZ VAR!..

DEVLET ELBETTE TOPRAK, KURUMLAR VESÂİREDEN MEYDANA GELİR. AMA ESAS UNSUR İNSANDIR, MİLLETTİR!.. O TOPRAĞI VATAN YAPAN İNSANIN ONA BAKIŞIDIR... ONU İŞLEYİŞİ, NAKIŞIDIR!..

ALIN LÜKSEMBURG'U ELE!.. TOPRAĞI MI BOL?... PETROLÜ MÜ VAR?... AVUÇİÇİ KADAR LÜKSEMBURG'U TÜRKİYE'DEN ZENGİN YAPAN ONUN İNSANIDIR!..

FAKİR MİYİZ?.. DEĞİLİZ!.. NEYİMİZ EKSİK!.. FAKİR GÖRÜNÜŞÜMÜZ KAYNAKLARIMIZI, İMKÂNLARIMIZI CAZA SAZA HARCAMAMIZ, ÇAR-ÇUR ETMEMİZDEN!..

TEMBEL MİYİZ? ASLINDA HAYIR!... ÇÜNKÜ AYNI İNSAN ALMANYA'DA, FİRANSA'DA, AMERİKA'DA ÇALIŞIYOR, YÜKSELİYOR!.. ÇÜNKÜ O DEVLETLERDE İŞLER TIKIRINDA!.. YÂNİ ÇALIŞMA ORTAMI OLARAK TIKIRINDA!..

İŞTE BUNUN YÜZDEN DİYORUZ Kİ, İNSANIMIZA RUH KAZANDIRMAK İÇİN İNSANIMIZI EĞİTMEK LÂZIM!.. ONUN İÇİN DE EĞİTİM VE PUROPOGANDA ARAÇLARINA HÂKİM OLMAK LÂZIM!.. ÇÜNKÜ OKUL EĞİTİMİ 5-10 YIL SONRA BİTER AMA, SİZ FARKETSENİZ DE, FARKETMESENİZ DE PUROPOGANDA EĞİTİMİ HAYAT BOYU SÜRER...

GOEBBELS'İ TANIR MISINIZ?.... HİTLER'İN PROPOGANDA BAKANI İDİ!..

JOSEPH PAUL GOEBBELS DOĞUŞTAN SAKATTI. (1897) EDEBİYAT İNCELEMELERİ VE GAZETECİLİKLE MEŞGUL OLURDU. ETKİLEYİCİ KONUŞMALARI VE YAZILARIYLA DİKKAT ÇEKİNCE, GREOR STRASSER ONU NAZİ PARTİSİ SAFLARINA ALDI VE SEKRETERİ YAPTI. (1922) 1926 BERLİN PARTİ İL BAŞKANI OLDU VE KISA ZAMANDA TÜM ŞEHRİ NAZİ SEMPATİZANI YAPTI. 1932'DE PARTİNİN PUROPOGANDA ŞEFLİĞİNE GETİRİLDİ. AYNI DÖNEMDE ANGRIFF DERGİSİNİN YÖNETMENLİĞİNİ YAPIYORDU. (1927-1933) ÇALIŞMALARI İLE DİKKAT ÇEKİNCE 1933 YILINDA HİTLER TARAFINDAN ALMAN HALKI ÜZERİNDE SİYÂSÎ VE RUHÎ YÖNLENDİRME YAPMAKLA GÖREVLENDİRİLDİ. BU AMAÇLA "BİLGİLENDİRME VE PUROPOGANDA BAKANLIĞI"NA GETİRİLDİ (1933) VE ÖLÜNCEYE KADAR BU GÖREVDE KALDI.

GOEBBELS PUROPOGANDAYI, (O DÖNEMDE TELEVİZYON OLMADIĞI İÇİN) RADYO, SİNEMA VE BASINA DAYALI, GERÇEK BİR "İNSANLARI ETKİLEME" TEKNİĞİ HÂLİNE GETİRDİ. TEMMUZ 1944'DE TÜM SAVAŞIN YÖNETİMİYLE GÖREVLENDİRİLDİ. YENİLMEKTE OLMALARINA RAĞMEN, ALMANLARIN MORALİNİ, "GİZLİ VE BİLİNMEDİK YEPYENİ SİLÂHLAR" ÜZERİNE HABERLER YAYARAK SON ÂNA KADAR YÜKSEK TUTMAYA ÇALIŞTI. HİTLER'E HEP BAĞLI KALDI VE SON BERLİN ÇARPIŞMALARI SIRASINDA ÂİLESİYLE BİRLİKTE ZEHİR İÇEREK İNTİHAR ETTİ!

GOEBBELS İNCELEMEYE DEĞER BİR ŞAHSİYETTİR... BUGÜN "ALMAN RUHU"NUN VARLIĞINI SÜRDÜREBİLMESİNDE, HATTÂ HİTLER'İN FETHEDİP TE KORUYAMADIĞI BÖLGELERDE AVRUPA BİRLİĞİ MASKESİ ALTINDA TEKRAR HÂKİMİYET KURMASINDA, ONUN PUROPOGANDA VE EĞİTİM TEKNİKLERİNİN BÜYÜK ETKİSİ VARDIR.

PUROPOGANDA GÜÇLÜ BİR SİLÂHTIR!.. HÜKÛMETLERİ DEVİRİR!.. İNSANLARI AYAKLANDIRIR!.. VEYA DİN DEĞİŞTİRTİP HIRİSTİYAN YAPAR!..

ÇÜNKÜ İNSAN TERCİHLERİ AKILLA DEĞİLDİR, DUYGUSALDIR.. İNSAN TERCİHLERİ AKILLA OLSAYDI, ORTALIKTA HİÇ "REKLÂMCI" KALMAZDI!.. BUNCA APTALCA REKLÂM, KİMLERİ KANDIRIYOR SANIYORSUNUZ?

O YÜZDEN İNSANA YAKINLAŞMAYA YARIYAN HER MEVZUDA HASSAS OLMAK GEREKİR!. İNSANA ULAŞMAYI SAĞLAYAN VASITALARIN TAM DENETİMİ GEREKİR!..

NEDİR BU VÂSITALAR?.. KİTAPLAR, GAZETELER, DERGİLER, FİLİMLER, TİYATRO ESERLERİ, "STAND-UP" ŞOVLARI, ŞARKILAR, TÜRKÜLER, İLÂNLAR, İLÂHİLER, RADYOLAR VE TABİİ Kİ TELEVİZYON KANALLARI!.. DAHA DA İLERİ GİDERSENİZ, YİYECEK, İÇECEK VE GİYECEK MARKALARI, ALIŞKANLIKLARI!..

BU VÂSITALAR ŞİMDİ KİMLERİN ELİNDE?.. BROADWAY KİMİN ELİNDEYSE, ONUN!.. MANHATTAN KİMİN ELİNDEYSE ONUN!. İSRAİL'İN!..

BİR DÜŞÜNÜN, GERÇEK VATANSEVERLERİN, TÜRKLERİN, MÜSLÜMANLARIN FİKİRLERİ, SÖZLERİ KİME ULAŞIYOR!.. ULAŞABİLİYOR MU?..

PEKİ, FİKİRLERİNİ, SÖZLERİNİ TELEVİZYON KANALLARINI, RADYOLARI, GAZETELERİ, DERGİLERİ, KİTAPLARI, FİLİMLERİ KULLANARAK İNSANLARA ULAŞTIRANLAR KİMLER??? YAHUDİLER, AMERİKALILAR, AVRUPALILAR, DÖNMELER, KÜRT BÖLÜCÜLER, HATTÂ BİZİM ŞU PATRİK BOZUNTUSU BARTALAMEOS!.. TELEVİZYONDA MEVLUD BİLE BAYRAMDAN BAYRAMA YAYINLANIRKEN, HERİF İKİDE BİR KİLİSE ÂYİNİ İLE KARŞIMIZA ÇIKIYOR!.

VE DEDİĞİMİZ GİBİ, PUROPOGANDA HÜKÛMETLERİ DEVİRİR, İNSANLARI AYAKLANDIRIR, HIRİSTİYAN BİLE YAPAR!.. EĞİTİM İNSANI İSTEDİĞİN KALIBA SOKAR!.

AMA ÖNCE NEYİN EĞİTİMİNİ YAPACAĞINI TESBİT ETMEK GEREK!.. OKULLARDA O UYDURUK TURİZM, İNSAN HAKLARI, HATTÂ HİÇ BİR İŞE YARAMIYAN DEVRİM TÂRİHİ DERSLERİNİ DEĞİL!.. HATTÂ İNSANIN ASALAK OLMAKTAN KURTARACAK, BAŞKASININ SIRTINDAN GEÇİNMESİNİ ÖNLİYECEK MESLEK EĞİTİMİNİ DE KASTETMİYORUZ!.. ÇÜNKÜ ÜRETİMİ MESLEK YAPMAZ!.. ÖYLE OLSA NİCE DİPLOMALI İŞSİZ VE DE BİLGİSİZ MÜHENDİSİMİZ, MİMÂRIMIZ, AVUKATIMIZ VAR!.. İŞİ OLUP TA, MÜŞTERİSİNİ SOYMAKTAN BAŞKA BİR HALTA YARAMIYAN DOKTORUMUZ, DİŞÇİMİZ VAR!..

ÜRETİMİ İNSAN YAPAR, MESLEK DEĞİL, DİPLOMA DEĞİL!.. ONUN İÇİN İNSANA VERİLECEK EĞİTİM, ONDAKİ CEVHERİ ORTAYA ÇIKARTMALI!.. ONA RUH VERMELİ!.. ONU KONUŞAN HAYVAN OLMAKTAN, MEKANİK ROBOT OLMAKTAN KURTARIP İNSAN YAPMALI!..

KENDİ KENDİSİNİN EFENDİSİ OLAMIYAN, RUHUYLA BEDENİNE SÖZ GEÇİREMİYEN, MUTLAKA BAŞKALARINA KÖLE OLUR!.. İNSAN DEĞİL, ANCAK İNSAN MÜSVEDDESİ OLUR!. TIPKI UYUŞTURUCU MÜPTELÂLARI GİBİ!.. TAKLİTÇİLİKTEN, ÖZENTİDEN DAHA KÖTÜ UYUŞTURUCU DA YOKTUR!.

İŞTE ONUN İÇİN BİZ, BÜTÜN YAZILARIMIZDA MASONLUĞA, MİSYONERLİĞE, GULOBÂLLEŞMEYE, BATICILIĞA KILIÇ ÇALIYORUZ!.. ÇÜNKÜ BUNLAR RUHUMUZU ÖLDÜRDÜ, BENLİĞİMİZİ ÇALDI, BİZi BAŞKALARINA UŞAK ETTİ!..

SİZ HİÇ YAHUDİLER'İN HIRİSTİYANLAR'A, JAPONLAR'IN AMERİKALILAR'A, ALMANLAR'IN İNGİLİZLER'E BENZEMEYE ÇALIŞTIĞINI GÖRDÜNÜZ MÜ?.. ONLARA UŞAKLIK ETTİĞİNİ GÖRDÜNÜZ MÜ?..

ANCAK ŞAHSİYETSİZ, MİLLİYETSİZ, CİBİLLİYEZSİZLER BAŞKALARINA BENZEMEYE ÇALIŞIR!.. BENZEYEMİYECEKLERİ İÇİN DE MASKARA OLURLAR!..

TEKRAR EDELİM Kİ, TÜRK DEVLETİ TÜRK OLMADAN, HİÇ BİR ŞEY OLAMAZ!.. NE AVRUPA BİRLİĞİ'NE GİREREK, NE DE AMERİKA'NIN KUYRUĞUNA TAKILARAK VARLIĞINI SÜRDÜREBİLİR!.. BU GERÇEĞİ ARTIK KAVRIYALIM, VE TÜRK MİLLETİ'NE TEKRAR RUH KAZANDIRALIM!.. BÜTÜN EĞİTİM VASITALARINI VE PUROPOGANDA ARAÇLARINI BİZ KULLANALIM VE İNSANIMIZI İNSAN YAPALIM.

EĞİTİM DEDİK TE... OKUL KAPASİTESİNİ 21.5 KAT ARTTIRABİLİR MİYİZ?

NİYE ŞAŞIRDINIZ?.. BİR SAVAŞ OLSA, SEFERBERLİK İLÂN EDİLSE, ASKER SAYISINI 20 KATINA ÇIKARTMIYACAK MIYIZ?.. O ASKERÎ SEFERBERLİK, BU DA HEP SÖYLENEN, AMA HİÇ UYGULANMIYAN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ!.. ORDUDA YAPILAN, EĞİTİMDE DE YAPILABİLİR!..

HEM ZÂTEN EĞİTİM SÂDECE OKULDA OLMAZ Kİ!.. TELEVİZYON, RADYO, GAZETE, KİTAP, SİNEMA, TİYATRO, HATTÂ REKLÂM PANOLARI, DÜKKÂN TABELÂLARI HEP EĞİTİM VASITALARIDIR. SİZ NE KADAR OKULDA "YERLİ MALI TÜRK'ÜN MALI, HERKES ONU KULLANMALI" DESENİZ DE MAHALLE BAKKALINIZIN TABELÂSINDA "COCACOLA HAYATIN GERÇEK TADI" YAZDI MI, ULUDAĞ GAZOZU KOLAYA YENİK DÜŞER... DOLAYISİYLE TÜRK İNSANI AMERİKALI'YA YENİK DÜŞER...

TRT'NİN 7 TELEVİZYON KANALINDAN BİR TEKİ BİLE YÜZDE YÜZ TÜRK YAPIMI PUROGRAMLARLA YAYIN YAPMADIKÇA,
BİR TEK TRT RADYO KANALI BİLE YÜZDE YÜZ TÜRK MÜZİGİ YAYINLAMADIKÇA,
DEVLET'İN BİR TEK GAZETESİ BİLE OLMADIKÇA,
ANADOLU AJANSI, BASIN-YAYIN KURUMU, RTÜK, MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI, KÜLTÜR BAKANLIĞI, TURİZM BAKANLIĞI KENDİMİZE YÖNELİK BİRER EĞİTİM VE PUROPOGANDA KURUMU HÂLİNE DÖNÜŞMEDİKÇE,
İSRAİL KONTROLÜNDEKİ ÖZEL KANALLAR DÖNMELERDEN VE SATILMIŞLARDAN TEMİZLENİP TÜRKLEŞTİRİLMEDİKÇE, TÜRKİYE HEP YENİK DÜŞER!..

HADİ, O ZAMAN!.. ALIN SÜPÜRGELERİ, SÜPÜRGE İŞE YARAMAZSA TÜFEKLERİ ALIN ELE!... BÜTÜN O PİSLİKLERİ TEMİZLEYELİM ŞU CENNET VATANDAN!

21.4.2003

ÖNEMLİSAYFALAR

DUR BAKALIM, NE YAPACAK???
PETROL HAKKINDA BİR MEKTUP
PETROL HAKKINDA BİR MEKTUP DAHA
ASKERİMİZİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRDİLER!
MUAVENET FİRKATEYNİNİ VURDULAR!
Bataklık Gülü'nun , ABD ile yaptığı "2 sayfa 9 maddelik gizli anlaşma"
BATAKLIK GÜLÜ'NUN İMZALADIĞI 2 SAYFA 9 MADDELİK GİZLİ ANLAŞMA - VİDYO
İÇİNDEKİLER
MEKTUPLAR
MASON LİNKLERİ VE MASON KUPÜRLERİ
YENİ SİTE!.. MİSYONERSAVAR YAZILAR

Email: musa_hiram@asia.com