Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

YORUM

EVEEET!YENİ BÖLÜMÜMÜZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN.BU BÖLÜMDE KAFAMA ESTİKÇE Bİ SİTEYİ İNCELİYCEM.BÖLÜMLERİNİ AÇIKLIYCAM İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKARICAM.YAPTIĞIM YORUMLARI BEĞENMEYENLER OLABİLİR VE SANKİ SEN ONDAN İYİSİN,O SİTE SANA KOYAR GİBİ DÜŞÜNCELERİNİZİDE KENDİNİZE SAKLAYIN LÜTFEN.BURADA ELİMDEN GELDİĞİNCE TARAFSIZ OLUCAM.TABİİ BU TARTIŞILIR.

İLK TALİHLİMİZ;GENELDE HERKESİN GİTMİŞ OLDUĞUZUXXİ.COM

EVEEET BAŞLAYALIM. İLK OLARAK GENEL Bİ BAKIŞ ATALIM.ZUXXİ ABİMİN SİTESİ GENELDE ÖZEN GÖSTEREN ANNELER İÇİN.HEMEN SADEDE GELİYORUM VE İLK KİRLİ ÇAMAŞIRI ORTAYA KOYUYORUM.ANA SAYFANIN EN ALTINDAKİ ''GÜNDEM'' KÖŞESİNE GÖRE SİTEYE GÜNDE 5781 FARKLI ZİYARETÇİ GELMİŞ.OHAA OHAAA.KÜÇÜK ATTA CİVCİVLER YESİN BE ABİM BE.BEN HER GÜN TURKİSH TOP500'E GİDİYORUM VE GÜNDE ORTALAMA 5 KEZ LİSTEYE BAKIYORUM VE UNİQUE SAYININDA 2500'Ü AŞTIĞINI HİÇ GÖRMEDİM.HERALDE SEN TÜM GELENLERLE UNİQUE'İ KARIŞTIRIYORUSUN.SENİN SİTEYE BİR YAZIYI YAZMAK İÇİN 10 KERE GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜRSEK OOOOOO.ÖLME EŞŞEĞİM ÖLME.(AYNI ŞEYLER TÜM WEBMASTERLAR İÇİN GEÇERLİ.BEN BİLE İNCELERKEN HABİRE GİRİP ÇIKTIM.10 HİTİN BENDEN İYİSİN GENE.EHEHEE :) (BKZ.SAMİYENBOY,HUSSO)

ŞİMDİ BÖLÜMLERE GEÇELİM=

SİNEMA=BU BÖLÜMDE ZUXXİ ABİMİZ VİZYONA GİREN YENİ FİLMLERİ İNCELEMEYE ÇALIŞMIŞ.HEMEN O FİLMİN WEB SİTESİNE GİDİP RESİMLERİ ARAKLAMIŞ GÜZEL ABİM.BİDE YIRTIK DONDAN Bİ HİKAYE YAZIYOKİ BİTERSİNİZ ALLAH CANIMI ALSIN.AMA AMA AMA GERÇEKTEN YARARLI Bİ BÖLÜM.SALLAMADA OLSA FİLMLER HAKKINDA Bİ DÜŞÜNCENİZ OLUYO.

GEYİK'S=AAAA BU BÖLÜME LAF YOK.İÇİ SADECE SALAK VE SEVİYESİZ ESPİRİLERLE DOLU Bİ BÖLÜM.HELAL OLSUN NE DİYİM..

BALDIRBACAK=BU BÖLÜME YAŞIM YETMEDİĞİ İÇİN GİREMEDİM AMA İÇERİDE BAYAĞI Bİ GAVUR GACISININ CIBILDAK RESİMLERİ OLDUĞUNU TAHMİN EDİYORUM.VE LOLİTALARIN MEKANI GİBİ SİTELER VARKEN KENARDAN KÖŞEDEN Bİ BACAK GÖRİYİM DİYE KENDİNİZİ PARÇALAMAYIN BU BÖLÜMDE.(BUNLARI NERDEN Mİ BİLİYORUM? TABİ Kİ POSTA OKUYORUM :) NE İĞRENÇ ESPİRİ DİMİ? KATILIYORUM AMA İÇİMDEN GELDİ.HERKES ZUXXİ ABİM GİBİ OLMAZ.)

BİR KISIM MEDYA=BENCE SİTEDEKİ EN İYİ BÖLÜM.ESPİRİLER GERÇEKTE ÇOK SAĞLAM HATTA BAZILARI BENİ KOPARTTI BİLE DİYE BİLİRİM. bkz.''CİTİBANK', 'BP,CAN''.

İNTİKAM=O SİTEYE GİTTİM GİDELİ HİÇ GÜNCELLENMEDİ.MAHSUN BABA'NIN İKİ FOTOMONTAJI İLE 1 SENEDİR ÖLECENE DURUYO BAKALIM NE ZAMAN GÜNCELLENİCEK) BURASI GÜNCELLENİRSE ANA SAYFAMDAN LİNK VERİCEM.CİDDİYİM :)

NEFRET=AYDA BİR GÜNCELLENEN Bİ BÖLÜM DAHA AMA KALİTEDEN ÖLÜYO.

SOHBET=BU BÖLÜM ''ZUXXİ.COM SOHBET APAYRI.(HAYIR DEİL) ESPİRİSİYLE BAŞLIYO AMA(ESPİRİ HARBİDEN İYİ)GERÇEKTEN APAYRI.O GERİZEKALI OPERATÖRLERİYLE İĞRENÇ MAHALLE KARISI KAVGALARIYLA ABAZA KÖPEK ERKEKLERİN UĞRAK YERİ BU BÖLÜM.CHAT ODASININ ALTINDA ''SOHBETE ASL SORUYLA BAŞLAMAYANLARIN SİTESİ DİYE Bİ YAZI VAR'' BUNUN AKSİNE HERKES İNADINA MIDIR NE BU SORUYLA BAŞLIYOLAR ZUXXİ ABİME DUYURULUR.

FORUM=VALLA BU BÖLÜMÜ NE SİZ SORUN NE BEN SÖYLİYİM.2 SENEDİR BU BÖLÜME KONUCAK BİŞEY ARANIYO.FORUM.

LİNKLER= AÇIKLAMAMA BİLE GEREK YOK.TASARIMI Bİ HARİKA.

ŞİMDİDE GENEL Bİ AÇIKLAMA DAHA YAPALIM.ZUXXİ BİLADERE NİYE ABİ DİYOSUN DERSENİZ HERİF EŞŞEK KADAR 24 YAŞINDA.YANİ BANA TUR BİNDİRMİŞ DURUMDA.NE OLURSA OLSUN YAŞINA GÖRE O SÜPER KOMİK ESPİRİLER FAZLA BİLE TEBRİK ETMEK LAZIM.AMA HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN KİBAR İNSANLARDAN BİRİ YADA ÖYLE GÖRÜNMEYE ÇALIŞIYO BİLEMEM.

TASARIM: 5/5 TÜRKİYE'DEKİ EN İYİ TASARIMLARDAN BİRİ BENCE.TABLE KULLANMAYI SÜPER KIVIRMIŞ.BENİM GİBİ EHEHEHE :)

İÇERİK: 3/5.BENCE O KADAR DA SÜPER DEİL.AMA BU KADAR ZİYARETÇİ ÇEKTİĞİNE GÖRE VAR BİŞEYLER.ZATENO ZİYARETÇİLERİN YARISIDA BALDIRBACAK'A GELİYO ZATEN.NEYSEEE.

LİNKLER: 5/5 HEMEN DİĞER SİTELERE GİDEN KISAYOL DİYE DÜŞÜNMEYİN SİTE İÇİNDE ÇALIŞMAYAN LİNK Bİ TANE VAR.bkz.FORUM

ZİYARETÇİ: 5/5.ÇÜNKÜ TÜRKİYE'DE MİZAH-EĞLENCE AĞIRLIKLI OLUPTA ACAİP ZİYARETÇİ ÇEKEBİLEN Bİ SİTE.HER NE KADAR KAHKAHA.COM ANASINI AĞLATSA DA SÜPER.AMA BİR TÜRK SİTEDİ İÇİN MANYAK Bİ RAKKAM 2500.YABANCILARLA KIYASLAMIYORUM BİLE.

HIZI: 4/5 HARBİDEN HIZLI YÜKLENİYO HAKKINI VERELİM.

SONUÇ: 4/5. TÜRKİYE'DEKİ EN İYİ 5 SİTEDEN BİRİ.BUNUN ÜZERİNE DAHA BAŞKA DİYE BİLECEĞİM BİŞEY YOK.