Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

SPONSORLAR

BU DÖNEMDE TÜRK SİTELERİNİN SAYISI BİR HAYLİ ARTTI.BUNUNLA BERABER WEBMASTERLIKTAN PARA KAZANMA İSTEĞİDE TÜREDİ TABİİ Kİ.HERKES İNTERNETTEN BİRAZ PARA KAZANMA UĞRAŞISINDA.SPONSORLARIN ÇOĞUNLUĞUNDA ''CASİNO'' LAR VAR.BUNLAR İNTERNET ÜZERİNDE ''HİLE YOK,ŞANS VAR'' GİBİ SLOGANLARLA KUMAR OYNATIYORLAR.VE KENDİ REKLAMLARINI YAPTIRA BİLMEK İÇİN ''BANNER WORK'', ''CLİCK FOR CASH'', ''CLICK-PAY-MONEY'' GİBİ SİSTEMLER YARATTILAR.BU SİSTEMLERDE SİZ BU SPONSORLARIN REKLAMLARINI (BANNER) SİTENİZDE GÖSTERİCEKSİNİZ VE TIKLAMA BAŞINA 0,2$ İLE 0,20$ PARA ALICAKSINIZ.AMA BU ARADA ADULT BİR SPONSOR DEĞİLSE SİTENİZDE WAREZ,MP3,ADULT GİBİ BÖLÜMLERİN OLMAMASI GEREKİYOR.BÖYLE BİR BÖLÜMÜNÜZ VARSA BU İŞTEN KOLAY KOLAY PARA KAZANAMAZSINIZ.HER ŞEY BURAYA KADAR ÇOK NORMAL VE GÜZEL.SİZ REKLAMLARI OYNATIYORSUNUZ,YÜKSEK BİR CLİCK SAĞLIYORSUNUZ AMA PARANIZI ALAMIYORSUNUZ.İŞİN KÖTÜLÜĞÜ BURADA BAŞLIYOR;SPONSORLUK YAPAN FİRMALARIN YARISI PARALARI ÖDEMİYOR.SİZ ŞİMDİ BÖYLE BİR ŞEY YAPABİLİRLER Mİ DİYECEKSİNİZ? EVET,ÇÜNKÜ ONLARI VİCDANLARINDAN BAŞKA DURDURA BİLECEK HERHANGİ BİR KANUN-YASA BULUNMUYOR.TABİİ BURDA OLAN SİZE OLUYOR.BUNU YAPAN FİRMALARIN BAŞINDA ''CYBERTHRİLL'' YER ALIYOR.BU ŞİRKET CLİCK BAŞINA 0,15$ GİBİ ÇOK YÜKSEK BİR PARA ÖNERİYORLAR.ASLINDA ESKİDEN BU DAHA YÜKSEKTİ AMA FOYALARI BİRAZ MEYDANA ÇIKINCA BU RAKAMI BİRAZ AŞAĞI ÇEKTİLER.NEYSE İŞİN ÖZÜ BU YAZIDA SPONSORLARI İNCELİYCEM VE ONLAR HAKKINDA BİLGİ VERİCEM.

123 HOST ME= TIKLAMA BAŞINA 7 CENT VERİYORLAR.VE ÇEKLERİN GÖNDERİLMESİNDE ISPCHECK DENEN BİR ŞİRKET KULLANIYORLAR.PARANIZI ÖDÜYORLAR,GÜVENİLİR.

CASİNO FANTASY=BÜYÜK BİR İHTİMALLE CYBERTHRİLL'İN PARAVAN ŞİRKETİ VEYA ÖYLE BİŞEY.ÇÜNKÜ ONLARDA 5 KURUŞ ÖDEMİYORLAR.BUNLAR KUMAR OYNAYAN BİRİNİN KAYBETTİĞİ PARANIN %25'İNİ VAAT EDİYOR.

CYBERTHRİLL=EVET,GELDİK "YÜZYILIN DOLANDIRICISI" ADINI ALAN CYBERTHRİLL'E.BUNLARI BAŞTA AÇIKLADIK AMA BİRAZ DAHA AYRINTI VERMEK İSTİYORUM.BU ABİLERİMİZ NEREDEYSE TÜRK SİTELERİNİN %60'INI KAZIKLAMIŞ DURUMDA.ASLINDA BU ŞİRKET TÜRKLER İÇİN YENİ AMA AVRUPA'DA ANTİ-CYBERTHRİLL SİTELERİ BİLE VAR.TÜRK WEBMASTERLER İNATLA ÜYE OLMAYA DEVAM EDİYORLAR AMA SÖYLEDİĞİM GİBİ KESİNLİKLE PARALARINIZI ÖDEMİYORLAR.

HEARTHNET=BU ŞİRKET EV EŞYALARI YAPIYOR.TIKLAMA BAŞINA 10-30 CENT ÖDÜYOMUŞ.BU SİTEYİ FAZLA İNCELİYEMEDİM O YÜZDEN GÜVENİRLİLİĞİ HAKKINDA BÜYÜK BİR TAHMİN YAPMIYACAĞIM AMA ÖDÜYOR GİBİ GÖRÜNÜYORLAR.

HOSTİNDEX =BU ŞİRKETTE Bİ İLGİNÇ.TIKLAMA BAŞINA 10 CENT VERİYORLAR.AMA BAZI KATI KURALLARI VAR;BUNLARIN EN ÖNEMLİSİ BİR TÜRK SİTES İÇİN ÇOK FAZLA OLAN ''GÜNDE SİTENİZE EN AZ 500 KİŞİNİN GELMESİ'',ADULT,HACK,WAREZ,MP3,ACCOUNT GİBİ BÖLÜMLERİN OLMAMASI VE EN BÜYÜK İSTEKLERİ UZUN SÜRELİ ANLAŞMA.BU KURALLARA UYAN BİR SİTENİZ VARSA BENCE HİÇ DURMAYIN.

ISPCHECK=123HOSTME'NİN DE ÇEKLERİ DAĞITMAKTA GARANTİ VERDİĞİ SİSTEMİN ŞİRKETİ BU ISPCHECK.BU ŞİRKETTE DE WAREZ,ADULT.... GİBİ BÖLÜMLERE YER YOK.BAŞKA BİR SPONSORLUK SİSTEMİNE DE ÜYE OLMAMANIZ GEREKİYOR.10 İLE 30 CENT ARASI BİR ÜCRET SUNUYOR VE GÜVENİLİR.TERCİHLERİNİNİZİN BAŞINDA GELMELİ.

NETRADİO=NEREDEYSE EN ESKİ SPONSORLARDAN BİRİ AMA NE YAZIKKİ PARALARINIZI ÖDEMİYOR VE 5 CENT ÖNERİYOR.

RUSSİANSTORY=BU ŞİRKET RUSÇA YAYIN YAPIYOR YANİ ''MİLLİYET DERGİ GRUBU'' GİBİ BİR ŞEY YAPIYORLAR.RUSYA'DA BATMAYAN ŞİRKETLERDEN BİRİ BU.WAREZ,ADULT İSTEMİYOR VE CLICK BAŞINA 5 CENT VAAD EDİYOR.GÜVENİLİRLİĞİ HAKKINDA GENİŞ BİR BİLGİM YOK AMA 1997'DEN BERİ BU İŞTE OLDUKLARINA GÖRE VE HALA ADLARI KÖTÜYE ÇIKMADIKLARINA GÖRE PARALARINIZI ÖDÜYOR GİBİ.

SHOPSAFEMALL=BU ŞİRKET İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ(KİTAP,KIYAFET,.....) YAPIYOR.5 İLE 10 CENT ÜCRET ÖDÜYOR.GARİP BİR SİSTEMLERİ VAR AMA GÜVENİLİR DİYEBİLİRİM.

WEBSHOTS= TIKLAMA BAŞINA 4 CENT ÖNERİYOR.GÜVENİLİRLİĞİ TARTIŞILIR. TABİ Kİ SPONSOR ŞİRKETLER BUNLARLA SINIRLI DEĞİL.BİR DE ''ARACI KURUM'' LA ÇALIŞAN FİRMALAR VAR.BU FİRMALAR DOĞRUDAN SİZLE CONTACT KURMAK YERİNE BİR ŞİRKETİ ARACI YAPIYORLAR.BU SİSTEMLER YUKARIDAKİLERE GÖRE DAHA GÜVENİLİR VE KAZANÇLI.ÇÜNKÜ BANNER SİSTEMLERİNDE ''CGI'' DEDİĞİMİZ SİSTEMİ KULLANIYORLAR YANİ REKLAM TEK BİR TANE OLARAK HİÇ DEĞİŞMEDEN DURMAK YERİNE SÜREKLİ DEĞİŞEREK BAŞKA BAŞKA REKLAMLAR GÖSTERİYOR.BUNLARI DAHA ÇOK TAVSİYE EDERİZ.

SHOUTOUT!:YENİ ADI CLİCK AGENTS VE İNTERNETTEKİ EN GÜVENİLİR SİSTEMLERDEN BİRİ.10 CENT GİBİ MÜTHİŞTE BİR ÜCRET ÖNERİYOR.YAZININ SONUNDA AÇIKLAYACAĞIM ''DİL'' PROBLEMİ DE ÇIKARMIYOR.KESİNLİKLE TERCİHLERİNİZDEN BİRİ OLMALI.

BANNER BROKERS=ÇOK UYANIK BİR ŞİRKET OLMASIYLA TANINIYOR.BAŞLANGIÇTA 10$ ALIYOR SİZDEN.NEDEN ALIYOR DİYCEKSİNİZ? SİZİN SİTENİZİ DEĞERLENDİRMEK YANİ KURALLARA UYGUN MU DİYE ALIYOR.UYGUN DEĞİLSE PARAYI CEPLİYOR AMA KABUL EDİLİRSENİZ VE GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR HİTİNİZ VARSA AYDA 50$ KAZANMANIZ MÜMKÜN.GÜVENİLİR AMA 10$ LIK KAYIT İŞLEMİ YAPTIĞI İÇİN TAVSİYE ETMİYORUM.

BANNER CO-OP=ÇOK FIRSATÇI BİR ŞİRKET.BU ŞİRKETLE İLGİLİ BİRŞEYLER BULMAK ÇOK ZOR OLDU.REKLAM'IN HERHANGİ BİR YERİNE TIKLANIRSA HİÇ PARA VERMİYOR SADECE REKLAM ÜZERİNDEKİ KENDİ LOGOLARINA TIKLANIRSA PARA VAAD EDİYORLAR AMA O PARAYI BİLE VERMİYORLAR.

BANNERPOOL= İYİ BİR ŞİRKET GÖRÜNÜMÜ VERİYOR.ZİYARETÇİNİZE GÖRE PARA ÖNERİYOR.İYİ BİR ZİYARETÇİ SAYINIZ VARSA ÇOK PARA KAZANIRSINIZ.14 CENT VAAD EDİYOR.GÜVENİLİR.

CASHFORCLİCKS=NEREDEYSE SİZİ KAZIKLAYAN TÜM CLİCK SİSTEMLERİNE SAHİP.CYBERTHRİLL'DEN TUTUNDA AVATAR CASİNO'YA KADAR.

CLİCKTRADE=İŞTE EN İYİ SİSTEMLERDEN BİRİSİ DAHA.REKLAMINI ALMAK İSTEDİĞİNİZ FİRMALARLA TEK TEK SİZ CONTACT KURUP İSTEDİĞİNİZİN REKLAMI ALIYORSUNUZ VE ÜCRETLERİ KENDİNİZ TERCİH EDİYORSUNUZ.ÇOK GÜVENİLİR,DENEYİN.BENİM SPONSORDA BURDAN

EADS=İLGİNÇ BİR ŞİRKET TAVSİYE ETMİYORUM.CLİCK BAŞINA 5-10 CENT.

PENNYWEB=BU ŞİRKET HAKKINDA BİR ÇOK SÖYLENTİ VAR BİR KISIM İNTERNETTEKİ EN GÜVENİLİR ŞİRKEY DİYOR BAZILARI SIRF PARA TUZAĞI DİYOR.AMA BEN BU ŞİRKETİ BİLDİM BİLELİ PARALARI ÖDÜYOR.CLİKTRADE,SHOUTOUT VARKEN DENEMEYİN.VE KURALLARI DA BİR HAYLİ SERT.KENDİ İSTEDİĞİNİZ REKLAMLARI SEÇEBİLİYORSUNUZ.

SAFEAUDİT=BOŞVERİN......

REVENUE AVENUE=BU BİR ŞİRKET DEĞİL BU LİNK-EXCHANGE GİBİ BİR DÜNYA DEVİNİN SİZE SUNDUĞU BİR HİZMET.BURADA SİTENİZİN İÇERİĞİNİ SÖYLÜYORSUNUZ SİZE ONA GÖRE 10'A YAKIN SPONSOR GÖSTERİYOR.İSTERSENİZ DENEYİN. EVET GELDİK YAZININ SONUNA.YUKARIDA SÖYLEDİĞİM ''DİL'' PROBLEMİNE GELELİM.İNGİLİZCE'YE ÇEVİRİLMİŞ SAYFANIZ YOKSA ÇOĞU SPONSOR TARAFINDAN REDDEDİLİYORSUNUZ VEYA SİZE ÇOK APTALCA RAKAMLAR SUNUYOR.VE İNGİLİZCE'Yİ YEDEK DEĞİLDE SİTENİN ANA DİLİ OLMASI ŞARTINI KOŞUYOR,BAZI ŞİRKETLER ''DOMAİN'' ZORUNLULUĞU GETİRİYOR.SONUÇ OLARAK DOMAİN ADRESİNİZ,GÜNLÜK 500 ZİYARETÇİNİZ VARSA VE WAREZ,MP3,ADULT BÖLÜMLERİNİZ YOKSA ÇOK İYİ PARA KAZANIRSINIZ.EĞER BUNLARDAN BİR KAÇI MEVCUT DEĞİLSE ÇOK UĞRAŞIRSINIZ.ADULT SPONSORLARI İNCELEYEMİYORUM ÇÜNKÜ BENİM BAĞLI OLDUĞUM ''NET'' BUNA İZİN VERMİYOR.BAŞKA BİR YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.

KOPİRAYT