Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

ERTUNCH

ERTUNCH

ERTUNCH BÖLÜMÜ BUNDAN SONRA YENILENMIYECEK.DUYURULUR.

K I S I R L I K (Oglanlik)

Bir sene boyunca düzenli olarak cinsel ilskide bulunup çocugu olmayan çiftlere kisir yada sakar denir. Kisirlik gibi sakarlikta avanaklik,aptallik,salaklik oglanlik gibi genetik nedenlere dayanir.Kisirlik mesir macunu,kuvvet surubu,adem elmasi,oturan boganin sol tasagi gibi kocakari ilaçlari ile geçirilse bile sakarlik denilen sirin hastalik kalicidir ve asla geçmez(Bkz. Sadettin Teksoy). Onun için efendi efendi (avanak avanak) oturunda yazinin diger bölümlerinide okuyun.Kisir çiftlerin (bazi durumlarda üçlü ve dörtlülerin) çocuk sahibi olmasi için 3 yol vardir.

A-Müsbet Bilimler Metodu:

Avanak olanlar bilirler,çocugu olmayan çiftler ilk önce beyaz önlüklü bir sahisa(Doktor)'a giderler.Doktor bir süre kadini muayene ettikten sonra(Gögüslerini sikip,burnunu emdikten sonra) teshisi koyar.Kadini bulunmasi gereken Koç amblemi seklindeki organ Sabanci amblemi seklindedir ve ucundaki mor olmasi gereken seyler küflü peynir rengindedir.Morali bozulan adami Doktor teselli eder ve kendisinde bir sorun olmadigini,karisi ile yapilacak bir kaç özel seanstan sonra durumun düzelecegini söyler. Doktorun söyledigi gibi ilk özel seansta kadin iyilesir(Çok zevkli) ve 9 ay 10 gün sonra çocugu olur.(Hayret Verici)

B-Grup Terapisi:

Eger Doktor metodu ise yaramazsa(O da genetik sakar).Baska bir metoda geçilir.Çift bir senedir yapmakta oldugu seanslara önce kapiciyi sonra bakkalin çiragini daha sonra sirasi ile üst kattaki Ayten hanimi,alt kattaki Yurttan sesler korosunu,Ayten hanimin köpegini,bin tabur askeri ve bir kilo hiyari çagirir.Ve sonunda kontrol kaybedilir çocuk çikmasada iki ölü,bir yarali ve sonsuz ereksiyon çikar.

C-Kedi Metodu:

Doktor metodu,Grup terapisi,Kaktüs metodu,Mum söndü metodu derken kadin artik hayatindan bezmis ve 58 yasina gelmistir(Ama 30 yasindan gün almadigini iddia eder.).Derken kocasindan bosanir zirt,pirt Amerikaya gitmeye baslar ve kendisini evinde besledigi 26 kedisine adar.(Bkz. Gönül Yazar)

YAZARI:ERTUNCH